12 شراب طبیعی برای کسانی که مرعوب شراب طبیعی هستند

[ad_1]

چه در مغازه‌ای با نور آفتاب و در قفسه‌های باز پر از افرادی باشید که کلاه‌هایی به سر دارند که فکر می‌کنید شیک هستند، یا در اطراف میله‌ای با نور کم نور هستید که خواندن متن کوچک دشوار است، انتخاب بهترین شراب طبیعی می‌تواند بسیار کارساز باشد. پر استرس.

چیزی که کمکی نمی کند این است که برچسب ها اغلب انگورها و مناطق کمتر شناخته شده را تبلیغ می کنند، گویی دانش شراب باطنی که حفظ کرده اید به کنسرت Summer of Love رفته است. مردم عباراتی مانند “خیساندن کربنیک” و “الا، این یک نمونه نیست” را دور می زنند. و شراب طبیعی – مانند وگانیسم یا نیهیلیسم – اغلب با چیزی که نیست تعریف می شود. پر از مواد افزودنی نیست. پر از مواد شیمیایی مانند آفت کش های تاکستان نیست. این شراب نیست که در طول فرآیند تخمیر با تداخل شدید (مخمرهای رشد یافته در آزمایشگاه و موارد مشابه) مواجه می شود. اما واقعا شراب طبیعی چیست و چه تفاوتی با شراب ارگانیک یا معمولی دارد؟

شراب طبیعی چیست؟

آلیس فیرینگ، دانشمند و مبشر محدود شراب، در کتاب اخیرش «شراب طبیعی برای مردم» می نویسد: «شراب طبیعی شرابی است که در آن مزخرف نیست». (خبرنامه او، “The Feiring Line”، ارسال ارزشمندی در این زمینه است.) “شما ابتدا با نوعی کشت انگور ارگانیک شروع می کنید – به عبارت دیگر، انگورهای خود را به صورت ارگانیک پرورش می دهید. سپس، زمانی که انگور برداشت شد و شروع کردید. در فرآیند شراب‌سازی، هیچ چیز خارجی اضافه نمی‌کنید یا چیزی از شراب حذف نمی‌کنید، و همچنین آن را با ماشین‌ها شکل نمی‌دهید.» او خاطرنشان می کند، البته، مقداری اتاق تکان دادن وجود دارد، او خاطرنشان می کند: “گاهی اوقات ممکن است یک مشتق گوگرد، به عنوان ماده نگهدارنده، و در حداقل مقدار اضافه شود. با این حال، ایده آل این است که وجود نداشته باشد.” از سوی دیگر، اگر انگور بدون استفاده از کودهای شیمیایی یا آفت کش ها کشت شود، شراب ارگانیک گواهی شده به این عنوان برچسب گذاری می شود. با این حال، این بدان معنا نیست که طبیعی است. شراب ارگانیک هنوز هم می تواند حاوی مواد افزودنی و اشکال در مقیاس بزرگ فرآوری متعارف باشد، که در صنعت شراب طبیعی یک مشکل بزرگ است.

بر اساس برخی گزارش‌ها، ساخت شراب بدون افزودنی در واقع به هزاران سال قبل برمی‌گردد، اما افزایش اخیر مصرف آمریکایی – حداقل تا حدی – به جنی لفکورت بازمی‌گردد. او زمانی که در اواخر دهه 1990 در خارج از کشور در پاریس زندگی می کرد، تجارت واردات خود را آغاز کرد که به طور تصادفی با حلقه ای از شراب سازان مواجه شد که طعم بهتری نسبت به شراب های دیگر آنجا داشتند. او می‌گوید در ابتدا، «مردم شروع به استفاده از این اصطلاح کردند وین ویوانتبرای شرابی که زنده است. او می‌گوید: «به مرور زمان، اگرچه این یک اصطلاح پرتنش است، «جهان شروع به آن را «شراب طبیعی» نامید.

در آن سوی اقیانوس اطلس در روزهای اولیه، واردکنندگانی مانند جنی و فرانسوا سلکشن و لویی لباسنر مبشر این شراب های طبیعی شدند. این اثر با حمایت نویسندگانی مانند Feiring، Marissa Ross، Isabelle Legeron و دیگران – به علاوه ساملی‌های پیشگام و صاحبان مغازه – سرانجام در بارها و رستوران‌ها از لس‌آنجلس تا چارلستون تا کانزاس سیتی جای گرفت. امروز در شهر نیویورک، به سختی می‌توانید 10 بلوک شهر را طی کنید، بدون اینکه تصادفاً به نقطه‌ای مانند Ten Bells، یا Wildair، یا The Four Horsmen برخورد کنید، و آب انگور تخمیر شده را در سایه‌هایی بریزید که باعث می‌شود مادرم فوراً شک کند که چوب پنبه شده است.

پت نات چطور؟

اگر به شراب، به ویژه شراب طبیعی علاقه دارید، احتمالاً زمزمه هایی در مورد حیوان خانگی شنیده اید. این اصطلاح مخفف “pétillant naturel” است – یک اصطلاح فرانسوی که در اصل به معنای شراب گازدار طبیعی است. گفتن آن تند به نظر می رسد و با جرعه جرعه جرعه زدن فلوت از آن، جذاب تر به نظر می رسید. شراب‌های پت نات همان ایدئولوژی سایر شراب‌های طبیعی را دنبال می‌کنند، که به معنای بازگشت به شیوه‌های قدیمی و تولید شراب در دسته‌های کوچک است. بسیاری از انواع pet nat نیز شراب های ارگانیک و بیودینامیک در نظر گرفته می شوند (اما به یاد داشته باشید که همه شراب های ارگانیک شراب طبیعی نیستند).

تفاوت Pét-nats با شامپاین سنتی در این است که وقتی شکر و مخمر به شامپاین اضافه می شود، تخمیر دوم انجام نمی شود. آنها همچنین به طور کلی ارزان تر هستند (حدود 20 تا 30 دلار برای یک بطری)، طعم کمی بدبینانه تر، و ABV کمتری نسبت به شامپاین دارند. اگر عادت به نوشیدن حباب‌دار از خانه‌های بزرگ شامپاین دارید، حیوانات خانگی شما را غافلگیر خواهند کرد. آنها قابل دسترسی هستند، در عین حال تجربی، و منتظر هستند تا توسط هر کسی که مایل است به آنها فرصت دهد، در آغوش گرفته شوند.

شراب طبیعی خوب است

برای مردم پشت سر بلندتر بگو! به گفته Feiring، این تنها یک تصور غلط رایج است. او در کتابش تعداد انگشت شماری دیگر را فهرست می‌کند: اینکه شراب‌های طبیعی طعمی شبیه به سیب دارند، همه شراب‌های طبیعی کدر یا گازدار هستند. او می‌گوید: «من واقعاً از کاهش‌گرایی که شراب طبیعی کم الکل است متنفرم. لفکورت اضافه می‌کند که یکی دیگر از شراب‌های طبیعی ارزش کهنه شدن را ندارند.

Feiring می‌گوید: «نکته در مورد شراب طبیعی این است که آنچنان تنوعی را به دنیای شراب آورد که نمی‌توان آن را در یک جعبه قرار داد».

بنابراین، اگر هنوز به انبوهی از طرفداران آن نپیوسته اید، هر چه تردید دارید، در اینجا 12 شراب طبیعی وجود دارد که فکر می کنیم باید با آنها شروع کنید:

12 شراب طبیعی برای کسانی که مرعوب شراب طبیعی هستند

1. سفیدی که با پنیر خامه‌ای و بدبو بیرون می‌آید: مارتا استومن، ماه عسل 2018

مارتا استومن، یک شراب‌ساز طبیعی مبتنی بر سونوما، بطری‌های درخشان و خوش طعم را از انگور کالیفرنیای شمالی تولید می‌کند. ماه عسل 2018 از Chardonnay و Colombard ساخته شده است و طعمی شبیه لانه زنبوری دارد. با تشکر از برخی از botrytis – پوسیدگی نجیب! – در حالت دوم (شرایط یک بار در یک دهه، برای Stoumen)، مقداری شیرینی ملایم وجود دارد که در طول هر جرعه از بین می رود و با سطح خوبی از اسیدیته متعادل می شود.

