یک پیشنهاد متواضعانه: برای التیام زخم های آمریکا – با غرامت برای سفیدپوستان

[ad_1]

جنایات حل نشده گذشته آمریکا موضوعی مشترک در سیاست ماست و بسیاری بر این باورند که سرخپوستان و آمریکایی های آفریقایی تبار مستحق جبران بی عدالتی هایی هستند که اجدادشان متحمل شده اند. اگرچه ما به هیچ وجه شایستگی این اظهارات قبلی را انکار نمی کنیم، اما می توانیم درباره این چیزهایی که اتفاق می افتد فکر کنیم – چیزهایی که می دانیم در راه است. علاوه بر غرامت چیزهای گذشته، باید به فکر جبران چیزهایی در آینده نزدیک باشیم و ظلمی را که هنوز اتفاق نیفتاده، اما قطعاً اتفاق خواهد افتاد، پیشاپیش جبران کنیم.

این بی عدالتی فاحش قریب الوقوع، تغییر بی امان جمعیتی است که در دهه های آینده، سفیدپوستان را به اقلیت در آمریکا تبدیل خواهد کرد. بله، افرادی که آمریکا را کشف کردند، قاره پهناور را کاوش کردند و این کشور را از هیچ ساختند (یا اینطور که دوست دارند اصرار کنند) در مقطعی کمتر از نیمی از جمعیت ما خواهند بود. از زمان تولد این ملت، سفیدپوستان آمریکایی توانسته اند از طریق ترکیبی از ساختار سیاسی عجیب و غریب ما، قوانین انتخاباتی بیزانسی ما، و سرکوب تهاجمی، اغلب غیرموجه، گروه های دیگر، بر کشور مسلط شوند. اما اکنون سلطه سفیدپوستان از قدرت مهاجرت و نرخ های نامتناسب زاد و ولد دور می شود و روزی فرا می رسد که سلطه آنها پایان خواهد یافت. و هنگامی که آن روز فرا می رسد، می توانیم تصور کنیم که آنها فریاد می زنند، همانطور که همیشه وقتی همه چیز بر وفق مراد آنها نیست. این عادلانه نیست.

اگر کاری جز غر زدن و ناله کردن در مورد آن، اضافه کردن به نویز عمومی و نویز سمت راست انجام نمی دادیم، می توانستیم آن را به عنوان نویز پس زمینه نادیده بگیریم. اما این افراد خطرناک هستند و همانطور که همه ما در 6 ژانویه گذشته آموختیم، خیالات ناامید شده خود را اجرا خواهند کرد. بنابراین، با روحیه جبران بی‌عدالتی این تغییر تاریخی قریب‌الوقوع، و به امید جلوگیری از وقوع خشونت‌های جدید – که جمعیت سفیدپوست کاملاً مسلح و آماده هستند – باید پرداخت به سفیدپوستان آمریکایی را در نظر بگیریم. قبل از جمعیت شناسی آسیب رسان است بله، پیشاپیش آنها را بپردازید، ضربه را پیشاپیش ملایم کنید و تا فرصت داریم، حسن نیت آنها را آشتی دهید.

مطالب مرتبط: غرامت های معوقه: «روبه رو شدن با حقیقت» در مورد برده داری به معنای پرداخت بهای آن است.

اکنون بسیاری از مردم خواهند گفت که این یک پیشنهاد مضحک است. (من ترجیح می دهم آن را متواضع توصیف کنم.) از یک سو، بسیاری از سفیدپوستان آمریکایی هستند که فروتنانه جمعیت رو به افول را می پذیرند و برای بی عدالتی که نمی پذیرند نیازی به غرامت ندارند. واضح است که پیشنهاد من برای این شهروندان مدارا نیست (که در میان آنها، به طور کامل، من متعلق به خودم هستم.) اما بخش قابل توجهی از جمعیت سفیدپوست وجود دارند که موضوع را از منظر دیگری و از هر نظری می بینند. برای دموکراسی، همه باید شنیده شوند و نظرات آنها در نظر گرفته شود، به خصوص اگر شهروندان ناراضی به شدت مستعد خشونت باشند.

در انتخابات گذشته، 74 میلیون آمریکایی به ادامه یک دولت نژادپرست، فاسد و بی‌کفایت رأی دادند و باهوش‌ترین این رأی‌دهندگان، که متقاعد شده بودند فریب پیروزی خود را در انتخابات خورده‌اند، ناامیدی خود را در قیام خشونت‌آمیز کنگره نشان دادند. این افراد نیز آمریکایی هستند – در واقع، آنها اصرار دارند که آنها تنها هستند واقعی آمریکایی‌ها، تجسم‌های زنده ارزش‌های آمریکایی – بنابراین ما باید به گونه‌ای به آنها بپردازیم که آنها متوجه شوند. ما باید به آنها پیشنهادی بدهیم که نتوانند رد کنند، یا حداقل پیشنهادی را که بعید به نظر می‌رسد ارائه کنند، در حالی که بیشتر از همه ارزش‌های آمریکایی را طلب می‌کنند: پول.

خوشبختانه، جناح راست سفید در آمریکا چنان حرص و احترام بی حد و حصری از خود نشان داده است که می توانیم با خیال راحت فرض کنیم که شور و شوق فرضی آن برای عدالت انتخاباتی با چشم انداز پاداش مالی کاهش می یابد. به هر حال، راست سفید رای خود را به هر انتخابی می فروشد و چندین دهه است که این کار را انجام داده است. اعضای آن هنگام رای دادن به حزبی که به آنها وعده بزرگترین کاهش مالیات را می دهد، در ازای برگه های رای خود پول می گیرند. البته این پول هوشمندانه در لباس کاهش مالیات پنهان شده است، اما همچنان فروش است. در واقع می توان به این شهروندان اشاره کرد که فروش رای آنها برای کاهش مالیات به معنای پرداختن به آنهاست پول خودشون. فقط تصور کنید که فروش رای شما چقدر جذاب تر است پول دیگران.

ممکن است یک آژانس فدرال جدید نیاز به مدیریت این امر داشته باشد، اما بعید است که بیزاری جناح راست سفید از “دولت بزرگ” به نهادی سرایت کند که به منافع مالی خود خدمت می کند. نامزدها چگونه واجد شرایط بودن خود را اثبات خواهند کرد؟ تنها چیزی که آنها نیاز دارند یک کپی از شناسنامه خود است (یک فرم کوتاه این کار را انجام می دهد) و همچنین یک سند همراه برای اثبات “سفیدیت”، مانند عضویت در هر سازمان راست افراطی تاسیس شده: Proud Boys, Three Percent, Oath The نگهبانان، پسران بوگالو، کوکلوکس کلان، یا در صورت لزوم، بقایای بی مهرگان راست سفید، معروف به حزب جمهوری خواه.

پس از شناسایی استخر واجد شرایط، چگونه میزان پرداخت را تعیین کنیم؟ به دلایلی که در زیر توضیح داده شده است، من پیشنهاد می کنم 5000 دلار – هر دو سال یکبار، همزمان با انتخابات فدرال، برای یک دوره 20 ساله پرداخت می شود. این باعث توزیع بار مالی در یک دوره زمانی طولانی می شود. با به رسمیت شناختن دیدگاه های سیاسی راست سفید، این برنامه باید بدون مالیات جدید تامین شود. یکی از روش هایی که به ذهن می رسد پایان دادن به یارانه های فعلی ما برای کارفرمایان مواد مخدر افغانستان و استفاده از آن پول برای مقابله با بی عدالتی در کشور خودمان است. چه کسی به چیزی به این معقول اعتراض می کند؟


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


و این پول در واقع چگونه پرداخت خواهد شد؟ یکی از روش ها به خصوص جذاب به نظر می رسد. به طور کلی پذیرفته شده است که بسیاری از افراد سفید دست، اگر نگوییم اکثر آنها، بار مالی زیادی را به دوش می کشند، که اغلب به صورت لکه دار کردن بدهی کارت اعتباری است. من پیشنهاد می کنم که 5000 دلار دو ساله مستقیماً به بدهی کارت اعتباری کاندیدای سفیدپوست واجد شرایط پرداخت شود. یعنی مستقیماً به MBNA، Citibank، Capital One و غیره – چنین طلبکارانی مطمئناً از این اصلاح جسورانه استقبال خواهند کرد، که به نوبه خود آنها را از بار پیگرد نقص عملکرد از یک آدرس روستایی به آدرس دیگر رها می کند، در حالی که سفید پوستان از این اصلاحات معاف خواهند بود. حتی بیشتر از کارت های اعتباری خود شارژ می کند و خرده فروشان آمریکایی (به ویژه آنهایی که الکل، اسلحه، داروها و لوازم الکترونیکی می فروشند) پول جدیدی دریافت خواهند کرد. این یک برد-برد-برد است!

در بیرونی ترین حواشی راست سفید، ممکن است در واقع برخی از شهروندان حلال وجود داشته باشند که این برنامه را محکوم کنند. سوسیالیسم. اما واقعاً آیا کسی در این جمعیت وجود دارد که تا به حال از چک تامین اجتماعی، مزایای مدیکر، مستمری نظامی یا به اصطلاح رد کرده باشد. سوسیالیسم به شکل دیگری؟ قطعا نه. البته، آنها اصرار دارند که مزایای آنها به طور عادلانه به دست آمده یا با کسر مادام العمر حقوق و دستمزد پرداخت شده است، و اینکه سوسیالیسم یعنی هر منفعتی که به دست نمی آید یا پرداخت نمی شود، مانند مال. همه ما می دانیم که پولی که به سفیدپوستان پرداخت می شود، طبق تعریف، نمی تواند مزایای اجتماعی باشد. بالاخره همیشه بر آن اصرار داشته اند دولت هرگز نباید به کسی سواری رایگان بدهد.

خوب، خوب: بیایید حرف آنها را قبول کنیم. اگر بخواهیم برای بی عدالتی که هنوز اتفاق نیفتاده است و برخی ممکن است آن را بی عدالتی توصیف کنند غرامت بدهیم – این تغییر جمعیتی وحشتناک که آنها آن را می نامند. جایگزینی، غفلت از ذکر میلیون ها نفری که قبلاً اینجا بودند، اما جایگزین شده است توسط اروپایی ها – و اگر آنها بر اصل عدم ناهار رایگان پافشاری می کنند، باید برای انجام یک شرط ساده آماده باشند: در ازای این پرداخت های 5000 دلاری هر دو سال، آنها باید موافقت کنند که در انتخابات فدرال بعدی رای ندهند. 20 سال. همین: پول را بردارید و رای خود را رها کنید.

چه کسی می تواند اعتراض کند؟ در گذشته، این گروه جمعیتی گرانقیمت آمریکایی، آرای خود را برای کاهش مالیات و سیاست‌های نمادین جنگ فرهنگی می‌فروخت و سپس برای رسیدن به آنچه می‌خواست، مجبور بود برای رای دادن سخت تلاش کند. حالا آنها رای خود را در قبال پول پیشاپیش خواهند فروخت – و بعد فقط در روز انتخابات در خانه خواهند ماند. چنین معامله ای! آنها پول را در دست خواهند داشت و از مشکل در یافتن اینکه کدام نامزد به آنها رشوه می دهد در امان خواهند ماند. دیگر نه فکر خسته کننده در مورد مشکلات، نه صف در پای صندوق های رای، نه انتظار مضطرب برای شمارش آرا – و نه دلیلی برای اهمیت دادن.

دوسالانه 5000 دلاری ممکن است نیاز به افزایش تدریجی در طول دوره داشته باشد تا حمایت مستمر حفظ شود تا راست‌گرایان سفید فکر نکنند که 5000 دلار کافی نیست و حق جدید آنها با هزینه‌های زندگی همخوانی ندارد. آنها معتقدند که منصفانه نیست! اما هزینه هرچه باشد، بازگشت سرمایه برای بقیه مردم آمریکا به سرعت آشکار خواهد شد. ما به راحتی می توانیم مزایای معرفی این سیستم را برای 10 دوره انتخابات دوسالانه بعدی که در نوامبر 2022 آغاز می شود تصور کنیم. با خنثی شدن آرای راست سفید سفید در یک دوره 20 ساله، آمریکایی ها در نهایت می توانند به انتخابات کالج، سرکوب رای دهندگان، تقلب، پایان دهند. فیلیباستر و دیگر اشکال شوخی انتخاباتی که از زمان تأسیس این کشور، حاکمیت اقلیت ها را حفظ کرده است. در واقع، ما حتی ممکن است تصمیم بگیریم به آن دسته از آمریکایی‌هایی که فکر می‌کنند بدهی‌هایشان دیر شده است، غرامت بپردازیم.

علاوه بر این، مزیت افزوده احساس امنیت بیشتر خواهد بود، به این امید که راست‌گرایان سفیدپوست، پس از دریافت غرامت قبل از جمعیت‌شناسی، آنها را به اقلیت تبدیل کنند – البته خیلی پیش از هر گونه تبعیض یا ظلم فرضی – این قانون را بپذیرند. با آرامش وضعیت خود را جدید کنید. و شاید، فقط شاید، با این سیستم، ما حتی می‌توانیم امیدوار باشیم که راست سفید سرانجام از چشم‌انداز خود برای له کردن بقیه آمریکا زیر چکمه‌های خود دست بکشد.

در مورد مبارزه سفیدپوستان در آمریکا بیشتر بخوانید:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر