چگونه کمد خود را مرتب کنید و آن را به شکل کشتی نگه دارید

[ad_1]

در نتیجه کارم (نویسنده خانگی) و شخصیتم (کمال گرا) به نتیجه رسیدم زیاد تحقیق در مورد بهترین نحوه سازماندهی هر فضای کوچک در خانه شما. مدت‌هاست که ستایش ظروف شفاف را شنیده‌ام، شنیده‌ام که مردم درباره شایستگی لیبل‌ساز موعظه می‌کنند، و بعد از افتادن یک سازمان‌دهنده کمد از قفسه‌های تی‌جی مکس، یک سازمان‌دهنده کمد دیده‌ام. کافی است بگویم که احساس کرده ام همه چیز از تعمیرات قانونی گرفته تا هک های غیرواقعی را شنیده و دیده ام. با این حال، فقط امسال تصمیم گرفتم واقعاً با منطقه نبرد که با درب و کارتن پرواز می کند، که کمد من است، برخورد کنم.

برای برخی زمینه‌ها: وقتی از خواربارفروشی به خانه می‌رسم، پس از حمل کیف‌هایم از فروشگاه به قطار و در نهایت به خانه‌ام آنقدر خسته می‌شوم که واقعاً نمی‌توانم به خود زحمت بدهم وسایل را طوری که در کمدها می‌روند مرتب کنم. آیا احساس را می دانید؟ اینجاست که گره گشایی از نیت آغاز می شود. سه سفر دیگر به خواربارفروشی، بیش از حد خردکن سیب و موز Trader Joe و یک کیسه برنج بعدا – بازی تمام شد. با این حال، ماندن در خانه و آشپزی بیش از هر زمان دیگری واقعاً مرا بر آن داشت تا فضای ذخیره‌سازی خود را در کمد دوباره ارزیابی کنم و توصیه‌های خودم را عملی کنم.

آن را از من بگیرید، این نکات درهم و برهم معامله واقعی است. من خودم آنها را اعمال کرده ام و در نتیجه چیزهای بسیار کمتری برایم پیش آمده است. بعضی چیزها هنوز به ذهنم میرسه چون هیچکس کامل نیست.

(شاید) همه چیز را در ظروف شفاف قرار دهید

این قابل بحث است، می دانم. خیلی وقته این ایده رو مسخره می کنم. «چرا هنگام غذا خوردن برای ظروف شفاف پول خرج کنیم؟ در حال آمدن است در ظروف؟ پرسیدم. چون، اصرار دارم در آینده، دیدن دقیقاً همه چیزهایی که در کمد دارید یک دارایی گران بها است. قبل از رفتن به فروشگاه، آن را به راحتی مرور کنید. غلات، برنج، ماکارونی، کینوآ، کوسکوس، بلغور جو دوسر – آنها را در سطل های تمیز تهیه کنید! چراغ جلوی من را بجوشانید

لازم نیست تمام سطل های ذخیره سازی جدید را تمام کنید و بخرید. ظروف شفاف را کم کم جمع آوری کنید و قبل از اینکه متوجه شوید یک مجموعه سازمانی کامل جمع آوری می شود. چند ایده برای ظروف شفاف بازیافتی: ظروف لیتری باقی مانده برای خانه، شیشه های سس شسته شده و سطل های پلاستیکی تنقلات به اندازه Costco (بله، من در مورد وان غول پیکر چوب شور کره بادام زمینی صحبت می کنم … شما این یکی را می شناسید). و اگر چیزی را با یک ظرف شفاف امتحان کردید و دیوانه تان کرد؟ دلتنگ آن! کمد شما، قوانین شما

به همه چیز برچسب بزنید

لزومی ندارد که یک برچسب ماشین فانتزی باشد، من فقط از نوار چسب و نوک تیز استفاده می کنم که با تاریخ باز شدن و تاریخ انقضا مشخص شده است. این توصیه بسیار مهم را از مادرم یاد گرفتم که در برچسب زدن وسایل داخل کمد، یخچال و فریزر سختگیر است. آسان‌تر از آن چیزی است که ما می‌خواهیم باور کنیم که اجازه دهیم کالاها منقضی شوند، به خصوص اگر از بسته‌بندی اصلی خود خارج شده باشند. این گام اضافی را بردارید و بعداً از استرس خود خلاص شوید.

وسایل را با مش سیمی بلند کنید

فرض کنید قفسه کمد شما یک فوت ارتفاع دارد، اما شما 8 اینچ فضا را بالای شیشه کره بادام زمینی باقی می گذارید. . . مطمئناً می توانید کارآمدتر ذخیره کنید. اگر هنوز به میله‌های قفسه نرسیده‌اید، اوه مرد، آیا منتظر هستید تا مقداری از آن را تهیه کنید. آنها ساده ترین افزودنی به کمد شما هستند، اما فضای ذخیره سازی در دسترس شما را کاملاً تغییر می دهند. با بلند کردن یک لایه از اقلام (ادویه ها، محصولات خشک، شیشه های سس و غیره) سطح کاملا جدیدی از فضای برای نگهداری اشیا به دست می آورید. امتیازهای جایزه برای قفسه‌های چند سطحی که همه چیز را به نمایش می‌گذارند – به عنوان صندلی در استادیوم ادویه.

قلاب هایی را در داخل دیوارهای کابینت اضافه کنید

با افزودن قلاب (Command یا غیره) به دیوارهای داخلی کابینت ها و کمدها از آخرین قسمت فضا استفاده کنید. این مکان‌ها مکان‌های ایده‌آلی برای آویزان کردن دستکش‌های فر، حوله‌های چای، ظروف (با سوراخ در دسته)، پیش‌بند و فنجان‌ها هستند – تا فضای بیشتری را برای وسایل بیشتر در کمد خالی کنید.

همه بسته ها را در یک مکان نگه دارید

مخلوط‌هایی برای سس سالاد، ادویه‌های تاکو و سایر بسته‌های مختلف معمولاً در مخلوط کردن هر چیز دیگری در کمد گم می‌شوند. به جای گم کردن و خرید مجدد هر کالای بسته بندی شده، آنها را در جعبه ای از کارت های دستور غذا یا یک ظرف شفاف مخصوص نگهداری کنید.

چرخ ها را به سطل های پایین اضافه کنید

اگر با گنجه‌ای کار می‌کنید که فضایی روی زمین دارد (مثل زیر قفسه پایین)، برداشتن سطل‌های چرخدار یا اضافه کردن چرخ‌ها به سطل‌های موجود برای ایجاد یک انبار کشویی بسیار مفید است. سطل های چرخ دار خیلی راحت تر از سطل هایی که روی زمین می نشینند و می کشند و بیرون می روند سر می خورند، این کاملا بی معنی است.

از میزهای گردان برای ادویه جات استفاده کنید

درست مثل یک میز صبحانه لوکس، اما برای ادویه در کمد! برای دسترسی آسان به همه آنها در کمد، میزهای گردان برای ادویه، سس، شیکر و موارد دیگر اضافه کنید. حالا به جای اینکه دارچین و زردچوبه را با هم بزنید تا فلفل تند به دست بیاید، فقط می توانید به سمتی که در آن قرار دارد بچرخانید.

استند کنسرو شده خود را تهیه کنید

آیا می دانید وقتی یک جعبه سوپ را بیرون می آورید و جعبه بعدی درست در شکاف خالی منفجر می شود، در فروشگاه مواد غذایی چقدر رضایت بخش است؟ شما می توانید این حس را در کمد خود نیز تجربه کنید، زیرا قفسه هایی وجود دارند که فقط برای این منظور وجود دارند. برای بیش از حد قوطی ها، به نظر می رسد پایه ای که آنها را دور نگه می دارد تنها راه باشد، درست است؟ هرچه قوطی های تاب دار در کمد کمتر مرتب باشند، بهتر است.

سبدهای میان وعده

اقلامی مانند کیسه های سس سیب، کیسه های چدار اسم حیوان دست اموز و بسته های کره بادام زمینی به طور هماهنگ در سطل های روی هم وجود دارند. این نوع سبدهای روباز در جلو که روی هم لانه می کنند، باعث سهولت در نگهداری اسنک ها و اقلام عمده و همچنین دسترسی آسان تر می شود.

ادویه های خود را کمی محبت کنید

در زیر خواهید دید که چندین نفر از اعضای جامعه ما نظرات مختلفی در مورد نحوه سازماندهی ادویه داشتند. مری می‌گوید «زندگی را بسیار آسان‌تر می‌کند»، اما کارولین می‌گوید: «من هرگز نمی‌خواستم ادویه‌هایم را به ترتیب حروف الفبا بچینم، زیرا می‌خواستم ادویه‌هایی که بیشتر از همه استفاده می‌کنم در دسترس‌تر باشند. پونه کوهی و پاپریکا دودی!). و اتفاقا موافقم . . با هر دو. اگرچه ادویه هایم را به ترتیب حروف الفبا ندارم، اما آنها را در یک کشوی با یک سازمان معروف دارم. من اخیراً تمام ادویه هایم را به شیشه های مناسب با برچسب های کوچک جذاب منتقل کردم و آنها هستند بنابراین پیدا کردن آنها بسیار راحت تر از زمانی است که آنها در ظروف اصلی خود بودند. برای مدت طولانی فکر می کردم که به یاد بیاورم هر بطری چگونه است و بنابراین هرگز یک ادویه را از دست نمی دهم. . . اما این به سادگی درست نبود.

یک جاکفشی بالای درب امتحان کنید

عضو انجمن جری دی می‌گوید که «علاوه بر سوزان‌های تنبل در چند کمد، من از یک جاکفشی آویزان در قسمت داخلی درب کمد یا اتاق ابزار استفاده می‌کنم… ده‌ها جیب برای انواع محصولات وجود دارد (یعنی ، ماکارونی، عدس، میوه های خشک، خوراک حیوانات خانگی، کیسه های پلاستیکی نگهداری، کیسه های قابل استفاده مجدد و غیره). این باعث صرفه جویی در فضای کمد می شود و به طرز شگفت انگیزی همه کاره است! “نابغه، جری!

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر