$1.9 B ‘دفاع از میهن’ رادار برای هاوایی در مسیر بازگشت در دفاع از لایحه

  • حسن نیت ارائه میدهد لاکهید مارتین

    یک رندر از برنامه ریزی دفاع از میهن رادار-هاوایی.

کمیته نیروهای مسلح سنا در تصویب $740.5 میلیارد سیاست دفاعی است که لایحه جدید را ایجاد می کند اقیانوس آرام بازدارندگی ابتکار با $1.4 میلیارد دلار در بودجه اولیه به صورت فله تا قدرت در منطقه در برابر چین است.

دفاع ملی مجوز عمل برای سال مالی 2021 نیز قرار می دهد که قبلا کنار 1.9 میلیارد دلار و دفاع از میهن رادار-هاوایی در مسیر بازگشت با 162 میلیون دلار در بودجه است.

“بهترین راه برای محافظت از ایالات متحده, امنیت و رفاه در آسیا است که برای حفظ معتبر تعادل قدرت نظامی اما پس از سال underfunding آمریکا توانایی انجام این کار در معرض خطر است” این کمیته گفت: در یک خلاصه اجرایی امروز منتشر شد.

مالی 2021 مجوز می فرستد “یک سیگنال قوی به حزب کمونیست چین است که آمریکا عمیقا متعهد به دفاع از منافع ما در هند و اقیانوس آرام” در این گزارش است.

با توجه به خلاصه ای از $1.4 میلیارد دلار مجوز برای اقیانوس آرام بازدارندگی ابتکار $188.6 میلیون بالاتر از درخواست بودجه برای بهبود دفاع موشکی, افزایش رو به جلو استقرار و بهبود قابلیت همکاری با متحدان و شرکای.

کمیته لایحه تصویب 25-2 چهارشنبه در حال حاضر به سنا کامل.

گنجاندن 162 میلیون دلار مجوز معکوس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به صفر کردن بودجه در آن درخواست بودجه برای هاوایی رادار گفت: وزیر بهداشت ، Mazie Hirono هاوایی دموکرات.

“HDR-H بخشی از کشور ما بحرانی لایه لایه دفاع. به عنوان ایالات متحده همچنان به مقابله با طیف وسیعی از تهدید استراتژیک در هند-آسیا-اقیانوس آرام در منطقه ضروری است که همه آمریکایی ها محافظت شده توسط ما بالستیک سیستم دفاع موشکی” Hirono عضو کمیته نیروهای مسلح سنا گفت: در آزادی. “تامین بودجه کامل مجوز برای HDR-H من اولویت در ☀ در این سال به دلیل آن کمک خواهد کرد که نگه داشتن هاوایی ایمن از تهدیدات خارجی. من ادامه خواهد داد برای حمایت از گنجاندن آن در نهایی تصویب بسته است.”

کمیته تایید مجوز نیز هدایت وزارت دفاع برای استفاده از سال مالی بودجه سال 2020 به رادار و نیاز به دفاع موشکی آژانس برای ارائه یک تجدید نظر طرح با یک جدول زمانی برای اتمام این پروژه است.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>