1 مورد 1 توریستی دستگیر

یک مورد تایید شده از COVID-19 در کشور گزارش شد یکشنبه در جزیره هاوایی افزایش ایالت شمارش برای این بیماری به 640 وزارت بهداشت گفت.

وزارت بهداشت روزانه تعداد عفونت های جدید در هاوایی شده است در دو رقم از آوریل 18 زمانی که مقامات گزارش 22 مورد جدید. تعداد دفعات مشاهده شده است بیش از چهار مورد جدید در هر روز تا کنون در این ماه است. وجود دارد دو روز در این دوره زمانی که هیچ مورد جدید اعلام شد.

همچنین یکشنبه, دولت گزارش داد که در جریان آن اجرای اجباری 14 روز در قرنطینه برای ورود مسافران مشبک دیگری مظنون پرونده ناقض فقط یک ساعت قبل از کالیفرنیا ساکن شد و به پرواز به خانه. این COVID-19 مشترک مرکز اطلاعات اعلام کرد که معاون کلانتر دستگیر شده مرد در روز شنبه در فرودگاه برای نقض شده است.

Abdulla علی اف همچنین به عنوان شناخته شده Turgut Aliev گفته شده بود ارسال تصاویر خود را در مکان های مختلف در سراسر اوآهو پس از مارس 1 ورود.

هاوایی گفته علی اف رسانه های اجتماعی پست ها در یوتیوب و Instagram را به او نشان داد در ساحل الماس سر در پرورش باغ گیاه شناسی و در مکان های دیگر در سراسر جزیره به جای مانده در قرنطینه در Airbnb مالکیت مشترک او اجاره ای در Kuhio خیابان در Waikiki. او همچنین نوشته شده در حالی که سوار TheBus.

در یکی از رسانه های اجتماعی به روز رسانی کسی نوشت که او نقض دولت COVID-19 قوانین اضطراری و علی اف به دروغ پاسخ داد که پلیس در حال حاضر با توجه به او یک بلیط مشترک مرکز اطلاعات گفت: در انتشار اخبار.

شهروندان نگران شده بود که نظارت بر علی اف رسانه های اجتماعی پست های هشدار مقامات آزادی گفت. حدود 11:30 صبح روز شنبه آذربایجان ارسال شده در یک حساب رسانه های اجتماعی است که او در Daniel K. Inouye فرودگاه بین المللی و ترک در چند دقیقه.

دادستان کل گروه ویژه عوامل هشدار دولت معاون کلانتر که با او در فرودگاه یک ساعت قبل از پرواز برنامه ریزی شده به لس آنجلس.

دولت دادستان کل کلر Connors گفت: در بیانیه ای که اکثر مردم در هاوایی را “تحمل کمی برای هر کسی یا یک بازدید کننده و یا بازگشت ساکن flouts اورژانس قوانین” برای جلوگیری از جدید کروناویروس در هاوایی است.

“اگر شما در خارج و در مورد نقض خود قرنطینه منظور آن است که به احتمال زیاد شما گزارش خواهد شد و دستگیر شد,” او گفت:. “ما دوباره درخواست بازدید کنندگان برای به تاخیر انداختن سفر خود را تا زمانی که این بیماری همه گیر عبور می کند و ما می خواهیم که هر کسی که می رسد در اینجا مطابق با 14 روزه خود به قرنطینه قانون است.”

علی اف یک آذربایجانی که در اسپرک, کالیفرنیا., بود به اتهام نقض دولت در 14 روز اجباری قرنطینه برای ورود مسافران و unsworn جعل به قدرت. او وثیقه تعیین شد در $2,000.

Connors اضافه شده که بازگشت ساکنان که نقض دولت در قرنطینه جهت مسافران را همان مجازات است.

تحت رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige را 14 روز در قرنطینه برای تماس های ورودی مسافران بازدید کنندگان باید اقامت در منزل خود را برای 14 روز و مجاز به ترک تنها به دنبال مراقبت های پزشکی. کوتاه مدت اجاره کمتر از 30 روز در نظر گرفته نمی ضروری کسب و کار و مجاز نیست به عمل اورژانس سفارشات.

چرا که از بازدید کننده هایی که در دولت قرنطینه منظور کمیته ویژه مجلس سنا COVID-19 است و با توجه به ایده های اضافی به قرنطینه نقاط ضعف گفت: دولت بهداشت ، داناون Dela Cruz (D Mililani Mauka-Wahiawa-Whitmore ایجاد کرد).

یک ایده این است که با داشتن ساکنان هاوایی که به میزبانی بازدید کنندگان امضای یک سند ساخت آنها همدست اگر بازدید کننده نقض دولت خود قرنطینه سفارش.

از 640 تایید هاوایی موارد پس از شروع شیوع 82 مورد نیاز بستری شدن در بیمارستان با هیچ بستری شدن در بیمارستان گزارش روز شنبه, سلامت, مقامات گفت.

یکشنبه, 50 عفونت در هاوایی فعال بودند موارد با مجموع 573 بیماران طبقه بندی شده توسط مقامات بهداشتی به عنوان “منتشر شد از انزوا” پس از آغاز شیوع. یک نسخه جدید (در اوآهو) گزارش شد یکشنبه. رده تعداد کسانی که آلوده به افرادی که ملاقات معیارهای منتشر شده از انزوا.

بیش از 90 درصد از مردم شناخته شده آلوده شده اند در هاوایی در حال حاضر به عنوان طبقه بندی شده منتشر شد از انزوا.

دولت coronavirus تلفات بدون تغییر باقی ماند پنج شنبه 17. یازده نفر از مرگ شد در اوآهو و شش در مائوئی.

روز یکشنبه ایالت coronavirus موارد مجموع شامل 415 در اوآهو 117 در Maui County 77 در جزیره هاوایی و 21 در شهرستان کائوآئی به گفته مقامات بهداشتی. کل نیز شامل 10 هاوایی ساکنان تشخیص داده شده در خارج از دولت است.

توسط شهرستان هونولولو دیده است 382 بيمار منتشر شده از انزوا (92%) و مائوئی تا به حال 96 نفر (79%) منتشر شد. کائوآئی هیچ شناخته شده فعال تایید coronavirus موارد; جزیره هاوایی دارای دو فعال موارد است.

یکی از بستری شدن در بیمارستان در ایالت تعداد هاوایی است ساکن که تشخیص داده شد و تحت درمان در خارج از دولت, مقامات گفت. از 81 بستری شدن در بیمارستان در دولت 57 بوده است در اوآهو, 22 در مائوئی و هر یک در جزیره کائوآئی.

از 40,104 coronavirus تست های انجام شده تا کنون توسط دولت و آزمایشگاه های بالینی در هاوایی فقط 1.6 درصد مثبت بوده است. مقامات بهداشت شمارش 369 جدید نتایج آزمون در روز یکشنبه ایالت شمارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de