کمیسیون در 6 ژانویه داغ می شود زیرا لیز چنی در مرکز صحنه قرار می گیرد: آیا اکنون واترگیت است؟

[ad_1]

این دو بار در روز سه شنبه اتفاق افتاد و هر دو بار یک نفر درگیر بود: لیز چنی. کمیسیون 6 ژانویه مجلس نمایندگان به همان سمتی حرکت می کند که تحقیقات واترگیت مدتی است پیش می رود، اما پیام متنی مارک میدوز به گوشه و کنار رفته است. چنی در راه جلب توجه سناتور هاوارد بیکر در جریان جلسات استماع سنا واترگیت در تابستان 1973، زمانی که سوال معروف خود را مطرح کرد، “رئیس جمهور چه می دانست و چه زمانی آن را می دانست؟” در کانون توجه قرار گرفت.

سوال بیکر به دلیل شهادت جان دین، مشاور سابق کاخ سفید، که به تازگی سقف اتاق استماع سنا را منفجر کرده بود، هنگام شهادت وی مبنی بر اینکه حداقل 35 بار با ریچارد نیکسون درباره سرپوش گذاشتن به سرقت واترگیت صحبت کرده بود، ایجاد شد. سوال چنی ظاهراً به دلیل افشای یک سری متن بین مارک میدوز، رئیس سابق کارکنان کاخ سفید و چند تن از اعضای کنگره در 6 ژانویه، در حالی که یورش به کاپیتول در جریان بود، مطرح شد. خانم چنی با ناراحتی گفت: «می‌دانیم که ساعت‌ها بدون هیچ اقدامی از سوی رئیس‌جمهور برای محافظت از کنگره ایالات متحده در برابر حمله، در حالی که تلاش می‌کردیم رای‌ها را بشماریم، گذشت». “آیا شهادت آقای میدوز به یک موضوع کلیدی در برابر این کمیته می پردازد: آیا دونالد ترامپ، از طریق اقدام یا عدم اقدام، تلاش کرده است تا روند رسمی شمارش آرای کنگره را مختل کند یا مانع شود؟”

سؤال چنی تندتر از سؤال بیکر بود، اما در هر دو مورد به نظر می‌رسید که این نمایندگان محافظه‌کار از همان حزبی که شخص مورد تحقیق قرار دارد، از این که آیا رئیس‌جمهور ایالات متحده در زمان قدرت مرتکب جنایتی شده است، شوکه شده بودند. که این سوال تقریباً همزمان با تحقیق مطرح خواهد شد.

متصل: پاورپوینت 6 ژانویه نشان می دهد که تعداد بیشتری از جمهوری خواهان در طرح کودتای ترامپ دست داشتند

بیکر و چنی در زمان سؤالات خود به اطلاعات بیشتری از آنچه در دسترس عموم قرار گرفته بود دسترسی داشتند. دین قبل از ادای سوگند و شهادت در مقابل ملت، روزها توسط کمیسیون حقوقی و بازپرس واترگیت مورد بازجویی قرار گرفت – جلسات استماع به طور زنده از سه شبکه تلویزیونی بزرگ پخش شد، چیزی که امروز غیرممکن است. معرفی کنید.

در مورد مارک میدوز، در 6 ژانویه، وکلای دادگستری و بازرسان کمیسیون تحت سوگند با حدود 300 شاهد مصاحبه کردند و ده ها هزار صفحه مدرکی را که در اختیار کمیسیون قرار گرفت، بررسی کردند. در زمانی که چنی در روز سه‌شنبه در اتاق چمبر سؤال خود را درباره بمب خود پرسید، به ما اطلاع دادند که میدوز با چندین مجری فاکس نیوز و همچنین با دونالد ترامپ جونیور پیام‌هایی رد و بدل کرده است که همگی تلاش می‌کردند میدوز بر رئیس‌جمهور تأثیر بگذارد. برای پایان دادن به حمله به کاپیتول چنی چندین متن نوشته شده توسط قانونگذاران را خواند که به دفاتر آنها در طبقات مجلس نمایندگان و سنا فشار آورده بودند و سعی داشتند میدوز را متقاعد کنند که همین کار را انجام دهد.

چنی به وضوح متون دیگری را دید که در طول مناظره در مورد نادیده گرفتن میدوز با صدای بلند نخوانده بود و نام نمایندگانی را که آنها را فرستاده بودند نیز ذکر نکرد. اما سوال او نشان می‌دهد که حداقل برخی از شهادت‌هایی که او از شاهدان گرفته و سایر متونی که از قانون‌گذاران دیده است نشان می‌دهد که کمیته به این نتیجه رسیده است که توطئه‌ای بین دونالد ترامپ و قانون‌گذاران از یک یا هر دو طرف کنگره برای اختلال در شمارش آرا وجود داشته است. از برگه های رأی گیری و احتمالاً تأثیرگذاری بر چندین ایالت در میدان نبرد برای تغییر فهرست رأی دهندگان از جو بایدن به ترامپ.

همه اینها در حال حاضر حدس و گمان است، اما باید به خاطر داشت که تحقیقاتی مانند واترگیت و حمله به کاپیتول تا حد زیادی در جهان در حال انجام است. نیویورک تایمز روز چهارشنبه آن را اینگونه بیان می کند: آن را مهم ترین در حرفه سیاسی خود می داند. او به خوبی با قوانین جزایی آشنا است و اغلب از زبانی استفاده می‌کند که از آن به عاریت گرفته شده است تا روشن کند که معتقد است رئیس‌جمهور سابق و دیگران با افشای کیفری روبرو هستند.»

بر اساس گزارش تایمز، چنی همچنین «بر گرد هم آوردن تیمی از تحلیلگران اطلاعاتی سابق و متخصصان مجری قانون در کارکنان کمیسیون، که برخی از آنها جمهوری‌خواه هستند، اصرار داشت، اقدامی که حسن نیت دو حزبی کمیسیون را تقویت کرده است».

کارکنان کمیسیون واترگیت دفاتری در یک سالن سینمای خالی از سکنه کاپیتول هیل، در فاصله کمی از اتاق استماع سنا داشتند. طبقه تئاتر به فضاهایی شبیه به غرفه هایی با نور فلورسنت موقت سقفی تبدیل شد که در آن کارکنان کار می کردند. دیوید دورسون و تری لزنر، دو معاون سام داش، مشاور ارشد دموکرات کمیسیون، یک دفتر مشترک در پشت پرده روی صحنه تئاتر داشتند.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


من این را می دانم زیرا از نیویورک به واشنگتن سفر کردم تا با لزنر و دورسن ملاقات کنم، در تلاش های بیهوده ای برای جمع آوری اطلاعات غیرعمومی از تحقیقات کمیسیون. یکی از این تحقیقات به این صورت گزارش می شود: شما می دوید و تا جایی که ممکن است گزارش می دهید و اطلاعاتی در مورد موضوع جمع آوری می کنید و سپس یکی از مکان هایی که برای بررسی صحت اطلاعات استفاده می کنید، ارتکاب تحقیق است. جرم .

گوشه خاص من در تحقیقات واترگیت بیبی ربوزو بود که در آن زمان به عنوان بهترین دوست و همسایه نیکسون در کی بیسکاین، فلوریدا، محل به اصطلاح کاخ سفید زمستانی توصیف شد. البته ربوزو خیلی بیشتر از اینها بود، به همین دلیل یک سری گزارش تحقیقی درباره او نوشتم.

کمیسیون واترگیت سنا همچنین به ربوزو و نقشی که او در پولشویی کمک های مالی غیرقانونی برای کمپین انتخاب مجدد نیکسون در سال 1972 ایفا کرد، علاقه داشت. ربوزو مرد جالبی بود، تنها پولشویی که من تا به حال ملاقات کردم که در واقع صاحب یک زنجیره ای از حدود 70 رختشویی بود – که تا حدی از آنها برای پولشویی برای نیکسون استفاده می کرد و از ماهیت کامل پولی تجارت لباسشویی برای انجام کارهای کثیف خود استفاده می کرد. . . راه دیگری که او این کار را کرد از طریق بانک Key Biscayne بود که مالک آن بود و در یک پنجره باریک در یک مرکز خرید در جزیره قرار داشت. روزی که وارد شدم و سعی کردم حساب باز کنم مشکوک شدم. دقیقاً یک “پنجره” و یک صندوقدار وجود داشت که به من اطلاع می داد که Key Biscayne Bank “آن نوع بانک” نیست مانند بانکی که در آن حساب باز می کنید و پول را واریز و برداشت می کنید.

یک روز، مملو از یک چمدان بزرگ از اسنادی که برای ربوزو جمع‌آوری کرده بودم، با قطار به واشنگتن رفتم، به تئاتر کاپیتول هیل کمیته واترگیت رفتم و پرونده‌هایم را حداقل با برخی از آنچه کمیته برای ربوزو جمع‌آوری کرده بود، رد و بدل کردم. پرونده های من را کپی کردند و اصل را پس دادند و من با قطار به نیویورک برگشتم. نمی توانم برای شما توصیف کنم که رفتن به آن تئاتر قدیمی و به معنای واقعی کلمه پشت پرده تحقیقات واترگیت رفتن چقدر دراماتیک بود.

چند روز بعد، لنزنر یکی از بازرسان کمیسیون را با احضاریه ای برای بانک Key Biscayne Rebozo به فلوریدا فرستاد. اواخر آن شب تلفنم زنگ خورد و لنزنر بود. او گفت: «باور نخواهید کرد چه اتفاقی افتاده است. بازپرس درست در زمانی که کارمندی با یک چمدان به آنجا می رفت در بانک Rebozo حاضر شد. احضاریه را در محل داد و در چمدان را باز کرد. از او 750000 دلار پول نقد دریافت کردند و این مرد بلیط هواپیما به باهاما را در جیب خود داشت. معلوم شد که او امتیازی را در کازینو جزیره پارادایس مدیریت کرده است و قرار بود پول داخل چمدان در آنجا شسته شود.

من این داستان را می گویم زیرا فکر می کنم این تقریباً همان چیزی است که در بررسی کمیته انتخاب کمیسیون در 6 ژانویه به آن رسیدیم. آنها اطلاعات بسیار بیشتری از آنچه علنی کرده بودند جمع آوری کردند و اواخر روز سه شنبه اعلام کردند که جلسات استماع در ژانویه آغاز خواهد شد.

اما من فکر می‌کنم که می‌توانیم طرح کلی این سوال را که چنی در جریان بحث درباره بی‌احترامی میدوز مطرح کرد، ببینیم. آنچه اکنون به طور علنی می دانیم این است که حمله به ساختمان کنگره از قبل برنامه ریزی شده بود و حداقل تا حدی توسط چندین گروه شبه نظامی دست راستی، از جمله پسران مغرور و نگهبانان سوگند، احتمالاً با کمک شخصیت هایی مانند استیو بنن و راجر استون سازماندهی شده بود. . هر دو توسط کمیته احضار شده اند و یکی از آنها، بنن، قبلاً در تحقیر کنگره و با اتهامات فدرال به دلیل امتناع از شهادت مواجه شده است.

ما خیلی زود می دانستیم که دزدی واترگیت در مقر دموکرات ها توسط خود سارقان طراحی شده بود، با کمک چهره هایی در حاشیه کمپین نیکسون، مانند هوارد هانت و جی. گوردون لیدی. چیزی که ما نمی دانستیم این بود که آیا این توطئه به کاخ سفید رسید و رئیس جمهور ریچارد نیکسون را درگیر کرد یا خیر.

سوابق کاخ سفید حقیقت این توطئه را فاش خواهد کرد و به نظر می رسد که پیام های متنی Meadows به همراه سایر شواهد جمع آوری شده توسط کمیسیون در 6 ژانویه، پیوند مشابهی را در کاخ سفید با حمله به کاپیتول آشکار خواهد کرد. نفوذ به واترگیت جنایت بود، مانند نفوذ به ساختمان کنگره. پوشش برنامه ریزی و سازماندهی پشت واترگیت جرمی بود که رئیس جمهور را سرنگون کرد. به نظر می رسد که سرپوش گذاشتن بر همان نوع توطئه مربوط به حمله به کنگره، جنایت دیگری باشد که می تواند چندین عضو کنگره را سرنگون کند، شاید با اتهامات فدرال به دلیل جنایتی که لیز چنی قبلاً به شدت به آن اشاره کرده است، مواجه شوند.

همه چیز جالب می شود، مردم. حمله به کاپیتول در جریان واترگیت است.

اطلاعات بیشتر از Salon در مورد تحقیقات آهسته 6 ژانویه:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort