Buckner ترک کفش بزرگ برای 49ers برای پر کردن

آنها تا به حال به بدتر. آنها تا به حال هیچ انتخاب است.

The 49ers نمی تواند دوباره ثبت هر دو DeForest Buckner و Arik آرمستد بود — نه به اندازه کافی فضا کلاه. و 49ers می دانستند معامله یا یکی خواهد صدمه دیده این تیم است. چه فوق العاده موقعیت دشوار بود.

پس از بررسی دقیق the 49ers تصمیم گرفت به تجارت Buckner نه آرمستد بود حتی اگر Buckner بهتر است و آنها آن را می دانم.

فصل گذشته Buckner برنده بیل والش جایزه که 49ers کارکنان مربیگری به تیم MVP.

و در 2018, Buckner برنده لن Eshmont جایزه که تیمی را به 49ers’ الهام بخش ترین بازیکن. که او فصل ثبت 12, کیسه و کیسه و رفت به نرم افزار کاسه.

آرمستد بود هرگز به یک حرفه ای کاسه یا برنده جایزه شده است. و در طول پنج سال فعالیت حرفه ای او تا به حال فقط یک فصل خوب — 2019 زمانی که او ثبت شده 10 کیسه در 776 دفاعی جرقه بزند یا یک گونی هر 77.6 بازی می کند. قبلی چهار فصل او ثبت شده فقط نه کیسه در 1,621 جرقه بزند یا یک گونی هر 180.1 بازی می کند.

با وجود آرمستد بود تاریخ از عملکرد ضعیفی که 49ers اعتقاد آنها می تواند بدتر تجارت او از Buckner. چرا که Buckner گران تر است.

Buckner دوم-بهترین های دفاعی در مقابله با NFL پس از قوچ’ هارون دونالد و می خواهد کسی به او پرداخت درآمده است. The 49ers تصمیم گرفت که آنها نمی تواند پرداخت Buckner آنچه که او سزاوار. به طوری که آنها معامله Buckner به کلت برای 13th انتخاب کنید در آینده پیش نویس و کلت بلافاصله به Buckner یک قرارداد است که به طور متوسط عظیم 21 میلیون دلار در هر فصل.

در ضمن آرمستد بود قبول قرارداد از 49ers به ارزش 17 میلیون دلار در هر فصل. و 49ers backloaded قرارداد معنی آن را نمی خواهد هزینه زیادی در برابر حقوق و دستمزد کلاه تا 2022. که به آنها اجازه دوباره ثبت بسیاری از آنها رایگان عوامل از جمله ایمنی رایگان Jimmie بخش دفاعی پایان رونالد بلر و مرکز بن حلقه گل قرار دادن. به علاوه این 49ers تمدید مقدماتی ارائه می دهد به Kendrick بورن و مت Breida. تا به حال 49ers نگه داشته Buckner, همه این بازیکنان ممکن است به سمت چپ.

بنابراین 49ers تصمیم به نگه داشتن به عنوان بسیاری از فصل گذشته تیم هم ممکن است قابل فهم — 49ers رفت سوپر جام.

اما بازیکنان 49ers دوباره امضا هستند علامت سوال. آرمستد بود یک سال جای تعجب است که اغلب مورد نیز در یک قرارداد در سال است. وارد نشده بازی کامل 16-بازی فصل پس از 2015 و بلر پاره خود را در لیگ قهرمانان آسیا در فصل گذشته. علاوه بر این در دور اول پیش نویس انتخاب 49ers برای دریافت Buckner یک علامت سوال هم چون همه اول سرآمد تابه. وجود دارد هیچ چیز مانند یک تضمین کند. The 49ers پیش نویس جزایر توماس و روبن پرورش در دور اول و هم در حال رکود.

در ضمن Buckner سازگار است مجری که باعث می شود هر کس در اطراف او بهتر است چرا که او می کشد بسیاری از دو تیم بلوک از linemen توهین آمیز. در فراز سوم در خصوص او معمولا مسدود می شود توسط یک مرکز و یک گارد در حالی که بقیه 49ers’ تصویب rushers دریافت یک ترکیب هیرو. Buckner به طور مداوم ساخته شده و شغل خود را ساده تر در فصل گذشته و هنوز ثبت 7.5 کیسه — قابل توجه برای دفاعی که مقابله با آن مواجه بسیاری از دو تیم است.

آرمستد بود ثبت 10 کیسه اغلب به این دلیل که دو تیم در Buckner آزاد او را. فصل آینده مخالفت مرکز و گارد را به دو تیم او را در فراز سوم معنی تولید خود را رها شده می تواند به طور چشمگیری. ممکن است او در پایان فصل آینده با گفتن 2.5 کیسه — خود را سالانه به طور متوسط از سال 2015 تا 2018. و خود را همکار دفاعی مقابله با توماس — Buckner جایگزینی — هرگز ثبت بیش از سه کیسه در یک فصل و می تواند مبارزه نیز فقط به عنوان او تلاش کرده است تمام زندگی خود را. بنابراین 49ers’ دفاعی-مقابله پشت سر هم می تواند از 17.5 کیسه در سال 2019 به شش یا هفت کیسه در سال 2020 همه به خاطر آنها معامله Buckner.

خوب نیست.

The 49ers نیست صرفا از دست دادن یک بازیکن را از دست داده بهترین بازیکن به علاوه اثر موج دار شدن او در بقیه دفاع.

آنها می دانند که از دست دادن خود را صدمه دیده خواهد شد.

آنها می دانند که چگونه بزرگ او است — یک پتانسیل آینده Hall of Famer.

آنها به سادگی امیدوارم که بقیه تیم می تواند رسیدن به عظمت بدون او.

می توانید آن را?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de