کمپین MAGA دکتر اوز: او می خواهد با چین “سرسخت” باشد – اما محصولاتش در آنجا ساخته می شوند


دکتر مهمت اوز کمپین سنا خود را این هفته با فراخوانی برای تمرکز بر ایجاد شغل در ایالات متحده آغاز کرد – اما شرکت او محصولات تولید شده در خارج از کشور را عمدتاً در چین می فروشد.

اوز این هفته به افراد مشهور دیگری مانند کیتلین جنر و ستاره سابق NFL، هرشل واکر پیوست، با این امید که راه دونالد ترامپ را از تلویزیون تا سالن های دولتی دنبال کند. اوز اعلام کرده است که در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان برای مجلس سنای ایالات متحده در پنسیلوانیا شرکت خواهد کرد که در حال حاضر توسط سناتور پت تومی از حزب جمهوریخواه، که کناره گیری می کند، برگزار می شود. مشخص نیست که آیا اوز واقعاً در پنسیلوانیا زندگی می کند، اگرچه هنوز زمان برای رسیدگی به آن وجود دارد. اوز که در شورای ورزش، تناسب اندام و تغذیه ترامپ حضور داشت و در اطلاعیه کمپین انتخاباتی خود واکنش ترامپ به همه گیری کووید را برجسته کرد، کمپین خود را بر سلامت عمومی متمرکز کرد – اگرچه او به دلیل تحمیل مکرر ادعاهای پزشکی اثبات نشده و داروهای شارلاتان – و با تکرار مورد انتقاد قرار گرفت. لفاظی ترامپ «اول آمریکا» درباره اقتصاد.

ترامپ ایجاد شغل و ترویج کالاهای «ساخت آمریکا» را در قلب پلتفرم خود قرار داده است، اما در عمل بسیار کم کار کرده است. شرکت خود او بیشتر محصولات خود را در خارج از کشور و اغلب در چین تولید می کند.

یکی از مهمترین موضوعاتی که در وب سایت کمپین اوز فهرست شده است، «خام برای چین» است.

در این بیانیه آمده است: «دکتر اوز معتقد است که ایالات متحده در پاسخ به تهدید جهانی چین شکست خورده است. هر سال شاهد هستیم که شرکت‌های بیشتری مشاغل آمریکایی را به خارج از کشور می فرستند، در حالی که در مقابله با چین شکست می خورند زیرا مالکیت معنوی ما را می دزدند و پول خود را دستکاری می کنند. دکتر اوز معتقد است که ما باید روی ایجاد شغل در اینجا در آمریکا تمرکز کنیم.

اما یکی از شرکت هایی که به چین متکی است، برند گود لایف اوز است. سال گذشته، Oz با شرکت کالاهای مصرفی Maven شریک شد تا “یک برند جدید خواب مبتنی بر علم را با محصولات پیشرفته که برای کمک به خواب بهتر مردم طراحی شده اند، راه اندازی کند.”

این شرکت انواع محصولات ملافه را به فروش می رساند که بسیاری از آنها به عنوان “وارداتی” در وب سایت میسی، که به نظر می رسد خرده فروش اصلی Maven باشد، فهرست شده است. لیست های میسی کشور مبدا را مشخص نمی کند، اما وب سایت Walmart توضیح می دهد که Dr. اوز گود لایف “صفحه تشک ضد آب Safe in Bed” ساخت کشور چین است. تشک های این شرکت بر اساس فهرستی از هادسون بی، ساخت اسپانیا هستند.

مرتبط: دکتر اوز به طور رسمی نامزد مجلس سنای ایالات متحده در پنسیلوانیا است

کمپین اوز به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

براد باینام، سخنگوی سوپر PAC آمریکایی گفت: “دکتر اوز یک کلاهبردار شناخته شده است، بنابراین کاملا منطقی است که او می گوید به ایجاد شغل در آمریکا اهمیت می دهد، اما در واقع محصولات دارای مجوز خود را در خارج از کشور تولید می کند.” پل 21. قرن.

اوز، که دارایی خالص او حدود 100 میلیون دلار تخمین زده می شود، مدت هاست که توسط متخصصان پزشکی به دلیل ترویج “درمان ها و درمان های شارلاتانی برای منافع شخصی” مورد انتقاد قرار گرفته است. او بارها و بارها محصولات معجزه آسا را ​​با شواهد علمی کمی در مورد اثربخشی آنها تبلیغ کرده است. یک مطالعه در سال 2014 نشان داد که نیمی از توصیه های پزشکی که او در برنامه خود ارائه کرد یا بی اساس بود یا اشتباه بود. سال گذشته، اوز داروی مالاریا هیدروکسی کلروکین تحت حمایت ترامپ را به عنوان درمانی برای کووید معرفی کرد، اگرچه مطالعات متعدد آن را ناکارآمد و بالقوه خطرناک نشان داده است.

آخرین باری که اوز به مجلس سنا رفت، قانونگذاران او را به دلیل تبلیغ عصاره دانه قهوه سبز به عنوان مکمل کاهش وزن معجزه آسا پس از جریمه 3.5 میلیون دلاری سازندگان آن به دلیل ادعاهای گمراه کننده، جویدند.

سناتور Claire McCaskill، DM، که سپس ریاست کمیته فرعی سنا در مورد حمایت از مصرف کننده، ایمنی محصول و بیمه را بر عهده داشت، گفت: “من سعی کرده ام تحقیقات زیادی برای آماده سازی برای این آزمون انجام دهم و جامعه علمی تقریباً علیه شما یکپارچه است.” اوز در طول جلسه دادرسی در سال 2014، تمام داروهای “معجزه آسا” را که در برنامه خود تبلیغ کرد، خواند.

مک کاسکیل گفت: “وقتی محصولی را در برنامه خود ارائه می دهید، چیزی را ایجاد می کند که به “اثر دکتر اوز” معروف شده است – به طور چشمگیری فروش را افزایش می دهد و باعث می شود کلاهبرداران یک شبه ظاهر شوند و از تبلیغات جعلی و فریبنده برای فروش محصولات مشکوک استفاده می کنند.”

اوز مخالفت کرد که او حضار را گمراه کرده است، اگرچه اعتراف کرد که برخی از ادعاهای او نادرست است.

او گفت: «در واقع من شخصاً به عناصری که در برنامه از آنها صحبت می کنم اعتقاد دارم. “من با علاقه آنها را مطالعه می کنم. اعتراف می‌کنم که آن‌ها مبنای علمی ندارند که آنها را به عنوان واقعیت نشان دهند، اما همچنان توصیه‌هایی را که همیشه به خانواده‌ام می‌کنم به مخاطبانم می‌کنم و این محصولات را به خانواده‌ام داده‌ام.»

پس از اعلام مبارزات انتخاباتی خود در مجلس سنا، اوز کنترل جدیدی بر این داشت که آیا واقعاً در پنسیلوانیا زندگی می کرد یا خیر. او چندین دهه پیش در دانشکده پزشکی و دانشکده بازرگانی در فیلادلفیا تحصیل کرد، اما بیشتر دوران بزرگسالی خود را در خانه ای مجلل در کلیفساید پارک، نیوجرسی زندگی کرد، جایی که برنامه تلویزیونی خود را فیلمبرداری کرد. کمپین او به فیلادلفیا اینکوایرر گفت که اوز از دسامبر 2020 خانه پدرشوهرش را در شهرستان مونتگومری، پنسیلوانیا اجاره کرده است، زمانی که سوابق نشان می دهد که او برای رای دادن در ایالت ثبت نام کرده است. Politico گزارش می دهد که اوز اخیراً برای خانه ای در حومه فیلادلفیا خرید کرده است.

بیل پاسکرل جونیور، نماینده دموکرات نیوجرسی به دلیل اقدام اخیرش در شبکه های اجتماعی به اوز حمله کرده است. من می خواهم به رای دهندگان شمال جرسی، دکتر اوز، برای نامزدی وی برای مجلس سنای ایالات متحده در پنسیلوانیا تبریک بگویم. پاسکرل در توییتر نوشت. من مطمئن هستم که این نامزدی واقعی قلب مردم پنسیلوانیا را به دست خواهد آورد.»


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


اوز پس از کناره‌گیری ناگهانی رهبر جمهوری‌خواه، شان پارنل، که مورد حمایت ترامپ بود، اما پس از آنکه یک قاضی حضانت سه فرزند این زوج را تنها به عهده همسرش گذاشت، کمپین خود را متوقف کرد، وارد رقابت شد. همسرش ادعا می کند که پارنل به او و یکی از فرزندانشان حمله کرده است که او رد می کند.

پس از اینکه پارنل از صحنه خارج شد، میدان جمهوریخواه که برای جایگاه تومی رقابت می کند، شامل جف بارتوس سازنده املاک و مستغلات است که بیشتر زمان رقابت را صرف تلاش برای پیشی گرفتن از ترامپ پارنل کرد و کارلا سندز که سفیر ترامپ در دانمارک بود و همچنین از انتخاب او حمایت کرد. دروغ. به نظر نمی رسد اعلام اوز دیگر نامزدهای احتمالی را بترساند. دیوید مک کورمیک، میلیونر جوجه تیغی، یکی دیگر از ساکنان سابق پنسیلوانیا و همسر دینا پاول مشاور سابق ترامپ، ظاهراً قصد دارد مانند کیت روتفوس، نماینده سابق جمهوری خواه کنگره، به رقابت بپیوندد.

با میدان شلوغی که اکنون شامل یک پزشک جنجالی تلویزیونی است که سال هاست در ایالت زندگی نکرده است، جمهوری خواهان پیشرو در ایالت کیستون در تلاش هستند تا از کمپین سردرگم خارج شوند. یک استراتژیست جمهوری خواه پنسیلوانیا به پولیتیکو گفت: «پاسخ بسیار جهانی «LOL» است.

این استراتژیست گفت: “من حتی یک فرد فعال سیاسی را در پنسیلوانیا نمی شناسم که دستمزد دریافت نکند و بخواهد در کمپین اوز شرکت کند.” و افزود که هیچ کس فکر نمی کرد مشکل شان پارنل حل شده است. . اوز.”

درباره دکتر اوز و رونق نامزدهای سلبریتی بیشتر بخوانید:
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر