کمترین دلار خود را روی “آنی زنده” شرط بندی کنید! در NBC! آغاز یک عصر فراگیر جدید برای کلاسیک های قدیمی است

[ad_1]

به طور سنتی، خوب یا بد، این زمان از سال تعهد ما را به سنت تقویت می کند. بیشتر اینها به اندازه یک دستور پخت کوکی خوب است که فقط در ماه دسامبر کشف می کنید. حتی این دلالت بر احساسات مشترک دارد، مانند پخش سالانه برنامه‌های ویژه انیمیشن کلاسیک و فیلم‌هایی مانند «این یک زندگی شگفت‌انگیز است».

وارد “آنی زنده!” اولین پخش موسیقی زنده NBC پس از کنسرت زنده سوپراستار عیسی مسیح در سال 2018، با بازی جان لجند در نقش آقای مسیح. از میان تمام تولیدات، تهیه کنندگان اجرایی رابرت گرینبلات و نیل مرون می توانند انتخاب کنند که برادوی را به زمان اصلی بازگردانند، «آنی» شاید امن ترین باشد.

خانواده دوست و کودک محور، آنی عاشق نوستالژی بین نسلی می شود و هر سال قبل از همه گیری همه گیر، از صدها نمایش در تئاترهای عمومی و مدارس در سراسر کشور لذت می برد.

مطالب مرتبط: چه دوستی در Black Jesus داریم: “Jesus Christ Superstar Live”

کهنه به ثروت او طرح یک یتیم جذاب و همیشه خوش بین است که قلب یخ زده یک میلیاردر را ذوب می کند در حالی که مادر جذاب و خشمگین یتیم خانه خود را فریب می دهد و با داستان سیندرلا با روح آرزوی آمریکایی ازدواج می کند. پخش کننده نمایش “It’s the Hard Knock Life” در آگهی های بازرگانی، کمدی های کمدی پخش شد و در اثری از جی زی نمونه برداری شد.

این امکان وجود دارد که این تولید زنده بینندگان را جذب کند، الهام گرفته شده برای ارتباط مجدد با تئاتر موزیکال پس از مرگ استفان ساندهیم، اگرچه “آنی” قطعاً اثری از ساندهیم نیست.

چارلز اشتراوس از لحاظ ملودیکی و غزلی، آهنگ پرانرژی خود را به گونه ای ساخت که بازیگوش و جذاب باشد. به لطف موسیقی متن فیلم 1982، بخش مهمی از نسل X اشعار مارتین شارنین را برای «فردا» و «شاید» حفظ کردند.

و در حالی که داستان در طول رکود بزرگ رخ می دهد، فانتزی که می چرخد ​​ابدی است. تنها ریسکی که می‌توان در تولید NBC بپذیرد، انتخاب بازیگران سلینا اسمیت برای آنی است – و بر اساس حضور مطبوعاتی او و گزیده‌هایی از صدای آواز او، این به هیچ وجه یک ریسک نیست.

این را خراش دهید: برای کسی که کلاچ کشنده ای در “سنت” ندارد، خطری ندارد.

اسمیت در سن 12 سالگی دومین بازیگر سیاهپوستی بود که نقش آنی را بازی کرد و اولین بازیگری بود که نقشی را در یک بازیگر ملی برنده شد. این مهم است، زیرا برای سال‌های متمادی شرایط یکسان همیشه به یک سرب سفید ختم می‌شد.

گزارش نیویورک تایمز در مورد اولین حضور آنی در برادوی در سال 1977 به طور غیرقابل قبولی توضیح می دهد که چرا. پس از اینکه نویسنده فاش کرد که بازیگران شبیه “بخشی از جمعیت نژاد سفید ساکن نیویورک در سال 1933، سالی که نمایش بود” به نقل از کارگردان تولید، مارتین شارنین، گفت.

او می‌گوید: «بچه‌ها باید فوق‌العاده واقعی باشند، نه تجارت نمایشی. “کودکانی که ما را از خود دور کردند، کودکانی بودند که زودتر از موعد رشد کرده بودند، کودکان فوق حرفه ای. دلیل این که این دختران این شغل را پیدا کردند این است که آنها هنوز چند هلو دارند – آنها بازیگران کاملاً شیکی نبودند.

سپس این پاراگراف آمد.

او گفت که هیچ دختر سیاه‌پوستی در این گروه وجود ندارد، زیرا ما تحقیقات خود را انجام دادیم و متوجه شدیم که در آن روزها کودکان سیاه‌پوست کاملاً جدا شده بودند و به آنها اجازه نمی‌دادند در همان یتیم‌خانه‌هایی که سفیدپوستان بودند، بروند.

هوم، درسته زیرا موزیکال ها واقعاً به دلیل وفاداری مطلق به دقت تاریخی شناخته می شوند. (به نوبه خود، اشتراوس در سال 2014 به Vanity Fair گفت که او همیشه تصور می کرد آنی توسط یک دختر سیاهپوست بازی می شود.)

حقیقت بدیهی دیگر، اگر روشن نشود، این است که در تولیدات پرمخاطب مختلف که طی سال‌ها ویرایش شده‌اند، نقش‌های نسبتاً یا کاملاً ناشناخته ستاره‌های مشهوری احاطه شده‌اند که اغلب آنها را تحت الشعاع قرار می‌دهند. به همین دلیل است که بیشتر مردم تصویر پر سر و صدا کارول برنت را در نقش خانم هانیگان از فیلم 1982 به یاد می آورند، برخلاف بسیاری از چیزهایی که آیلین کوئین برای آنی آورد. در سال 1999، کیتی بیتس در یک فیلم تلویزیونی ABC ایفای نقش کرد که بیش از 26 میلیون بیننده را جذب کرد.

این بار، Taraji P. Hanson شگفت‌انگیز آهنگ انفرادی Miss Hannigan “Little Girls” را دریافت می‌کند و هری کونیک جونیور نقش الیور “بابا” وارباکس، میلیاردر بسته احساسی را بازی می‌کند. نیکول شرزینگر نقش گریس فارل، منشی شخصی پدر وارباکس و مادر خوانده نهایی آنی را به تصویر می کشد. تیتوس برگس و مگان هیلتی مکمل بازیگران هستند. آیا آنها صحنه هایی را که در آن حضور دارند می دزدند؟ شاید. تمام این قطعات برای جویدن مناظر ساخته شده اند.

با این حال، اسمیت استعداد تماشا را دارد به همان دلیلی که کووانین والیس، نامزد اسکار، وقتی برای بازی در نقش «آنی» در فیلمی در سال 2014 هیجان‌انگیز شد.

این نسخه داستان را از زمان هربرت هوور گرفت و به سال های اوباما بازگرداند. همچنین یک شکست بود، اما به دلایلی غیرمرتبط با عملکرد والیس – عمدتاً به این دلیل که چیزهای زیادی را تغییر داد. مثلاً بابا وارباکس.

او یک شخصیت نمادین با نامی است که فقط در کتاب موزیکال یا کمیک دهه 1920 که بر اساس آن ساخته شده است، معنا پیدا می کند. تصمیم کارگردان و فیلمنامه نویس ویل گلاک برای تغییر نام آن به ویل استکس احتمالاً از «فیلم خالص» خوشش نیامده است، حتی آنهایی که مشکلی با انتخاب بازیگران والیس نداشتند.

همانطور که انتظار می رفت، برخی افراد این کار را کردند. “آنی سیاه پوست است و نژادپرستان دیوانه می شوند” تیتر یک روزنامه دیلی کوس بود. گاردین محافظه‌کارتر بود: او گفت: «بازسازی آنی: بازیگران سرب سیاه باعث تحریک پست‌های منفی توییتر می‌شوند».

والیس 11 ساله بود که کاربران توییتر او را به خاطر جسارت برای ایفای نقشی که قبلاً فقط هنرمندان سفیدپوست از جمله سارا جسیکا پارکر، سوفی مک‌شرا (دانتون ابی) و ستاره فیلم «دانتون ابی» و «چیزهای عجیب» بازی می‌کردند، سرزنش کردند.» سدی سینک. انتخاب آماندا استنبرگ برای نقش ریو در بازی های گرسنگی و زندایا، که برای ایفای نقش ام جی به همراه پیتر پارکر تام هالند در فیلم مرد عنکبوتی انتخاب شد، خشم نادانی به همان اندازه ایجاد کرد.

چند ماه پیش، بازیگران اعلام شده اسمیت با واکنش نسبتا ملایمی مواجه شد، اما احتمالاً به این دلیل که پست ترین ترول ها مشغول برنامه ریزی برای سرنگونی دموکراسی هستند. از سوی دیگر، یافتن اظهارات شرورانه به اندازه کافی آسان است اگر تصمیم بگیرید به دنبال آنها بگردید. به هر حال، ما در زمان تشدید نارضایتی های سفیدپوستان زندگی می کنیم.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


بسیاری با تلخی واژه “بیدار” را پراکنده می کنند و از اسمیت پیشی می گیرند، و شکایت می کنند که او بسیار مسن تر از خودش به نظر می رسد. اما افراد بیشتری از شنیدن اینکه اسمیت در “فردا” برمی خیزد هیجان زده می شوند و فقط از یک کپی جدید از کلاسیک لذت می برند. در قالبی که چندین سال را خارج از هوا سپری کرده است.

با نگاهی به داستان موزیکال NBC، لمس اسمیت روی آنی منطقی است. دومین پخش زنده موسیقی زنده این شبکه، تولید سال 2015 “Wiz Live!” بود که نزدیک به 11.5 میلیون بیننده را جذب کرد. تنها اولین تولید موسیقی زنده او، “صدای موسیقی زنده!” از سال 2013 بیش از 18.6 میلیون بیننده محبوبیت داشته است.

طرف دیگر همه چیز این است که در یک بازیگر به رهبری یک بازیگر سیاه پوست که توسط بازیگران رنگارنگ دیگری احاطه شده است، نقش میلیاردر هنوز توسط یک مرد سفیدپوست بازی می شود. زیباترین مرد سفیدپوست، اما هنوز – مطمئناً برخی از بینندگان را به یاد یک تلویزیون یکپارچهسازی با سیستمعامل می اندازد که خوب پیش نرفت. البته شیمی صفحه و صحنه می تواند خیلی چیزها را جبران کند. مهمتر از آن، این “اعتصابات مختلف” نیست. این آنی است.

در سال 2012، یکی از تهیه کنندگان Revival توضیح داد که طرفداران او، بزرگسالان و کودکان، “آنی را همانطور که به یاد می آورند، دست نخورده می خواهند و نمی خواهند نمایش را تغییر زیادی دهند، زیرا آنها هیجان زده هستند که آن را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارند. “

با توجه به آنچه که می توانیم بگوییم، NBC این را مورد توجه قرار می دهد و به اسمیت اجازه می دهد تا رویایی را که زمانی دختران سیاه پوست، قهوه ای و آسیایی در تلویزیون زنده غیرممکن می دانستند، محقق کند. به این ترتیب، او ثابت می کند که برخی فرداها نیازی به گریزان بودن ندارند. امروز برای یک بار هم که شده، خورشید به او می تابد.

“حتی زنده!” پنجشنبه، 2 دسامبر، ساعت 8 بعد از ظهر از NBC پخش می شود. تریلر آن را در زیر، از طریق یوتیوب تماشا کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=0yZCb3pj4E0

داستان های بیشتری مانند این:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort