کمپین “مستقل” کانیه وست در سال 2020 که به عنوان “کارخانه GOP” توصیف شد، ممکن است قانون را نقض کرده باشد.

[ad_1]

بر اساس اسناد به دست آمده توسط The Daily Beast، کمپین ریاست جمهوری کانیه وست، هنرمند هیپ هاپ در سال 2020، پیوندها و پرداخت های مخفی به عوامل جمهوری خواه دارد که ممکن است برخلاف قوانین فدرال باشد.

وست، دوست قدیمی دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، نامزدی مشکوک خود را در تابستان 2020 آغاز کرد، اگرچه کمپین واقعی بسیار کمی انجام داد و در اکثر ایالت ها نتوانست در رای گیری شرکت کند. نیویورک تایمز سال گذشته گزارش داد که فعالان جمهوری‌خواه در حداقل نیمی از ایالت‌ها در درج نام وست در برگه‌های رای دخالت داشته‌اند و این شبهه را برانگیخته است که تلاش‌ها با هدف از بین بردن رای‌دهندگان سیاه‌پوست از جو بایدن صورت گرفته است. اگر واقعاً این طرح بود، مؤثر نبود: غرب در نهایت تنها حدود 67000 رأی در سراسر کشور به دست آورد. پس از شکست ترامپ در انتخابات، روزنامه‌نگار غربی به گرجستان پرواز کرد تا فشار ناموفقی را بر یک مقام انتخابات محلی به دستور ترامپ برای حمایت از ادعاهای نادرست خود در مورد انتخابات اعمال کند، اگرچه این روزنامه‌نگار در آن زمان این موضوع را رد کرد.

اسناد جدیدی که در یک دادخواست توسط فروشنده ای که کمپین و مشاوران را متهم به نقض قرارداد می کند نشان می دهد که به نظر می رسد کمپین وست “به طور بالقوه میلیون ها دلار” خدماتی را که از یک شبکه مخفی از عوامل جمهوری خواه دریافت کرده است، پنهان کرده است. ، این کمپین برخی از پرداخت هایی را که کارشناسان امور مالی کمپین می گویند به نظر می رسد این نشریه برای پوشاندن روابط جمهوری خواهان بوده و می تواند قوانین فدرال را نقض کند، در نظر نگرفته است.

اسناد حاکی از آن است که جیل ووگل، سناتور جمهوری خواه ویرجینیا و فعال سیاسی قدیمی، و شرکت حقوقی او هولتزمن ووگل، نقش محوری در مبارزات انتخاباتی غرب داشتند، در حالی که او همچنین نماینده ترامپ در یک شکایت پیش از انتخابات علیه پنسیلوانیا بود. این شرکت همچنین با Honest Elections Project، یک گروه محافظه‌کار پول تاریک که محدودیت‌های رای را در سراسر کشور اعمال می‌کند، ارتباط دارد. کمپین غرب همچنین در دسامبر 2020 پس از طرح دعوی حقوقی به اتهام تقلب در انتخابات، 60000 دلار به شرکت حقوقی Mohrman Kardal در مینه سوتا پرداخت کرد. این شرکت همچنین با پروژه آمیستاد، یک گروه حقوقی دست راستی که نتایج انتخابات را به چالش می کشد و با رودی جولیانی وکیل ترامپ همکاری می کند، مرتبط است. یک ماه پس از انتخابات، کمپین تبلیغاتی غرب 152000 دلار به شرکت حقوقی BakerHostetler که برای کمیته ملی جمهوری خواهان نیز کار می کند، پرداخت کرد. منابعی که با دیلی بیست صحبت کردند همچنین حدس زدند که وست ممکن است با داماد ترامپ، جرد کوشنر، که قبل از شروع مبارزات انتخاباتی وی با وست در مزرعه وی در وایومینگ ملاقات کرده بود، هماهنگی کرده باشد.

مرتبط: کانیه وست، روزنامه‌نگار، تلاش کرد اعترافات دروغین تقلب را از یک کارمند انتخاباتی در جورجیا بگیرد.

جردن لیبوویتز، سخنگوی گروه نظارت بر اخلاق و نظارت بر شهروندان دولت در واشنگتن، به Beast گفت: «بسیار واضح است که هدف اصلی کمپین کانیه تلاش برای انتخاب مجدد دونالد ترامپ بود. اینکه آیا این هدف کانیه است یا نه، موضوع دیگری است. اما او به وضوح راهی برای ربودن آرای بالقوه بایدن در نظر گرفته شد.

پل سی رایان، معاون گروه نظارتی دولت، این یافته‌ها را “یک معامله بزرگ” خواند.

او به این روزنامه گفت: «اهمیت افشای اطلاعات در مورد این موضوع قابل اغراق نیست. برکسی پوشیده نیست که نامزدی کانیه وست تأثیری مخرب خواهد داشت و آرای جو بایدن دموکرات را از بین می برد. رای دهندگان حق داشتند بدانند که یک وکیل قدرتمند جمهوری خواه خدمات حقوقی به کانیه ارائه می دهد – و قانون فدرال مستلزم افشای چنین کارهای قانونی است.

منابع کمپین در غرب، از جمله وکلایی که وکالت آن را بر عهده داشتند، به دیلی بیست گفتند که توسط عوامل خارجی جمهوری خواه درخواست شده بود.

تیم لا سوتا، وکیل آریزونا که نماینده کمپین بود، به روزنامه گفت: “می توانم به شما بگویم که او به دنبال من نبود. شخص دیگری دنبال من بود.”

این اسناد در دادخواستی که توسط تامین کننده فرعی سابق کمپین SeedX تنظیم شده بود، گنجانده شده بود که ادعا می کرد کمپین آن را برای ساخت و نگهداری وب سایت و بهره برداری از کالا پرداخت نکرده است. این اسناد شامل صدها صفحه ارتباط با کارکنان کمپین و پیمانکاران است. بر اساس این گزارش، این پرونده در ابتدا منتفی شد زیرا در حوزه قضایی اشتباه تشکیل شده بود، اما این شرکت قصد دارد به زودی پرونده را به محل مناسب منتقل کند.

اسناد نشان می دهد که ووگل حداقل در آگوست 2020 به کمپین غرب در مورد مسائل حقوقی مشاوره می دهد، اگرچه منبعی به Beast گفت که وگل “اساساً پشت همه چیز” از ماه قبل که کمپین را راه اندازی کرد، بود. فوگل ارتباطات گسترده ای در سیاست جمهوری دارد. شرکت حقوقی او برای سوپر PAC American Crossroads کارل روو و صندوق رهبری سنا که وابسته به رهبر جمهوری خواهان سنا میچ مک کانل است، کار کرده است.

لیبوویتز به دیلی بیست گفت: «این نامی است که اغلب وقتی به معاملات پولی جناح راست به طور کلی نگاه می کنید، با تعداد زیادی از بازیگران بزرگ، مطرح می شود. او و شرکتش با افرادی مانند این رابطه دارند [the Federalist Society’s] لئونارد لئو، فقط پول بسیار کلان جمهوری خواه. او اضافه کرد که وگل ممکن است سعی کرده نام خود را در اسناد کمپین انتخاباتی در غرب حفظ کند تا از هرگونه ناراحتی ناشی از ارتباط عمومی با یک تصادف قطار که کمپین کانیه بود، جلوگیری کند. او نمی‌خواست مردم بدانند که یک جمهوری‌خواه پشت مبارزات انتخاباتی او بوده است.»


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


در هیچ یک از اسناد مبارزات انتخاباتی غرب به کمیسیون انتخابات فدرال، از وگل یا سایر عوامل جمهوری خواه که برای کمپین کار می کردند نام برده نمی شود، اگرچه وگل در متن ها و ایمیل های متعددی به SeedX به عنوان یک “وکیل مبارزات انتخاباتی” توصیف شده است.

دلیل گم شدن نام وگل در اسناد FEC هرچه باشد، افشا نکردن کار او ممکن است مغایر با قانون انتخابات باشد.

لیبوویتز به Beast گفت: «اگر یک گروه خارجی برای آن‌ها پول پرداخت می‌کرد، این باید به عنوان کمکی در نوع خود افشا شود، و اگر اینطور باشد، بلافاصله با محدودیت‌هایی مواجه خواهید شد.

رایان اضافه کرد که “اگر خدمات حقوقی هولتزمن وگل فراتر از انطباق با قانون تامین مالی کمپین فدرال به موضوعات دیگر گسترش یابد، ارزش این خدمات یک مشارکت غیرقانونی بالقوه به کمپین کانیه خواهد بود.”

جان بوید، مشاور غرب، دستکاری این نوازنده توسط عوامل جمهوری خواه را رد کرد، اما اذعان کرد که این کمپین سازماندهی نشده بود و وست به طور کامل عملیات او را کنترل نمی کرد.

بوید به دیلی بیست گفت: “او شرکت‌هایی داشت، افرادی که برای او کار می‌کردند، حتی نمی‌دانم که او عمیقاً می‌دانست که چه می‌کنند یا نه. این دیدگاه شخصی من است.” قطعاً دستور کار وجود داشت که او ممکن بود کنترل کاملی بر آن نداشته باشد.

لیبوویتز گفت بدیهی است که جمهوری خواهان درگیر در مبارزات انتخاباتی او دارای انگیزه های پنهانی هستند. او به این روزنامه گفت: «بسیاری از این شرکت‌ها برای سازمان‌های بزرگ جمهوری‌خواه کار می‌کنند و از سر مهربانی این کار را برای او انجام نمی‌دهند. کاملاً واضح است که کانیه یک کارخانه GOP بود، چه می دانست یا نه.

درباره Kanye 2020 و نتیجه بدنام آن بیشتر بخوانید:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر