12 راز آرایشگران سگ

[ad_1]

بسیاری از روزهای بد روی پوست توسط لوازم آرایشی جلوگیری شد. افرادی که قیچی را در سالن حیوانات خانگی محلی شما نگه می دارند در مرتب نگه داشتن توله سگ ها متخصص هستند، اما زیباسازی تنها بخشی از کار است. میکاپ آرتیست های سگ نیز در برخورد با افراد دشوار – هم مشتریان چهارپا و هم صاحبان آنها – باتجربه هستند. ما با سه آرایشگر که در ایالات متحده کار می کردند در مورد چالش برانگیزترین نژادهای پرورشی، ترفندهای آنها برای برخورد با مشتریان مشکل و سایر جنبه های پرموی این حرفه صحبت کردیم.

1. مسیرهای سگ زیادی وجود دارد.

از نظر فنی، میکاپ آرتیست های سگ برای کار در ایالات متحده نیازی به مجوز یا گواهینامه ندارند، علیرغم قانون، اکثر میکاپ آرتیست ها قبل از کار حرفه ای، دوره های آموزشی را تکمیل می کنند. به گفته پیج پتروویچ، یک آرایشگر در Ravenswoof در شیکاگو، مسیرهای زیادی برای دنبال کردن وجود دارد. او به Mental Floss گفت: “هیچ جایی وجود ندارد که بتوانید گواهینامه ای برای آرایشگری دریافت کنید.” سمینارها و سمینارهای بی‌شماری وجود دارد که می‌توانند گواهینامه‌هایی برای تحصیل و موارد مشابه ارائه کنند، اما راه اصلی یادگیری افراد در مورد آراستگی از طریق آکادمی‌های آرایشگری است.

دوره های آرایشی آکادمیک معمولا از شش ماه تا یک سال به طول می انجامد و پس از اتمام دوره آموزشی، فارغ التحصیلان گواهینامه دریافت می کنند. برخی از آرایشگران به طور کلی کلاس های رسمی را رها می کنند و از طریق کارآموزی یاد می گیرند. مگر اینکه آرایشگر شما مجوز یا گواهینامه ای روی دیوار خود داشته باشد، تنها راه برای اطلاع از اعتبار آنها این است که بپرسید.

2. سگ های کوچک می توانند بزرگترین چالش برای ازدواج باشند.

هر آرایشگر یک نژاد سگ دارد که وقتی می بینند او از در می آید، آنها را متشنج می کند. برای Nicholas Vanet، یک آرایشگر در Island Pet Resort در استاتن آیلند، نیویورک، این نژاد هاسکی است. او به Mental Floss گفت: «هاسکی ها کسانی هستند که همیشه درخواست کمک می کنند. “من می توانم سگ را بشویم و آنها جیغ می زنند که انگار دارم قیچی می گیرم و به او چاقو می زنم. با وجود عجیب و غریب آنها، او هنوز هم برای نژاد آواز ضعف دارد. “این سگ ها احتمالاً بزرگترین ملکه های درام هستند که من می شناسم، اما آنها بهترین هستند. من هنوز آنها را دوست دارم.”

برای کیمبرلی آیوز، یک آرایشگر در پاف اند فلاف در فینیکس، آریزونا، این ترسناک در یک بسته کوچکتر عرضه می شود. او به Mental Floss گفت: “شما هرگز نمی توانید یک چیهواهوا را پیش بینی کنید. آنها ممکن است شیرین‌ترین چی‌هواهواها باشند و ممکن است سرسخت‌ترین چی‌هواهواها باشند که برمی‌گردند و انگشت شما را گاز می‌گیرند.

3. نگهبانان سگ ها همچنین باید با گربه تصادفی سر و کار داشته باشند.

اگرچه سگ ها می توانند مشتریان سختی باشند، اما مشتریان سگ به ندرت به اندازه گربه ها بد هستند. گربه‌ها اغلب در سالن حیوانات خانگی حاضر نمی‌شوند، اما وقتی این کار را می‌کنند، هنرمندان آرایش با چالشی روبرو می‌شوند. ونت می گوید: “آنها مثل سگ نیستند. گربه ها فقط می خواهند تنها بمانند.” برای کوتاه کردن موهای یک گربه باید دو نفر داشته باشید، زیرا اگر تنها باشید، این غیرممکن است.

4. کره بادام زمینی بهترین دوست سگ است.

وقتی سگ ترجیح می‌دهد جایی به جز کوتاه کردن مو باشد، میکاپ آرتیست‌ها ترفندی برای بالا بردن روحیه خود دارند. اگر سگ آلرژی نداشته باشد و با والدین حیوان خانگی خوب باشد، چند نفر در سالن من دوست دارند از کره بادام زمینی یا خوراکی به عنوان نوعی تقویت مثبت ناخن استفاده کنند یا واقعاً کاری انجام دهند. [the dogs] من نمی خواهم این کار را انجام دهم، “پتروویچ گفت.

برای Vanet کره بادام زمینی در هنگام حمام مفید است. او می گوید: «وقتی آنها را حمام می کنم و سعی می کنند زیاد حرکت کنند، در واقع کره بادام زمینی را برمی دارم و روی دیوار می گذارم. “[I use] چیزی شبیه یک اسباب‌بازی کوچک که به دیوار می‌گیرم و شروع به لیسیدن آن می‌کنند تا از حرکت بازدارند.»

5. سگ ها از کوبیدن پود می ترسند

برش برخی از نژادها به دلیل نوع مدل موی شما دشوار است، نه به دلیل خلق و خوی آنها. برش کلاسیک پودل فرانسوی – با پوف های خز و صورت و پاهای تراشیده شده – بدترین کابوس لوازم آرایشی است. به گفته پتروویچ، “موهای استاندارد زیادی برای نژادهای پودل وجود دارد، مانند مدلی که در نمایش سگ ها می بینید، که از نظر تاریخی قاره ای صحیح نامیده می شود – انجام آن بسیار دشوار است.” این نوع مدل مو به ندرت مورد توجه قرار می گیرد، اما بسیاری از صاحبان سگ پودل هنوز هم می خواهند پاها و صورت سگ هایشان را تراشیده کنند – که می تواند دردناک باشد. او گفت: این کار به صبر و تمرین زیاد نیاز دارد. “شما باید بسیار مراقب باشید تا بین انگشتان پا قرار بگیرید.”

6. تعداد روز نژاد سگ متغیر است.

از آنجایی که میزان کار پیرایش به حیوان بستگی دارد، بسیاری از آرایشگران تا زمانی که به سر کار نرسند نمی دانند روزشان چقدر شلوغ خواهد بود. ایوز گفت: «وقتی وارد می‌شوم، برنامه‌ام را مرور می‌کنم و فقط می‌بینم برنامه‌ام برای آن روز چگونه است. می‌بینم که آیا سگ‌های بزرگ دارم، سگ‌های کوچک، و از نظر ذهنی برای کاری که قرار است امروز انجام دهم آماده می‌کنم.

به گفته پتروویچ، برنامه ریزی یک روز کامل نظافت می تواند فرآیند پیچیده ای باشد. او می‌گوید: «اگر چهار ابله بزرگ داشته باشم، تقریباً تمام روز آن‌ها را برش می‌دهم، اما اگر چهار سگ کوچک‌تر مانند شیتزو یا اسکناوزر کوچک داشته باشم، معمولاً می‌توانم آنها را به اضافه چند سگ بزرگتر انجام دهم». “بنابراین همه چیز بستگی به بزرگی آنها، بلندی کت، نوع موی آنها، خلق و خوی سگ دارد و واقعاً چقدر می توانم در هشت ساعت انجام دهم.

7. پرورش دهندگان سگ برخی از درخواست های سبک غیرمعمول دریافت می کنند.

صاحبان حیوانات خانگی اغلب با درخواست ظاهری می آیند که همیشه در آکادمی های کوتاه کردن مو آموزش داده نمی شود. ایوز گفت: «ماهی کفال در واقع یک گرایش محبوب در حال حاضر است. در همین حال، پتروویچ “درخواست های زیادی برای ایروکویز” دریافت کرده است.

گاهی اوقات عجیب ترین کارهایی که به آرایشگران داده می شود کارهایی است که از آنها خواسته می شود انجام ندهند. پتروویچ می‌گوید: «بسیاری از مردم دوست دارند که مژه‌های خود را روی ابله‌های طلایی بگذارند، که معتقدند یا نمی‌توانند تا حدود 6 اینچ رشد کنند. “کار به جایی می رسد که فقط باید آنها را کمی کوتاهتر کنیم تا بتوانند بدون اینکه مژه هایشان وارد غذا شود غذا بخورند.”

8. سگ ها برای سگ های مو کوتاه نیز استراتژی هایی دارند.

صاحبان سگ هایی که به طور طبیعی موهای کوتاه دارند ممکن است فکر کنند ممکن است دلشان برای آرایشگران تنگ شود، اما این حیوانات خانگی هنوز هم می توانند از یک مدل موی حرفه ای بهره مند شوند. هنگام نظافت شیواهوا، آزمایشگاه و پاگ، آرایشگران به روشی به نام کاردینگ تکیه می کنند. با استفاده از یک شانه کوچک، کت زیری سگ را برس می زنند تا پوشش بالایی صاف صاف باشد. کارد کردن علاوه بر اینکه ظاهری مرتب‌تر به سگ می‌دهد، موهای کوچکی را که سگ‌ها احتمال ریزش آن‌ها را بیشتر می‌کنند، از بین می‌برد.

9. گاهی اوقات تراشیدن سگ گاهی تنها گزینه برای کرم است.

اگر صاحب حیوان خانگی به شما بگوید که باید حیوان خانگی شما را اصلاح کند، از شما می خواهد که بدانید راه آسانی را انتخاب نمی کند. تمیز کردن خز مات شده بیشتر از ارزش آن یک مشکل است – هم برای لوازم آرایشی و هم برای حیوان خانگی.

پتروویچ می‌گوید: «بعضی از والدین حیوانات خانگی از ما می‌خواهند که تشک‌ها را نتراشیم. «بسیاری از مردم فکر می‌کنند که اگر سگ‌هایی را می‌تراشیم که ملافه دارند، این تنبلی آرایشگران است که نمی‌خواهیم سگ‌ها را شانه کنیم و موهایشان را بلند کنیم. من فکر می کنم بسیاری از مردم فکر می کنند که ما در مورد جدی بودن چیزها به آنها دروغ می گوییم، در حالی که در واقع ما فقط سعی می کنیم بهترین کار را برای سگ انجام دهیم، آنچه برای سلامتی آنها بهترین است.”

به گفته آیوز، با نگهداری مناسب در خانه می توان از نمد شدن جلوگیری کرد، اما بسیاری از صاحبان حیوانات خانگی این مشکل را نادیده می گیرند و آن را به مراقبت می سپارند. «از هر 10 نفر 9 بار سگ های خود را به درستی شانه نمی کنند. ما به‌عنوان نظافت‌کننده، سعی می‌کنیم به مشتریان‌مان آموزش دهیم که چگونه از سگ‌های خود در خانه در هنگام نظافت مراقبت کنند، اما برخی از افراد توصیه‌های ما را قبول نمی‌کنند. به عبارت دیگر آنها نمی‌خواهند سگ‌هایشان اصلاح کنند، و گاهی اوقات این تنها راهی است که ما می‌توانیم این کار را انجام دهیم، زیرا کوتاه کردن مو چقدر سخت است.”

10. نظافت سگ بودن یک شغل سخت است – حتی برای دوستداران حیوانات.

برای دوستداران حیوانات، معاشرت با سگ های زیبا در طول روز می تواند مانند یک شغل رویایی به نظر برسد. اما استادان حرفه ای حیوانات خانگی می گویند که کار بسیار استرس زاتر از آن چیزی است که به نظر می رسد، مهم نیست که چقدر مشتریان خزدار خود را دوست دارند. وانت می‌گوید: «بسیاری از مردم همیشه از من می‌پرسند، «اوه، کار تو باید به همین راحتی باشد – صادقانه بگویم، مراقبت از سگ چقدر می‌تواند سخت باشد؟» “چیزی که مردم توجه نمی کنند این است که فقط یک سگ نیست که برای شما بی حرکت بنشیند و شما بتوانید موهای آنها را کوتاه کنید. آنها مانند افرادی نیستند که بتوانید از آنها بپرسید چه می خواهند و آن را انجام دهید.”

ماهیت غیرقابل پیش بینی و گاه غیرهمکاری مشتریان به این معنی است که یک روز مراقبت از حیوان خانگی می تواند یک تمرین باشد. “[It’s] پتروویچ می‌گوید: «کار بسیار سخت، حتی اگر سگ‌هایی با وزن کمتر از 20 پوند انجام دهید، تمام روز ایستاده‌اید، باید این سگ را بارها و بارها بلند کنید تا از جایی به مکان دیگر بروید. بنابراین زمانی که می‌خواهید به والدین حیوان خانگی توضیح دهید که ما باید حصیر روی موهای سگتان را برداریم، بسیار استرس‌زا است، اما از نظر ذهنی نیز خسته‌کننده است، زیرا این کار ناراحت‌کننده است.”

11. پرورش دهندگان سگ از صاحبان خانگی می خواهند که معاینه خود را انجام دهند.

هنگام انتخاب یک نژاد، والدین آینده حیوانات خانگی اغلب به ویژگی هایی مانند اندازه، ظاهر و شخصیت توجه می کنند. میکاپ آرتیست های حیوانات خانگی از صاحبانشان می خواهند قبل از آوردن سگشان به خانه، نیازهای مراقبتی سگ خود را در نظر بگیرند. نژادهای مختلف به سطوح مختلف نگهداری نیاز دارند و سفرهای ماهانه به آرایشگر فقط همین مقدار را انجام می دهد. ایوز گفت: “اگر نژاد خاصی را انتخاب می کنید که به مراقبت و نگهداری زیادی نیاز دارد، فقط مطمئن شوید که تحقیقات خود را انجام داده اید و لوازم آرایشی را پیدا کرده اید که برای شما مناسب تر است و به طور کلی فقط در مورد این نژاد آموزش دیده اید.” “سگ را فقط برای بدست آوردن سگ نگیرید.”

12. مشتریان برای اولین بار می توانند برای مالزیایی ها رضایت بخش ترین باشند.

با وجود تمام لحظات چالش برانگیز که با آن روبرو هستند، هنرمندان آرایش سگ تجربیات زیادی دارند که به آنها یادآوری می کند که در وهله اول چه چیزی آنها را جذب کار کرده است. دگرگونی های چشمگیری که در سالن رخ می دهد نمونه کاملی از قدرت یک داماد خوب است. به گفته آیوز، «برای بردن یک سگ نجات یا چیزی شبیه به آن، برای دیدن آنها که ترسیده می‌دوند، نمی‌دانند چه اتفاقی می‌افتد، حتی به تجربه مراقبت عادت نکرده‌اند و سپس آن تشک‌ها را می‌تراشند، ظاهر سگ را به‌دست می‌آورید و احساس بهتری پیدا می‌کنید. ، و شخصیت کوچک آنها بیرون می آید. این قطعا پاداش دارد.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر