1 جدید کروناویروس مورد در اوآهو به ارمغان می آورد هاوایی ایالت مجموع به 676

هاوایی وزارت بهداشت مقامات امروز گفت که دولت شمارش از coronavirus موارد افزایش یافته است به 676 تا یکی از یکشنبه.

امروز مورد جدید است که در اوآهو.

از امروز 41 عفونت در هاوایی فعال هستند موارد با مجموع 618 بیماران در حال حاضر طبقه بندی شده توسط مقامات بهداشتی به عنوان “منتشر شد از انزوا” پس از آغاز شیوع. یک نسخه جدید مورد در اوآهو امروز گزارش شد. رده تعداد کسانی که آلوده به افرادی که ملاقات معیارهای منتشر شده از انزوا.

حدود 92 درصد از هاوایی افرادی که آلوده شده اند در حال حاضر به عنوان طبقه بندی شده منتشر شد از انزوا.

توسط شهرستان هونولولو دیده است 404 بیماران منتشر شده از انزوا و مائوئی تا به حال 113 بيمار منتشر شد. هر دو کائوآئی و جزیره بزرگ هیچ فعال عفونت موارد است.

دولت coronavirus تلفات بدون تغییر باقی می ماند در 17. یازده کشته شده اند در اوآهو و شش در مائوئی.

امروز ایالت coronavirus موارد مجموع شامل 442 در اوآهو 120 در Maui County 81 در جزیره هاوایی و 21 در شهرستان کائوآئی به گفته مقامات بهداشتی. کل همچنین شامل 12 هاوایی ساکنان تشخیص داده شده در خارج از دولت است.

>> مرتبط با: آنچه که شما ممکن است و ممکن نیست در اوآهو

از همه تایید هاوایی موارد پس از شروع شیوع 84 مورد نیاز بستری شدن در بیمارستان با هیچ بستری شدن در بیمارستان امروز گزارش داد مقامات بهداشت گفت.

یکی از بستری شدن در بیمارستان در ایالت تعداد هاوایی است ساکن که تشخیص داده شد و تحت درمان در خارج از دولت, مقامات گفت. از 83 بستری شدن در بیمارستان در دولت 59 شده اند در اوآهو, 22 در مائوئی و هر یک در جزیره کائوآئی.

از بیش از 55,147 coronavirus تست های انجام شده تا کنون توسط دولت و آزمایشگاه های بالینی در هاوایی حدود 1.2 درصد مثبت بوده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>