کلیفتون کالینز جونیور، ستاره جوکی در مورد “تسخیر جادو” هنگام کار با اسب ها با وجود درد خیالی

[ad_1]

کلیفتون کالینز جونیور، بازیگر شخصیت قابل اعتماد، با بازی خارق‌العاده‌اش در نقش جکسون سیلوا در فیلم «جوکی»، جوایز زیادی را از زمان نمایش فیلمنامه‌نویس/کارگردان کلینت بنتلی در ساندنس در ژانویه به دست آورده است. و با دلیل موجه؛ کالینز جونیور که برای نقش خود در جشنواره برنده جایزه بازیگری شد، مدتها منتظر نقشی بود که او را به خوبی معرفی می کرد.

در «جوکی» جکسون در آغاز کار خود است. او با مسائل بهداشتی مختلفی دست و پنجه نرم می‌کند که ترجیح می‌دهد نادیده گرفته شود، و از درد – یا فقط خستگی – می‌لرزد و وقتی از بین می‌رود و خود را به حد نهایی می‌رساند. او امیدوار است که وزن خود را کاهش دهد تا سوار Dido’s Lament شود، اسب جدیدی که دوست دخترش روث (مولی پارکر) به تازگی خریده است. در حالی که شانس برنده شدن جکسون را هیجان زده می کند، چیزی که “دل او را متوقف می کند” مبادله او با گابریل (موسی آریاس)، جوکی جوانی است که ادعا می کند پسر جکسون است.

کالینز جونیور در حالی که جکسون همه چیز را می بلعد، از اظهارات یک پزشک در مورد سلامتی خود گرفته تا تعاملاتش با گابریل یا روث، احساسات جکسون را درونی می کند. بسیاری از صحنه های او به صورت سیلوئت گرفته شده اند، اما بازیگر با زبان بدن خود چیزهای زیادی را منتقل می کند. در طول صحنه‌های مسابقه، بنتلی خود را در صورت جکسون می‌بندد و به تماشاگران اجازه می‌دهد مسابقه را فقط از روی حالت او ببینند. (این یک رویکرد هوشمندانه است). کالینز جونیور به ویژه در آخرین صحنه خود تأثیرگذار است، یک فریم ردیابی طولانی که خیلی چیزها را بدون دیالوگ آشکار می کند.

مطالب مرتبط: آن را از جوانترین برنده در سخت ترین مسابقه اسب سواری بگیرید: “همه ما رژیم شجاعی داریم”

بازیگر اینجا کاملاً انتخاب شده است و اگر امسال عدالتی وجود داشت، اگر خود جایزه نبود، نامزدی اسکار را دریافت می کرد. کالینز جونیور اخیراً با Salon در مورد کار خود در Jockey صحبت کرده است.

جکسون می‌گوید که او هرگز احساس نمی‌کرد که شایسته سوار شدن بر اسبی مانند Dido’s Cry باشد. او آن تأثیری که دوستش لئو (لوگان کورمیر) دارد را ندارد. آیا عقده حقارت وجود دارد؟ نظرت در مورد جکسون چی بود؟

مثل “مراقب باش چه آرزویی داری.” ممکن است برای چیزی تلاش کنید که دست نیافتنی به نظر می رسد، اما مدام در حال تلاش هستید. شما آنقدر بالا سوار می شوید و این جامعه سواران و مربیان و اسب ها و فراز و نشیب های خود را دارید. و شما چند داستان افسانه ای دارید. جکسون این داستان ها را از گذشته خود دارد که هیجان انگیز است. در نسخه قبلی، داستان طولانی در مورد یکی از این داستان ها وجود داشت. اما زمانی هست که می داند با همه صادق نیست. و این یک چیز بسیار رایج برای بسیاری از جوکی ها است.

در مورد بازیگران هم همینطور. بازیگرانی که بیمار می شوند برای دانلود فیلم دیگری بیماری خود را پنهان می کنند. وقتی عکس های یک وانت را دارم و در حال پرواز هستم به شدت عصبی می شوم زیرا نمی خواهم هواپیما سقوط کند. اگر یک فیلم خوب در جعبه داشته باشم، اگر هواپیما سقوط کند، خوب هستم. برای بقیه متاسفم اما خوبم. [Laughs]

جکسون این چیزهای بدنی را دارد که به طور کامل با آنها برخورد نکرده است. مثل این است که قبض های خود را پرداخت نمی کنید به این امید که آنها تماس بگیرند و به آنها بگویید که آنها را دریافت نکرده اید تا زمانی که واقعاً عقب نشینی کنند. به این اسب [Dido’s Lament] اگر این اتفاق بیفتد، او واقعاً نمی‌خواهد سربار کسی باشد که به او اهمیت می‌دهد، مانند روت. فقط به او اجازه دهید این کار را انجام دهد؟ ما با هم این کار را شروع کردیم، آیا اگر من این کار را انجام دهم او ناراحت می شود؟ [decline]? یا فقط مال من را بگیر و با او انجام بده؟ همه این سوالات و شبهات وجود دارد. و سخت است که وقتی آن لحظه بزرگ فرا می رسد به خودتان شک نکنید.

به عنوان یک بازیگر، آیا در اینجا مشابهی برای شما وجود دارد، زیرا این فیلم لحظه بزرگی در کارنامه شماست؟ آیا فشار وجود دارد؟

در بیرون بله، اما در داخل نه. در درون، من فقط بر جکسون بودن و واقعی بودن متمرکز هستم. من می خواهم کاری انجام دهم که جوکی ها بتوانند به آن افتخار کنند. گفتن “باورم نمیشه که اینکارو کردند!” – این بزرگترین درد خواهد بود. اشتباه نکنید، همه اعترافات بزرگ هستند. من انتظار آن را نداشتم. هیچ کدام از ما چنین انتظاری نداریم. چیزی که انتظار داشتم این بود که بتوانم حقیقت را در مورد شخصیت ها بیان کنم و جامعه ای را که از ما استقبال می کند سربلند کنم. من با چند نفر از این جوکی ها صحبت کردم و وقتی صدای فوران آنها را می شنوید اشک در چشمان شما جاری می شود. این نشان می دهد که شما کارهای درست را انجام دادید، فیلم های درستی ساختید، جزئیاتی را خلق کردید که قلب آنها را تحت تأثیر قرار می دهد. و اینها بچه هایی هستند که شما از آنها بیرون کشیدید.

قبل از ساختن این فیلم از دنیای اسب دوانی و جوکی ها چه می دانستید؟ آیا مرتب روی اسب ها قمار می کنید یا سوارکاری واقعی انجام داده اید؟

من در Westworld زیاد رانندگی کردم. و از زمانی که احتمالاً 8 یا 9 ساله بودم با پدرم شروع به شرط بندی روی اسب کردم. او با دوستانش مشروب می خورد در حالی که من شرط می گذاشتم. این آخر هفته من بود از تریلر او به مشروب فروشی می رفتیم، سپس در پارک هالیوود قدم می زدیم و با دوستانش ملاقات می کردیم.

این اسب ها حیوانات زیبایی هستند و فراتر از قانونی که دیدو در فیلم بود، چیز خاصی در مورد او وجود داشت. من هرگز نعنا در جیبم نداشتم. من هرگز آب نبات ننوشیده ام می‌خواستم رابطه‌ام با اسب‌ها به اندازه اجراها ارگانیک و معتبر باشد. من هرگز به این شکل تقلب نکرده ام. بالاتر از قانون، صرفاً چنین نگرشی نسبت به او وجود داشت. او پیش کلینت نمی آمد [Bentley]، اما من می گفتم، “هی، دختر، آماده ای که بیایی؟” و او فقط به من نگاه کرد و در حین فیلمبرداری بلافاصله می آمد. لحظه با موستانگ های وحشی – ما اسب نداشتیم. من در حال بازگشت به کمپ اصلی بودم که این اسب ها به طور تصادفی ظاهر شدند و با من برخورد کردند و من احساس امنیت کردم. من همچنین به آدولفو DP خود نگاه کردم [Veloso] او روی شکمش بود و در حال گرفتن جادو بود.

اجرای شما به قدری عمیق و سرمایه گذاری شده است که می توانیم بگوییم که جکسون بدون دیدن چهره او چه احساسی دارد، زیرا اغلب از او در حالت سیلوئت عکس گرفته می شود. آیا می توانید در مورد ایجاد زبان بدن شخصیت صحبت کنید؟

کاهش وزن واقعا مهم بود. در ارتباط با مطالعه همسالان و دوستانم، جوکی ها، به 143 تنزل کردم. حتی زمانی که با هم می نشینیم، من همیشه آنها را مطالعه می کنم. همچنین، با کمک کلینت، او به من دستور داد که درمورد اینکه جکسون در مقطعی از زندگی چه چیزهایی را از سر می گذراند، فوق هوشیار باشم. ما این را از نزدیک دنبال کردیم. به راحتی می توان خطوطی را که با جوکی ها آویزان است محو کرد و در مورد آسیب صحبت کرد. همه آنها به معنای واقعی کلمه بارها مجروح شده اند. درد خیالی راحت بود. قبل از اینکه برای فیلمبرداری یا فیلمبرداری این صحنه ها بروم این درد را احساس می کردم. کلینت به من می گفت که در این مرحله در حال گذراندن این درد هستید، بنابراین من درد را کمی بیشتر پنهان می کنم، اما هنوز در من وجود دارد، زیرا قبلاً این دانه ها را کاشته ام. من فریب خوردم تا همه اینها را باور کنم.

من این را احساس کردم. جکسون مشکلات سلامتی واقعی دارد و فیلم بر آسیب هایی که بدن جوکی می تواند در طول زمان متحمل شود تأکید می کند. همه این چیزها به شخصیت او حس تقدیرگرایی می دهد. او کسی است که وضعیتش بدتر از آن چیزی است که فکر می کرد، اما فقط می خواهد با آن کنار بیاید.

این دردناک است. خیلی دردناکه [Laughs] پاداش عجیبی نیز دارد. این جوکی ها ورزشکاران شگفت انگیز و انسان های شگفت انگیزی هستند. آنها چنین انعطاف پذیری دارند و پیوسته کاری را انجام می دهند که اشتیاقشان آنها را به انجام آن سوق می دهد – آنها می خواهند در هر فرصتی رقابت کنند. بنابراین، با دانستن اینکه در حال از هم پاشیدن است، زندگی جکسون به آرامی جلوی چشمم از هم می پاشد.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


در مورد رابطه او با جبرئیل چه می توانید بگویید؟

او این شانس عجیب را دارد که مربی این مرد جوان باشد. مربیگری چیز زیبایی است، زیرا مدت ها بعد از رفتنت، روی افرادی که در اطرافت زندگی می کنند و امیدواریم موفق هستند، تأثیر گذاشته ای. در طول فیلم، روابطم را با دوستانم در لس آنجلس قطع کردم، به جز دو مربی و مادربزرگم که در مورد رابطه مربیگری جکسون با گابریل صحبت کردند.

جکسون مردی است که احساسات خود را سرکوب می کند. او از کسی که دروغ می گوید به کسانی که به او ایمان دارند – روت و لئو – می رود زیرا نمی خواهد به آنها صدمه بزند. اما جبرئیل را هم که دلش را می کشد الهام می کند. جکسون پشیمان می شود و در یک لحظه آسیب پذیر خاص ابراز ترس می کند، اما ممکن است در بهترین صحنه با این آخرین فریم ردیابی، بیانگرتر باشد. چطوری بازیش کردی

آخرین ضربه این است که او با همه چیز کنار بیاید و آن را بپذیرد. هر چه او روز بعد ملاقات کند. این کودک از جکسون الهام گرفته است و چیزی برای افتخار دارد. برای داشتن لحظه ای که دیگر مجبور نیستی پنهان کنی یا دروغ بگویی. شما مجبور نیستید فریب دهید یا امید کاذب بدهید و کاملاً 100 باشید و هر کاری که او انجام داده و چگونه انجام داده است واقعاً به این واقعیت که او واقعاً به مردم الهام می بخشد بی ربط است.

«جوکی» از چهارشنبه 8 آذر اکران می شود. تریلر آن را در زیر، از طریق یوتیوب تماشا کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=YWI6Q-yKFbc

داستان های بیشتری که ممکن است دوست داشته باشید:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر