چگونه جو بایدن جو منچین را از دست داد – و چگونه توانست آن را به دست آورد

[ad_1]

من انتظار دارم که در چند روز آینده یک تحلیل بی پایان از چرخش دستی در مورد تصمیم عمیقا ناامید کننده جو مانچین سناتور ویرجینیای غربی برای ادامه در فاکس نیوز یکشنبه پس از خروج سنا برای تعطیلات و اعلام تصمیم خود برای از بین بردن دستور کار دموکرات ها بخوانید. احتمال پیروزی جمهوری خواهان در سال 2022 را بیشتر می کند. کریسمس مبارک.

اکنون قابل درک است که چرا پادکست Charlamagne the God در آن روز از معاون رئیس جمهور کامالا هریس پرسید که جو – بایدن یا مانچین – رئیس جمهور واقعی کیست. منچین به اندازه کافی قوی است که کل دستور کار قانونگذاری را وتو کند و ظاهراً تصمیم گرفته است از آن برای حذف لایحه بایدن (BBB) ​​استفاده کند. همانطور که گفت:

من نمی توانم به ادامه این قانون رای مثبت بدهم. من فقط نمی توانم. من تمام تلاشم را برای زندگی انسان انجام دادم. من نمی توانم به آنجا برسم. این «نه» این قانون است. من هر کاری را که بلد بودم امتحان کردم.

مانچین ادامه داد که معتقد است دولت بایدن باید تمام توجه خود را بر روی “گزینه” متمرکز کند، اگرچه او توضیح نداد که دقیقاً فکر می کند باید در مورد این موضوع چه کاری انجام دهند، که آنها نتوانستند انجام دهند زیرا توجه آنها به قانونگذاری آنها منحرف شده بود. دستور جلسه. اما پس از آن او ده‌ها دلیل مختلف و بحث‌برانگیز برای عدم تمایل خود به حمایت از این لایحه در طول فرآیند ارائه کرد و کاخ سفید را با تصورات مبهمی مبنی بر اینکه ممکن است فریفته شود، در کنار هم قرار داد، بنابراین این استدلال اخیر قانع‌کننده‌تر از هر دلیل دیگری از سوی آنها نبود.

مانچین همیشه از مقدار پول خرج شده ناراضی بوده و نگران بدهی بوده است، حتی زمانی که شریک وی در خرابکاری، سناتور کرستن سینما، دی آریز، کسی بود که افزایش مالیات را رد کرد و به راحتی همه چیز را پرداخت کرد. این امر باعث شد تا دموکرات‌ها به این فکر بیفتند که در عرض چند سال اجازه دهند بودجه برنامه کاهش یابد، با منطقی که پس از معرفی، هیچ کس جرات کشتن آنها را نخواهد داشت. باید بگویم که فکر می کنم این ساده لوحانه است. شاید برای کاهش مالیات های بوش کارساز بوده باشد، اما این تنها به این دلیل است که دموکرات ها احمق هستند. درست است که شکست آنها در پایان دادن به اوباماکر نمونه ای از چنین مواردی است، اما من فکر می کنم ما باید اذعان کنیم که آنها چقدر به آن نزدیک بودند. اگر یک مرد سرسخت و در حال مرگ با توهین به دونالد ترامپ نبود، این اتفاق می افتاد. و حزب جمهوری خواه، همانطور که اکنون تشکیل شده است، خوشحال می شود که اگر این فرصت را داشته باشد، به سمت بازگشت بهتر روی بیاورد، زیرا آنها معتقدند که ایجاد هرج و مرج به آنها قدرت می دهد. (متاسفانه اشتباه نمی کنند.) و باور اینکه دموکرات ها کنگره و کاخ سفید را به اندازه کافی نگه خواهند داشت تا این برنامه ها را در این رای دهندگان قطبی شده کاملاً تثبیت کنند، بسیار خوش بینانه است.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


تحلیلگران باهوشی مانند دیوید دایان، سردبیر اجرایی امریکن پرسپکت، که در اکتبر در مورد ساده‌سازی این لایحه به نیویورک تایمز گفت، زمان آن فرا رسیده است. دایان پیشنهاد کرد که بسیاری از برنامه‌های Build Back Better فوق‌العاده پیچیده، بوروکراتیک و با بودجه ضعیف بودند، و برخی کاملاً معکوس بودند، تا حد زیادی به لطف خواسته‌های بی‌امان مانچین و سینما، که این لایحه را در حالی که همه تلاش می‌کردند به آشفتگی تبدیل کرد. تا راه هایی برای رفع نیازهای خود بیابند. داین نوشت:

پس از آسیاب کردن یک برنامه گسترده ماکارونی، دموکرات ها نباید انتظار داشته باشند که رای دهندگان دوباره تولیدکنندگان ماکارونی را انتخاب کنند تا بتوانند پاستا را به چیزی مفید تبدیل کنند.

وی گفت: “برای موفقیت نه تنها در این قانون، بلکه در احیای ریاست جمهوری جو بایدن و حزبش، آقای بایدن باید برنامه های دائمی، ساده و معنادار را معرفی کند و آنها را به استدلال خود برای این امر مرتبط کند. دولت می تواند دوباره کار کند.»

ایده پشت استدلال سیاسی دایان این بود که برنامه‌های بی‌اثر و احمقانه بیش از آنکه فایده داشته باشند، ضرر دارند، زیرا جامعه آنها را درک نمی‌کند. خیلی بهتر است که چند کار را به خوبی انجام دهیم و ایمان مردم را به دولت بازگردانیم تا اینکه سعی کنیم همه چیز را به یکباره حل کنیم و آن را بد انجام دهیم و این دیدگاه را تقویت کنیم که دولت نمی تواند هیچ کاری را درست انجام دهد.

اگر دموکرات‌ها و کاخ سفید تصمیم بگیرند از این رویکرد استفاده کنند و تنها چند برنامه را انتخاب کنند که مانچین و سینما در گذشته از آنها حمایت کرده‌اند، بدون شک احساسات بسیار ناخوشایندی را در بین رای‌دهندگان مختلف ایجاد می‌کند که خارج از این دایره قانون‌گذاری باقی خواهند ماند. این یک قرص تلخ برای بلعیدن است. اما این مذاکرات تقریباً به طور قطع روشن کرده است که داشتن چنین اکثریت کوچکی، عبور از آن را بسیار دشوار می کند هر چهمخصوصاً وقتی با وحشیانی مثل مانچین و سینما سروکار داریم که از رفتن کاملاً خوشحال هستند.

مرتبط: کارمندان کاخ سفید وقتی مانچین مذاکرات در مورد بازسازی بهتر را با یک هشدار کوچک به پایان می رساند حیرت زده می شوند.

برای کسانی که می‌گویند دموکرات‌ها هرگز نباید لایحه زیرساخت را از لایحه BBB جدا می‌کردند، زیرا این اهرمی برای مانچین خواهد بود، من شک دارم که چنین اتفاقی می‌افتاد. مانچین به همین راحتی از این موضوع کناره گیری می کند، به خصوص که این یک حزب دو حزبی نخواهد بود که در واقع به او علاقه مند باشد.

رسانه ها گزارش دادند که کاخ سفید زمانی که یک مقام مانچین تصمیم خود را تنها نیم ساعت قبل از پخش مصاحبه به آنها اطلاع داد، ناآماده گرفتار شد. ظاهراً او نیز به تماس رئیس جمهور پاسخ نداده است که در این شرایط بیش از کمی بی احترامی است. بایدن ناراضی بود و اظهارات خشمگین جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید را که کم و بیش بر سر مانچین فریاد می زد که با حسن نیت عمل نکرده بود، رد کرد.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


برخی از اعضای دموکرات کنگره نیز با عصبانیت به این خبر واکنش نشان دادند. سناتور برنی سندرز، نماینده دموکرات، می‌خواهد این لایحه مورد بحث قرار گیرد تا همه بتوانند ببینند چه کسی علیه همه نکات محبوب در این لایحه رای می‌دهد. من مطمئن نیستم که چیزی به دست آورد. مانچین و سینما اگر برای نشان دادن استقلال خود “چنگ شست” داشته باشند، هیجان زده خواهند شد. ایلهان عمر، سخنگوی مینه‌سوتا، بهانه‌های مانچین را «چرند» خواند. بعد از تمام کارهایی که هر دو خانه برای این کار کشیده اند، این قابل درک است. میلیون ها آمریکایی که این حماسه را دنبال می کنند بدون شک دقیقاً همین احساس را دارند. این خشمگین است.

اما شاید همه استراحت کنند، سال آینده برگردند و قطعات را جمع کنند. سناتور اورگان، ران وایدن، قبلاً پیشنهادی ارائه کرده است:

نیویورک تایمز گزارش داد کاخ سفید نیز به همین ترتیب فکر می کند. پس شاید همه چیز از دست نرود. توافق بزرگ همه جانبه ای که دموکرات ها می خواستند ممکن است مرده باشد، اما این بدان معنا نیست که آنها نمی توانند چیزی اساسی و معنادار را ارائه دهند که به اولویت های فوری مانند تغییرات آب و هوا و قیمت داروها توجه کند.

اگر بتوانند آن را بگیرند که شاید مردم آمریکا این باور را دوباره به دست آورند که دولت می تواند به برخی دستاوردهای بزرگ دست یابد – حتی اگر نتواند آن را یکباره انجام دهد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme