ما طالبان نشانه مقابله با هدف پایان دادن به جنگ در افغانستان

“ما متعهد به اجرای این توافق نامه” ملا گفت: در نظر مختصری. “من از تمام مردم افغانستان صادقانه کار برای صلح و جمع آوری در اطراف میز مذاکرات صلح.” او افزود که امیدوار خروج تمام نیروهای خارجی از افغانستان خواهد اجازه می دهد تا تمام افغان ها به “یک زندگی مسالمت آمیز در قانون اسلامی.”

خطاب به خبرنگاران پس از امضای مراسم Pompeo گفت: او هنوز منتقل گردید. حملات 11 و افتخار از آنچه در ایالات متحده انجام شده بود در افغانستان اگر چه او تاکید کرد که آمریکا باید واقع بینانه در مورد گزینه های خود را.

“من فقط به عنوان عصبانی بیش از 9/11 به من بعد من به تماشای القاعده با ضربت بزمین کوبیدن برج های دوقلو در تلویزیون” Pompeo گفت: قبل از پرداختن به ایالات متحده سربازان از افغانستان و نیروهای نظامی در حال حاضر در خدمت وجود دارد. “ما نمی خواهد به هدر دادن آنچه که آنها و شما را برنده از طریق خون و عرق و اشک” او گفت:.

در ضمن در کابل در یک نادر نشان از وحدت غنی كنار سیاسی خود را رقیب عبدالله عبدالله در یک مراسم با Esper و دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ که شامل یک بیانیه بین دولت افغانستان و ایالات متحده در نظر گرفته شده برای نشان دادن پشتیبانی ایالات متحده برای افغانستان که در واشنگتن به امضا مقابله با طالبان است.

اعلام آینه دوحه سند در بسیاری از راه های تخمگذار کردن جزئیات ایالات متحده توافق با طالبان است اما مشروط بر وعده خود را برای نبرد با تروریسم. اما برای دولت افغانستان است که عمیقا از انتقاد مخالفان سیاسی از جمله عبدالله و خاله ها پیش رو خواهد بود cobbling با هم یک تیم مذاکره کننده به نشستن در سراسر از طالبان در داخل افغانستان مذاکرات برای تصمیم گیری آینده صورت پس از جنگ افغانستان است.

این مذاکرات برگزار می شود در اسلو, نروژ انتظار می رود برای شروع در ماه مارس 10. اما طالبان می خواهند 5000 نفر از زندانیان آزاد شده قبل از شروع مذاکرات و تا به حال غنی دولت توافق نیست. “پس از امضای میان ایالات متحده و طالبان ما همه کار نسبت به اجرای آن میگویند. او در زمان یک آشتی جویانه تن امیدوار کننده مذاکره تیم از کابل خواهد بود “فراگیر” بدون دادن جزئیات.

Esper هشدار داد راه پیش رو یک بود و نمی توانست بدون چالش های آن. “این یک لحظه امیدوار, اما این تنها آغاز راه پیش رو آسان نخواهد بود. دستیابی به صلح پایدار در افغانستان خواهد شد و نیاز به صبر و سازش در میان همه احزاب است. اما برای اولین بار در سال های بسیاری افغانستان در یک مسیر به سوی آینده است.”

ده ها تن از اعضای طالبان قبلا برگزار شد یک پیروزی در قطر که در آنها دست تکان دادند, گروه شبه نظامی را پرچم سفید با توجه به تصویری مشترک در ولایت های وب سایت. “امروز روز پیروزی است که با کمک خدا” گفت: عباس Stanikzai, یکی از طالبان منجر مذاکره کنندگان, که, پیوست, مارس.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها وعده داده شده به ایالات متحده را از آن خود “جنگ بی پایان” در خاورمیانه و خروج نیروهای نظامی می تواند افزایش دهد به عنوان او به دنبال انتخاب مجدد در یک ملت خسته از دخالت در دور تضاد است.

او با نزدیک شدن طالبان به توافق با احتیاط فرمان روشن از crowing اطراف عمده دیگر در سیاست خارجی اقدامات مانند مذاکرات خود با کره شمالی.

در سپتامبر گذشته در اطلاعیه کوتاه او به نام چه بود به امضای مراسم با طالبان در کمپ دیوید پس از یک سری از حملات طالبان. اما او تاکنون حمایتی از مذاکرات به رهبری خود فرستاده ویژه زلمای خلیل زاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>