چگونه یک چاپ بنر ارزان و با کیفیت داشته باشیم؟

بنر ها انواع مختلفی دارند بنر پارچه ای، رنگی، سه بعدی و … اما از آنجا که اکثر افراد به دنبال بنر ارزان برای امور خود هستند، ما این قابلیت را افزوده ایم که بنر ارزانی را تهیه کنید. چرا که همان طور که می دانید برای یک سری از مناسبت ها حتما نیاز نیست که بنر های گرانی را تهیه کنیم. بنر ها دارای انواع مختلفی هستند که در مناسبت ها، تبلیغات و .. کاربرد های فراوان دیگری نیز دارند و بسیار به صرفه تر از روش های تبلیغاتی دیگر است. برای مثال تبلیغات در تلویزیون و .. مستلزم هزینه بالایی می باشد، اما با چاپ بنر می توان از بسیاری از هزینه های اضافی جلوگیری کرد.
حتی برای به صرفه بودن بیشتر می توانید از استند ها استفاده کنید از دیگر مزایای مهم استفاده از بنر ها مقرون به صرفه بودن آن ها است زیرا به دلیل قابلیت حمل و نقل راحت آنها دیگر نیاز نیست تا برای مکان های مختلف، بنر های متعددی سفارش داد بلکه می توان یک بنر استند را در بازه های زمانی مختلف در مکان های گوناگون برپا کرد.

سایز بنر ها
برای صرفه جویی در هزینه بیلبورد خود می توانید از بنر ها با سایز کم تر استفاده کنید. ویژگی چاپ بنرعریض، در اندازه عرض آن است که عرض بین 3.20 تا 5 متر را شامل می شود، این ویژگی باعث افزایش سرعت، کیفیت، طول عمر و زیبایی چاپ بنر می‌شود و به همین علت از بنرهای عرض 5 متر به عنوان مهم ترین مدیای چاپ و تبلیغات فضای بیرون، برای هرگونه اجرا و طراحی در محیط با کارکرد اطلاع‌ رسانی و تبلیغاتی از قبیل بیلبورد، اعلان‌های چاپی درون‌ شهری، تابلو سردر فروشگاه‌ها و… استفاده می‌شود.
انواع چاپ بنر
چاپ بنر ها انواع مختلفی دارند که هر یک کاربرد های خاص خودش را دارد. مثلا چاپ بنر دو طرفه شبرنگ، مش، سولید که هر یک کاربرد ها ی خاص خود را دارند.
چاپ بنر دو طرفه:
این نوع چاپ می تواند در هزینه های شما صرفه جویی کند چرا که هزینه آن بسیار کم است. در نتیجه جزو چاپ بنر ارزان و با کیفیت اختصاصی به شمار می رود. چاپ بنر دو طرفه مانند بقیه چاپ ها در سایزهای مختلف قابل چاپ است. مقاوم در برابر رطوبت و باد و طوفان است. قابلیت شستشو دارد. هر دو طرف این نوع چاپ تصویرها قابل مشاهده است. چند لایه بودن این نوع بنر ها باعث محکم تر شدنشان می شود. نمونه های حرفه ای چاپ بنر را در Vistaprint ببینید.
چاپ بنر مش:
این نوع چاپ، براق به نظر می رسد و شفافیتش کم تر از بقیه چاپ بنر ها است. نصب آسانی داشته و برای شیشه ها کاربرد دارد. این نوع چاپ نه تنها باعث جلوگیری از نور زیاد خورشید می شود بلکه می توان فضای بیرون را همچنان مشاهده نمود. امکان چاپ و نصب در ابعاد وسیع را دارد. ماندگاری حداقل 5 ماه تا یک سال در محیط در معرض باد و خورشید و آب را دارد.
چاپ بنر سولیت:
دارای کیفیت بالایی است و ماندگاری بالا دارد. قابلییت شستشوی سولید ها باعث مقاومت در برابر باد و تابش خورشید می شود و همچنین در چاپ بنر ارزان بسیار مقرون به صرفه است.
بنر شبرنگ:
بنرهای شبرنگ نور را بازتاب کرده و بافتی لانه زنبوری دارند. شبرنگ بودن این نوع بنر ها باعث استفاده بیشتر آنها در طول شب می شود و نماد های خطر در جاده، روی تابلو ها و یا حتی روی بعضی از کامیون ها استفاده می شود و رعایت اصول به علت موارد مصرف آن کاربرد بالایی دارد.

چاپ بنر به صرفه
زمانی که قصد نصب یک پلاکارد، بنر یا دیگر مصادیق آن ها مانند فلکس، مش، استیکر و … را در فضای باز داریم، نخستین مطلبی که بهش توجه می کنیم بحث میزان قدرت این محصول در برابر تهدیدات آسیب های فیزیکی که می تواند به آن وارد شود است. وزش بادهای شدید که می تواند به پاره شدن بنر بیانجامد، برف و باران یا نور خورشید که می توانند روی رنگ آن تاثیر بگذارند، ایجاد خط و خش یا پارگی در اثر برخورد اشیاء تیز با آن ها، محدودیاتی در شیوه نصب و یافتن محل مناسبی برای آن و عواملی از این دست محدودیاتی هستند که بواسطه آن ها نمی توانیم از هر پدیده ای در صنعت چاپ برای دادن یک پیام در محیط های باز استفاده کنیم. به همین دلیل است که هرجا چشم می اندازیم، بنرهایی با ساختاری ضخیم و مقاوم می بینیم که بواسطه نورهای خارجی تزئین شده و اطلاعات خود را در دید دیگران می گذارند.
نکات سفارش بنر فوری
⦁ تصاویر با رزولیشن ۷۲ DPI ارسال نمایید.
⦁ زمان تحویل کارها به صورت عادی ۲ الی 3 روز کاری می باشد.
⦁ حتما در صورت نیاز به پانچ در توضیحات فرم ثبت سفارش قید فرمایید.
⦁ تصاویر حتما با فرمت CMYK باید باشد.