11 خانواده سلطنتی که با افراد عادی ازدواج کردند

[ad_1]

اگر فکر می کنید زندگی عاشقانه شما پیچیده است، سعی کنید یک پادشاه سلطنتی باشید. به اندازه کافی دشوار است که کسی را پیدا کنید که دوستش داشته باشید، صرف نظر از فشار اضافی که از بدو تولد برای حفظ انتظارات خاص، پیروی از قوانین و سنت هایی که برای نسل ها وجود داشته است، و رهبری بقیه کشور با الگوی کامل، به اندازه کافی دشوار است. برای کمال سلطنتی

به طور طبیعی، این فقط یک مسئله زمان بود که نیروها و خودانگیختگی عشق مدرن دخالت کنند. در اینجا 11 خانواده سلطنتی که با ازدواج با افراد عادی انتظارات خانواده را زیر پا گذاشتند، آورده شده است.نفس نفس زدن) و همه چیز را به خطر انداختند تا با افرادی که دوستشان داشتند باشند.

1. ادوارد هشتم

11 دسامبر 2021، هشتاد و پنجمین سالگرد کناره گیری ادوارد هشتم از تاج و تخت بریتانیا است و به عنوان اولین پادشاهی که داوطلبانه این کار را انجام داد، تاریخ را ثبت کرد. انتخاب عشق با والیس سیمپسون سوسیالیست آمریکایی که دو بار طلاق گرفته بود به جای زندگی با امتیازات سلطنتی – به عنوان پادشاه، او به دلیل وضعیت زناشویی رسوایی سیمپسون اجازه نداشت با سیمپسون ازدواج کند – ادوارد هشتم قبل از به دست گرفتن قدرت برادرش به مدت 325 روز به عنوان پادشاه خدمت کرد. پدر ملکه الیزابت دوم، پادشاه جورج ششم. این زوج پس از مدت کوتاهی ازدواج کردند و علیرغم برخی اختلافات، تا زمان مرگش در سال 1972 با هم در فرانسه زندگی کردند. در سال 1986، سیمپسون به همراه ادوارد در قبرستان سلطنتی در فراگمور، نزدیک آرامگاه سلطنتی ملکه ویکتوریا، درست قبل از ویندزور به خاک سپرده شد. قلعه.

2. شاهزاده چارلز

زمانی که شاهزاده چارلز در سال 1981 با لیدی دایانا اسپنسر ازدواج کرد، از نظر معیارهای سلطنتی او را معمولی می‌دانستند (او به تنهایی یک شاهزاده خانم نبود، اگرچه از یک خانواده نجیب بود). ازدواج به ظاهر افسانه ای آنها در سال 1996 پس از یک سری رابطه عاشقانه، که شامل شاهزاده چارلز و شعله سابقش کامیلا پارکر بولز، که در دهه 1970 با آنها قرار داشت، به طلاق پایان یافت. در سال 2002، چند سال پس از مرگ نابهنگام دایانا، کلیسای انگلیکن برخی از قوانین مربوط به ازدواج مجدد و طلاق سلطنتی را تغییر داد، که به چارلز و کامیلا (که همچنین یک فرد عادی بود) اجازه داد تا در نهایت در سال 2005 ازدواج کنند.

3. شاهزاده ویلیام

در مورد کلاسیک دوستان بیشتر شدن، شاهزاده ویلیام با کیت میدلتون در دانشگاه سنت اندروز ملاقات کرد و پس از نزدیک به 10 سال آشنایی، ویلیام – دومین صف تاج و تخت – در سال 2010 به حلقه معروف یاقوت کبود مادرش پیشنهاد ازدواج داد. این زوج در تعطیلات در کنیا بودند. میلیون ها نفر از سراسر جهان برای تماشای مراسم عروسی خود در ابی وست مینستر در 29 آوریل 2011 شرکت کردند. این زوج که اکنون به نام دوک و دوشس کمبریج، از آن زمان صاحب سه فرزند شده اند: شاهزاده جورج در سال 2013، پرنسس شارلوت در سال 2015 و شاهزاده لوئیس در سال 2018.

4. شاهزاده هری

به لطف رویدادی که باید یکی از موفق ترین قرارهای کور تاریخ باشد، شاهزاده هری در سال 2016 از طریق یک دوست مشترک با مگان مارکل بازیگر آمریکایی آشنا شد. این زوج در سال 2017 نامزد کردند و در 19 می در کلیسای سنت جورج در قلعه ویندزور ازدواج کردند. . 2018 در سال 2020، این زوج رسما از نقش خود در خانواده سلطنتی استعفا دادند و وظایف، عناوین و امتیازات سلطنتی خود را به نفع حفظ حریم خصوصی در کالیفرنیا به همراه دو فرزند خود، آرچی و لیلیبت، منتقل کردند.

5. پرنسس ماکو

گاهی اوقات خطرات بیشتر می شود و خانواده سلطنتی مجبور می شوند از موقعیت ویژه خود صرف نظر کنند تا با کسانی که دوستشان دارند باشند. این اتفاق برای پرنسس ماکو از ژاپن افتاد که با کی کومورو، یکی از دانشجویان دانشگاه بین‌المللی مسیحی توکیو آشنا شد و عاشق او شد. طبق قوانین ژاپن، زنان خانواده سلطنتی در صورت ازدواج با افراد عادی امتیازات خود را از دست می دهند. با این حال، او با دانستن عواقب آن، به دنبال دل خود رفت و حتی از عروسی سلطنتی و پرداختی که معمولاً به زنان سلطنتی در موقعیت او داده می شود، خودداری کرد. این زوج در اکتبر 2021 ازدواج کردند و اکنون در نیویورک زندگی می کنند.

6. اصالت III

شاهزاده رینیر سوم موناکو برای اولین بار با گریس کلی ستاره سینمای هالیوود در طی یک عکسبرداری در جشنواره فیلم کن در سال 1955 ملاقات کرد. این زوج مکاتبات شخصی و عشق نوپای خود را تا زمانی که در آوریل 1956 ازدواج کردند دور از چشم عموم نگه داشتند. به عنوان “عروسی قرن”، با بازی اسطوره های هالیوود از جمله کری گرانت و آوا گاردنر. پس از ازدواج، کلی از بازیگری بازنشسته شد، عنوان جدید خود را پرنسس گریس پذیرفت و از شاهزاده رینیر سوم صاحب سه فرزند شد: پرنسس کارولینا در سال 1957، شاهزاده آلبرت در سال 1958 و پرنسس استفانی در سال 1965. به طرز غم انگیزی، پرنسس گریس در سال 1982 درگذشت. 52 سالگی پس از سکته مغزی هنگام رانندگی به خانه در موناکو که باعث شد کنترل ماشین خود را از دست بدهد و از مسیر خارج شود.

7. شاهزاده خانم متاهل است

نوه ملکه الیزابت دوم، پرنسس یوژنی، در 12 اکتبر 2018 در قلعه ویندزور با سفیر برند جک بروکسبانک ازدواج کرد. این زوج که اولین ملاقات خود را در یک پیست اسکی در سوئیس در سال 2010 به عنوان “عشق در نگاه اول” توصیف کردند، چندین سال قبل از اعلام نامزدی خود در سال 2018 عشق طولانی خود را بین نیویورک و لندن حفظ کردند. اولین فرزند آنها، پسر آگوست است. فیلیپ هاوک بروکس بانک در 9 فوریه 2021 به دنیا آمد.

8. پرنسس بیتریس

پرنسس بئاتریس در ۱۷ ژوئیه ۲۰۲۰، در مراسمی خصوصی در کلیسای سلطنتی همه مقدسین، که گاهی اوقات به عنوان کلیسای کوچک ملکه شناخته می شود، با مرد معمولی، غول املاک و مستغلات ادواردو ادو ماپلی موتزی، رد پای خواهرش یوگنی رفت. ویکتوریا، در ویندزور این دو در سال 2018 توسط دوستان مشترک معرفی شدند – از آنجایی که موتزی از خانواده ای از اشراف ایتالیایی می آید، آنها حلقه های اجتماعی مشابهی داشتند – و دخترشان سینا الیزابت ماپلی موتزی در 18 سپتامبر 2021 به دنیا آمد.

9. کرونسس ویکتوریا

در سال 2001، شاهزاده ویکتوریا، ولیعهد سوئد، به تازگی از دوست پسرش جدا شده بود که پس از تحصیل در دانشگاه ییل به خانه بازگشت و به نزدیک‌ترین باشگاه ورزشی پیوست. خوشحالم برای او، دانیل وستلینگ، یکی از بنیانگذاران مرکز تناسب اندام استارت آپ، مربی شخصی او – و در نهایت همسرش شد. این زوج که در سال 2010 ازدواج کردند، والدینی مفتخر از دو فرزند – پرنسس استل و پرنس اسکار هستند.

10. پرینس کارل فیلیپ

برادر پرنسس ویکتوریا، شاهزاده کارل فیلیپ، در سال 2015 با ازدواج با محبوب خود، مدل / ستاره تلویزیون واقعیت، سوفیا هلکویست، خبر را منتشر کرد. این دو اولین بار از طریق دوستان مشترک در یک کلوپ شبانه در سال 2009 با هم آشنا شدند و با سه فرزند ازدواج کردند.

11. شاه فیلیپ ششم

در سال 2003، پادشاه فیلیپه ششم اسپانیا – در آن زمان شاهزاده فیلیپ – با اعلام نامزدی خود با لتیسیا اورتیز روکاسولانو، روزنامه‌نگار محبوب و گوینده اخبار، ملت را متحیر کرد. این زوج در سال 2002 هنگام پوشش نشت نفت در گالیسیا با یکدیگر آشنا شدند. شاهزاده قبلاً از طرفداران روزنامه نگار بود و از یک دوست مشترک خواست تا ملاقات آنها را ترتیب دهد. این دو رابطه عاشقانه خود را خاموش کردند، سپس در سال 2004 ازدواج کردند. اکنون آنها دو دختر زیبا به نام های لئونور و سوفیا دارند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin su tesisatçısıWonmaniakuşadası escortbetroadmobil ödeme bozdurElektronik sigaraturkuaz korsan taksi