یکی از پیشگامان سابق رسانه های راست، اشتباهات بزرگ دموکرات ها را در مطبوعات و سیاست فاش می کند

[ad_1]

لیبرال ها زمان زیادی را صرف شکایت از وضعیت مطبوعات در واشنگتن می کنند. بسیاری وجود دارد زیاد دلایل خوبی برای آن اما خطر تمرکز زیاد روی آن وجود دارد بار برای سمی آن دو طرفه یا از پست خبرنگارانی که اطلاعات خود را از مردم پنهان می کنند تا زمان فروش کتاب هایشان فرا برسد. ما این خطر را داریم که به حزب دمکرات پاس بدهیم.

اگر نمی توان به مطبوعات برای انتقال پیام حزب اعتماد کرد، حزب باید کاری را انجام دهد که جمهوری خواهان انجام داده اند: سرمایه گذاری هنگفتی برای ایجاد زیرساخت برای ایده ها و سخنان آنها – یا همانطور که متیو شفیلد به من گفت، ایجاد زیرساخت های دموکراسی.

او گفت: “جمهوری خواهان دهه ها را صرف کشتن رای دهندگان راست افراطی خود در حالت خشم کرده اند.” “آنها به معنای واقعی کلمه در مورد کشتن لیبرال ها خیال پردازی می کنند. دموکرات ها می خواهند درباره آخرین ایده سیاسی خود به شما بگویند.”

شفیلد می داند که در مورد چه چیزی صحبت می کند. او از پیشگامان اولیه رسانه های دیجیتال جناح راست بود.بریت بارت، می توانید بگویید. او فهمیده بود خبر شکارچی، سایتی که به افشای “سوگیری های لیبرال” اختصاص دارد. به عنوان یک وبلاگ نویس، او کلید ایجاد جنجالی بود که به حرفه دن راتر پایان داد.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


شفیلد در حال حاضر مرتد است، به نظر می رسد او برای همیشه بیگانه است. او اکنون منبع دائمی اخبار برای رسانه های راستگرای جهانی است. من روز سه شنبه با او تماس گرفتم تا بپرسم به خوانندگان یک خبرنامه کوچک اما محترم برای مردم عادی چه می گوید.

متیو شفیلد: وقتی جناح راست مشکل دارد، به سمت اصلاح تاکتیکی می رود، نه تغییر سیاست. جمهوری‌خواهان به‌جای تغییر ایده‌های سیاسی مورد نظر خود، بر نحوه تعامل بهتر با پایگاه رأی‌دهندگان خود تمرکز می‌کنند. به نظر می رسد دموکرات ها فکر می کنند که جامعه بیشتر از آنچه که هست از ایده های سیاسی آنها آگاه است.

زمانی که نظرسنجی ها حمایت کمی از لایحه کاهش مالیات جمهوری خواهان را نشان داد، آنها همچنان آن را تصویب کردند. این داستان بیشتر دولت دونالد ترامپ بود. آنها ایده هایی را مطرح کردند و سپس آنها را اجرا کردند. در مقابل، با جو بایدن، به نظر می‌رسد دموکرات‌ها بر سیاست‌هایی که محبوب می‌دانند تمرکز می‌کنند. این یک رویکرد منسوخ شده است.

دموکرات‌ها به جای تمرکز بر چگونگی تغییر پویایی سیاسی گسترده‌تر، همانطور که جمهوری‌خواهان انجام می‌دهند، پیشنهاد می‌کنند که تصویب قوانین عمومی و صرف هیچ هزینه‌ای برای پیشنهاد آن مفید خواهد بود. مردم نمی دانند در لایحه زیرساخت های دو حزبی چه آمده است.

JS: در مورد دروغ در برابر حقایق چه می توان کرد؟ به جنگ کریسمس بروید. جنگی وجود ندارد. با این حال، تخیل بسیاری از آمریکایی ها را تحت سلطه خود دارد. دموکرات ها چه چیزی را باید بدانند که نمی فهمند؟

از دست دادن: من تعجب می‌کنم که دموکرات‌ها تا چه اندازه می‌دانند که حمایت از جمهوری‌خواهان تقریباً به طور کامل مبتنی بر سیاست‌های هویتی است و این خیلی قبل از ترامپ بوده است. طرفداران او کاملاً از دروغگویی او آگاه هستند، اما اظهارات او را در خدمت هدف بزرگتر محافظت از هویت مسیحی خود می دانند. دروغ های مربوط به “جنگ علیه کریسمس” برای تغذیه این مجموعه آزار و اذیت طراحی شده است.

مرتبط: “من نمی خواستم در این همه دروغ شریک جرم باشم”: یکی از همکاران فاکس نیوز توضیح می دهد که چرا سرانجام تسلیم شد

از آنجایی که حزب جمهوری خواه آشکارا مخالف دموکراسی شده است، این در واقع فرصتی برای تماس است. اما این کاری است که دموکرات ها باید به تنهایی انجام دهند. آنها نمی توانند آن را به رسانه های جریان اصلی اختصاص دهند، که به نظر می رسد به سختی می دانند که این اتفاق افتاده است.

JS: تا حدودی، دموکرات ها معتقدند که رای دهندگان مردد وجود دارند. به نظر می رسد دستورات موقت در سال 2018 این را ثابت کرده است. همینطور برای سال 2020، دموکرات ها همچنان معتقدند که مطبوعات به حقیقت علاقه مند هستند. شما به آن چه می گویی؟

از دست دادن: مطبوعات جریان اصلی بیش از هر چیز به «پر کردن حفره خبری» علاقه دارند. فراوانی روزنامه‌نگاران نخبه که اطلاعات انتقادی درباره دونالد ترامپ را پنهان می‌کردند تا با فروش آن در یک کتاب پولی به دست آورند، نشان داد که بسیاری از نخبگان رسانه‌ای، اگر نگوییم بیشتر، به خدمات عمومی علاقه‌ای ندارند.

انتخابات هم توسط رای دهندگان متحرک و هم وفاداران معمولی حزب، یعنی افرادی که بیشتر مخالف مخالفان هستند تا طرفدار حزبی که به آن رای می دهند، تصمیم گیری می کنند. علیرغم تمام تمرکز در DC بر زیرساخت های فیزیکی دموکرات ها، آنها تقریباً هیچ هزینه ای برای ایجاد آن نکرده اند زیرساخت های دموکراسی. باید بری جایی که مردم هستند و خودت را توضیح بدهی. انداختن میلیون ها دلار به داخل توالت در تبلیغات تلویزیونی به این معنی نیست که دارید توضیح می دهید.

JS: برخی استدلال کردند، من استدلال کردم که دموکرات ها باید کاملاً با نژادپرستی مخالف باشند. اما به نظر می رسد آنچه شما می گویید نشان می دهد که آنها نیازی به تغییر لفاظی خود به اندازه ایجاد زیرساخت برای آن ندارند.

از دست دادن: درک اینکه چگونه تعصب بخشی جدایی ناپذیر از سیاست جناح راست است برای رهبران فکری چپ بسیار مهم است، اما این یک علم سیاسی پیشرفته است که برای افراد معمولی که کارهای دیگری برای انجام دادن دارند کاملاً غیرقابل درک است. یکی از بزرگترین چیزهایی که از زمان خروج از راست متوجه شده ام این است که صدها میلیون دلار به سمت افرادی که می خواهند در ملاء عام از جمهوری خواهان دفاع کنند پرتاب می شود. پول بسیار کمتری نسبت به دموکرات ها برای همان دلایل و اهداف خرج می شود.

صرف “تأیید حقایق” یک دروغ کافی نیست. شما باید جایگزینی ارائه دهید تا افرادی که در برابر آن آسیب پذیر هستند بتوانند نیازهای خود را برآورده کنند. ما یک سیاست بسیار نامتقارن داریم که در آن حدود 30 درصد از رسانه ها از جناح راست و حدود 2 درصد از چپ حمایت می کنند. جای تعجب نیست که همه چیز به سمت راست حرکت می کند.

JS: لیبرال ها تمایل دارند که فکر کنند، “خب، اگر من این را بدانم، همه آن را می دانند.”

از دست دادن: عموم مردم باید بدانند که پایگاه جمهوری‌خواه چقدر رادیکال است و چه می‌خواهد. رسانه های جریان اصلی هرگز این داستان را به تنهایی بازگو نمی کنند، زیرا در مورد شایعات در دی سی نیست و دسترسی آن را به جمهوری خواهانی که شایعات گفته اند به خطر می اندازد.

در عین حال، در خارج از فصل مبارزات انتخاباتی به ندرت درباره اکثر افراد با گرایش دموکرات صحبت می شود. رسانه های اصلی چیزی برای ارائه به آنها ندارند. رسانه های دست راستی نه تنها از جمهوری خواهان دفاع می کنند. به تلاش های سازمانی جناح راست کمک می کند. استراتژی «نظریه نژادی انتقادی» ویرجینیا تنها به این دلیل کارساز بود که رسانه‌های جناح راست به آن کمک کردند.

مطالب مرتبط: جامعه شناس بزرگترین اشتباهات رسانه ها را در مورد لحظه سیاسی ما توضیح می دهد

به نظر می رسد دموکرات ها فکر می کنند که سخنرانی و اجرای تبلیغات تلویزیونی راهی برای تعامل با رای دهندگان شماست. درست نیست.

JS: باید گفت که مخاطبی که ما در مورد آن صحبت می‌کنیم، آن‌هایی هستند که من آن‌ها را سفیدپوستان محترم می‌نامم – سفیدپوستانی که در بین سایر سفیدپوستان محترم روی وجهه عمومی خود به عنوان محترم سرمایه‌گذاری کرده‌اند. سیاه پوستان، رنگین پوستان، LGBTQ و دیگران – آنها از قبل این را درک کرده اند.

از دست دادن: فکر می‌کنم درست است که افرادی که در میدان دید هویت‌های مسیحی سفید هستند معقول‌تر هستند، اما حتی در این صورت هم به اندازه راست افراطی به نظام سیاسی ما متعهد نیستند.

هر چند سال، پیو یک بررسی «تیپولوژیکی» انجام می دهد تا فراتر از D در مقابل R باشد. و چیزی که او دائماً کشف می کند این است که «محافظه کاران با ایمان و پرچم» بسیار بیشتر از هر کس دیگری درگیر هستند.

آنچه در جناح چپ سیاسی اتفاق افتاده این است که گروه کوچکی از گروه‌های تحصیل‌کرده که عمدتاً سفیدپوستان هستند، با خودشان صحبت می‌کنند. و اینکه او تعاملی ندارد و نگرانی های دیگر اعضای ائتلاف را درک نمی کند. این گروه جایی است که اکثر سیاستمداران دموکراتیک و روزنامه نگاران مترقی در آن حضور دارند. او باید بیشتر بیرون بیاید.

جی اس: با سوالی از توماس زیمر، مورخ پایان خواهم داد. من علاقه مند به ارتباط بین ماشین تبلیغاتی جناح راستی هستم که پایگاه را کنترل می کند و پایگاه را پس از اعتقادات عمیق ایدئولوژیک در مورد اینکه آمریکای واقعی باید چگونه باشد.”

از دست دادن: رسانه های راست یک سیستم دو طرفه هستند. رادیو گفتگو، با تماس‌های شنوندگان و وب‌سایت‌هایی با آمار ترافیک به‌راحتی قابل مشاهده، بازخورد فوری به نخبگان GOP در مورد آنچه پایگاه می‌خواهد بشنود، ارائه می‌کند.

در عین حال، غیرقابل انکار است که رسانه های دست راستی برای انتشار کمپین های پیام نخبگانی تلاش می کنند. استراتژی جمهوری خواهان برای ایجاد ترس و وحشت بر سر «نظریه انتقادی نژادی» نمونه خوبی از این موضوع است. رای دهندگان راست میانه مطمئناً قبل از مبارزات انتخاباتی 2021 نگران CRT نبودند. آنها حتی در مورد آن چیزی نشنیده بودند.

JS: از اینکه امروز سخاوتمندانه وقت خود را صرف کردید بسیار سپاسگزارم.

از دست دادن: لطفا.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortmobil ödeme bozdurbirthday giftkameralı su tesisatçısıyün cami halısı