گواردیولا هم خواهان ستاره گرانقیمت بارسلونا شد

گواردیولا هم خواهان ستاره گرانقیمت بارسلونا شد

[ad_1]

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، آینده فیلیپ کوتینیو در هاله ای از ابهام قرار دارد و مشخص نیست این بازیکن فصل بعد در کدام کشور بازی خواهد کرد. بایرن مونیخ علاقه ای به دائمی کردن قرارداد او و پرداخت 120 میلیون به بارسلونا ندارد و باشگاه اسپانیایی نیز به دنبال مشتری برای فروش فیلیپ کوتینیو است. به نظر می رسد چند تیم لیگ برتر علاقمند به خرید این بازیکن هستند و احتمال دارد کوتینیو دوباره به انگلیس بازگردد.

نشریه دیلی میل مدعی شد منچسترسیتی این هفته با کیا جورابچیان، مدیر برنامه ایرانی کوتینیو ارتباط برقرار کرده تا علاقه خود برای جذب این هافبک 28 ساله را رسما به گوش آنها برساند. پیش از این قرار بود هفته آینده جلساتی بین مدیر برنامه کوتینیو با مسئولان بارسا برگزار شود و آنجا در مورد پیشنهادات لیگ برتر کوتینیو صحبت شود، حالا به نظر می رسد اکنون سیتی را نیز جمع مشتریان این بازیکن اضافه خواهد شد.

چلسی، تاتنهام و نیوکاسل دیگر تیم هایی هستند که می خواهند کوتینیو که در حال حاضر به صورت قرضی در بایرن مونیخ بازی می کند را به خدمت گیرند. به نظر می رسد پپ گواردیولا، سرمربی سیتی مدتها است که علاقمند به سبک کوتینیو بوده است و پیش از توافق لیورپول با بارسا برای انتقال او، در مورد احتمال خرید هافبک برزیلی سوال کرده است.

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>