11 بازیگری که قرار است در فرانچایز «ارباب حلقه ها» شرکت کنند.

[ad_1]

امسال بیستمین سالگرد ژرفنات فرهنگی، سه گانه ارباب حلقه ها پیتر جکسون است که با اکران فیلم The Fellowship of the Ring در 19 دسامبر 2001 آغاز شد. با این حال، فیلم ها می توانستند بسیار متفاوت باشند و نه فقط. زیرا یکی از مدیران عامل ظاهراً قتل هابیت را در مغز خود داشت. در اینجا 11 بازیگری را معرفی می کنیم که تقریباً در یک سریال فانتزی پرفروش انتخاب شدند

1. استوارت تاونسند

از نظر فنی، استوارت تاونسند موفق شد به سرزمین میانه جی. آر آر تالکین، به این معنا که او در واقع برای آراگورن انتخاب شد – و دو ماه تمرین و تمرین کرد – فقط یک روز قبل از فیلمبرداری اکران شد. به گفته ستاره حلقه ها، دومینیک موناگان، بازیگر نقش مری:

ما فرصتی برای خداحافظی با استو نداشتیم [. . . ] ما همه مات و مبهوت بودیم. فکر نمی کردم در این مرحله بتوانیم اخراج شویم. من فکر می کردم شما وارد شده اید. . . اما اینطور نبود و شان [Astin] گفت: خوب، پروژه را ترک کرد یا اخراج شد؟ و من فکر می کنم که آنها سعی داشتند تا آنجا که می توانند از استوارت محافظت کنند. آنها فقط گفتند: “ما به استوارت اجازه می دهیم این را به شما بگوید، اما او دیگر با ما نیست.” ما نتوانستیم با او تماس بگیریم. ایمیل در آن زمان بسیار جدید بود. او فقط ناپدید شد.»

تاونسند سرانجام در سال 2019 به این موضوع پرداخت و گفت: «من احساسات خوبی نسبت به افرادی که پاسخ می‌دهند ندارم، واقعاً ندارم. کاملا متفاوت. “

هنگامی که ویگو مورتنسن وارد عمل شد و در مورد تجربه سال‌های بعد به طور مثبت صحبت کرد، بعداً اعتراف کرد که در آخرین لحظه جایگزین تاونسند “ناراحتی” می‌کرد و افزود: “شنیده‌ام که او مرد خوبی است و متاسفم که این اتفاق افتاد. “

2. کلاغ راسل

نکته توصیه شده برای نسخه تاونسند آراگورن این است که او برای بازی در نقش رنجر مو خاکستری، تا حدودی خسته و پادشاه آینده گوندور خیلی جوان بود. جکسون که به یک ستاره جدید برای فرنچایز نیاز داشت، به همتای نیوزیلندی خود راسل کرو روی آورد. این بازیگر در مصاحبه ای با هوارد استرن تایید کرد که اگر این معامله انجام شود، 10 درصد از درآمد حاصل از باطن را به او می دهد، یعنی. حدود 100 میلیون دلار اما او با مکالمه تلفنی با جکسون مخالفت کرد، جایی که این تصور باقی ماند که کارگردان “مجبور شد با من صحبت کند زیرا زمانی بود که همه در همه چیز من را می خواستند.” کلاغ ادامه داد: من دارم با او تلفنی صحبت می کنم، انگار او حتی نمی داند من چه کرده ام. ویگو [Mortensen]و باید به او اجازه داده شود بازیگر مورد نظر خود را استخدام کند.”

3. NICHOLAS CELL

نقش آراگورن به چند نفر دیگر پیشنهاد شد. یکی از آنها – و کسی که فضای متفاوتی به سریال می داد – استاد دیوانه ها، نیکلاس کیج بود. کیج زمانی که نقش را رد کرد به نیوزویک گفت: «در آن زمان اتفاقات مختلفی در زندگی من افتاد که باعث شد نتوانم به مدت سه سال سفر کنم و از خانه دور باشم. “اما سوال اینجاست [movies I could have starred in]، من می توانم آنها را تماشا کنم. من می توانم به عنوان عضوی از مخاطبان از آنها لذت ببرم. من در واقع فیلم های خودم را تماشا نمی کنم. و به همین دلیل است که من از تماشای آنها بسیار لذت می برم – به خصوص با ارباب حلقه ها.

4. دنیل دی لوئیس

آخرین – اما شاید جذاب ترین – بازیگری که به طور جدی آراگورن را مورد توجه قرار داد دانیل دی لوئیس بود. متأسفانه، این احساس در پایان دی لوئیس دو طرفه نبود. جکسون ظاهراً بارها به او پیشنهاد این نقش را داده است که همه آنها به شدت رد شده اند. این بازیگر نگفته است که چرا این نقش را رد کرده است، اما آگاه است که صرف نظر از اینکه چه کسی روی صندلی کارگردانی می‌نشیند، علاقه‌ای به ساخت یک فیلم پرفروش بودجه ندارد.

“[This is] قرار نیست این فیلم ها یا مردم را کوچک جلوه دهند [who work on them]چون افرادی هستند که باید این فیلم‌ها را بسازند و عاشق ساختن این فیلم‌ها هستند – آنها می‌توانند برای افرادی که عاشق تماشای آن‌ها هستند به طرز فوق‌العاده‌ای سرگرم کننده باشند – اما این برای من نیست. من روی چیزی کار می کنم، اگر مجذوب آن شوم، هرگز حوصله ام سر نمی رود. حوصله ندارم اگر در نهایت در یک فیلم کار می‌کردم و حوصله‌ام حوصله‌اش سر می‌رفت، زیرا واقعاً نمی‌دانستم دارم چه کار می‌کنم، بی‌نهایت باعث تضعیف روحیه‌ام می‌شود و ممکن است تصمیم بگیرم چمدان‌هایم را جمع کنم. کیسه ها.”

5. شان کانری

کمپانی سازنده New Line Cinema به شان کانری بین 10 تا 15 درصد از باکس آفیس جهان را در صورت موافقت با بازی در نقش گندالف پیشنهاد داده است، مبلغی که بین 150 تا 225 میلیون دلار برای این بازیگر درآمد خواهد داشت. کانری فیلمنامه را خواند و نقش را به این دلیل رد کرد که حماسه پیچیده را درک نمی کند و بعداً گفت: “آره، خوب، من هرگز متوجه نشدم. کتاب را خواندم، فیلمنامه را خواندم، فیلم را دیدم. من هنوز آن را درک نمی کنم. برای من جالب است که کاری را انجام دهم که کاملاً درک نمی کنم، اما نه در 18 ماه.

6. تورمن

به اوما تورمن پیشنهاد شد – و رد شد – نقش ایوین، چیزی که او هنوز به شوخی آن را “یکی از بدترین تصمیم‌های گرفته شده تا کنون” می‌داند. اگرچه قابل درک بود: تورمن به تازگی اولین فرزندش را به دنیا آورده بود و او بعداً در The Late Show به استفان کولبرت گفت که در آن زمان “کمی به خانه وابسته بود”. تورمن با اشاره به عکس های 18 ماهه گفت: برای من کمی ناشناخته بود اما قطعا متاسفم.

7. ایتان هاک

در ارباب حلقه ها، ایوین با فارامیر، برادر کوچکتر عضو اخوان بورومیر و متحد احتمالی گندالف و اخوان پایان می یابد. برای نقش فارامیر، شوهر آن زمان تورمن، ایتن هاوک بود. جکسون به یاد می آورد: «اتان از طرفداران پر و پا قرص کتاب بود و واقعاً می خواست در آن شرکت کند. “ذهن اعتماد به نفس کمتری داشت و درست بود، زیرا ما در حال بازنگری در نحوه دیدن شخصیت Éowyn به معنای واقعی کلمه در حین راه رفتن بودیم. سرانجام، ایتان او را با اکراه آزاد کرد.

8. SILVESTER MACOY

هنگام انتخاب بیلبو بگینز، یان هولم پای بزرگی داشت، زیرا جکسون بازی قبلی خود را در نقش فرودو بگینز در یک اقتباس رادیویی از ارباب حلقه ها تحسین می کرد. سیلوستر مک کوی، ستاره Doctor Who، نایب قهرمان شد. او هیچ اراده بدی برای عبور از او ندارد و به Den of Geek می گوید: “بودن در شرکت ایان هولم فوق العاده بود.” در هر صورت، مک کوی سال‌ها بعد با انتخاب راداگاست براون در فیلم هابیت: یک سفر غیرمنتظره به تالکینورس راه یافت.

9. کریستوفر پولمر

کریستوفر پلامر را به لیست بازیگرانی که برای بازی در فیلم ارباب حلقه ها انصراف داده اند اضافه کنید. . . به جز همه اینها “باید قرن ها در نیوزلند بوده باشد”. نقش گندالف به پلامر پیشنهاد شد، اما نپذیرفت و بعداً به کانن اوبراین گفت: «نمی‌دانم چرا او را رد کردم. فکر کردم شاید سه یا چهار سال در نیوزلند، [I thought there] کشورهای دیگری هستند که مایلم قبل از اینکه فاش کنم از آنها دیدن کنم!»

10. همان نیل

خود نیل، همراه با تعداد زیادی از بازیگران، پیش از رفتن به ایان مک‌کلن، برای نقش گندالف در نظر گرفته شد. (اگرچه در حال حاضر تصور کسی غیر از مک‌کلن در نقش گندالف سخت است، حتی این انتخاب بازیگر به دلیل تضاد برنامه‌ریزی با نقش او در فرانچایز X-Men کمی حساس بود.) نیل نیوزلندی در مصاحبه‌ای در سال 2001 گفت که جکسون «او به من پیشنهاد بازی در ارباب حلقه ها را داد، اما متأسفانه نتوانستم این کار را انجام دهم زیرا تعهدات دیگری داشتم. من پیتر را خیلی دوست دارم و واقعاً می خواهم با او کار کنم. وقتی او ارباب حلقه ها 7 را می سازد، من برای آن آماده هستم.

11. کوین کانوی

کوین کانوی بازیگری که سابقه طولانی مدتش در سینما و تلویزیون شامل پروژه‌هایی مانند «سریع و مردگان»، «همسر خوب» و «محدودیت‌های بیرونی» بوده است، نقش تئودن را به او پیشنهاد کرد، اما به دلیل نقش او آن را رد کرد. برنامه تولید طولانی اگرچه تئودن بخش شگفت انگیزی است، او گفت:[they] او از من می خواست که در ژانویه به مدت شش هفته به نیوزلند بروم، سپس به خانه بروم، سپس شش هفته دیگر برگردم، سپس دوباره به خانه بروم و سپس دوباره برای سه ماه برگردم. گفتم: عجب! این شخصیت در دو تا از فیلم ها حضور دارد. ارزشش را نداشت او چند صحنه خوب دارد، اما بقیه با زره و چیزهای دیگر دست و پنجه نرم می کنند. شما می توانید از یک بدلکار بخواهید کاری را انجام دهد که احتمالاً به هر حال انجام می دهد. اما من واقعاً برای آن عذاب کشیدم.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر