10 بررسی برتر سینکهای آشپزخانه سال 2019 – (راهنمای خریدار نهایی)

بعضی از ما ممکن است هرگز انتخاب خرید سینک آشپزخانه قبل از. سینک مناسب می تواند سالها دوام داشته باشد به این معنی که الگویی که هنگام حرکت به خانه شما آمده است ممکن است در کل مدت زمان حضور شما در محل بماند. در این مقاله ، ما بر روی بهترین گزینه های سینک ظرفشویی آشپزخانه برای کسانی از شما که نیاز به تعویض سینک خود دارند ، متمرکز شده است یا اینکه فقط می خواهید تغییری در آشپزخانه خود ایجاد کنید.

سینک آشپزخانه شما روز به روز کارهای باورنکردنی انجام می دهد. این بسیار مرتب مورد استفاده قرار می گیرد ، و احتمالاً چیزی نیست که تا به حال به آن فکر کرده باشید. سینک ” اسب کار ” آشپزخانه است. استفاده از یک سینک خوب آسان ، مقاوم در برابر خراش و خوردگی خواهد بود و ساخته شده تا سالها دوام داشته باشد.

در هنگام خرید یک سینک آشپزخانه گزینه های بیشتری از آنچه ممکن است تصور کنید وجود دارد. مواد ، اندازه ، سنج و سایر ویژگی ها و همچنین کارکردهای نصب باید همه در تصمیم خرید شما نقش داشته باشند. بررسی سینک ظرفشویی زیر بسیاری از بهترین سینک های موجود در بازار و بررسی کامل این گزینه ها را نشان می دهد. در بالا از این ، ما یک راهنمای خرید کامل ایجاد کرده ایم تا به شما در راهنمایی تصمیم خود مبنی بر اینکه مناسب ترین گزینه برای آشپزخانه شما است کمک کنیم.

10 بررسی برتر سینک ظرفشویی آشپزخانه [لیست به روز شده]

سینک ظرفشویی آشپزخانه
ZUHNE مودنا
جنس: سنج 30 استیل ضد زنگ T304
ابعاد: 30 18 18 x 10 اینچ
وزن مورد: 32 پوند
تعداد حوضه ها: 1
گارانتی: تولید کنندگان
در آمازون بررسی کنید

سینک ظرفشویی آشپزخانه
KRAUS KHU100-30-1610-53SSCH
جنس: استنلس استیل
ابعاد: 30 18 18 x 10 اینچ
وزن مورد: 30.2 پوند
تعداد حوضه ها: 1
گارانتی: با طول عمر محدود
در آمازون بررسی کنید

سینک ظرفشویی آشپزخانه
Kraus KHF200-36
جنس: استنلس استیل
ابعاد: 15.5 41 41.2 x 25.7 in
وزن مورد: 57.5 پوند
تعداد حوضه ها: 1
گارانتی: با طول عمر محدود
در آمازون بررسی کنید

سینک ظرفشویی آشپزخانه
Kraus KBU14
جنس: استنلس استیل
ابعاد: 31.5 x 18.38 x 10 in
وزن مورد: 29.5 پوند
تعداد حوضه ها: 1
گارانتی: با طول عمر محدود
در آمازون بررسی کنید

سینک ظرفشویی آشپزخانه
ZUHNE Prato
جنس: سنج 30 استیل ضد زنگ T304
ابعاد: 32.9 x 20.75 x 10 in
وزن مورد: 62 پوند
تعداد حوضه ها: 1
گارانتی: تولید کنندگان
در آمازون بررسی کنید

سینک ظرفشویی آشپزخانه
روواتی
جنس: استنلس استیل
ابعاد: 18.88 x 32.25 x 8.5 in
وزن مورد: 35 پوند
تعداد حوضه ها: 2
گارانتی: طول عمر
در آمازون بررسی کنید
سینک آشپزخانه تنها کاسه Zuhne Modena Undermount
بهترین بررسی های سینک ظرفشویی آشپزخانهمطابق با سازنده ، “آرام ترین سینک دنیا” را معرفی کنید. بعضی از سینک های قدیمی می توانند بسیار پر سر و صدا باشند ، که آزار دهنده است. این مشکل بزرگی برای همه نیست ، اما عایق صوتی یک امتیاز عالی است که مودنا ارائه می دهد.

فولادی که برای ایجاد این کار استفاده شده است 16 گیگ و ضد خش است. با کیفیت تر از استانداردهای سینک خانگی است که توسط ایالات متحده و کانادا ترسیم شده است و آن را به درجه رستوران تبدیل می کند ، بنابراین استفاده از آن در منزل یا حتی از نظر تجاری بسیار بزرگ است. مودنا در برابر زنگ زدگی و خراشیدن مقاوم است که به سرعت می تواند باعث افت کیفیت دیگر سینک های آشپزخانه شود.

حوضه خود 10 اینچ عمق دارد ، که در محدوده اندازه طبیعی برای حوضه های سینک قرار دارد. همچنین برخی از ویژگی های هوشمندانه دیگر از جمله گوشه ها و شیارهای خمیده وجود دارد که به تخلیه سریع سینک کمک می کند.

این واحد دارای تعداد اضافی اضافی است. مواد دفع زباله و شبکه پایین ، و همچنین یک ستون سینی ، کادو و کرنر موجود است. اینها به سادگی و به راحتی درون حوضچه گیره می شوند و لازم نیست که به عنوان لوازم جانبی نصب شوند.

Zuhnehas این حوضه را در انواع مختلف و شکل ها و اندازه های مختلف ایجاد کرده است ، بنابراین می توانید انتخاب کنید کدام یک به بهترین وجهی مناسب چیدمان آشپزخانه شما باشد. طراحی undermount به این معنی است که می توانید حوضه مجزا را به سرعت و به راحتی و بدون هیچ زحمتی زیاد نصب کنید.

طراحی مدرن و تطبیق پذیری Zuhne Modena و همچنین استفاده و نصب ساده ، به معنای آن است که برای آشپزخانه های مدرن و کلاسیک در همه جا گزینه مناسبی است.

طرفداران

برای اندازه های مختلف موجود است
نصب نسبتاً ساده است.
منفی

فقط به عنوان مدل تک حوضه موجود است.
آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید

مجموعه KRAUS KHU100-30-1610-53SSCH با سینک آشپزخانه Bolden Standart PRO
بهترین بررسی های سینک ظرفشویی آشپزخانهاین اولین بار از بسیاری از مدل های Kraus است که در لیست ما از سینک های آشپزخانه برتر مشاهده خواهید کرد. این برند در این منطقه حاکم است و برخی از محصولات بسیار لوکس و سخت پوش را تولید می کند. این سینک آشپزخانه Bolden ارزان ترین گزینه برای خارج از کشور نیست ، اما دارای ویژگی های بسیار خوبی برای توجیه قیمت آن است و بسیار خوب ساخته شده است.

فولاد از زیبایی و ظاهری بالایی برخوردار است. از لحاظ ساختاری و حجیم است و هم برای استفاده در منزل و هم برای استفاده تجاری مناسب است. دارای یک پوشش ساتن است که برای اطمینان از ماندگاری بسیار طولانی در برابر زنگ زدگی طراحی شده است.

شیر آب (که شامل می شود) 18inches قد بلند و نصب آن نسبتاً ساده است. داشتن سینک ظرفشویی که با شیر آب حمل می شود دردسرهای زیادی را برای شما ذخیره می کند زیرا می دانید که سازگار خواهد بود. پنج انتخاب مختلف برای انتخاب از جمله کروم ، مشکی مات و استیل ضد زنگ برای دکوراسیون آشپزخانه شما وجود دارد.

هشت سایز مختلف از این سینک در دسترس است ، اما مدل 30 اینچی محبوب ترین است. لوازم جانبی مانند دستگاه پخش کننده صابون و صاف کننده این سینک را بسیار همه کاره می کند. حتی با یک حوله آشپزخانه مارک Kraus همراه است!

این سینک ظرفشویی است که تا سالها یا حتی دهه ها ساخته شده است. این ارزان نیست ، اما ارزش پول را در درازمدت نشان می دهد.

طرفداران

در اندازه های مختلف موجود است
با لوازم جانبی متنوعی همراه است: زهکشی ، صاف کن و صابون.
ساتن مقاوم در برابر زنگ زدگی برای کمک به سالها ماندگاری آن.
منفی

ارزانترین سینک آشپزخانه موجود در بازار نیست.
آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید

سینک آشپزخانه پیش بند خانه مزرعه Kraus KHF200-36 36 اینچ
بهترین بررسی های سینک ظرفشویی آشپزخانهاین سینک آشپزخانه طراحی پیش بند فوق العاده ضخیم و حجیم است و نشان از کیفیت عالی استیل ضد زنگ مورد استفاده در ساخت آن دارد.

مانند بسیاری از مدل های Kraus دیگر ، این پوشش دارای پوشش هوشمندانه ای برای اطمینان از ناهمواری و سخت گیری است. حتی پس از سالها استفاده ، در برابر خراش یا زنگ زدگی نیز مقاوم است. این یک طراحی بسیار استاندارد است؛ 10 اینچ با عمق 16 حداقل اندازه فولاد ضد زنگ قابل توجه.

این سازنده تا به امروز بر عملکرد واقعی استفاده از این سینک متمرکز شده است. شیارهای فولادی به گونه ای طراحی شده اند که به آن در تخلیه سریع کمک می کند.

همچنین بسیار آرام است ، زیرا با لنت های لاستیکی میرایی صدا و یک زیرپوش سنگی عایق بندی شده است تا از خاموش شدن صدای زنگ زدن در هنگام آب ، عایق بندی شود. تخلیه مجهز به عقب برای فضای زیر سینک شما فوق العاده است.

اگر به دنبال یک خانه و مزرعه مناسب و طراحی پیش بند هستید ، این یک سینک ظرفشویی بسیار درجه یک است. قابل توجه است و بیشتر کاربران نظرات مثبتی در مورد عملکرد آرام و ظاهر عالی آن ارائه داده اند.

طرفداران

همراه با فشار دهنده ، نصب و راه اندازی سخت افزار و شبکه. همه اینها کیفیت خوبی دارند.
دارای گارانتی Kraus با طول عمر محدود است.
طراحی شده است تا یکی از ساکت ترین مدل های موجود در بازار باشد.
منفی

اثر انگشت پایان بسیار آسان است.
گاهی اوقات می توان آوار را در گوشه و کنار گذاشت ، گرچه تمیز کردن آن آسان است.
آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید

ظرفشویی آشپزخانه تک کاسه Kraus KBU14 Undermount
بهترین بررسی های سینک ظرفشویی آشپزخانهاین مدل Kraus از جهات مختلف شبیه به KHF200-36 است. طراحی نامحدود و ظرفیت بالای آن و همچنین نصب ساده و نصب آن ، KBU14 را به یک سینک بسیار محبوب تبدیل کرده است.

به طور پیش فرض ، این کشتی به عنوان یک مدل مقاوم در برابر دندان استفاده می شود. این بدان معنی است که حتی هنگامی که همه چیز به داخل سینک ریخته می شود ، این سینک می تواند کمی ضرب و شتم به خود بگیرد و به خطر نیفتد. همچنین دارای یک کف صاف است که برای جلوگیری از ریختن ظروف شیشه ای طراحی شده است و فضای زیادی را برای ظروف و سایر وسایل آشپزخانه فراهم می کند.

مانند سایر گزینه های Kraus در لیست ما ، این دارای کرینر ، شبکه پایین و تمام سخت افزارهای نصب شده برای نصب و راه اندازی آن است.

فولاد TRU16 است ، بدین معنی که دارای 16 گیگ و با کیفیت بسیار بالا است. طراحی کم حجم محبوب همیشه به این معنی است که می توانید به راحتی وسایل را از سطح داخل سینک پاک کرده و آنها را بشویید.

عایق کاری یک سینک نسبتاً ساکت را ایجاد می کند ، اگرچه به اندازه برخی از گزینه های دیگر موجود در لیست ما ساکت نیست. اگر احساس می کنید به ماده ای نیاز دارید که حساسیت به جوش و خراش نداشته باشد ، می توانید این مورد را با استفاده از خراش ضد خش خریداری کنید.

کف صاف و لبه های خمیده این سینک روند تمیز کردن را تسریع می کند زیرا می توانید به راحتی آن را در انتهای استفاده تمیز کنید.

طرفداران

امضا Kraus طراحی کم سر و صدا.
حمل با کیت نصب و لوازم جانبی زیادی.
ارزش بسیار خوبی برای پول.
به صورت خراش یا ضد مقاومت در دسترس است.
منفی

در اندازه های مختلف موجود نیست
مستعد لکه های آب است.
آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید

ZUHNE Prato 33 اینچ سینک آشپزخانه یک کاسه خانه 16G سینک آشپزخانه از استیل ضد زنگ
بهترین بررسی های سینک ظرفشویی آشپزخانهZuhne سینک ظرفشویی آشپزخانه را در انواع مختلف شکل و اندازه ارائه می دهد. این طرح خانه مزرعه از استیل قوی ساخته شده و به روشی هوشمندانه و بادوام ساخته شده است.

این سینک ها با استفاده از روباتیک تولید می شوند تا از ضخامت یکسان در سراسر سینک اطمینان حاصل کنند. برخی از مارک ها از ورق های کشیده استفاده می کنند که می تواند یکنواخت باشد و به این معنی است که در برابر زنگ زدگی یا دندانپزشکی مقاوم نیستند. مدل Prato حتی اگر در معرض سرما یخ یا آب گرم قرار دارد ، پوشیدن آن سخت است.

این دستگاه از طریق یک کرینر و همچنین یک کاد و محافظ و تمام سخت افزاری که برای نصب آن در پیشخوان آشپزخانه خود استفاده می کنید ، می باشد.

پایه هوشمند دارای طراحی تخلیه عقب است که بسته به ترجیح خود می توانید از آن با استفاده از دستگاه استریل و دفع زباله استفاده کنید. اتمام ساتن در برابر خراشها مقاومت کرده و همچنین تمیز به نظر می رسد.

گوشه های خمیده و شیارهای هوشمندانه به آب کمک می کنند تا خیلی سریع از ZUHNE Prato خارج شود. همچنین تمیز کردن آن را نسبت به بسیاری از سینک های رقیب راحت تر می کند. همه این ویژگی ها با ضمانت ماندگاری محدود در اختیارتان قرار می گیرند تا آرامش خاطر شما را به دست آورد.

طرفداران

به سرعت تخلیه می شود و تمیز کردن آن آسان است.
می تواند با درجه حرارت شدید مقابله کند.
مهندسی دقیق برای ضخامت (16 سنج).
در چندین ارتفاع موجود است تا بتوانید بهترین گزینه را برای آشپزخانه خود انتخاب کنید.
منفی

به اندازه بعضی دیگر غرق آرام نیست.
آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید

سینک آشپزخانه زیر بشقاب روتاتی 32 اینچی کم تقسیم شده با دو جداره
بهترین بررسی های سینک ظرفشویی آشپزخانهاین اولین گزینه دو کاسه ای است که لیست ما را تهیه می کند. اگر به دنبال یک سینک آشپزخانه 50/50 با یک سمت چپ و راست یکسان هستید ، گزینه Ruvatihas گزینه ای است که متناسب با آن باشد.

مانند بسیاری از گزینه های رقیب در این لیست ، دارای یک طراحی از جنس استنلس استیل 16 گرمی با درجه بندی T304 است. روکش سنگین و زیرپوش استثنایی نیز به کاهش نویز کمک می کند.

تقسیم بین حوضه ها سه اینچ زیر سطح پیشخوان است که کمی ترخیص اضافی دارد. اندازه گیری هر کاسه 14 ½ 14 inc 17 اینچ و عمق آن 8 اینچ است. این کمی کمرنگ تر از بعضی از رقبا است اما برای بیشتر آشپزخانه ها خوب است.

کلیه استانداردها و مقررات لوله کشی ایالات متحده و کانادا با این واحد رعایت شده است و کیفیت آن قطعاً قابل مشاهده است. سازنده در این محصول چنان اطمینان دارد که ضمانت عمر محدودی را صادر می کند.

شامل یک خرید شستشو ، کشش ، قالب و براکت و سایر سخت افزارهای نصب شده است.

طرفداران

همراه با دو فشار دهنده و تمام لوازم جانبی مورد نیاز برای سینک ظرفشویی دوتایی.
اتمام ساتن برس برای کیفیت و مقاومت در برابر خوردگی طراحی شده است.
همراه با براکت های نصب شده است.
منفی

کمتری در مقایسه با برخی گزینه های دیگر.
به اندازه خراشیدن در برابر خراشیدن چندان مقاوم نیست.
آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید

سینک آشپزخانه دو کاسه ضد زنگ ZUHNE Roma 32 اینچ 16G
بهترین بررسی های سینک ظرفشویی آشپزخانهاین یکی دیگر از مدل های چشمگیر Zuhne است. طرح دو حوضه 60/40 تقسیم شده است. نه تنها به نظر می رسد عالی ، بلکه همچنین طراحی عملکردی را که بسیاری از افراد به دنبال آن در سینک خود هستند ، ارائه می دهد.

طراحی نامحدود و پایان قابل اعتماد ایجاد شده توسط این برند پرکار باعث شده است تا این یکی از بهترین سینک های فروشی در بازار باشد. سازنده کیفیت ساخت خود را مانند “مخزن” توصیف می کند. طراحی رباتیک هوشمندانه نسبت به فرآیند تولید فولاد کششی که از سینک های زیادی استفاده می شود ، برتر است. این طرح از جنس استیل 16 گرمی است که در برابر دندانپزشکی مقاوم است.

این سینک کاملا ارگونومیک است. همچنین تمیز کردن آن بسیار آسان است ، به دلیل اینکه بسیار عمیق است می تواند موارد زیادی را در خود جای دهد و تخلیه عقب به معنای فضای بیشتر در زیر سینک است. این طرح دارای شیب هوشمندانه ای برای تشویق زهکشی کارآمد است.

این کشتی ها با لوازم جانبی مختلف زیادی گنجانده شده اند که همگی برای طراحی کمی غیر معمول 60/40 ساخته شده اند. دارای آداپتور دفع مواد زائد ، كنترل كننده ، رنده كننده قسمت پایین ، تمام سخت افزارهای نصب شده و حتی صیقل و حوله است! گریت کاملاً متناسب است و برای طراحی سینک 60/40 سفارشی ساخته شده است.

طرفداران

ساخته شده و مقاوم در برابر خراش و گودبرداری.
طراحی محبوب با نسبت 60/40
همراه با بسیاری از لوازم جانبی.
منفی

به عنوان برخی از مدل های سینک مقاوم در برابر زنگ زدگی نیست.
جهت گیری را نمی توان سفارشی کرد.
آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید

سینک آشپزخانه از استیل ضد زنگ Frigidaire Undermount
بهترین بررسی های سینک ظرفشویی آشپزخانهFrigidaire طیف گسترده ای از محصولات آشپزخانه را تولید می کند و سینک های آشپزخانه آن با کیفیت بقیه دامنه آن مطابقت دارند. این گزینه undermount به خوبی بررسی شده است و مانند بقیه سینکهای آشپزخانه برتر ، واقعاً ساخته شده است که دوام دارد.

استیل ضد زنگ 304 دارای 16 متر است که دارای یک استاندارد استاندارد برای یک سینک خانگی با دوام است. ساخت و ساز از کیفیت مطلوبی برخوردار است و حتی با وجود چندین گلدان و قابلمه که روزانه در اطراف آن قرار می گیرد ، در برابر خندیدن مقاومت نمی کند.

از نظر طراحی ، خطوط تمیز و ظاهر مدرن ، جعبه ای به اندازه کافی ساده است تا بتوانید با طرح های آشپزخانه معاصر یا کلاسیک کار کنید. این گوشه شعاع 10 میلی متری دارد که برای تمیز کردن ساده تر ساخته شده است.

بسیاری از سینک های آشپزخانه نوعی عایق دارند و به انواع Frigidaire V-Therm گفته می شود. این فقط برای سینک های پر سر و صدا مانند سایر فن آوری های عایق دیگر نیست. همچنین به گونه ای طراحی شده است که آب گرم را برای مدت طولانی تری گرم نگه دارد.

سینک ظرفشویی Frigidaire با ضمانت ماندگاری محدود و همچنین لوازم جانبی مختلف زیادی دارد. شبکه ها با پاهای جداشونده همراه هستند. همچنین دارای یک قفسه خشک کن و خشک کن است. دهانه تخلیه با هرگونه زباله نیز کار می کند.

طرفداران

عایق بندی عالی باعث کاهش سر و صدا و گرم تر شدن آب می شود.
طراحی فلزات سنگین.
منفی

نصب آن به راحتی مانند بعضی از سینک های دیگر آسان نیست.
آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید

Swanstone QZ03322LS.077 گرانیت یک سوراخ دو تخته سینک آشپزخانه
بهترین بررسی های سینک ظرفشویی آشپزخانهاین تنها مدل موجود در لیست ماست که از گرانیت ساخته شده است. سازنده ، Swanstone ، مایل است اشاره کند که تنها ماده ای که از گرانیت جامد تر است ، الماس است. به همین دلیل استدلال با این که چقدر خوب و ماندگار این سینک است ، دشوار است.

این می تواند به صورت کشویی یا غرق زیر آب نصب شود ، و – همانطور که قبلاً به آن اشاره شده بود – بسیار غیر قابل تخریب است. هیچ گلدان یا قابلمه ای باعث خراشیدن و خم شدن آن نمی شود.

طرح به دو قسمت تقسیم می شود اما با یک تقسیم کننده کم ، بنابراین شما هنوز هم می توانید مهارت های بزرگی و قابلمه های بزرگ را در آن جا دهید.

طبیعتاً ، همانطور که انتظار دارید محصولی از یکی از سخت ترین مواد ممکن تهیه شود ، این در گرانترین قیمت مقیاس قیمت است. اگر بودجه دارید و به دنبال یک سینک با کیفیت و درجه یک هستید که دارای یک رنگ مشکی مات است ، Swanstone می تواند ارزش کاوش را داشته باشد.

طرفداران

سخت ترین محصول موجود در بازار است.
می تواند به عنوان کشویی یا پایین آمدن استفاده شود.
اندازه استاندارد امکان نصب در بیشتر آشپزخانه ها را آسان می کند.
منفی

فقط در یک طرح موجود است
گیره های نصب بهترین کیفیت نیست.
آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید

Kraus KHF203-36 36 اینچ مزرعه پیش بند 60/40 سینک آشپزخانه دو کاسه
بهترین بررسی های سینک ظرفشویی آشپزخانهاین دومین طرح از 60/40 برای تهیه لیست ما است. مشابه KHF200 است ، که این لیست را نیز ساخته است. فولاد 16 لیتری همانند اکثر قایق های غرق این لیست است. طراحی پیش بند برای زیبایی شناسی کلاسیک ، سنتی یا حتی فوق مدرن عالی است.

این منطقه از محدوده Kraus است که دارای پدهای عایق صوتی و میرایی و همچنین روکش سنگی است. این نه تنها به منظور کاهش نویز در استفاده از سینک طراحی شده است بلکه می تواند باعث کاهش میعان شود و عایق اضافه می کند.

یکی دیگر از امضاهای محدوده Kraus ، سطحی است که تا درجه تجاری بالایی به پایان رسیده است ، به این معنی که در برابر زنگ زدگی و حتی خراشیدن مقاوم است. لبه های هوشمندانه گرد حتی پاک کردن آن را بسیار ساده می کند و شیارهای پایین آن باعث تخلیه راحت تر می شود.

حوضه 60/40 محبوب است و انعطاف پذیری بیشتری به هر سینک می دهد. این شبکه از جنس استیل است و همراه با یک کرنر سبد و یک درناژ دوتایی برای طراحی کاسه دوتایی استفاده می شود. شبکه های موجود در پایین حتی دارای ضربه گیر هستند که می توانند جلوی خراشیدن آنها در طول زمان را بگیرند.

نصب های Undermount ، Flushmount و Top Mount همگی با KHF203 گزینه ای هستند ، بنابراین می توانید بهترین ظاهر را انتخاب کرده و برای آشپزخانه خود نصب کنید.

طرفداران

طراحی استوانه دو جداره پیش بند مزرعه استثنایی.
مقاوم در برابر خش و خراش.
تمیز کردن آسان با لبه های گرد و بهبود زهکشی.
منفی

به گفته برخی از داوران لوازم جانبی بالاترین کیفیت نیست.
آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید

راهنمای خرید سینک آشپزخانه
راهنمای خرید زیر بسیاری از اصطلاحات مربوط به سینک های آشپزخانه را توضیح می دهد ، و به شما کمک می کند تا ذهن خود را در مورد اینکه بطور خاص برای نیازها و بودجه خودتان مناسب است ، بسازید.

مزایای یک سینک با کیفیت بالا
سینک فروشی خریدی نیست که باید بطور منظم انجام دهید. اگر در جستجوی یک سینک ظرفشویی با کیفیت بالا انتخاب صحیحی را انجام دهید ، دیگر لازم نیست سالها یا احتمالاً حتی دهه ها وارد بازار شوید!

نه تنها سینک های عالی نمی توانند ماندگار باشند ، بلکه می توانند شستشو و تمیز کردن سینک را نیز بسیار آسان تر کنند. امکاناتی مانند شیارها ، لوازم صابون ، رنده ها و صاف کننده ها روش های عالی برای آسانتر کردن زندگی برای شما هستند. اگرچه فکر نمی کنید سینک ظرفشویی می تواند تأثیر بزرگی بگذارد ، این موارد اضافی می تواند روند انجام کارهایی را که از آنها لذت نمی برید ساده تر کنید.

انتخاب سینک مناسب نیز می تواند به معنای نصب آسان تر باشد. اگر می خواهید کسی را استخدام کنید تا سینک خود را در جای خود قرار دهد ، یک نصب ساده می تواند باعث صرفه جویی در وقت و هزینه زیادی شود.

سینک آشپزخانه سبک های مختلف
سبک و طراحی سینک ظرفشویی یکی از مهمترین جنبه های تصمیم خرید شماست. انواع مختلف نقاط قوت و ضعف خاص خود را دارند که ترجیح شما را به شما اطلاع می دهد.

تمام مدل های موجود در لیست ما طرح های تکی یا دو کاسه (یا حوضه) هستند. برخی گزینه های سه حوضه ای در خارج وجود دارد اما اینها معمولاً با بهترین کیفیت نیستند و عملکرد سه حوضه نیز معمولاً بیش از حد نیست ، یا حتی می تواند کار را دشوارتر کند.

حوضه منفرد
طرح های تک حوضه بسیار رایج است. اندازه آنها بسیار متفاوت است و بسیاری از تولیدکنندگان در همه چیز از سینک های 12 اینچی تا حدود 36 اینچ غوطه وری دارند. اینها معمولاً به دلیل اینكه ساخت آنها آسانتر است ، مقرون به صرفه تر از حوضه های دوبل هستند. با توجه به اینکه سیستم تخلیه نیاز به تغییرات کمتری دارد ، نصب آن نیز بسیار ساده تر است.

اغلب افراد با آشپزخانه های کوچک خود را انتخاب می کنند که فشرده تر هستند.

حوضه دوتایی
گزینه های دو حوضه عالی به نظر می رسند ، اما از کاربرد کاربردی نیز برخوردار هستند و می توانند زندگی را آسان تر کنند.

ایده پشت سینک های دو حوضه این است که تمایل دارند برای نگهداری و شستشو راحت تر باشند. می توانید بشقاب ، بشقاب و گلدان هایی را از یک طرف در آب صابون گرم خیس کنید در حالی که شستشوی واقعی را از طرف دیگر انجام می دهید. این می تواند ساده تر باشد ، اما از نظر بهداشتی نیز بسیار بحث برانگیز است و خطر آلودگی ظروف تمیز شده را کاهش می دهد.

تنها نقطه ضعف واقعی این است که بعضی اوقات می تواند فضای مورد نیاز گلدان ها و قابلمه های بزرگ را کاهش دهد. برخی از تقسیم کننده های پایین تر از سطح پایین دارند ، به این معنی که گلدان ها می توانند در هر دو حوضه قرار بگیرند ، اما این کمتر از ایده آل است. حوضه های دوبل نیز تمایل به گرانتر از تک دارند و طبعاً نصب آنها نیز پیچیده تر است.

طراحی خانه های مزرعه
انواع سینک ظرفشویی دارای یک پیش بند است. این طرحی در قسمت جلویی با همان ظاهری مانند بقیه سینک است و به گونه ای طراحی شده است که از نظر زیبایی زیبایی بیشتر باشد. اگر در حال تعویض یک سینک ظرف مزرعه Farmhouse هستید ، انجام این کار با طرح دیگر با ساده ترین کار ساده است.

سینک های مزرعه دارای یک طراحی کم ارزش هستند به این معنی که در سطح یا زیر پیشخوان های شما می نشینند. آنها همچنین تمایل به عمیق بودن دارند و به شما امکان می دهند وسایل و ظروف بزرگتر را تمیز کنید.

این که دوست دارید یک پیش بند باشد یا در قسمت جلوی سینک خود نباشد ، عمدتاً به ترجیح شخصی آن کاهش می یابد ، اما با گذشت زمان می توانند خراشیده و فرسوده شوند.

بهترین مارک های سینک آشپزخانه
گرچه این مارک تنها موردی نیست که هنگام مراجعه به سینک آشپزخانه باید به آن توجه کرد ، اما می تواند روشی بسیار مناسب برای سنجش کیفیت یک محصول باشد. برخی از مارک ها مترادف با سینک های آشپزخانه با کیفیت هستند. به همین دلیل لیست بهترین های ما با چند مارک مختلف بسته بندی شده است.

کراوس
Kraus وسایل زیادی را ایجاد می کند – نه تنها سینک های آشپزخانه بلکه سایر محصولات حمام و آشپزخانه. این محصول دارای ضمانت مادام العمر محدودی برای همه محصولات و همچنین پشتیبانی عالی در صورت برخورد با هرگونه مشکل است.

Swanstone
Swanstone یک تولید کننده سینک آشپزخانه مستقر در آمریکا است. این محصولات دارای محصولات بسیار عالی است که به نظر عالی می رسد اما در دوام نیز تخصص دارد و برخی از گزینه های گرانیتی و کامپوزیت با محصولات با کیفیت بالا است. برخی از سینک های آن ظاهری غیر معمول دارند ، با رنگ مشکی مات و سایر عناصر طراحی عجیب و جالب.

زوهن
Zuhneis یکی دیگر از تولید کنندگان محبوب. دارای طیف وسیعی است که انواع مختلفی از سینک را شامل می شود. حتی برای کسانی که به دنبال جایگزینی بودجه هستند ، دامنه اقتصادی خاصی دارد. Zuhne فقط با استفاده از بهترین کیفیت فولاد ضد زنگ ، افتخار می کند و فقط با داشتن یک فولاد ضد زنگ ، سازش ندارد.

مصالح ساختمانی سینک آشپزخانه
آنچه از سینک شما ساخته شده است کاملاً حیاتی است. هنگام خرید یک سینک آشپزخانه ، شماره اول شما باید این باشد که ماندگاری آن چیست و همچنین چقدر خوب است. مصالح ساختمانی خوب می تواند تفاوت بین کالایی را ایجاد کند که فقط یک سال در شما ماندگار خواهد شد و به سرعت غرق و خراش می شود و محصولی که سال ها در قلب آشپزخانه شما باقی خواهد ماند.

فولاد ضد زنگ
اکثریت قریب به اتفاق محصولات برای تهیه لیست ما از بهترین سینک های آشپزخانه ، از جنس استنلس استیل ساخته شده اند. فولادی ظاهری است که همه ما در آشپزخانه ها و حمام ها به آن عادت کرده ایم و خود این مواد بسیار بادوام است.

از لحاظ تاریخی ، غرق شدن از جنس استنلس استیل بسیار پر سروصدا است زیرا آب به سطح آن برخورد می کند. فولاد می تواند طنین انداز باشد و این می تواند به صدای زیادی از سینک شما منتهی شود. سینک های مدرن تمایل دارند که نوعی عایق یا بالشتک داشته باشند که باعث می شود سینک ظرفشویی خاموش یا حتی “سکوت” شود. برخی از تولید کنندگان ادعا می کنند که سینک های آنها تقریبا هیچ صدایی را ایجاد نمی کنند.

فولاد غیرقابل انکار قوی است. ضخامت این دستگاه با اندازه گیری آن اندازه گیری می شود و فولادهای 16 و 18 گرمی رایج ترین انواع موجود در لیست ما هستند.

یکی از مشکلات جانبی فولاد این است که خراشیدن آن بسیار آسان است و می تواند لکه های آب یا اثر انگشت را بسیار بدتر از برخی مواد دیگر نشان دهد. تمیز کردن می تواند مسئله اثر انگشت را برطرف کند ، اما برای خراشیدن بیشتر بهترین گزینه های سینک آشپزخانه با روکش رزین ساخته شده است که باعث می شود خراشیدن آنها بسیار سخت تر شود.

سنگ گرانیت
با شنیدن کلمه “گرانیت” احتمالاً به کیفیت فکر می کنید. گرانیت یا کامپوزیت گرانیتی کاملاً ضد خراش و ضد حریق است ، همچنین برای دندانپزشکی یا آسیب دیدن بسیار غیرممکن است.

گرانیت همچنین در هنگام رنگ آمیزی گزینه های بسیار بیشتری را ارائه می دهد. برای تغییر رنگ فلزات می توانند سخت باشند اما گرانیت در تنوع گسترده ای قرار می گیرد. این اثر انگشت یا نشان های دیگر را نیز بسیار کمتر از فولاد نشان می دهد.

از نظر گرانیت مثبت ، این سینک ها به دلیل اینکه بسیار سنگین هستند ، نصب آنها سخت تر است. گرانیت همچنین یک ماده گران قیمت است ، بنابراین تمایل دارند که با هزینه های سنگینی همراه باشند. اگر توانایی تهیه آن را داشته باشید ، یک سینک گرانیتی می تواند یک قطعه بیانیه واقعاً چشمگیر برای آشپزخانه شما بخورد.

به غیر از فولاد و گرانیت ، بسیاری از مواد دیگر توصیه نمی کنیم. حتی چدن می تواند مستعد خرد شدن باشد. ظروف چینی و آکریلیک سینک بیشتر با حمام در ارتباط است و ممکن است در برابر سختی های کارد و چنگال ، گلدان و قابلمه مقاومت نکند.

اندازه سینک آشپزخانه
کار کردن اندازه سینک مورد نیاز شما ممکن است تصمیمی باشد که قبلاً برای شما ساخته شده است. اگر در حال تعویض یک سینک موجود هستید ، ضروری است که محصولی را انتخاب کنید که دارای ابعاد یکسانی باشد ، مگر اینکه بخواهید تغییرات جدی در پیشخوان آشپزخانه خود داشته باشید.

اگر در حال بازسازی هستید و قادر به انتخاب سایز سینک آشپزخانه هستید ، باید در نظر داشته باشید که چه مقدار فضای در آشپزخانه خود دارید و روی پیشخوان ها. مدل های بزرگتر معمولاً بهتر به نظر می رسند و شستشو را آسان تر می کنند ، اما به معنای قربانی کردن فضای خاموش گسترده ای نیست.

اندازه استاندارد برای یک سینک بزرگ بین 32 تا 36 اینچ است. اگر آشپزخانه بزرگی دارید ، ممکن است این پیکربندی باشد که باید انتخاب کنید. با این حال ، سینک ظرفشویی می تواند به اندازه 12 اینچ باشد. بستگی به اندازه شما در دسترس دارد. در یک آپارتمان کوچک ، یک غرق بزرگ ممکن است به خارج از مکان نگاه کند و فضای ارزشمندی را به خود اختصاص دهد.

عمق سینک آشپزخانه
عمق سینک آشپزخانه چیزی است که شاید هرگز در مورد آن فکر نکرده باشید. به طور طبیعی ، هرچه عمیق تر باشد ، ظرفیت بیشتری هم دارید ، اما این بدان معنی نیست که فقط باید به بزرگترین سینک ظرفشویی بروید. بیشتر غرق ها در جایی بین 6 تا 12 اینچ عمق دارند. یک سینک عمیق تر ممکن است سر و صدای بیشتری ایجاد کند ، از آب بیشتری استفاده کند و همچنین مقداری از فضایی را که در زیر خود دارید قربانی کنید ، که می تواند ذخیره سازی ارزشمندی را فراهم کند.

از طرف دیگر ، انتخاب یک سینک بیش از حد کم عمق می تواند شستن ظروف را واقعاً دشوار کند.

نکته اصلی اندازه گیری فضای هر سینک فعلی است ، یا اینکه سینک شما در کجا واقع خواهد شد. انتخاب نادرست در اینجا می تواند باعث شود شما از هر بار شستشوی سالهای آینده از آن پشیمان شوید.

چگونه یک سینک آشپزخانه نصب کنیم؟
با کمی تحقیق و بررسی کاملاً خواندن ، باید بتوانید نصب یک سینک آشپزخانه را ساده یا دشوار بدانید . این روند لازم نیست خیلی مالیات داشته باشد. اگر کمی در مورد لوله کشی و روند نصب کارها در پیشخوان ها می دانید ، این می تواند یک کار برای شما باشد. اما اگر از هرگونه شک و تردیدی در این زمینه برخوردار هستید ، باید مطمئن شوید که از خدمات یک متخصص استفاده می کنید.

متداول ترین نوع سینک ظرفشویی undermount است و نصب آنها بسیار ساده است. آنها در واقع به فضای ایجاد شده برای آنها از پایین برداشته می شوند و از طریق یک کیت نصب در حالت بسته بندی قرار می گیرند. این معمولا با سینک شما حمل می شود.

سینک ظرفشویی برای نصب ممکن است نسبتاً ساده باشد. اینها از بالا سوار شده اند و ممکن است یک حاشیه کمی در اطراف لبه ها داشته باشند که روی پیشخوان قرار دارد.

طرح های پیچیده تر مانند گزینه های خانه های مزرعه با روبرو می توانید به درستی به دست آوردن دشوار باشد. نصب اینها می تواند کمی بیشتر کاردستی کند.

عموماً مراحل نصب مراحل زیر را شامل می شود:

اندازه گیری کانتر در جایی که قصد ایجاد سوراخ برای سینک خود را دارید یا سینک موجود خود را اندازه گیری می کنید تا مطمئن شوید سوراخ مناسب برای سینک را درست می کنید ، یا اینکه سینک سایز مناسب را برای سوراخ خریداری می کنید.
از یک الگوی استفاده کنید (معمولاً هنگام خرید آن را با سینک تهیه می کنید) برای اندازه گیری فضای روی صفحه روی میز و علامت گذاری این فضای آماده برای نصب.
فضایی را روی پیشخوان خود بسازید که سینک داخل آن شود. در غیر اینصورت ممکن است این فضا وجود داشته باشد ، در این صورت می توانید مرحله بعدی را دنبال کنید.
سینک خود را درون سوراخ سوار کنید. این نیاز به رعایت دستورالعمل های تولید کننده انفرادی دارد. غالباً برای آسانتر کردن این روند ، یک کیت نصب تعبیه شده است.
شیلنگ های شیر آب را در زیر خط آب وصل کنید.
در صورت نیاز به طرح ، از قلاب استفاده کنید تا در اطراف لبه ها مهر و موم شود و برای اطمینان از شستشوی آن در برابر پیشخوان.
در حالی که نصب و راه اندازی علم موشکی نیست ، دقیقاً دوستانه مبتدی نیست. اگر با این نوع کار راحت نیستید ، نباید از آشپزخانه خود برای آزمایش استفاده کنید. در این حالت نصب باید توسط یک لوله کش انجام شود.

شیرآلات
یک کلمه کوتاه در مورد شیر آب نیز هست. اینها در کنار سینک شما کار می کنند. بیشتر سینک ها برای نصب شیر آب شما از یک سیستم یک یا سه سوراخ برخوردار هستند و شما نیاز به خرید جداگانه آن ها دارید و اگر به دنبال راهنمای خرید می باشید در مورد انواع مختلفی از شیرهای آشپزخانه اطلاعاتی دارید.

اگر به دنبال یک شیر آب بازرگانی هستید که ما آن را پوشانده ایم ، اما در مورد بهترین شیرهای کشویی و شیرینی های آشپزخانه دارای بالاترین سطح و همچنین محبوب ترین شیرینی های آشپزخانه بی دست و پا که در اخیر مورد توجه قرار گرفته اند ، راهنمایی هایی هم داریم. سال ها.

اطمینان حاصل کنید که یک شیر آب بخرید که متناسب با طراحی نصب سینک شما باشد. توضیحات محصول باید به شما بگوید که آیا این یک طرح یک یا سه سوراخ است. برخی از شیرآلات با هر دو سازگار هستند. برخی از محصولات وجود دارد که شامل شیر آب است بنابراین اگر می خواهید از دردسر انتخاب خودتان جلوگیری کنید ، با خود سینک مطابقت دارد.

نمودار مقایسه سینک های آشپزخانه
نشان دادن ورودی هایجستجو کردن:
شير آب روش نصب مواد شکل رتبه بندی
ZUHNE مودنا کم کردن سنج 30 استیل ضد زنگ T304 مستطیل شکل 9
KRAUS KHU100-30-1610-53SSCH کم کردن فولاد ضد زنگ مستطیل شکل 9
Kraus KHF200-36 Standart N / A فولاد ضد زنگ مستطیل شکل 9
Kraus KBU14 کم کردن فولاد ضد زنگ مستطیل شکل 9
ZUHNE Prato کم کردن سنج 30 استیل ضد زنگ T304 مستطیل شکل 9
روواتی کم کردن فولاد ضد زنگ N / A 9
ZUHNE کم کردن سنج 30 استیل ضد زنگ T304 مستطیل شکل 9
فریگیدایر کم کردن فولاد ضد زنگ مستطیل شکل 9
Swanstone QZ03322LS.077 رها کردن سنگ گرانیت مستطیل شکل 8
Kraus KHF203-36 Standart مزرعه مزرعه / جبهه پیش بند فولاد ضد زنگ مستطیل شکل 9نمایش 1 تا 10 از 10 ورودیقبلیبعدی
افکار نهایی
ممکن است این جمله را شنیده باشید “همه چیز به جز سینک آشپزخانه”؛ خوب ، راهنمای خرید ما “همه چیز در مورد سینک آشپزخانه” است. اگر در ساخت این خرید جدید هستید (که بیشتر خوانندگان آن خواهند بود) ، باید برخی از اصطلاحات موجود در آن توضیح داده شود. برخی از جزئیات که فکر می کنید مهم نیستند ، ممکن است در تصمیم گیری شما نیز مهم باشد.

انتخاب سینک آشپزخانه تا حد زیادی به آنچه متناسب با آشپزخانه شما است ، می رسد. احتمالاً برای تعویض یک مدل قبلی ، سینک ظرفشویی نصب می کنید ، در این حالت باید اندازه مدل قبلی را در نظر بگیرید و چیزی را برای مطابقت پیدا کنید. نه فقط هر سینک کاری انجام خواهد داد! اگر اندازه اشتباهی بخرید ، نصب می تواند دشوار یا حتی غیرممکن باشد. اگر آشپزخانه خود را کاملاً از ابتدا طراحی می کنید ، هنوز هم باید در نظر بگیرید که چقدر فضای اتاق را باید در آن جای دهید و اینکه آیا می توانید خودتان سینک را نصب کنید.

ترجیح شخصی از نظر ویژگی های طراحی ، تعداد حوضه ها و مواد همه نقش ایفا می کنند ، اما با کمک راهنمای ما باید بتوانید گزینه ها را بهتر بشناسید و چطور از آنچه در بازار موجود است استفاده کنید.

وقتی ما در مورد سینک های آشپزخانه و شیرهای آشپزخانه صحبت می کنیم ، بسیاری از محصولات دیگر وجود دارد که می توانید به آنها علاقه مند شوید ، بنابراین چرا برخی از مقالات دیگر ما را در موضوعاتی مانند بهترین بخاری آب بدون تانک و دستگاه های ردیابی نشت بالا بررسی نمی کنید . با تشکر از شما برای خواندن ، و مثل همیشه – قرار بمانید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>