یک جامعه شناس بزرگ ترین اشتباهات رسانه ها را در رابطه با لحظه سیاسی ما توضیح می دهد

[ad_1]

شما قبلاً می دانید که کمیسیون انتخابات مجلس نمایندگان پیام های متنی ارسال شده به مارک میدوز را در حالی که شورش 6 ژانویه ادامه داشت منتشر کرد. برخی از سه میزبان در فاکس آمده بودند و از رئیس دفتر سابق کاخ سفید التماس می کردند که رئیس جمهور سابق را مجبور به توقف خشونت کند. چیزی که نمی دانستید این بود که برخی از جیک شرمن آمده بودند. بنیانگذار Punchbowl News او این را سه شنبه شب گفت.

شرمن در توییتر خود نوشت: «می دانستم که روز گذشته در حالی که در ساختمان کنگره نشسته بودم، با مقامات کاخ سفید زیاد صحبت کردم. «این موضوع برای من اتفاق افتاد. این به این دلیل است که آنها پیام‌های من به علفزارها بودند.» او یک اسکرین شات از پیام‌های متنی که توسط لیز چنی از جمهوری‌خواهان خوانده شده بود، منتشر کرد. پانل کامل دیشب به بی احترامی جنایی میدوز رای داد.

این واقعیت که مطبوعات در غارت و غارت ساختمان کنگره آمریکا در آن روز دست داشتند، داستانی است که اکنون آشکار می شود. اما این واقعیت که ما اکنون در مورد آن می آموزیم غیر قابل باور است. شما فکر می کنید افرادی که جانشان در خطر است می توانند به منافع حرفه ای خود پشت کنند و به مردم آمریکا بگویند چه کسی با چه کسی چه می کند. در عوض، مطبوعات از ژانویه بیش از این کار کرده اند. این می تواند برای نتیجه نهایی خوب باشد. برای دموکراسی بد است.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


از جمله کسانی که این همه شگفت انگیز را می بینند جرمی لیتاو است. او یک جامعه شناس رسانه ای در دانشگاه لیهای است. خبرنامه هفتگی او The Unraveling فرهنگ مطبوعات و اینترنت را پوشش می دهد. پس از انتشار اخباری مبنی بر ارسال پیام سه مجری فاکس به Meadows که فاش کردند که می دانند چه کسی مسئول این شورش است، جرمی این را نوشت مکاشفه «یکی از انتقادی‌ترین داستان‌های سیاسی زمان ما بود. نه داستان های رسانه ای داستان های سیاسی

امروز صبح دلیلش را پرسیدم.

جرمی لیتو: مطبوعات عادت دارند که پوشش سیاسی و سیاست را به عنوان مقوله های جداگانه در نظر بگیرند. استثنائاتی وجود دارد، اما پوشش سیاسی روزانه از طریق اخبار منتشر می شود، گویی فضای رسانه ای خود عاملی نیست. من خیلی به آنچه والتر لیپمن نوشته فکر می کنم نظر مردمی تقریباً 100 سال پیش، یکی از قدرتمندترین کارکردهای رسانه، خلق داستان هایی از حقایق بود. سیاست در خلاء اتفاق نمی افتد، بلکه بر اساس روایت های رسانه ای شکل می گیرد.

آنچه اکنون با فاکس روی می دهد در قلب دو روند بلندمدت قرار دارد: ظهور رسانه های محافظه کار در 30 سال گذشته و فروپاشی چشم انداز رسانه ای. نیروی روایت قبل از 1990 برای عموم مردم بود. رسانه های محافظه کار تلاش می کنند تنها به بخشی از این مخاطبان وفادار دسترسی پیدا کنند. ظهور آن همزمان با تغییرات تکنولوژیکی بود که به مردم اجازه داد در هنگام استفاده از رسانه ها خود را منزوی کنند.

این داستان های قدرتمند دیگر به سادگی بسیاری از رای دهندگان را شکل نمی دهند. این ایده لیپمن از استروئیدها است. آنها طوری شده اند که این بخش از رای دهندگان واقعیت را می بینند. بنابراین، وقتی چهره‌های فاکس در پشت صحنه می‌گویند قیام 1/6 یک رویداد وحشتناک بود، اما پخش شدن روی آنتن با تحقیر آن، در حال سوء استفاده از این قدرت دستگیر شدند. ادعای خبرسازی برای آنها وحشتناک است و برای دموکراسی ما خطرناک است.

جی اس: در واکنش خود به این خبر دیروز گفتید که هر سازمان خبری دیگری نگران گمراه کردن مخاطبان خواهد بود. اما اعتماد به CNN با اعتماد به فاکس متفاوت است، اینطور نیست؟

JL: صنعت اخبار تا حد زیادی با فاکس به عنوان یک عملیات خبری قانونی برخورد می کند که روش های مشابهی را مانند دیگران اعمال می کند. این دلیلی است که نمی بینید روزنامه نگاران برای داستان های گسترده تر پخش شده در وب کار سختگیرانه انجام می دهند. دیروز دقیقا منظورم همین بود. جزئیات این متون واقعاً چندان تکان دهنده نیست، اگر در مورد اینکه چگونه فاکس جهان بینی خود را به روشی تبدیل می کند که نحوه جمع آوری و گزارش اخبار را دیکته می کند، تردید دارید.