2. رنگ قرمز برای شکستن انتظارات شما: ET Emilie Mutombo 2018، Partida Creus

این قرمز به رنگ آب زغال اخته از Emilie Mutombo در کاتالونیا، سبک، تند و تلخ است، مانند تمشک در ماه مه، یا Jolly Ranchers که ساکارز خود را رها کرده اند. این از Cartoixa Vermell و Garrut، نام کاتالانی Monastrell (معروف به Mourvèdre) ساخته شده است. با ریگاتونی در سس خامه ای سوسیس تند جفت کنید و فقط با افرادی که واقعا دوست دارید به اشتراک بگذارید.

3. شراب نارنجی برای کسانی که از کلمات “شراب نارنجی” خودداری می کنند: Marigny، 2018 Pinot Gris Carbonic Maceration

اندرو یانگ – ظاهراً “پسر لوئیزیانا که زمانی برای یک گروه موسیقی سه‌گانه راک تگزاس درام می‌زد که شبیه هیچ صدایی نبود) – در دره ویلامت اورگان شراب می‌سازد، و از سال 2015 برچسب Marigny را دریافت کرد. خراش کربنی پینو گریس 2018 او نشان‌دهنده یک مثال واضح یکی از معدود دفعاتی که ارزش گفتن “خیساندن کربنیک” در مقابل یک غریبه را دارد. (که فیرینگ در “شراب طبیعی برای مردم” می نویسد، زمانی است که “قسمت های انگور را در یک مخزن قرار می دهند و مهر و موم می کنند. تخمیر در داخل توت ها اتفاق می افتد و آنها از فشار حاصل می ترکند. آب میوه شروع به جمع شدن می کند و آن شیره شروع می شود. به تخمیر ادامه می‌دهد، یا در مخزن، یا از آن خارج می‌شود و در ظرف دیگری به تخمیر ادامه می‌دهد.») این Pinot Gris بین رنگ‌های رز و بیشتر از رنگ نارنگی بسته به نور معلق می‌شود و طعمی شبیه به کرم سیکل آغشته به کرم دارد. در شراب – حتی کسانی که از شراب نارنجی متنفرند آن را دوست خواهند داشت. طراوت، مرکباتی، ریزترین کمی خوش طعم است و شما را در آغوش می گیرد و هرگز رهایتان نمی کند، اما به نحوی خوب، مانند عینک آفتابی مورد علاقه شما، یا نمایشی از شوندا رایمز که ادعا می کنید هنوز تماشا نمی کنید.

4. پت‌نات برای غش‌های قصر: Château Barouillet، Splash

ارائه یک بهانه عالی برای استفاده از عبارت “pet-nat” در مقابل شرکت: Splash! از Château Barouillet، ساخته شده توسط یک تجارت خانوادگی نسل هشتمی در جنوب غربی فرانسه. به هر حال، Pétillant naturel، از نظر فنی فقط به معنای طبیعی گازدار است – این شراب است که قبل از اتمام اولین تخمیر در بطری می‌شود. همانطور که در بطری خود تخمیر می شود، دی اکسید کربن تازه تولید شده کربناته می شود. این یکی از Semillon ساخته شده است، و مانند شراب گازدار تقریباً بی حوصله، با کوچکترین گیره تانگ می نوشد. همانطور که برای یک موقعیت روز در هوای گرم بسیار عالی است، اما شخصاً آن را با چلپ چلوپ – بدون جناس – از کوکی روسا دوست دارم.

5. رنگ قرمز برای سرگرم کننده ترین دوست شما: La Casa Vieja، Mission 2017

Humberto “Tito” Toscano شراب La Casa Vieja خود را از تاکستان های 120 ساله با ریشه اصلی در بخش شمال غربی شبه جزیره باجا مکزیک درست می کند. البته Mission 2017 از انگور Mission ساخته شده است – که خود اشاره ای به راهبان اسپانیایی قرن هجدهم است که به صورت مار در مسیر خود در ساحل برای ساختن ماموریت ها و باغ های انگور حرکت کردند. این یک رنگ قرمز آبدار و آبدار است که طعمی شبیه اسمارتیز دارد.

6. گامی که باید در هر مهمانی شام بیاورید: مورانتین 2018 Touraine Gamay “La Boudinerie”

شراب‌ساز نولا مورانتین بخشی از تاکستان کلوس روش بلانش در تورن، فرانسه را به دست آورد، که شراب‌ها به من می‌گویند – نگاه وحشتناک در چشمانشان – معامله بسیار بزرگی است. حتی بدون اصرار آنها ممکن است حدس بزنم، زیرا کاملاً خوشمزه است. به انرژی توت رسیده فکر کنید – این Touraine Gamay “La Boudinerie” بهتر است به صورت سرد سرو شود و همتای فوق‌العاده‌ای برای مرغ جوجه‌گردان، موفونگو و پرنیل است.

7. قرمزی که دهان شما را به تعطیلات می‌فرستد: Arianna Occhipinti، IGT Rosso SP68، 2018

ظاهراً IGT Rosso SP68 آریانا اوچیپنتی، 2018 از بزرگراهی در نزدیکی خانه او در ویتوریا، سیسیل نامگذاری شده است، اما مطمئن باشید که طعم آن شبیه یک بزرگراه نیست! این بخشی از Nero d’Avola است، بخشی از Frappato، و من هرگز واقعاً باور نکردم مردم وقتی می‌گفتند گیلاس را در شراب می‌چشند تا زمانی که آن را امتحان کردم. به لطف ظریف ترین جوشش، شراب تقریباً زنده در دهان شما احساس می شود، با طعمی مساوی که تند، ملایم و آفتابی است – مانند روز اول یک تعطیلات طولانی.

8. فرانک کابرنه برای زنده کردن شب شما: Inconnu, Lalalu Cabernet Franc 2018

Lalalu Cabernet Franc Lora Brennan Bissell Lalalu Cabernet Franc 2018 از Contra Costa، ​​کالیفرنیا بوی فلفل دلمه ای و طعمی شبیه توت های رسیده دارد. این یک بطری شراب است که در ابتدا ریختن آن به نظر می رسد که می تواند سنگین باشد اما به طرز لذت بخشی سبک است.

9. یکی از درخشان ها که باید به صبحانه بعد از ظهر بیاورید: 2019 Sparkling Jus Jus

این ورجوس گازدار (معروف به آب انگورهای نرسیده فشرده) با همکاری جولیا شرمن از سالاد برای شهرت رئیس جمهور و مارتا استومن است. کمی تخمیر می‌شود تا حباب‌دار شود و ABV کمی دارد و فقط 3.4 درصد است. نوشیدنی گازدار جوس به دست آمده یک شراب نه چندان با حال و هوای شیرین و ترش کومبوجا است.

10. یک گل رز برای شادترین ساعت شما: La Garagista Lupo In Bocca

رز «Lupo in Bocca» Deirdre Heekin و Caleb Barber از ترکیب مزرعه‌ای در یکی از تاکستان‌هایشان در ورمونت ساخته شده است. اجازه ندهید نمای قرمز تیره آن شما را گول بزند: طعم ملایم و ترش مانند توت فرنگی له شده با چند پوست مرکبات برای تلخی آن. نه خیلی خشک است و نه خیلی شیرین برای نوشیدن. . . هر زمانی از روز

11. قرمز سرد chuggable: Las Jaras Glou Glou

Glou Glou ساخته شده توسط Las Jaras (جوئل برت و اریک وارهیم) از یک خوشه انگور که تلفظ آن برای من دشوار است – Carignan، Zinfandel، Valdiguie، Charbono – تقریباً تنها چیزی است که پیتزا را بهتر می کند. نام آن برگرفته از یکی از آن اصطلاحات شراب طبیعی است، glou-glou، توصیف فرانسوی یک شراب قابل بلعیدن، که اتفاقاً صدایی است که وقتی خیلی سریع پیتزا می‌خورم، تولید می‌کنم.

12. گل رز گازدار برای هر موقعیت خاص: دان کیشوت ZAFA 2017

Don Quixote 2017 کریستا اسکراگز از Ruby Cabernet ساخته شده است که هم صلیب ساخته شده از Carignan و Cabernet Sauvignon است و هم نام ایده آل برای کارائوکه کمربند آلتر ایگو است. رز پت نات به طرز رضایت‌بخشی گازدار است و نوعی روکش ظریف و بدون درهم‌تنیدگی دارد که ممکن است باعث شود مهمان مهمانی شما آن را با شامپاین اشتباه بگیرد، اگر او را مجبور کنید با چشمان بسته طعم آن را بچشد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر