10 سال زندان برای ویروس اراذل و اوباش

Nicolette Barbasجنوب غربی بار

افرادی که تهدید و یا حمله به خط مقدم کارگران در طول coronavirus همه گیر خواهد شد و در حال حاضر به 10 سال زندان و تحت قوانین جدید.

قانون متمم (COVID-19 پاسخ) لایحه سال 2020 به تصویب هر دو مجلس پارلمان در روز چهارشنبه قرار می دهد افزایش اقدامات در محل برای کسانی که آگاهانه با استفاده از ویروس و/یا تهدید به عنوان بخشی از متخلف.

قانون طراحی شده است برای محافظت از رانندگان اتوبوس پزشکان و پرستاران و امدادگران, افسران پلیس, زندان, افسران و دیگر خدمات اورژانس کارگران از COVID-19 مربوط به ضرب و جرح و یا تهدید.

هر کسی که ضرب و جرح یک افسر را تا 10 سال پشت میله های زندان و کسانی که تهدید یک افسر صورت هفت سال است.

دادستان کل جان Quigley گفت: سختی جدید اقدامات لازم را برای حفاظت از افسران پلیس و دیگر خط مقدم ارائه دهندگان خدمات در مواجهه با تهدیدات بالقوه و یا ضرب و جرح مربوط به COVID-19.

“متاسفانه ما شاهد تعداد ناراحت گزارش از مردم در سراسر کشور ادعا دارند COVID-19 عمدا سرفه یا تف بر مردم بی گناه که به سادگی انجام شغل خود را,” او گفت:.

“این نوع از ننگین رفتار غیر قابل قبول است ارائه یک خطر جدی برای سلامت و ایمنی و تحمل نخواهد شد.”

بونبوری را Brecken مراقبت های بهداشتی مدیر عامل و پزشک عمومی برندا Murrison گفت: حفاظت از کارکنان اورژانس در حالی که انجام کار خود را در خط مقدم بود و همیشه از اهمیت زیادی برخوردار است.

“اورژانس کارکنان احتمالا رنج می برند بیشتر فیزیکی و لفظی بنابراین من فکر می کنم این فوق العاده است برای توسعه آنها” Ms Murrison گفت.

“از یک GP نقطه نظر ما هستند که باید به اجرا تنفسی درمانگاه و گفته شده است ما باید به امنیت اگر ما برای اجرای آن درمانگاه بنابراین جالب است زمان.”

پلیس جدید میشل رابرتز گفت که او خوشحال بود همه طرف از سیاست آمد و با هم به تصویب این فوری اصلاحات.

“ما نقل مکان کرد و به سرعت به افزایش مجازات و ارسال یک پیام مهم به کسانی که در جامعه که در تعامل با این بد اخلاق, رفتار,” خانم رابرتز گفت.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>