مطالب مرتبط: آیا آمریکا روان پریشی توده ای را تجربه می کند؟

منصفانه است که بگوییم مصرف کنندگان انتظارات متفاوتی دارند. بینندگان فاکس منتظر اخبار محافظه کارانه هستند. هانیتی میزبان گردهمایی‌های سیاسی است و اخباری را برای زیبا جلوه دادن ترامپ هدایت می‌کند – اینها انتظارات است. وفاداری به ایدئولوژی و حزب گرایی (نه حقیقت، مهم نیست که به کجا منتهی شود، همانطور که روزنامه نگاری باید باشد) انتظارات است، زیرا در وهله اول به مردم فروخته شد تا آن را قلاب کنند.

تنها زمانی که اعتماد خود را از دست می دهید، شکستن این قرارداد اجتماعی است. شاهد اتفاقاتی باشید که فاکس (راست!) با جو بایدن در آریزونا تماس گرفت. مردم شبکه را برای این کار ویران کردند. خبر دقیق با داستان مورد انتظار شبکه خبری اصولگرا همخوانی نداشت.

JS: قبلاً گفته ام که قدرت فاکس با احترامی است که از مطبوعات دریافت می کند. به نظر میاد خیلی حرف میزنی

JL: بله، اگرچه من فکر می کنم که اکنون که فاکس یک برند بالغ است، قدرت همتایان تأثیر کمتری دارد. احترام از طرف همتایان تا حد زیادی به معنای به چالش کشیدن عملیات خبری فاکس به عنوان یک کل است، اگرچه ما شواهدی در دست داریم که به بیش از یک دهه قبل برمی‌گردد مبنی بر اینکه فاکس با عوامل GOP روی مکالمات به شیوه‌هایی که اخبار را شکل می‌دهند کار کرده است.

پوشش تهاجمی 15 سال پیش ممکن است افکار عمومی را تحت تأثیر قرار دهد تا به اعتبار کانال لطمه وارد کند. هنوز هم همینطور است، اما مخاطب آنقدر پاره شده و در دوربین های اکو انباشته شده است که احتمالاً این تأثیر کاهش می یابد. کشتی به سمت صنعت حرکت کرد تا تأثیر بسیار قدرتمندی بر خود برند فاکس داشته باشد.

چه چیزی می تواند کمک کند: داستان سرایی طولانی در مورد اینکه فاکس چیست، چه نقشی ایفا می کند. باید در داستان های جنگ های سیاسی روزانه گنجانده شود. درک واقعی چیزی در سیاست بدون ارزیابی نقش رسانه های محافظه کار دشوار است. شما باید مخاطب را در معرض منابع و بردارهای اطلاعات بد قرار دهید. بررسی واقعیت ها کافی نیست.

JS: بحث هایی در مورد آنچه که جیک شرمن باید با تجربه خود در طول قیام انجام می داد وجود دارد. آیا تو نظری داری؟

JL: اولین واکنش من همدلی بود. چقدر باید دردناک بود! با این حال، عینیت روزنامه نگاری در آنجا چقدر آشفته به نظر می رسد؟ کنوانسیون مدرن که روزنامه نگار آنجاست تا حقایق را گزارش کند و نه دوستی با منابع و نخواهد بود داستان در چنین لحظاتی رخ می دهد. عینیت می گوید که او نباید این پیامک را می فرستاد زیرا او را در موقعیتی قرار می دهد که از منابع خدمات درخواست کند. با این حال، پس از فرستادن او، مجبور شد فاش کند که این کار را کرده است.

اما عینیت واقعاً انسانیت را انکار می کند. خبرنگاران به منابع دسترسی و امنیت وابسته هستند. بنابراین شرمن مستقیماً با این انتظار بازی کرد که سیستم از طرف او کار کند – اما او این کار را نکرد. یک صنعت درون نگر سعی می کند معادله را در اینجا متعادل کند.

مطالب مرتبط: این مرد در دنیای جایگزین پارانوئید فاکس نیوز زندگی می کند – بنابراین شما مجبور نیستید

این واقعیت که شرمن باید دعا کند و هنوز سکوت رادیویی را دریافت می کند، به شما می گوید که چه تلاش هایی برای پخش مستقیم باعث برنده شدن مطبوعات شده است. آنها حتی نمی توانند توقع نجابت ابتدایی داشته باشند، چه رسد به رهبرانی که از مطبوعات آزاد دفاع می کنند.

JS: شما گفتید که “اکنون که فاکس یک برند بالغ است، قدرت همکاران تاثیر کمتری دارد.” من می‌توانم با این واقعیت موافق باشم، اگر نه، این واقعیت که خبرنگاران توده‌ای مایلند تبلیغات فاکس را افزایش دهند، زیرا فاکس نمایانگر چیزی است که «طرف مقابل» فکر می‌کند.

JL: منظورم این است که بیایید به این فکر کنیم که صنعت فاکس را شامل می‌شود و داستان‌هایی درباره نقش تبلیغاتی و اطلاعات نادرست آن تعریف می‌کند. در حال حاضر مخاطب آنقدر پراکنده است که چنین روزنامه نگاری به مخاطبان انبوهی که 15 سال پیش داشت نمی رسد. روزهایی که بینندگان فاکس در معرض رویدادهای روز قرار نمی‌گرفتند، گذشته است. به همین دلیل است که به جای «بدون تأثیر» می‌گویم «تأثیر کمتر». این در مورد درجه پوشش است. تلاش برای بازسازی برند فاکس یک چالش واقعی است که در حال حاضر تنها با گزارش تهاجمی قابل حل نیست.

جی اس: جرمی، خیلی ممنون که امروز با من صحبت کردی!

JL: قطعا. از اینکه من را دارید متشکرم[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter Wonmaniakuşadası escortbetroadmobil ödeme bozdur