1 از قدیمیترین شهرستانهای کالیفرنیا به بازگشایی گزارش 1st coronavirus مربوط به مرگ

Butte County — یکی از اولین در کالیفرنیا که اجازه داده شد برای سرعت بیشتر استراحت coronavirus مربوط به محدودیت در کسب و کار — توانسته مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

مقامات بهداشت برای شهرستان به تقریبا 220,000 مردم شمال ساکرامنتو روز دوشنبه گفت که فرد درگذشت در حالی که در بیمارستان بستری بود و مسن تر از 65 و تا به حال چندین اساسی شرایط بهداشتی.

به نظر می رسد این بود که در یک جامعه به دست آورد و مورد COVID-19 مقامات اضافه شده هر چند هیچ رویداد خاص یا محل شناخته شده به عنوان منبع.

“این اخبار بازدید ما سخت” Butte County, بهداشت عمومی, مدیر Danette نیویورک در بیانیه ای گفت. “این COVID-19 همه گیر است تاریخی بهداشت عمومی به چالش بکشد. اولویت ما همچنان به حفاظت از سلامت جامعه ما است.”

از جمعه این شهرستان گزارش شده بود 51 coronavirus موارد — با نزدیک به نیمی از کسانی که تایید شده در 14 روز گذشته با توجه به زمان ” coronavirus ردیاب.

هنگامی که تنظیم جمعیت شهرستان در ادامه به یکی از پایین ترین تایید caseloads در دولت است.

شهرستانهای استان است که با داده های خاص آستانه بیشتر می تواند به سرعت و به طور کامل استراحت بخشهایی از کالیفرنیا اقامت در خانه سفارش محور دولت coronavirus پاسخ.

Butte County یکی از اولین برای دریافت تایید دولت برای انجام این کار پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد دستورالعمل در ماه گذشته.

شده اند وجود دارد برخی از مشکلات در طول راه. محلی مقامات بهداشت عمومی صادر شده به شدت دقت کنید هشدار به ساکنان به سرعت بیش از حد به سرعت از طریق بازگشایی روند در اواسط ماه مه پس از کسی که با حضور یک فرد مذهبی که اجازه داده نمی شد در آن زمان آزمایش مثبت برای coronavirus — به طور بالقوه در معرض بیش از 180 نفر دیگر.

در ابتدا دولت معیارهای سختگیرانه برای swifter بازگشایی به طور موثر محدود گزینه به کمتر از جمعیت و یا از راه دور می رسد از این دولت است که باید تا حد زیادی موفق به فرار نوع خرابی coronavirus به شکل دراورده شده در بیشتر مناطق پر جمعیت.

پس از مواجهه با برخی از انتقاد که موانع اولیه بودند بیش از حد دشوار و یا غیر ممکن است برای شهری شهرستانهای روشن Newsom اعلام کرد مجموعه ای جدید از معیارهای مارس 18 ساخته شده است که گسترده تر بازگشایی یک امکان برای باریک گسترده تر از دولت است. که از صبح سه شنبه, 51 کالیفرنیا 58 شهرستانهای دریافت کرده بود تایید دولت به طور کامل بازگشایی اقتصاد خود را.

هنوز هم دولت و مقامات بهداشت تاکید کرده اند که coronavirus نشده دور و کالیفرنیا که باید اقدامات احتیاطی را برای کمک به جلوگیری از گسترش آن.

Butte County مقامات تاکید کرد که ساکنان باید همچنان شستن دست های خود را به طور منظم حفظ فاصله فیزیکی اجتناب از دست زدن به چهره خود پوشیدن یک پوشش چهره زمانی که آنها در خارج و در تماس با مردم در آنها زندگی نمی کنند با محدود کردن سفر غیرضروری جلوگیری از تجمعات و ماندن در خانه زمانی که آنها بیمار است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de