چگونه مقامات مسکن عمومی نیویورک قصد دارند بازار گرمای پاک را متحول کنند

[ad_1]

در اواخر دهه 1990، اداره مسکن عمومی شهر نیویورک، NYCHA، تولیدکنندگان را به چالش کشید تا یک یخچال جدید با انرژی کارآمد طراحی کنند. در حالی که صاحبان خانه های حومه شهر یخچال های کم مصرف را انتخاب می کردند، هیچ کس مدل کارآمدی را که به اندازه کافی کوچک برای یک آپارتمان معمولی شهری باشد نمی فروخت. مقاله ای در نیویورک تایمز در سال 1995 به یخچال های NYCHA اشاره می کرد که در آن زمان به عنوان “معادل آشپزخانه گازسوز” استفاده می شد.

بخشی از مشکل این بود که تولیدکنندگان یخچال بازاری نمی دیدند. هیچ انگیزه ای برای صاحبخانه های معمولی وجود نداشت که پول اضافی را برای لوازم خانگی کارآمد خرج کنند، زیرا قبض های برق را پرداخت نمی کردند. اما NYCHA هر دو یخچال خریدند و صورت حساب ها را پرداخت کرد بنابراین آژانس با اداره برق نیویورک، یک شرکت برق عمومی که به ساختمان‌های NYCHA خدمات می‌دهد، برای برگزاری مسابقه همکاری کرد. آنها به برنده قول خرید حداقل 20000 واحد را دادند.

Maytag، یک بازیکن کوچکتر در آن زمان، با یخچالی به نام “The Magic Chef” برنده شد که مصرف انرژی را در مقایسه با یخچال های موجود NYCHA به نصف کاهش می داد و قیمت آن پایین تر از مدل های مشابه بود. در نهایت، آژانس‌ها با سایر مقامات مسکن عمومی در منطقه برای ثبت سفارش‌های انبوه شریک شدند و هزینه را حتی بیشتر کاهش دادند.

اکنون، NYCHA در تلاش است تا این داستان موفقیت آمیز را با مسابقه ای جدید تکرار کند که سازندگان را به چالش می کشد تا یک سیستم گرمایش فضایی با نصب آسان را اختراع کنند که سیاره را گرم نمی کند.

NYCHA بزرگترین مرجع مسکن عمومی در کشور است که بر بیش از 300 ساختمان که شامل 177000 آپارتمان است نظارت می کند. طبق قانون شهر نیویورک، آژانس باید انتشار گازهای گلخانه‌ای از این ساختمان‌ها را تا سال 2050 80 درصد کاهش دهد و 70 تا 75 درصد از انتشار گازهای گلخانه‌ای آن از سیستم‌های گرمایی بخار قدیمی با بویلرهایی که با گاز طبیعی کار می‌کنند، حاصل می‌شود. برای رعایت این موارد، آژانس در نظر دارد بسیاری از آنها را با پمپ‌های حرارتی جایگزین کند، وسایل گرمایشی کاملاً الکتریکی که انرژی بسیار بیشتری نسبت به دیگ‌ها و کوره‌ها دارند و مستقیماً انتشار کربن ندارند.

پمپ های حرارتی با جذب گرما از هوای بیرون حتی در روزهای سرد و پمپاژ آن در داخل خانه کار می کنند. آنها همچنین می توانند به صورت معکوس کار کنند و در تابستان خنک کنند و نیازی به تهویه مطبوع نداشته باشند. در حالی که آنها برای دهه ها وجود داشته اند، مدل های قبلی برای آب و هوای معتدل مناسب تر بودند و اخیراً این فناوری به حدی پیشرفت کرده است که در آب و هوای سردتر مانند شهر نیویورک به خوبی کار می کند. اکنون، بسیاری از شهرها قصد دارند ساختمان‌ها را به پمپ‌های حرارتی تبدیل کنند تا گازهای گلخانه‌ای عمده و آلودگی ناشی از گرمایش گاز طبیعی و نفت را از بین ببرند.

اما در حالی که این طرح ساده به نظر می رسد، نصب پمپ های حرارتی در ساختمان های موجود که برای آنها طراحی نشده اند، می تواند پیچیده و پرهزینه باشد.

در سال 2020، NYCHA اولین آزمایش بزرگ خود را با نصب پمپ های حرارتی در هفت آپارتمان در طبقه بالای فورت ایندیپندنس هاز در برانکس، یک ساختمان 21 طبقه با بیش از 300 اقامتگاه، انجام داد. آژانس مجبور شد مهندسانی را برای انجام تجزیه و تحلیل ساختاری پشت بام استخدام کند تا اطمینان حاصل شود که می تواند اجزای بیرونی را که می تواند چندین صد پوند وزن داشته باشد، پشتیبانی کند. همچنین باید لوله‌کش‌ها، نجارها و برق‌کاران را برای نصب لوله‌های پر از مبرد، یک ماده شیمیایی که انرژی حرارتی را انتقال می‌دهد، بین اجزای بیرونی و واحدهای داخلی که بر روی دیوارهای آپارتمان نصب شده‌اند، هماهنگ کند. این نصب مستلزم برداشتن قسمت هایی از سقف و پیمایش مبلمان ساکنین و سایر موانع پیش بینی نشده مانند کابینت های داخلی بود. برای هر آپارتمان حدود 10 روز طول می کشید، برای ساکنان مختل بود و به طور کلی یک کابوس اداری بود.

جردن بونومو، مدیر برنامه در NYCHA به گریست گفت: «هر آپارتمان یک داستان بود. بونومو گفت: «این داستان‌ها جنبه اخلاقی داشتند: «ما به سرعت متوجه شدیم که در حالی که این فناوری را دوست داریم، نمی‌توانیم این تلاش را در سراسر مجموعه‌مان گسترش دهیم.

با وجود این نتیجه گیری، NYCHA از پمپ های حرارتی چشم پوشی نکرد. بونومو گفت: «تنها راهی که می‌توانیم انتشار گازهای گلخانه‌ای خود را تا ۸۰ درصد در طول عمر خود کاهش دهیم، برق‌رسانی به گرمایش و آب گرم است. در عوض، این پروژه الهام بخش آژانس شد تا طرح جدیدی را طراحی کند: آیا می‌تواند بار دیگر از قدرت خرید خود برای جذب تولیدکنندگان به توسعه محصول جدید استفاده کند؟

در ماه دسامبر، NYCHA با NYPA و اداره توسعه انرژی و تحقیقات ایالت نیویورک برای راه اندازی چالش گرمای پاک برای همه همکاری کرد. در این مسابقه از سازندگان می‌خواهد که پمپ حرارتی را طراحی کنند که به سادگی در قاب پنجره‌ها نصب شود، مانند کولر. آژانس ها قول داده اند 263 میلیون دلار برای خرید 24000 دستگاه از مدل برنده صرف کنند.

مسئولان امید زیادی به این محصول آینده نگر دارند. کیت هیز، معاون ارشد راه‌حل‌های انرژی پاک در NYPA، گفت که می‌تواند گرمایش بدون کربن را نه تنها برای NYCHA بلکه برای هزاران مالک ساختمان‌های آپارتمانی – به‌ویژه مالکان ساختمان‌هایی با مستاجران کم‌درآمد – که نمی‌توانند یا روی کاری که پمپ های حرارتی سنتی نیاز دارند سرمایه گذاری نخواهد کرد. هیز گفت: «ما واقعاً می بینیم که بازار را به اینجا منتقل می کنیم.

یکی دیگر از مزایای بالقوه پمپ های حرارتی جدید این است که به مستاجرین NYCHA قدرت کنترل دمای آپارتمان های خود را می دهند. تیلور مورتون، مدیر بهداشت و آموزش محیط زیست در سازمان غیرانتفاعی عدالت محیطی WE ACT مستقر در نیویورک، که کمپین خانه های سالم NYCHA این سازمان را مدیریت می کند، گفت که ساکنان مسکن عمومی خواهان مالکیت بیشتری بر آپارتمان ها و آژانس های خود نسبت به تصمیماتی مانند دما هستند. از آنجایی که سیستم های دیگ بخار به صورت مرکزی کنترل می شوند، اگر در آپارتمان خیلی گرم یا خیلی سرد شود، مستاجران کاری نمی توانند انجام دهند جز شکستن پنجره و اجازه دادن به گرما به بیرون، یا تماس با مدیریت ساختمان و منتظر تعمیرات. سیستم های گرمایشی NYCHA مکرراً خراب می شوند.

مورتون فکر می‌کرد که پمپ‌های حرارتی جدید امیدوارکننده به نظر می‌رسند، اما نگران تمرکز بیش از حد آژانس بر روی اهداف بلندمدت است، در حالی که ساکنان امروز در آپارتمان‌های یخ زده رنج می‌برند. آن‌ها افزودند: «ما همیشه دنباله‌روی با NYCHA ندیده‌ایم.

چالش Clean Heat for All از شرکت‌ها می‌خواهد که پمپ حرارتی پنجره‌ای طراحی کنند که بیش از 3000 دلار قیمت نداشته باشد، بتواند زمانی که دمای بیرون 0 درجه فارنهایت یا کمتر است کار کند و در کمتر از دو ساعت نصب شود. شرکت‌کنندگان برای سیستم‌های ساکت‌تر که انسداد نور پنجره را به حداقل می‌رسانند و اگر بتوانند پمپ‌های حرارتی را در یک جدول زمانی تسریع‌شده تحویل دهند، امتیاز بیشتری دریافت خواهند کرد.

NYCHA قصد دارد تا اوایل تابستان برندگان را انتخاب کند و تا 18 ماه یا تا پاییز 2023 به آنها فرصت دهد تا 30 نمونه اولیه را تولید کنند. هدف این است که آن‌ها را در طول فصل گرمایش آزمایش کند و برای بقیه 24000 واحد تا اوایل سال 2025 سفارش دهد. NYCHA از آژانس‌هایی در جرسی سیتی، بوستون و سیاتل که با هم نظارت بر تقریباً 24000 آپارتمان را دارند، ابراز علاقه کرده است.

در حال حاضر چند شرکت وجود دارند که محصولاتی را تولید می کنند که نزدیک به شرایط لازم هستند. شرکتی به نام Ephoca مدلی می‌سازد که روی دیوار نصب می‌شود و برای نصب فقط به دو سوراخ کوچک از دیوار خارجی ساختمان نیاز دارد. بونومو گفت که NYCHA یکی از آنها را به پنجره ای در دفتر ناظر ساختمان نصب کرد و به خوبی کار می کرد. شرکت دیگری به نام Gradient در حال توسعه یک پمپ حرارتی زینی شکل براق است که بدون مسدود کردن پنجره روی طاقچه قرار می گیرد. Gradient همچنین استفاده از مبرد پایدارتر را تبلیغ می کند – مواد شیمیایی معمولاً گازهای گلخانه ای قدرتمندی هستند که در صورت نشت می توانند برای آب و هوا مضر باشند.

وینس رومانین، مدیر عامل Gradient، به Grist گفت که شرکت قصد دارد در این مسابقه شرکت کند و او از این مسابقه هیجان زده است. او گفت: «این یک سیگنال از NYCHA است که می‌تواند راه بهتری برای وارد کردن آنها به ساختمان‌ها وجود داشته باشد. “اگر ما بتوانیم فرآیند نصب را ساده کنیم، چیزی بسازیم که استفاده از آن از دیدگاه مشتری آسان تر باشد و برای نصب آن نیازی به نیروی کار حرفه ای نباشد، می توانیم این کار را بسیار سریعتر انجام دهیم.”

یک شکار بالقوه وجود دارد. شان برنان، مدیر تحقیقات در شورای سبز شهری غیرانتفاعی ساختمان های پایدار، هشدار داد که طراحی چیزی که با کارایی فناوری پمپ حرارتی سنتی مطابقت داشته باشد، دشوار خواهد بود. از آنجایی که پمپ‌های حرارتی گرما را از هوا جذب می‌کنند – و از آنجایی که در زمستان، گرما در هوا پخش می‌شود – هر چه سطح دستگاه در معرض دید بیشتر باشد، کارآمدتر می‌تواند کار کند. طراحی یک واحد برای پنجره محدودیت های فیزیکی در کل مساحتی که می تواند در فضای باز قرار گیرد، ایجاد می کند. مسابقه NYCHA حداقل کارایی مورد نیاز را مشخص می کند، اما تقریباً نصف مدل های برتر فعلی است.

برنان گفت که اگر تمام شهر نیویورک تصمیم بگیرد با این واحدهای پنجره برقی شود، از نظر تقاضای برق مشکل ساز خواهد شد. اما او معتقد است که آنها یک راه حل امیدوارکننده برای 10 تا 15 سال آینده هستند، در حالی که صنعت بر روی یافتن راه های آسان تر برای بهسازی کامل پمپ حرارتی ساختمان کار می کند. تنها نگرانی دیگر او این بود که اگر NYCHA پمپ های حرارتی جدید را با عایق بهتر جفت نکند، برخی از ساکنان ممکن است متوجه شوند که رادیاتور خود را از دست داده اند. وی با اشاره به آتش‌سوزی مرگبار اخیر در یک ساختمان آپارتمانی در برونکس که ناشی از بخاری فضایی قابل حمل بود، گفت: بدترین اتفاقی که می‌تواند بیفتد این است که مردم از راحتی خود ناراضی باشند و سپس یک بخاری فضای مقاومتی بخرند. (افشا: من قبلاً در شورای سبز شهری به عنوان ویرایشگر کپی قرارداد کار می کردم.)

NYCHA به دلیل عدم تامین گرمایش کافی برای ساکنان، در میان انبوهی از خرابی‌ها، از جمله پرداختن به رنگ سرب، کپک، آزبست و آفات، به خوبی شناخته شده است. دو سال پیش، پس از تحقیقات فدرال در مورد سوء مدیریت و ناکارآمدی عمومی در آژانس، NYCHA توافق نامه ای را با وزارت مسکن و شهرسازی ایالات متحده امضا کرد که در آن مهلت هایی را برای آژانس تعیین می کند تا برخی از خطرات، از جمله گرمای نامطمئن را جبران کند.

اما پیشرفت آژانس به دلیل همان موضوع اصلی که سال‌ها آن را تحت تأثیر قرار داده است، مانع شده است: بودجه ناکافی. NYCHA تخمین می زند که برای تکمیل تعمیرات در تمام ساختمان ها، سیستم ها و زمین ها 40 میلیارد دلار هزینه در بر خواهد داشت، اما برنامه مخارج سرمایه 5 ساله آژانس تنها حدود 7.5 میلیارد دلار را در نظر گرفته است. Vlada Kenniff، معاون NYCHA در امور انرژی و پایداری، گفت که آژانس در حال حاضر دو تا سه دهه است که بودجه فدرال برای بهبود سرمایه دریافت نکرده است. کنیف گفت آژانس امیدوار است که کنگره لایحه Build Back Better را تصویب کند، لایحه هزینه های اجتماعی و آب و هوا که در مجلس سنا متوقف شده است، که نسخه قبلی آن شامل 65 میلیارد دلار برای تعمیر مسکن عمومی بود.

مارکیز جنکینز، یک سازمان‌دهنده که در خانه‌های عمومی بزرگ شده و گروهی به نام ساکنان برای حفظ مسکن عمومی را اداره می‌کند، گفت که تقصیر نیز متوجه دولت است که طی پنج سال گذشته تنها حدود 650 میلیون دلار به آژانس ارائه کرده است. گروه جنکینز از فرماندار Kathy Hochul می‌خواهد تا 3.4 میلیارد دلار به NYCHA برای تعمیرات اساسی در بودجه ایالتی 2023 اختصاص دهد و این بودجه پایه را در سال‌های بعد حفظ کند.

کنیف گفت که حداقل، آژانس قصد دارد پنجره‌های جدید هوازدگی را به همراه پمپ‌های حرارتی نصب کند، اما در صورت تصویب قانون Build Back Better، می‌تواند کارهای بیشتری انجام دهد. او و بونومو همچنین گفتند که NYCHA سیستم های گرمایشی موجود را حداقل در ابتدا به عنوان گرمایش پشتیبان در جای خود نگه می دارد. این آژانس همچنین از برنامه های آزمایشی فناوری پمپ حرارتی سنتی دست نمی کشد – در حال حاضر روی پروژه دیگری برای نصب پمپ های حرارتی در یک ساختمان کامل 20 طبقه در خیابان آمستردام در منهتن کار می کند.

Kenniff گفت: “من فکر می کنم منصفانه است که بگوییم اکثر سیستم های ما در پایان عمر مفید خود هستند.” امروزه، زمانی که منابع مالی سرازیر می شود، معمولاً برای تعویض دیگ بخار یک به یک محاسبه می شود، زیرا این مقرون به صرفه ترین گزینه است. او گفت که هدف این مسابقه این بود که بتوانیم به جای آن پول را برای پمپ های حرارتی خرج کنیم. ما می‌خواهیم بتوانیم بگوییم، “نیازی نیست که بروید و میلیون‌ها دلار اضافی برای گزینه برق‌رسانی پیدا کنید. اکنون می‌توانید ساختمان را با قیمت مناسب برقی کنید.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort mobil ödeme bozdursu tesisatçısıhtml nullednulled themeskronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraredfoxbetBahisnowCasinoslotBahisnowCasinoslotCasinoperHipercasinoSweet Bonanza OynaBig Bass Bonanza OynaWild Wild Riches OynaPragmatic SlotlarıSpaceman OynaAviator OynaJupwin GirişŞimdibahisEnobahisAlbibet GirişGates Of Olympus OynaRedwin Girişbetizm girişbigger bass bonanza oynaCialisMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaTavuk kesme makinesiVodafone Mobil Ödeme Bozdurma bomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaaviator oynatombala oynatropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynakore filmleriaviator oynaredfoxbetistanbul escort