«چگونه پدرت را ملاقات کردم» از Hulu نسخه جلد غمگین نمایشی است که بهتر است از آن غافل نشویم.

[ad_1]

تجربه “How I Met Your Father” – و من از کلمه تجربه عمدا استفاده می کنم، زیرا همانطور که توضیح خواهم داد، این نمایشی نیست که شما فقط تماشا کنید – ارتباط زیادی با نسخه کاور وحشتناک یک آهنگ پاپ محکم دارد. . شما برای اولین بار

صحبت از اجرای هولناک مایلی سایرس در «بوی روح نوجوان» یا رفتار غیرقانونی همتراز با مزرعه مورچه های بیگانه است که با نسخه «جنایتکار صاف»، رادیو 40 برتر را تحت تأثیر قرار داد. لازم نیست که از طرفداران نسخه های اصلی این آهنگ ها باشید تا بدانید کاری که این هنرمندان با آنها انجام داده اند به عنوان یک جنایت قابل تشخیص است.

همین امر در مورد مشارکت معاصر آیزاک آپتاکر و الیزابت برگر در How I Met Your Mother نیز صدق می‌کند، کمدی کمدی که آنقدر بد تمام شد که کم و بیش توسط کسانی که با وفاداری آن را تماشا کردند، فراموش کرد.

مطالب مرتبط: بدترین تلویزیون سال 2014

آیا این همه شلوغی و شلوغی که با سالگردهای مختلف دوستان همراه بود را به خاطر دارید؟ این موضوع توسط HIMYM رد شد، اگرچه احتمالاً به این دلیل که این دو سریال اشتراکات زیادی داشتند. هر دو شامل بازیگران کاملا سفیدپوست از حرفه‌ای‌های 20 ساله می‌شدند که تلاش می‌کردند در نسخه‌های سفید رنگ نیویورک که در پشت کالیفرنیای جنوبی فیلم‌برداری شده‌اند، حرفه‌ای ایجاد کنند و عاشقانه پیدا کنند.

هر یک از زوج‌های رمانتیک شخصیت‌های اصلی خود، عمدتاً با رژه‌ای از ستاره‌های مهمان به‌طور سنتی داغ و عمدتا سفیدپوست، فرار کردند. «HIMYM» با ترفندش متمایز شد – مسابقه‌های مختلف سیلی، کل بازی نیل پاتریک هریس بارنی استینسون – یکی از چندین جنبه طنز او که به شدت قدیمی می‌شود همراه با جوک‌هایی که در وهله اول بد تصور می‌شد، مانند فصل. 9 قسمت صورت زرد.

با این حال، حامیان HIMYM در ​​طول فصل‌های کم‌بازده با او ماندند، اما کریگ توماس و کارتر بیز با گروهی از بازیگران کاریزماتیک که شخصیت‌های دلسوز و مرتبط را بازی می‌کردند، به فهرست حقوق و دستمزد رسیدند.

خب، این وعده‌ای است که نمایش پاسخی رضایت‌بخش به معمایی که کل سریال بر آن استوار است – هویت “مادر” که به عنوان زنی که تد آینده (با صدای باب ساجت فقید) برای او راه می‌رود، ارائه می‌کند. با بچه هایش به مدت نه فصل.

وقتی افشای نهایی مشخص شد که نمایش در واقع قرار است نامش را بگذارد: «چگونه میلیون‌ها نفر را در یک سفر یک دهه‌ای برای گرفتن اجازه بچه‌هایم برای ضربه زدن به عمه رابین گرفتم»، مردم به طور قابل‌توجهی آن را برای همیشه به پایان رسانده بودند. (“یک بار به من دروغ بگو…” و غیره) احتمالاً دلیل عدم وجود گزارش‌های حیرت‌انگیز از محبوبیت او در سندیکا یا در پلتفرم‌های استریم یا در جنگ‌هایی برای مناقصه برای حقوق نیمه‌شخصی 208 است. ساعت، اکنون در Hulu موجود است.

مانند همتای NBC خود، این یک فانتزی عالی برای #بزرگسالان بود. بر خلاف ماجراهای راس، راشل و دیگران، تد، رابین، بارنی، مارشال و لیلی کاریکاتور هستند تا خلاقیت‌های اصلی، با تکه‌های دیالوگ پشیمان‌آمیز با تعقیب‌کننده‌ای که می‌خندد در گوش ما گیر کرده است.

در حالی که How I Met Your Father بسیاری از کاستی‌های قبلی خود را تصحیح کرد، با شروع بازیگران فراگیر، تهیه‌کنندگان آن قاطعانه از کنار گذاشتن این بخش از فرمول خودداری کردند. از این رو این توصیف کننده تجربه شکست اوست، نه فقط تماشای ملاقات قهرمان قهرمانش سوفی (هیلاری داف) با یک جفت دوست جدید، جسی (کریس لاول) و سید (سوراج شارما)، که ممکن است ظاهر شوند یا نباشند. بابا» تا آخر این آشفتگی هر وقت می آید.

اما سید رابطه‌ای از راه دور دارد و جسی هنوز در حال بهبودی از یک ویدیوی ناخوشایند است که در آن در فضای مجازی پخش می‌شود. او همچنین میزبان خواهرش الن (تین تران) است که به تازگی از غرب میانه آمده و به تازگی طلاق گرفته است و او را اینگونه توصیف می کند که “آیا آنها دوست خواهند شد یا نه”.

اولین مبادلات شوخ‌آمیز آن‌ها به این صورت است که شخصی روی صورت شما خم می‌شود و بارها و بارها کلمه “خیس” را زمزمه می‌کند. این یک صفت قانونی است، اما آنقدر جمعیت جهان را منزجر می کند که استادان کلمه به راه های دیگری برای توصیف شیرینی ها و زیرزمین ها دست می یابند.

شنیدن سخنرانی متاثر “چگونه پدرت را ملاقات کردم” همین واکنش را برمی انگیزد: آنها هیچ چیز توهین آمیزی نمی گویند، این روشی است که می گویند – مانند بازی 2022 از نظر سال 2005 است. از طرف دیگر. عصر، تو گفتی؟ چرا بله، سوفی – یک به صورت کامل . . . صبر کن. . . ناهمسان . . . صبر کن. . . عصر. (خیس.)

نسخه‌های پیشنهادی How I Met Your Father پس از لغو HIMYM منتشر شد، از جمله نسخه‌ای به کارگردانی گرتا گرویگ، فیلمنامه‌نویس و کارگردان زنان کوچک نامزد اسکار. این چیزی است که من دوست دارم ببینم. این به معنای کوچک شمردن توانایی های بازیگری داف نیست. قسمت غم انگیز این است که او این جذابیت را دارد که نسخه ای از این نمایش را با کمی طبیعت گرایی و هوشمندی بیشتر بسازد. لاول همچنین جذابیتی دارد که به روزهای او در ورونیکا مریخ بازمی‌گردد، و او به راحتی به این نقش در منطقه دوستان می‌لغزد. رکاب‌ها، کتیبه‌های بیش از حد سبک و تنظیمات پایین‌تر از توانایی‌های آنهاست.

جدای از گنجاندن چند مورد تند که هرگز به بخش استانداردها و شیوه های CBS نمی رسند، مانند یک گگ بصری که دارای کمک های جنسی از لحاظ فنی پیشرفته برای مردان است، تغییر اصلی این است که Tinder متمایز است. شما مانند هر نمایش دیگری از دشواری های جفت گیری و ملاقات در دنیای امروز می دانید.

کریس لاول، هیلاری داف، فرانس رایسا، تام اینسلی، سورج شارما و تین ترن در فیلم How I Met Your Father (پاتریک ویمور / هولو)

فراتر از آن، صحنه بار هنوز زنده و زنده است. خوشبختانه، سوفی معادل مارشال در والنتینا (فرانسه رایسا) را دارد، که اگرچه یک استایلیست در نیویورک است (زیرا چه کسی قبلاً به وکیل نیاز دارد؟) اما در نهایت دونالد او را بدون هیچ دلیل موجهی در بیشتر قسمت های اپیزود افتتاحیه به صورت علنی سرکوب می کند. . (او با چارلی تام آینزلی، یک بریتانیایی الاصل آشنا می شود که به نحوی مجبور به برداشتن لوله یا بوی بد می شود.)

تغییر دیگر این است که ما به جای اینکه فقط او را بشنویم، سوفی آینده خود را با بازی کیم کاترال می بینیم. پسرش این بار خارج از صفحه نمایش می ماند. اما به همان اندازه که دیدن کاتال در نیویورک، جدا از “درست مثل آن” توسط کل کشور شگفت انگیز است، کشورهای آن بیش از هر چیز دیگری حواسشان را پرت می کند. پسر مرموز همچنان در مورد سرگردانی های غرق شراب خود ناله می کند، که نسخه 2022 زندگی او را خنده دارتر نمی کند.

این یکی از معدود دلایلی است که کمدی ضعیف با بحث تلویزیونی کلاسیک درباره چیستی راه اندازی مجدد در برابر احیا مخالفت می کند. راه‌اندازی‌های مجدد یک پیش‌شرط با مالکیت اصلی در رابطه با تداوم مشترک احیای مشترک دارند. «چگونه پدرت را ملاقات کردم» جنبه‌های هر دو را با هم ترکیب می‌کند و با چند آدم رنگارنگ و عجیب دیگر به همان نسخه رقیق‌شده نیویورک بازمی‌گردد و یکی از آنها را در آپارتمانی بسیار آشنا قرار می‌دهد.

اما به استثنای شخصیت‌های اصلی که کنسرت‌هایی برگزار می‌کنند که در سال 2005 وجود نداشت (سوفی یک عکاس خیابانی است و جسی راننده اوبر)، بیشتر نمایش یک تحریف جنسیتی در همان اشعار قدیمی است – یک نسخه جلد. از آهنگ احساسی یک معمار که به دنبال یک مشارکت مادام العمر است.


آیا می خواهید داستان های سلامتی و علمی بیشتری در صندوق پستی خود داشته باشید؟ در خبرنامه هفتگی دانشمند مبتذل مشترک شوید.


البته آهنگ های کاور شگفت انگیز فراوان است. برای ادامه این گفت‌وگو درباره مضامین مضمونی بین اعصار، «چگونه با پدرت آشنا شدم» به راحتی می‌توانست معادل اجرای تلویزیونی No Doubt در سال 2003 از Talk Talk «این زندگی من است» باشد که در سال 1984 منتشر شد. متن همان است. این نمایشی است که همه را فردی می کند، با تفاوت های لحنی که سرگرمی گوئن استفانی را نیروبخش و خوش بینانه می کند، جایی که مارک هالیس اصلی ظاهری غمگین دارد.

اما How I Met Your Father هرگز سعی نمی کند به این خوبی برجسته شود. در عوض، کاستی‌های آن به ما یادآوری می‌کند که چرا درخواست‌های نسبتا کمی برای بررسی این کمدی قدیمی CBS وجود داشته است، که در نهایت ما را ناامید کرد. ما این داستان را قبلاً و نسخه‌های بهتری از آن را از زمانی که زندگی ادامه داشت دیده‌ایم و انتخاب نویسندگان را برای پیروی از عادت‌های قدیمی‌شان بسیار عجیب کرده است.

این مثل عادت سوفی است که وقتی قلبش شکسته است در نسخه قطار قطره های مشتری غمگین می خواند. این آهنگ نیز 20 ساله است و نسخه لمسی و به روز شده کاور تیلور سوئیفت دقیقاً در آنجا موجود است. شاید پیام این باشد که هیچ دلیلی وجود ندارد که با قدرت ابدی کلاسیک ها دست و پنجه نرم کنیم. وقتی صحبت از نمایشی می شود که هنوز به طور کامل این نام را دریافت نکرده است، “چگونه پدرت را ملاقات کردم” ثابت می کند که قطعاً این عنوان را دریافت کرده است.

دو قسمت اول «چگونه با پدرت آشنا شدم» هم اکنون از شبکه Hulu در حال پخش است. تریلر سریال زیر را از طریق یوتیوب تماشا کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=XrN4YoKxfdc

داستان های بیشتری مانند این:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر