کامالا هریس: قدرتمندترین معاون رئیس جمهور پس از ریچارد نیکسون. آره واقعا

[ad_1]

به نظر می رسد به معنای واقعی کلمه، کامالا هریس در حال تبدیل شدن به قدرتمندترین معاون رئیس جمهور در تمام دوران است – حداقل اگر از وظایف قانون اساسی که توسط پدران بنیانگذار این پست داده شده است، پیروی کنید.

بیایید صادق باشیم: قانون اساسی جایگزین معاون رئیس‌جمهور می‌شود و او (یا در حال حاضر او) را به «بی‌اهمیت‌ترین موقعیتی که اختراع یا تخیل انسان تا به حال اختراع شده است» منصوب می‌کند. این سخنان جان آدامز، معاون اول رئیس جمهور آمریکا بود که پیش از ریاست جمهوری به یاد ماندنی خود، هشت سال را در این نقش ناتوان در دوران جورج واشنگتن گذراند. معاون رئیس جمهور بیشتر در صورت فوت یا ناتوانی رئیس جمهور در دسترس است و تقریباً هیچ کاری برای انجام دادن ندارد. هیچ چیزی در مورد مسئولیت های رسمی (و بسیار محدود) قانون اساسی این پست از زمان روی کار آمدن آدامز تغییر نکرده است، اگرچه چندین اصلاحیه مربوط به انتخابات ریاست جمهوری، خطوط جانشینی، دوره های انتقال و سایر مسائل لجستیکی است. در زمان برخی از معاونان رئیس جمهور (مثلا دیک چنی)، دامنه خدمات به سطح مشکوک قانونی گسترش یافته است، اما مسئولیت واقعی این سمت در یک جمله خلاصه می شود: “معاون رئیس جمهور ایالات متحده رئیس جمهور خواهد شد. سنا به طور مساوی تقسیم شده است.”

این به ندرت اتفاق می افتد. از زمانی که آدامز سوگند یاد کرد، این فقط ۲۸۳ بار اتفاق افتاده است. اما معاون رئیس‌جمهور هریس در اولین سال ریاست‌جمهوری خود، از تنها سلاحی که پدران بنیان‌گذار به او داده بودند، در بسیاری از موارد – بسیار بیشتر – از هر معاون دیگری در سال اول استفاده کرد. (شما احتمالاً متوجه این واقعیت شده اید، اما تمام پیشینیان او مرد بودند.)

رکورد بالاترین تساوی آرا به طور کلی هنوز در اختیار جان کی. کالهون نفرت انگیز با 31 است، اما او تا نزدیک به یک سال در معاونت خود هیچ یک از آنها را نداد. (کالهون از جهات مختلف مورد عجیبی است: او هفت سال به عنوان یک VIP تحت دو رئیس جمهور – جان کوئینسی آدامز و اندرو جکسون – خدمت کرد و قبل از پایان دوره دوم او به نفع یک کرسی در سنا استعفا داد.)

هریس 15 رای بلامنازع را در کمتر از 11 ماه به صندوق انداخت که آخرین رای در 8 دسامبر بود که بیش از دو برابر هر معاون قبلی رئیس جمهور سال اول بود. رتبه دوم در واقع متعلق به مایک پنس است که در سال اول شش رای به تساوی داد. بنابراین نتیجه گیری که این پدیده با قطبی شدن شدید سیاسی عصر ما مرتبط است غیر قابل مقاومت به نظر می رسد.

هریس ادعا می کند که جام پنس منجر به یک لحظه رسانه ای جزئی شد و برای آن ورزش خوبی بود و به شوخی گفت: “هر بار که رای می دهم، برنده می شویم.” با این حال، آرای واقعی تا حدودی تعجب آور است: 12 مورد از 15 شکست هریس برای نامزدی، دو مورد برای مسائل بودجه و یک مورد برای لایحه فوری محرک کووید-19 رئیس جمهور بایدن بود. به استثنای آخرین مورد، همه اینها مسائل ساده حکومتی بودند، نه تصمیمات مهم سیاسی.

مرتبط: پولیتیکو مقاله ای را متهم کرد که کامالا هریس را “پارانوئید” و “فوبیک بلوتوث” می داند.

این نتیجه اجتناب ناپذیر دو رویداد سیاسی تصادفی بود که با یکدیگر برخورد می کنند: سنا بین دو حزب به نصف تقسیم شد (بله، دو حزب مستقل وجود دارد، اما هر دو از نظر عملکردی دموکرات هستند)، چیزی که تنها سه بار اتفاق افتاده است. پیش از این در تاریخ آمریکا به همین مناسبت، یکی از رهبران دو حزب در سنا استراتژی انسداد بی رحمانه را اتخاذ کرد: اگر دموکرات ها لایحه ای را پیشنهاد کنند که روز بعد از دوشنبه را سه شنبه نامیده شود، مشخص نیست که آیا میچ مک کانل به اعضایش اجازه می دهد به او رای دهند یا خیر. تاکتیک هایی برای دستیابی به اهداف سیاسی خود

در این زمینه، ناگزیر است که معاون رئیس‌جمهور به طور منظم رای دهد. در صورت وجود، چه نتیجه‌ای برای این معاون رئیس‌جمهور خاص می‌توانیم بگیریم؟


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


شاید تعداد زیادی نباشند – اما وضعیت منحصر به فرد هریس مخفی نیست. هیچ زنی تا به حال منصب انتخابی را در کشور نداشته است و همچنین یک فرد آسیایی تبار. هریس همچنین اولین معاون سیاهپوست رئیس جمهور است، واقعیتی که ظاهرا او را تا حدودی در سایه باراک اوباما قرار می دهد. همانطور که مقاله اخیر Daily Beast اشاره می کند، هریس از استاندارد دوگانه پیروی می کند، و به نظر می رسد تعداد کاهش یافته او در نظرسنجی ها و پوشش مطبوعاتی خصمانه منعکس کننده آن باشد.

غیرممکن است که اهمیت نمادین یک زن سیاهپوست با میراث چند قومیتی را که ریاست یک سنا را با 50 تا 50 نفر، که هنوز هم عمدتاً از مردان سفیدپوست تشکیل شده است، نادیده بگیریم. هریس با آرای بلامنازع خود به معنای واقعی کلمه توازن قدرت را به سمت دموکرات ها متمایل کرده است، و داستان معاون رئیس جمهور نشان می دهد که او می تواند این کار را به شیوه ای عمیق تر انجام دهد. اینجاست که ریچارد نیکسون مداخله می کند.

بله، این نیکسون. نیکسون مدت‌ها قبل از اینکه به عنوان تنها رئیس‌جمهوری که با شرم مجبور به استعفا شد شناخته شود، به عنوان معاون دوایت آیزنهاور چهره‌ای منفور و قطبی بود. تشابهات تقریبی با وضعیت هریس وجود دارد: آیزنهاور به طور گسترده پیرمردی نابغه با گرایش ایدئولوژیک اندک، شاید با چند پیچ ​​گشاد در نظر گرفته می شد. (بعداً معلوم شد که آیک عمداً این تصویر را پخش کرده است تا مخالفانش آن را دست کم بگیرند، چیزی که دشمنان بایدن باید در نظر داشته باشند.) در هر دو مورد، رئیس جمهور قابل قبول و معاون رئیس جمهور آن را جنجالی می دانستند. سگ مهاجم. نیکسون حتی برای بخشی از سال 1954 ریاست یک سنا را بر عهده داشت، اگرچه هرگز به برابری رأی نداد.

اما حداقل تا زمان ریاست جمهوری بایدن، هریس فرصت کمی برای تبدیل نقش خود به یک مزیت سیاسی داشته است، چیزی که نیکسون در آن برتری دارد. در خاطرات نیکسون Six Crises (که پس از دو دوره معاونت او نوشته شده است)، می آموزیم که او چگونه کارهایی را که می تواند با دفترش انجام دهد به حداکثر می رساند. نیکسون قبلاً در اذهان عمومی با جو مک کارتی بدنام ضد کمونیست همراه بود، عمدتاً از طریق کارش که نقش ادعایی الجر هیث، مقام دولتی الجر هیث را به عنوان جاسوس شوروی فاش می کرد.

آیزنهاور در سال 1952 نیکسون را به عنوان نامزد خود انتخاب کرد، زیرا او از حمایت گسترده ای در میان پایه محافظه کاران برخوردار بود و اهل کالیفرنیا (در آن زمان ایالت مهم برای تغییر بود). نیکسون پس از آن به دلیل رسوایی مالی تقریباً جایگاه خود را در بلیط از دست داد، اما به طرز ماهرانه ای از درخواست تلویزیونی حامیانش استفاده کرد تا آیزنهاور را تحت فشار قرار دهد تا او را بازداشت کند و شهرت خود را به عنوان یک راستگرای سرسخت که می تواند با “رسانه های لیبرال” متخاصم مبارزه کند، ساخت. (این داستانی بود که او و سایر جمهوری خواهان برای دهه های آینده ادامه خواهند داد.) نیکسون پس از انتخاب، خود را به عنوان دومین فرمانده و جانشین آیزنهاور معرفی کرد، اگرچه این دو مرد هرگز رابطه گرمی نداشتند و آیک شخص دیگری مانند او را ترجیح می داد. واری.

نیکسون همچنین حس دراماتیک را نشان داد که باعث محبوبیت فزاینده او در سمت راست شد. گاهی اوقات او به این فرصت‌ها نیاز داشت، همانطور که وقتی بحران‌های پزشکی آیزنهاور (از جمله یک حمله قلبی جدی) را با عزت و سرسختی مدیریت کرد. وقایع دیگری به تیتر اخبار تبدیل شده است که معاونان رئیس جمهور معمولاً آنها را تحریک نمی کنند. در سال 1958، نیکسون طی یک سفر دیپلماتیک به آمریکای لاتین، دو بار مورد حمله اوباش خشمگین قرار گرفت، ابتدا در لیما، پرو، و سپس در کاراکاس، ونزوئلا. در هر دو مورد احتمالاً او به شدت مجروح شده یا حتی کشته شده است. هنگامی که او را در لیما سنگسار کردند، نیکسون پاسخ داد (با کمک یک مترجم اسپانیایی): “شما ترسو هستید، از حقیقت می ترسید! تو بدترین نوع ترسو هستی

سپس، در جریان به اصطلاح مناظره آشپزخانه در سال 1959، زمانی که نیکسون از قبل به عنوان یک کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری سال بعد در نظر گرفته می شد، او در مقابل دوربین های خبری – و در یک نقطه مقابل، سخنان تند درباره جنگ سرد را با نیکیتا خروشچف، رهبر شوروی رد و بدل کرد. یک مدل آشپزخانه (که خروشچف اذعان داشت که قابل توجه بود).

چه این لحظات به صورت ارگانیک خلق شده باشند و چه توسط نیکسون ساخته و دستکاری شده باشند، او آنها را برای جلب توجه و افزایش شهرت خود در آغوش می کشد. او با خوشحالی خود را در سیاست چریکی غوطه ور کرد، با آیزنهاور و دیگر جمهوری خواهان دست و پنجه نرم کرد و انواع و اقسام چیزهایی را در مورد دشمنان آیک گفت که قهرمان جنگ مورد علاقه اش هرگز به تنهایی نمی گفت. او حتی در خطر شکست در انتخابات میان‌دوره‌ای پایه‌های جمهوری‌خواه را تقویت کرد. او سیاستمداران جمهوری‌خواه بی‌شماری را در بدهی‌های مستقیم شخصی قرار داد و به ذخایر سرمایه سیاسی انباشته شده از طریق استفاده از قدرت نمادین معاون رئیس‌جمهور افزود. زمانی که نیکسون در سال 1960 نامزد ریاست جمهوری شد، همه می دانستند که او کیست و او را نیروی ایدئولوژیک غیرقابل توجیه پشت دولت آیزنهاور می دیدند.

چگونه این برای نیکسون رقم خورد؟ خیلی خوبه، هرچند مدتی طول کشید. او در سال 1960 به راحتی نامزدی جمهوری خواهان را به دست آورد، اما سپس در یکی از نزدیک ترین انتخابات تاریخ آمریکا به جان اف کندی شکست خورد. دو سال بعد، او برای فرمانداری کالیفرنیا نامزد شد و در رقابت شکست خورد و به نظر می رسد که دوران سیاسی او به پایان رسیده است. البته شش سال بعد، او یکی از بزرگترین بازگشت های سیاسی تاریخ را با مبارزات انتخاباتی موفق خود در سال 1968 تکمیل کرد.

در طول هشت سال معاونت رئیس جمهور، نیکسون به عنوان مردی با تبر در دنیای واقعی دیده می شد که علیه مخالفان جمهوری خواه به شهر می رفت – حتی اگر قدرت واقعی نداشت. (به جز رای برابری: او فقط 8 مورد از آنها را داد.) کامالا هریس در راه تبدیل شدن به تاثیرگذارترین معاون رئیس جمهور در تمام دوران – حداقل در طرح محدود قانون اساسی است. باید دید که آیا او می‌تواند از مقام بی‌اهمیت خود مانند نیکسون استفاده کند – برای ایجاد شهرت قوی، به دست آوردن قدرت سیاسی و جایگاه خود به عنوان رئیس‌جمهور منتظر در پشت یک رئیس مسن.

اطلاعات بیشتر از متیو روزا در مورد معماها و تناقضات تاریخ سیاسی آمریکا:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortmobil ödeme bozdurbirthday giftkameralı su tesisatçısıyün cami halısı