100 سال شراب پیشگام فرانک Pastori می میرد

از همه قدیمی مدرسه سازان در شهرستان سونوما, فرانک Pastori از Geyserville به احتمال زیاد قدیمی ترین.

Pastori متولد شد و در مزرعه خود را, ایتالیایی, پدر و مادر مهاجر آغاز به کار در سال 1914. او آموخته است که به رشد و فروش انگور و به عقب نگه داشتن به اندازه کافی برای ساخت شراب برای نوشیدن در خانه و به اشتراک گذاری با بازدید کنندگان.

Pastori آغاز شد زمانی که او شروع به ساخت شراب برای فروش دهه پیش. Pastori کارخانه شراب سازی هرگز بزرگ و یا زرق و برق دار. اگر Pastori متوجه کسی جلو در او راه رفتن به سابق هرس نم که در خدمت به عنوان یک روستایی اتاق مزه پور مهمانان خود از نمونه های کوچک لیوان های کاغذی و به آنها بگویید داستان از اولین روز آب در دره الکساندر.

یک توریست از اورگان نوشت: در Yelp در سال 2016 است که در Pastori کارخانه شراب سازی در شمال Geyserville “وجود ندارد فانتزی املاک و محوطه سازی بدون پیراهن و یا سفارشی کوله پشتی. اگر این چیزی است که شما بعد از رانندگی نگه دارید. اگر شما قاضی شراب های بسیار جالب گرافیکی رانندگی نگه دارید … Frank اگر شما خوش شانس خواهد مهمانی شما را با داستان در مورد افرادی که ساخته شده این صنعت … و خرید خود را خود, مدرسه قدیمی, قرمز, در میان بهترین شما تا کنون نوشیدنی.”

Pastori تبدیل 100 سال در Jan. 30. او در خانه در روز دوشنبه.

“او تا به حال 100 سال از داستان” گفت: پدر شارون Pastori از اوکلند. او اضافه کرد که او گفت: آنها بسیار خوب است.

فرانک Pastori یک گنجینه تاریخی در داخل و اطراف Geyserville.

فقط در ماه مارس گذشته شراب نویسنده دن برگر اشاره کرد که Pastori فرزند ارشد به خوبی سالخورده و مشهور vintners که جمع شده بودند در فرانسیس فورد کاپولا کارخانه شراب سازی به ناهار و مبادله سلیقه ها و قصه ها و خاطرات. در میان نام های دیگر حاضر بودند Pedroncelli, Cline, بارت, Ramey, MacRostie و Tchelistcheff

در Jan. 30, فرانک Pastori منفجر کردن یک شمع در یک برش سنگین از tiramisu در ضیافت ناهار در Catelli را در Geyserville مشخص شده است که روز تولد خود را.

او متولد یک قرن قبل از آن در Jan. 30, 1920 به دامداران Constante و Erminia Pastori که فروخته شراب انگور به ایتالیایی سوئیس مستعمره و پتری شراب شهرستان است. به عنوان پسر خود را به جهان آمد آنها تلاش با شروع از ممنوعیت.

آنها از جیبش در هر تاک و کشت درختان میوه به طور عمده برای تولید آلو. چه انگور آنها به رشد خود ادامه آنها فروخته ولش برای آب انگور.

با عبور از ممنوعیت فرانک Pastori پدر و مادر ادامه داد: برای فروش آلو و میوه های دیگر در حالی که انتقال به رشد شراب انگور.

خود زحمتکش پسر بود 16 زمانی که او برای دریافت یک کارت ولنتاین از یک همکار Geyserville تگزاس, نوجوانی, ادیت “ادی” Buchignani. Pastori در نوع پاسخ داد و شعله مشتعل شد.

این جفت ارز در ازدواج ازدواج در ژوئن 1941 در کلیسای سنت جان در هلدزبرگ. آنها زندگی می کردند در آن شهر برای یک بار قبل از حرکت بر روی یک مزرعه خود را در Geyserville یک فاصله کوتاه از جایی که فرانک Pastori بزرگ شدم.

او به یاد می آورد طولانی پس از آن “زمانی که من با او ازدواج او یک full-blooded کشاورز. او استفاده می شود به اقامت در خارج وجود دارد و هفت روز هفته داغ و یا سرد. او یک کلاهبردار خوب خانه دار و هر چیز دیگری.”

این Pastoris رشد برخی از انگور اما متمرکز آلو و سیب و گلابی — تا هجوم میوه وارد شده به سرقت برده و دور از خود را در بازار. آن را در دهه 1970 زمانی که آنها شروع به بیرون کشیدن درختان میوه, کاشت و بیشتر انگور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>