گارد سوگند خورده سابق و معترضان اعتراضات 6 ژانویه را برای “ممیزی” انتخابات میشیگان آغاز کردند.

[ad_1]

دو تن از حامیان ترامپ که قبل از حمله به کنگره 6 ژانویه در راهپیمایی Stop the Theft شرکت کردند، از جمله یک محافظ سابق سوگند، پشت یک کمپین برای ابتکار رأی گیری هستند که به بازرسی «پزشکی قانونی» دیگری نیاز دارد، این بار در سال 2020. انتخابات ریاست جمهوری میشیگان.

جان روشا، یک نامزد جمهوری خواه در کنگره و رئیس Audit MI، و جان پل روتان، یکی از بنیانگذاران و خزانه دار کمپین، قبل از قیام در تظاهرات شرکت کردند. هر دو مرد ورود به کاپیتول را رد می کنند و می گویند که هیچ اشتباهی مرتکب نشده اند. آنها به هیچ جرمی متهم نشده اند.

روتان در یک مصاحبه تلفنی به Salon گفت که یکی از اعضای سابق Oath Keepers بوده است، اگرچه او گفت که عضویتش در این گروه در سال 2020 به پایان رسیده است.

او گفت: من هزینه عضویت را پرداخت کردم، برچسب را گرفتم. “پسر، این مرا خطرناک می کند.”

در اوایل این ماه، 11 عضو محافظان سوگند به توطئه سرکشی در مورد توطئه ادعایی خود برای تأیید پیروزی جو بایدن رئیس جمهور در انتخابات متهم شدند. همه اعتراف به بی گناهی کرده اند. روتان دستگیری ها را رد کرد و استدلال کرد که وزارت دادگستری تنها پس از آن که سناتور تد کروز، آر-تگزاس، تعجب کرد که چرا وزارت دادگستری کسی را به شورش یا شورش متهم نکرده است، اتهامات را مطرح کرده است.

مرتبط: نگهبان سوگند در 7 ژانویه برای “اطلاعات” به ساختمان کنگره بازگشت، زیرا این گروه هفته‌ها نبرد را برنامه‌ریزی می‌کرد: دادستان‌ها

روتان به سالون گفت که در تظاهرات کنگره شرکت کرد زیرا “احساس می کرد مشکلی در رای گیری وجود دارد.” او گفت امیدوار است این تظاهرات به کنگره زمان بیشتری بدهد تا «تحقیق کند و ببیند آیا تقلبی وجود دارد یا خیر».

روتان گفت که در 6 ژانویه هیچ خشونتی ندیده است و از رسانه ها به خاطر اختلاط شورشیان واقعی که او فکر می کرد مستحق مجازات با معترضان مسالمت آمیزی بود انتقاد کرد که هیچ اشتباهی مرتکب نشده بودند. او استدلال می کند که برای محافظه کاران نیز اشتباه است که معترضان «جان سیاهان مهم است» را با دزدان و شورشیان متحد کنند.

روتان گفت که FBI پس از شرکت در تجمع با او تماس گرفت.

او گفت: من اینجا هستم و با شما صحبت می کنم و در زندان نیستم. “چون من کار اشتباهی نکردم.”

روشا به درخواستی برای اظهار نظر پاسخ نداد. بریج میشیگان قبلاً گفته بود که در 6 ژانویه قبل از شروع کمپین مقدماتی علیه فرد آپتون، نماینده حزب R-Mich، که پس از قیام به استیضاح ترامپ رای داد، در کنگره حضور داشته است. روشا به این رسانه گفت که او “خیلی دور” از کاپیتول بود تا ببیند چه اتفاقی می افتد و “حتی نمی دانست که کسی به ساختمان کنگره نفوذ کرده است” تا زمانی که او آنجا را ترک کرد.

روشا هرگونه اطلاع از رابطه روتان با سوگند کیپر را انکار کرد، اما گفت که او هیچ مشکلی با گروه ندارد، و آن را با عضویت در Black Lives Matter در مصاحبه با Daily Dot مقایسه کرد، که برای اولین بار از ارتباط با این شورش خبر داد. کاپیتول و ابتکار رای گیری میشیگان. روچا اصرار داشت که ابتکار حسابرسی “غیرحزبی” بوده و مقامات میشیگان را به امتناع از پذیرش 10000 سوگندنامه از افرادی که ادعا می کردند در جریان انتخابات 2020 چیز مشکوکی دیده اند، متهم کرد.

او گفت: “این یک تقلید مطلق است و برای من مهم نیست که شما در کدام حزب هستید.”

مرتبط: “هیچ مدرکی” دال بر تقلب وجود ندارد: کمیته حزب جمهوری خواه میشیگان اتهامات “مضحک” ترامپ را رد کرد

شورای ایالتی میشیگان هفته گذشته زبان خلاصه درخواست ممیزی MI را تأیید کرد، اگرچه خود این طومار هنوز قبل از شروع جمع‌آوری امضا توسط گروه برای گنجاندن در رأی‌گیری نوامبر تأیید نشده است. به گزارش دیترویت نیوز، این دادخواست مستلزم ممیزی «پزشکی قانونی» از مسابقه 2020 است، اگرچه تحقیقات مکرر هیچ مدرکی دال بر بی نظمی قابل توجهی پیدا نکرده است، و همچنین معیارهایی را برای آغاز چنین ممیزی ها در انتخابات آینده تعیین خواهد کرد.

دموکرات ها این کمپین را رد کرده و آن را تلاشی برای تضعیف انتخابات دانسته اند.

“بیایید شفاف باشیم. لاورا بارنز، رئیس حزب دموکرات میشیگان گفت: «این جنبش، که جرقه قیام خشونت‌بار و مرگبار در کنگره کشور ما را برانگیخت و تا کنون بیش از 250 بار به حسابرسی آرای میشیگان منجر شده است، هیچ ارتباطی با افشای تقلب ندارد.» . “این در مورد از بین بردن واقعیت و دموکراسی است تا بتوانیم چرخه های آینده رهبری خود را نصب کنیم، نه انتخاب کنیم.” بارنز روتان را “یک رهبر حسابرسی MI و یک شورشی” خواند و گفت که او می‌خواهد یک حسابرسی به سبک آریزونا انجام دهد، اگرچه در نهایت آرای کمتری برای کاندیدایی به دست آورد که این نظریه‌پردازان توطئه خشن هنوز در تلاشند تا در سال 2020 برگردند. و میلیون‌ها هزینه برای مالیات دهندگان دارد. این آزار و اذیت ناشی از دروغ های بی اساس هرگز پایان نخواهد یافت و برای آینده کشور و دموکراسی ما خطرناک است.»

به گفته اینگرام شهرستان بارب باجرم، نماینده سابق دموکرات، این طرح رای گیری در واقع ممکن است هرگز به رای دهندگان نرسد. یک اتفاق عجیب در قانون اساسی میشیگان به مجلس قانونگذاری ایالتی – که در حال حاضر تحت سلطه جمهوری خواهان است – اجازه می دهد تا طرح های رای اکثریت را بدون امکان وتو تصویب کند، پس از اینکه این طرح حدود 340000 امضا از رای دهندگان به دست آورد. جمهوری خواهان اکنون در تلاش هستند تا محدودیت هایی را برای رای دادن به روشی مشابه اعمال کنند تا وتوی تقریباً قطعی فرماندار گرچن ویتمر را دور بزنند.

بایرم به سالون گفت: «تنها دلیلی که او در صندوق رای خواهد بود این است که قانونگذار او را رد کند.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


فشار برای قوانین جدید رأی‌گیری حتی پس از آن صورت می‌گیرد که تحقیقات جمهوری‌خواهان توسط قانونگذار ایالات متحده «هیچ مدرکی دال بر تقلب گسترده یا سیستماتیک» پیدا نکرد و حتی خواستار اقدام قانونی علیه کسانی شد که از اتهامات نادرست انتخابات برای «جمع‌آوری پول یا تبلیغات برای اهداف خود» استفاده کردند. “ایالت همچنین 250 ممیزی انتخاباتی شامل 1300 مقام جمهوری خواه، دموکرات و غیرحزبی را تکمیل کرد که همگی هیچ بی نظمی یا اشتباهی در نتایج انتخابات پیدا نکردند. سایر ایالت ها به طور مشابه هیچ مدرکی دال بر تقلب گسترده، از جمله “ممیزی پزشکی قانونی” بدبخت پیدا نکردند. در شهرستان ماریکوپا آریزونا.

جوسلین بنسون، وزیر امور خارجه دموکرات، در بیانیه ای گفت: «با این حال، آنها همچنان از کسانی که توسط قانونگذاران ایالتی حزبی، شخصیت های ملی و دیگران فریب خورده و مورد استفاده قرار گرفته اند برای بررسی غیررسمی و غیرقانونی نتایج انتخابات دعوت می کنند». «با گذشت بیش از یک سال از این جنایت، هدف آنها از قبل مشخص است. آنها دیگر نمی خواهند نتیجه انتخابات 2020 را تغییر دهند، بلکه می خواهند ایمان شهروندان به دموکراسی ما را تضعیف کنند و آنها را از مشارکت و اطلاع دادن به رای دهندگان در انتخابات آینده منصرف کنند. این گروه کوچک از کلاهبرداران و حامیان ثروتمند یک استراتژی سیاسی را دنبال می‌کنند که بقای دموکراسی و ملت ما را تهدید می‌کند.»

بایرم گفت که از اینکه آخرین تلاش توسط حامیان ترامپ که ژانویه گذشته در کاپیتول حضور داشتند، تعجب نمی کند و خاطرنشان کرد که روتان، که در گذشته ناموفق برای کلانتر بود، سابقه ترویج تئوری های توطئه داشت.

او گفت: “من تعجب نمی کنم، زیرا همه نشانه ها حاکی از آن است که او معتقد به توطئه و حامی دروغ بزرگ است.”

قیام کنگره در 6 ژانویه گذشته دو ماه پس از انتخابات ریاست جمهوری و پس از آن رخ داد که مقامات دولت ترامپ، وزارت دادگستری و تعداد بی شماری از مقامات و قضات انتخابات ایالتی و محلی گفتند که هیچ مدرکی دال بر تقلبی که بتواند بر نتیجه آن تأثیر بگذارد، پیدا نکردند.

با این حال، روتان اصرار می‌ورزد که در مورد این موضوع بی‌اعتنا است. او گفت: “من نمی دانم که آیا تقلبی وجود داشته است یا نه.” اگر افراد بیشتری از آنچه در کتاب‌ها داریم رای می‌دادند.”

این تئوری توطئه خاص بارها در بسیاری از نقاط مختلف به ویژه در رسانه های دست راستی پخش شده است. داده‌های واقعی مشارکت نشان می‌دهد که هیچ موردی وجود نداشته است که افراد بیشتری نسبت به ثبت‌نام در هر حوزه قضایی رأی داده‌اند، و تعداد انگشت شماری از اشتباهات گزارشگری جزئی را که بعداً تصحیح شده‌اند کنار بگذاریم.

بایرم با بیان اینکه صدها ممیزی و سرشماری نشان داده است که نتایج انتخابات نوامبر 2020 دقیق بوده است، گفت: «هیچ مدرکی وجود ندارد زیرا تقلب صورت نگرفته است». این بسیار ناامید کننده است که با تمام شواهد ارائه شده، این نظریه پردازان توطئه از اعتراف به اشتباه خود سرباز می زنند و از اعتراف به دقیق بودن نتایج و ریاست جو بایدن خودداری می کنند.

روتان استدلال می کند که انگیزه تحقیقات انتخاباتی هیچ تفاوتی با تحقیقات وزارت دادگستری در مورد اتهامات مربوط به توافق محرمانه بین ترامپ و روسیه ندارد.

او گفت: «وقتی دموکرات‌ها گفتند مشکلی در انتخابات 2016 وجود دارد، ما خوشحال شدیم. ما آنها را راضی کردیم زیرا باید دریابیم که آیا مردم نگران این موضوع هستند یا خیر.

اشتهای عمومی برای خرج کردن دلارهای مالیات دهندگان در تحقیقات انتخاباتی بی پایان 14 ماهه وجود ندارد و ابتکار Audit MI به کمک های مالی خصوصی اجازه می دهد تا حسابرسی را تامین کنند، همانطور که آریزونا انجام داد. در همین حال، جمهوری خواهان برای ابتکار رای امن MI فشار می آورند، که مقامات انتخاباتی را از پذیرش کمک های مالی خصوصی برای حمایت از انتخابات منع می کند، همانطور که بسیاری در سال 2020 در بحبوحه کمبود کارگران و منابع ناشی از بیماری همه گیر انجام دادند.

بایرم گفت: “بودجه از دفتر انتخابات تخلیه شده است، بودجه شهرداری کاهش یافته است.” همه اینها تامین مالی مقامات محلی و انتخابات ما است.

او گفت که نگرانی ها در مورد سلامت انتخابات باید به جای آن به گوش مسئولانی که در واقع انتخابات را اداره می کنند، بپردازد.

او گفت: «مقامات محلی از قوه مقننه درخواست کمک کرده‌اند، اما جمهوری‌خواهان همچنان برای اصلاحات انتخاباتی ادعایی که اداره انتخابات را دشوارتر می‌کند، رای‌دهی را سخت‌تر می‌کند و نه امن‌تر، فشار می‌آورند. «به نظر می‌رسد که جمهوری‌خواهان در میشیگان – و این احتمالاً در بسیاری از ایالت‌های دیگر صادق است – به آنچه مدیران انتخابات می‌خواهند یا نیاز دارند، علاقه‌مند نیستند، بلکه به آنچه پایگاه آنها می‌خواهد و نیاز دارد، علاقه‌مند است.

درباره کمپین جمهوری خواهان برای سرکوب رأی دهندگان در میشیگان و سراسر کشور بیشتر بخوانید:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر