10 ساکنان با COVID-19 در اوکلاهما, جانبازان, مرکز, مرگ

شهر اوکلاهما >> ده ساکنان در خانه برای جانبازان در شمال شرقی اوکلاهما کشته شده اند که در میان ده ها تن از ساکنان و کارکنان وجود دارد که تست مثبت برای coronavirus این ماه, دولت, رسمی امروز اعلام کرد.

اوکلاهما Department of Veterans Affairs, مدیر اجرایی, Joel Kintsel در بیانیه ای گفت که 62 ساکنان در کلیرمر جانبازان مرکز و 21 کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از ژوئیه 1.

او گفت: COVID-19 نیست لزوما علت مرگ برای 10 که درگذشت.

“بر اساس تماس با ما ردیابی ما بر این باورند که به احتمال زیاد منبع برای این ویروس بدون علامت یک کارمند که نمی دانم آنها تا به حال ویروس ها و ندانسته تصویب آن را به یک مقیم” Kintsel گفت.

او گفت: آنها برقرار دقیق کنترل عفونت مراحل و “امیدوار هستیم این بیماری شده است موجود است.” او گفت: تنها دو مورد مثبت پدید آمده در گذشته از 72 ساعت.

Kintsel گفت: کلیرمر تسهیلات خانه 250 ساکنان.

در ضمن اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt بازگشت به دفتر کار خود پس از دو هفته از منزوی خود را در خانه پس از او آزمایش مثبت برای coronavirus.

“من خوشحالم که به پشت در زین” Stitt گفت: در بیانیه ای در صفحه توییتر شنبه.

“هر کس من بود در تماس با همچنان به آزمایش منفی برای COVID-19 و هیچ کس را توسعه داده است علائم” جمهوری خواه گفت: در این ویدئو در حالی که نشسته در پشت میز خود در دفتر خود در وزارت امور خارجه کنگره.

Stitt تشویق مردم به طور منظم خود را با دست بشویید اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک های اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست.

Stitt بود با حضور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در تولسا در ماه گذشته که کارشناسان بهداشت و گفته اند به احتمال زیاد منجر به افزایش coronavirus موارد وجود دارد. مقامات بهداشتی دولت باید گفت که در حالی که معلوم نیست از کجا Stitt آلوده شده آن است که به احتمال زیاد او قرارداد این ویروس در این تجمع است.

وزارت بهداشت امروز گزارش 1,089 به تازگی مورد تأیید و 13 اضافی مرگ و میر آوردن به 509 تعداد افرادی که فوت کرده اند با توجه به COVID-19.

درست است تعداد موارد در ایالت اوکلاهما به احتمال زیاد بالاتر از آنجا که بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد افراد می تواند آلوده و احساس بیمار.

اوکلاهما Department of Veterans Affairs عمل هفت جانبازان مراکز در سراسر ایالت اوکلاهما. وجود ندارد هیچ مورد شناخته شده در این مراکز در Ardmore کلینتون و یا گوگرد است. این مراکز در لاتون و Talihina هر حال یک مورد تایید شده و ساکن بهبود است. نورمن مرکز در حال حاضر مراقبت از مثبت یکی ساکن و دیگری مثبت مقیم در بیمارستان است و چهار دیگر ساکنان را بازیافت.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم است که روشن کردن در عرض چند هفته. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود بسیار مسری ویروس می تواند باعث علائم شدید و کشنده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>