$1.9 B هاوایی رادار بخشی از سیاست دفاعی اندازه گیری

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

کمیته نیروهای مسلح سنا در تصویب $740.5 میلیارد سیاست دفاعی لایحه ایجاد یک جدید در اقیانوس آرام بازدارندگی ابتکار می افزاید که معادل 1.4 میلیارد دلار در بودجه اولیه به صورت فله تا قدرت نظامی خود در منطقه در برابر چین است.

دفاع ملی مجوز عمل برای سال مالی 2021 نیز قرار می دهد که قبلا کنار 1.9 میلیارد دلار و دفاع از میهن رادار-هاوایی در مسیر بازگشت با 162 میلیون دلار در بودجه است.

“بهترین راه برای محافظت از ایالات متحده, امنیت و رفاه در آسیا است که برای حفظ معتبر تعادل قدرت نظامی اما پس از سال underfunding آمریکا توانایی انجام این کار در معرض خطر است” این کمیته گفت: در یک خلاصه اجرایی پنجشنبه منتشر شد.

مالی 2021 مجوز می فرستد “یک سیگنال قوی به حزب کمونیست چین است که آمریکا عمیقا متعهد به دفاع از منافع ما در هند و اقیانوس آرام” در این گزارش است.

نه بحث این است که تاثیر این رمان coronavirus که آمار اقتصاد سخت خواهد شد که در آینده دفاع از بودجه.

با توجه به خلاصه ای از $1.4 میلیارد دلار مجوز برای اقیانوس آرام بازدارندگی ابتکار $188.6 میلیون بالاتر از درخواست بودجه برای هند
اقیانوس آرام مورد نیاز است. این اندازه گیری است و انتظار می رود به معنی پیشرفت در دفاع موشکی رو به جلو و استقرار و همکاری با متحدان و شرکای.

کمیته لایحه تصویب 25-2 چهارشنبه در حال حاضر به سنا کامل.

گنجاندن 162 میلیون دلار در بودجه کامل مجوز برای هاوایی رادار معکوس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به صفر کردن بودجه در آن درخواست بودجه گفت: وزیر بهداشت ، Mazie Hirono هاوایی دموکرات.

هاوایی رادار “بخشی از کشور ما بحرانی لایه لایه دفاع. به عنوان ایالات متحده همچنان به مقابله با طیف وسیعی از تهدید استراتژیک در هند-آسیا-اقیانوس آرام در منطقه ضروری است که همه آمریکایی ها محافظت شده توسط ما بالستیک سیستم دفاع موشکی” Hirono عضو کمیته نیروهای مسلح سنا گفت: در آزادی. “تامین بودجه کامل مجوز برای (رادار) بود که اولویت من در ☀ در این سال به دلیل آن کمک خواهد کرد که نگه داشتن هاوایی ایمن از تهدیدات خارجی. من ادامه خواهد داد برای حمایت از گنجاندن آن در نهایی تصویب بسته است.”

کمیته تایید مجوز هدایت وزارت دفاع برای استفاده از حدود 188 میلیون دلار در سال مالی بودجه سال 2020 به رادار و نیاز به دفاع موشکی آژانس برای ارائه یک تجدید نظر طرح با یک جدول زمانی برای اتمام این پروژه است.

دو نظامی مراکز مراقبت از کودکان نیز مجاز برای ساخت و ساز در هاوایی Hirono گفت. Aliamanu نظامی رزرو و سچفیلد بررککس هستند پیش بینی سایت.

این لایحه خلاصه متحده “دو سال پیش دفاع ملی استراتژی مشخص کشور ما برجسته چالش استراتژیک رقابت با استبدادی دشمنان است که بصورتی پایدار و محکم ایستادگی ما در برابر ارزش های مشترک آزادی و دموکراسی و صلح — یعنی چین و روسیه است.”

ماهیت جنگ تغییر در این گزارش یادداشت ها در یک مرجع به طور عمده برای پیشرفت در محدوده فن آوری موشکی با چین و روسیه است. آمریکا برتری نظامی “است که در کاهش و یا در معرض خطر کاهش در بسیاری از مناطق ،

این 2021 مجوز عمل “نمودار تعیین کننده دوره اقدام به پیاده سازی ملی, استراتژی دفاع, دوباره معتبر نظامی بازدارنده و در نهایت رسیدن به یک صلح پایدار” به گزارش ایسنا ، جیم Inhofe اوکلاهما جمهوری خواه و رئیس کمیته گفت: در کمیته انتشار اخبار.

با ایجاد اقیانوس آرام بازدارندگی ابتکار عمل دفاع از لایحه “اولویت the Indo-Pacific theater” و تمرکز منابع بر “اعتبار شکاف” آزادی گفت.

Adm. فیل Davidson سر از ایالات متحده Indo-Pacific Command در اردوگاه H. M. Smith قبلا ارسال شده 20 میلیارد دلار درخواست کنگره برای دفاع اضافه شده پیشرفت بالای بودجه به طور منظم از طریق 2026.

“بدون یک مدرک معتبر و قانع کننده معمولی بازدارنده چین و روسیه خواهد بود جسارت به اقدام در منطقه را جایگزین منافع ایالات متحده” Davidson گفت: “دوباره مزیت” گزارش.

ماه گذشته Inhofe و بهداشت ، جک رید رود جزیره کمیته رتبه بندی دموکرات گفت: آنها برنامه ریزی شده برای ایجاد اقیانوس آرام بازدارندگی ابتکار. مشابه اروپایی تلاش ایجاد شده پس از روسیه حمله کرد اوکراین در سال 2014 دریافت کرده است 22 میلیارد دلار در بودجه است.

“سرمایه گذاری در تئاتر, موشک, دفاع, اعزامی فرودگاه و زیرساخت های بندر سوخت و مهمات سازی و دیگر مناطق کلیدی خواهد بود برای آمریکا در آینده نیروی استقرار در هند و اقیانوس آرام” به نمایندگان مجلس گفت: در قطعه نظر در وب سایت جنگ در سنگ.

اقیانوس آرام ابتکار عمل را بهبود استقرار نیروهای “توسط انتقال از بزرگ متمرکز و unhardened زیرساخت های کوچکتر پراکنده انعطاف پذیر و سازگار پایگاه” خواهد بود که سخت تر برای چین به هدف دفاع از لایحه خلاصه یادداشت ها.

حداکثر 5.5 میلیارد مجاز است برای تلاش برای سال مالی 2022.

این طرح تصویب و تهیه هفت نیروی نبرد کشتی ها فراهم می کند افزایش دلار 472 میلیون دلار برای ویرجینیا-class submarine پیشرفت تهیه و اجازه $9.1 میلیارد دلار برای خرید 95 F-35 خفا مبارزان و ایجاد یک فضای نیروی ذخیره جزء اما تاخیر ایجاد یک فضای گارد ملی تا بیشتر مطالعه انجام شده است.

این کمیته مجلس سنا “را تشویق می کند تا نیروی هوایی” برای ایجاد یک F-35A عامل محل در هند
اقیانوس آرام “به سرعت.”

این لایحه همچنین اجازه فعال وظیفه قدرت سطوح منعکس کننده “محتاط رویکرد” با توجه به تأثیرات احتمالی COVID-19 در استخدام و آموزش های پایه ظرفیت با ارتش برای 485,000 سربازان; نیروی دریایی 346,730; تفنگداران دریایی 180,000; و نیروی هوایی 333,475.

وزارت دفاع صفر کردن بودجه برای دفاع از میهن رادار-
هاوایی در آن زودتر مالی 2021 درخواست بودجه — با وجود سه سال از کنگره برای تخصیص بودجه, Hirono که قبلا اشاره شد.

رادار دیده شد توسط برخی در ایران به کمتر از یک در اولویت گسترده تر بررسی سنسور نیاز و افزایش تقاضا برای فضا مبتنی بر سنسور.

در ماه مارس Hirono فشرده وزیر دفاع علامت Esper در وضعیت هاوایی رادار با Esper گفت: آن را تا به حال نشده است رد کرد اما “برای سال های بسیاری در حال حاضر ما تا به حال یک مشکل با دولت و مقامات محلی به ما اجازه برای دریافت بر روی آن سایت است.”

دفاع موشکی سازمان مطالعه سایت در Kaena نقطه و ارتش Kahuku منطقه آموزش برای رادار که 80 – 90-پا تک چهره و توانایی نگاه کردن در عمق و حجم ورودی موشک.

اما ساخت و ساز سایت دسترسی چالش های بیشتر اخیرا آشکار شد. برخی از بومیان هاوایی مخالفان به وجود آمد در Kaena نقطه سایت و جامعه نگرانی پدید آمده در نزدیکی Kahuku.

به عنوان یک نتیجه, آژانس افزود: نیروی دریایی به اقیانوس آرام موشک محدوده مرکز در کائوآئی به عنوان یک برنامه به طور بالقوه بیشتر امکان پذیر رادار سایت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>