کریسمس برتری سفید: این “عکس های تفنگ” بوبر و میسی یک تهدید مستقیم است

[ad_1]

توماس ماسی و لورن بیبرت، دو تن از صریح ترین اعضای فاشیست جمهوری خواه کنگره، رویای کریسمس سفید را در سر می پرورانند – با تمرکز بر “سفید”.

در حال و هوای جشن، ماسی و ببرت اخیراً عکس‌های خانوادگی کریسمس را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشتند – که در آن هر یک از اعضای خانواده یک تفنگ را تکان می‌دهند. هیچ چیز منحصر به فردی در آنها وجود ندارد. چنین “سنتی” در میان خرده فرهنگ خاصی از فتیشیست ها و “همجنس گرایان” آمریکایی کاملاً رایج است. این تنها نشانه دیگری از شیفتگی ناسالم آمریکا به خشونت با سلاح است.

بسیاری از پاسخ‌ها به کارت‌های کریسمس بوبرت و ماسی از سوی رسانه‌های جمعی و دیگر صداهای عمومی، نت‌های معمولی خشم و انزجار را برانگیخت. شکایت هایی وجود داشت که رفتار ماسی و بیبرت رفتار «مسیحیان خوب» نبود. در آن زمان خشم وجود داشت: هر دو عکس در رسانه های اجتماعی طی چند روز پس از تیراندازی دسته جمعی در میشیگان منتشر شد که ظاهراً یک پسر 15 ساله را کشته و چهار نفر از همکلاسی هایش را کشته است.

این را نباید تصادفی تلقی کرد: عکس های بوبر و میسی تحریکات عمدی بود که نشان دهنده بی تفاوتی وحشیانه نسبت به قربانیان خشونت با اسلحه و همچنین خانواده ها و جوامع آنها بود.

دیگران از این قسمت استفاده کردند تا به این دو عضو راست افراطی کنگره اشاره کنند تا نشان دهند که حزب جمهوری خواه امروز چقدر دیوانه و کاریکاتور شده است.

این واکنش ها در شرایط خاص خود معتبر هستند. اما آنها همچنین نمونه هایی از دیدن هستند، اما نمی بینند – یعنی درک نادرست پیام و معنای منتقل شده در عکس های کریسمس خانوادگی ماسی و بیبرت.

مطالب مرتبط: دیوانه تفنگ: خیلی از آمریکایی ها تفنگ های مردانه، میهن پرستی و قدرت سفیدپوستان دارند.

فاشیسم به عنوان یک ایدئولوژی و جنبش متناقض است، اغلب ناسازگار است و برای بیگانگان به سختی قابل درک است. این یکی از بزرگترین نقاط قوت اوست. فاشیسم احساسات شوک و خشم را در میان اهداف و دشمنان خود برمی انگیزد و باعث سردرگمی و عدم اطمینان در مورد ارزیابی خطر می شود.

در این مرحله، ما می توانیم اثرات خورنده Big Lie را به همراه بسیاری از موارد کوچکتر ببینیم که یک واقعیت جایگزین برای پیروان آن ایجاد می کند. فاشیسم به طرق مختلف به جامعه عادی حمله می کند تا مردم را تسخیر کند و آنها را درمانده کند.

بسیاری از مردم در دموکراسی هایی که توسط فاشیسم مورد حمله قرار گرفته اند، پنهان شدن را در پشت انکار، تمسخر، طنز دفاعی و تحقیر انتخاب می کنند. مسخره کردن فاشیست ها به دلیل پوچی آشکار آنها بسیار آسان تر از مقابله مستقیم با آنها است.

با درک این موضوع، عکس‌های کریسمس خانوادگی ماسی و ببرت به عنوان نمونه‌هایی از تروریسم تصادفی و تهدیدی خاص از خشونت فاشیستی مسیحی آشکار می‌شوند.

کریس هجز، روزنامه‌نگار و نویسنده پرفروش، در مقاله‌ای منتشر شده در سالن، ظهور فاشیسم مسیحی در آمریکا را توضیح می‌دهد:

بزرگترین شکست اخلاقی کلیسای لیبرال مسیحی، امتناع آن، به نام تساهل و گفتگو، از محکوم کردن پیروان راست مسیحی به عنوان بدعت گذار بود. او با مدارا با افراد ناشکیب، مشروعیت دینی را به تعدادی شیاد، شارلاتان و عوام فریب و طرفداران فرقه آنها واگذار کرد…

این مؤمنان در دونالد ترامپ خود انعکاسی، طرفدار حرص و آز نامحدود، کیش مردانگی، عطش خشونت، برتری جویی سفیدپوستان، تعصب، شوونیسم آمریکایی، عدم تحمل مذهبی، خشم، نژادپرستی، و تئوری های توطئه می یابند که حقوق محوری را تعریف می کنند. . وقتی «فاشیست‌های آمریکایی: راست مسیحی و جنگ علیه آمریکا» را نوشتم، در مورد اصطلاح «فاشیست‌ها» بسیار جدی بودم.

فاشیسم مسیحی یک راه نجات عاطفی برای ده ها میلیون نفر است. برای آموزش، گفتگو و گفتمان غیر قابل نفوذ است، که طبقه لیبرال ساده لوحانه معتقد است می تواند جنبش را کم رنگ یا رام کند. فاشیست های مسیحی به انتخاب خود از تفکر عقلانی جدا شده اند. ما با تلاش برای ادعای اینکه ما نیز «ارزش‌های مسیحی» داریم، این جنبش را که هدفش نابودی ماست، مماشات یا خلع سلاح نخواهیم کرد. این فراخوان فقط مشروعیت فاشیست های مسیحی را تقویت می کند و مشروعیت ما را تضعیف می کند.

بینش استاد دین آنته باتلر در مورد پدیده خاصی که او آن را “مسیحیت سفید” می نامد نیز در اینجا مفید است. در مصاحبه اخیر با Salon، او اصول اولیه خود را توضیح داد: “عیسی سفید است. عیسی به فرهنگ سفیدپوستان و برتری سفیدپوستان و همچنین آرزوهای سیاسی سفیدپوست بر هر چیز دیگری امتیاز می دهد. مسیحیت سفید تشخیص می دهد که همه باید از نظر فرهنگی و اجتماعی تحت پوشش سفیدی قرار گیرند. مسیحیت سفید می پذیرد که نباید به فقر نگاه کند.»

کارت‌های کریسمس ماسی و بوبرت با خانواده‌های به‌شدت مسلحشان نشان‌دهنده حق انحصاری خیالی محافظه‌کاران سفیدپوست برای ارتکاب خشونت‌های مرگبار است، به‌ویژه زمانی که هدف افراد سیاه‌پوست یا قهوه‌ای، مسلمانان، یهودیان، مهاجران غیرسفیدپوست، دموکرات‌ها، لیبرال‌ها، مترقی‌ها، جناح چپ باشد. فعالان یا هر کس دیگری، گروه دیگری را دشمن «آمریکای واقعی» می دانند.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


عکس‌های کریسمس خانواده ماسی و ببرت نیز بیانیه‌های عمومی است که مخاطبان عموم را هدف قرار داده است. ماسی در گفت‌وگو با یک تاک شوی جناح راست، عکس خانوادگی خود را اینگونه توضیح داد: «من با خانواده و کریسمس دست دراز کردم و این سه چیز است که واقعاً می‌تواند چپ‌ها را به چالش بکشد، و من نمی‌دانستم که چنین چیزی می‌تواند باشد. کوکتل انفجاری وقتی آن را کنار هم می گذارید. اما آزادی را اضافه می کند.»

در این عکس‌ها، سیاست هویت سفیدپوستان در قالب یک خانواده «ایده‌آل» یا «سنتی»، آنطور که محافظه‌کاران مسیحی سفیدپوست تصور می‌کنند، ظاهر می‌شود. در خیال‌پردازی‌های سفیدپوستان و تئوری‌های توطئه، که در دوره ترامپ رایج شده‌اند، خانواده‌های سفیدپوست بزرگ از این دست به عنوان وزنه‌ای در برابر «تاریک شدن آمریکا» یا «جایگزین بزرگ» شناخته می‌شوند.

ماسی در عکس خانوادگی کریسمس خود به عنوان پدرسالار تصویر شده است. زن و فرزندانش مطیع و مطیع اقتدار و اختیار او هستند.

عکس کریسمس بوبرت یک کهن الگوی کمی متفاوت را به تصویر می کشد: یک “خرس مادر” که از “کوچولوهای” خود دفاع می کند. بوبر در غیاب پدر یا دیگر مردان مسن، به طور ضمنی به پسرانش آموزش می دهد که «مدافع» خانه (سفیدپوستان) و جامعه (سفیدپوستان) خود شوند.

تپانچه در این تصاویر به عنوان یک نماد اتحاد عمل می کند. در آمریکا، تفنگ در طول تاریخ نشان دهنده قدرت مردان سفیدپوست بوده است که مورد تایید خداوند قرار گرفته و از طریق نسل از پدر به پسر منتقل شده است. قدرت اسلحه را می توان در صورت لزوم با همسر و دختران به اشتراک گذاشت، اما اساساً موضوع قدرت مرد سفیدپوست است و به این ترتیب با تمایلات جنسی، خانواده، دارایی، نژاد، جنسیت، میهن پرستی و ملی گرایی مرتبط است.

توماس ماسی در عکس خانوادگی خود یک مسلسل سبک M60 در دست دارد. این سلاح دارای وزن نمادین خاصی در تخیل عمومی آمریکایی – به ویژه در سمت راست است. M60 یک سلاح نمادین از جنگ ویتنام (و به طور کلی دوران جنگ سرد) است و در رمبو و دیگر فیلم‌های اکشن دهه‌های 1970 و 1980 به نمایش درآمده است. همراه با سایر سلاح های گرم مانند AR-15 و M-16 – که اغلب توسط شبه نظامیان راستگرا و اعضای جنبش میهن پرستان به عنوان “تفنگ های آزادی” یا “مسکت های مدرن” توصیف می شود – M60 نمادی ویژه از مسیحیت سفید مبارز است. .

در کتاب اخیر خود، عیسی و جان وین، مورخ کریستن کوبز دو مائز، “دیدگاه متمایز مردانگی انجیلی” را که توسط رسانه های راستگرای مسیحی ترویج می شود، مورد بحث قرار می دهد:

انجیلی ها با یافتن آسایش و شجاعت در نمادهای گذشته اسطوره ای به مردانگی سالم و قهرمانانه ای روی آوردند که توسط گاوچران، سربازان و جنگجویان تجسم یافته بود تا راه رو به جلو نشان دهند. برای چندین دهه، مردانگی نظامی (و زنانگی شیرین و مطیع) ریشه در تخیل انجیل باقی خواهد ماند و تصوراتی از خوب و واقعی بودن را شکل می دهد…

گرچه فرقه انجیلی مردانگی غالب است، تمام انجیلییسم آمریکایی را تعریف نمی کند. این تا حد زیادی خلقت انجیلی های سفیدپوست است. بیشتر کتاب‌های مربوط به مردانگی انجیلی توسط مردان سفیدپوست نوشته شده‌اند که بیشتر برای مردان سفیدپوست است. تا حد زیادی، بازارهای ادبیات برای مردانگی سیاه و سفید مسیحی متفاوت است. به جز چند استثنا، مردان سیاه پوست، مردان خاورمیانه و لاتین تبارها به مردانگی وحشیانه و مبارز فراخوانده نمی شوند. در مقابل، تهاجم آنها خطرناک و تهدیدی برای ثبات خانه و ملت تلقی می شود.

عکس‌های کریسمس خانوادگی ماسی و بوبرت که در یک زمینه اجتماعی گسترده‌تر دیده می‌شوند، به عنوان بیانیه‌ای از “آزادی سفیدپوستان” و قدرت رنگ سفید هستند. یک مقایسه ساده را در نظر بگیرید: اگر خانواده‌ای متشکل از سیاه‌پوستان، مسلمانان یا لاتین تبارها این تصاویر را خلق می‌کردند، جمهوری‌خواهان، مبلغان آنها و بسیاری از سفیدپوستان آمریکا به تهدید جنایت و تروریسم با خشم و وحشت پاسخ می‌دادند.

در عوض، کریسمس را به عنوان جشن فاشیسم و ​​نمایشی در جنگ فرهنگ هویت سفیدپوستان علیه دموکراسی چند نژادی آمریکا داریم.

وقتی بچه بودم، خانواده ام در کریسمس با سلاح ژست نمی گرفتند. ما موسیقی هنرمندان موتاون و دیگر خوانندگان روح و آر اند بی را ترجیح دادیم. مادرم روی چند ملودی انجیلی اصرار داشت و پدرم قول داد. وقتی نوبت به باز کردن هدایا رسید، “افتخار” انتشار آلبوم کریسمس از آلوین و سنجاب ها را داشتم. اما تکیه گاه های ما آهنگ های استیوی واندر، لو رالز، ارتا کیث، جکسون 5، اوتیس ریدینگ و دیگران مانند “بابا نوئل در حال آمدن به شهر”، “بابا نوئل”، “کریسمس مبارک عزیزم”، “Have Yourself a” بود. کریسمس کوچک مبارک» و «کریسمس برای من چه معنایی دارد». نمایش «جیمز براون» بود، مستقیماً به محله یهودی نشین بروید، اثر جیمز براون.

با نگاه کردن به عکس های کریسمس خانواده بوبر و میسی با این همه سلاح، مدام به بابانوئل سیاه فکر می کردم. او یک چهره ثابت در بسیاری از خانواده های سیاه پوست و قهوه ای است، اما یک چهره بحث برانگیز در سمت راست سفیدپوستان. بابا نوئل سیاه به سادگی به همه بچه ها اجازه می دهد که بابانوئل شبیه خود داشته باشند (در صورت تمایل).

اما بابانوئل سیاه مجبور بود از خانواده های بوبرت و میسی اجتناب کند. نتیجه شاد یا خوشحال کننده نخواهد بود.

درباره اعتیاد آمریکا به خشونت با اسلحه بیشتر بخوانید:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme