چگونه استیو بنن از تبلیغات گوگل برای کسب درآمد از افراط گرایی استفاده می کند

[ad_1]

نزدیک به یک سال پیش، گوگل گام مهمی برداشت تا اطمینان حاصل کند که شبکه تبلیغاتی آنلاین فراگیر آن پولی را در جیب استیو بنن، مشاور سابق دونالد ترامپ قرار نمی دهد. این شرکت بنن را از یوتیوب که گوگل مالک آن است اخراج کرد، پس از آن که او خواستار سر بریدن آنتونی فائوچی شد و از حامیان ترامپ خواست در 6 ژانویه به واشنگتن بیایند تا انتخابات ریاست جمهوری را لغو کنند.

گوگل همچنین به ProPublica تایید کرده است که گاهی اوقات نمایش تبلیغات در وب‌سایت Bannon War Room را به همراه مقاله‌هایی که خط‌مشی‌های Google را نقض می‌کنند، مسدود می‌کند.

اما بنن حفره‌ای در سیاست‌های گوگل پیدا کرد که به او اجازه می‌داد به کسب درآمد تبلیغاتی در صفحه اصلی سایت خود ادامه دهد.

تا روز دوشنبه، صفحه اصلی به طور خودکار محتوای محصول بی ضرر را منتشر می کرد، مانند نکاتی در مورد نحوه محافظت از تلفن خود در زمستان یا نحوه بهبود عملکرد حساب LinkedIn.

احتمالاً این محتوا برای بازدیدکنندگان اتاق جنگ جالب نبود، به خصوص که هر چند ثانیه یک بار توسط تبلیغات قطع می شد. اما تبلیغات ارائه شده از طریق شبکه گوگل از برندهای معروفی مانند لندرور، ولوو، دوردش، استیپلز و حتی دانشگاه هاروارد می‌آیند.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


درست در زیر این پخش‌کننده ویدیویی دیگری بود که شامل ویدیوهایی از پادکست اتاق جنگ بنن بود که معترضان کنگره در 6 ژانویه را به‌عنوان میهن‌پرست به تصویر می‌کشید و ادعاهای نادرستی درباره انتخابات 2020 و همه‌گیری کووید-19 پخش می‌کرد.

پخش کننده ویدیویی که تبلیغات گوگل را در میان ویدیوهای بی ضرر اجرا می کند، روز دوشنبه پس از درخواست ProPublica از گوگل، بنن و تبلیغ کنندگان، از وب سایت Bannon ناپدید شد. این تغییر متعلق به گوگل نیست: سخنگوی گوگل مایکل آسیمان گفت که این بازیکن قوانین شرکت را زیر پا نمی گذارد. او گفت که سیاست های گوگل در جلوگیری از نمایش تبلیغات در سایت هایی با محتوای مضر موثر است.

آتسیمان گفت: «ما قوانین سختگیرانه‌ای داریم که صراحتاً ناشران را از تبلیغ محتوای مضر و ارائه اطلاعات نادرست درباره دارایی‌هایشان، ارائه نادرست هویت یا ارسال درخواست‌های غیرمجاز برای تبلیغات منع می‌کند.» “این سیاست ها برای محافظت از مصرف کنندگان و تبلیغ کنندگان در برابر سوء استفاده، تقلب یا تجارب مخرب تبلیغاتی وجود دارد و ما آنها را از طریق ترکیبی از ابزارهای خودکار و بازبینی انسانی اعمال می کنیم. وقتی ناشران را می‌یابیم که این خط‌مشی‌ها را نقض می‌کنند، اجرای تبلیغات در سایت آنها را متوقف می‌کنیم. “

سخنگوی بنن که در ماه جاری متهم به مخالفت با تحقیق دو حزبی کنگره در مورد قیام 6 ژانویه بود، از پاسخ به سؤالات درباره این مقاله خودداری کرد.

زک ادواردز، بنیانگذار Victory Medium، یک شرکت مشاوره که به شرکت‌های تبلیغات آنلاین مشاوره می‌دهد، گفت: صنعت تبلیغات دیجیتال از جمله گوگل پر از حفره‌ها و رفتارهای نادرست است و پیچیدگی آن مانع از آن می‌شود که تبلیغ‌کنندگان بدانند چه بودجه‌ای را تامین می‌کنند. او گفت: “بسیاری اوقات، خریداران تبلیغات فقط شانه های خود را بالا می اندازند و می گویند: “اینها تبلیغات ویدئویی هستند، چه کاری می توانید انجام دهید؟”

مطالب مرتبط: اتهام جنایی استیو بنن بهترین اتفاقی است که تاکنون برای او افتاده است

ادواردز در مورد اجتناب بنن و موافقت گوگل با او افزود: “هیچ چیز در این مورد زیاده روی نمی کند.”

اکثر تبلیغات آنلاین از طریق لینک مستقیم به سایت هایی که در آنها نمایش داده می شوند خریداری نمی شوند. در عوض، برندها از تبادل خودکار تبلیغاتی مانند گوگل استفاده می‌کنند که بر حراج‌های بی‌درنگ تکیه می‌کند تا به‌طور خودکار تبلیغات را در مقابل افرادی قرار دهد که با مخاطبان هدف برند مطابقت دارند. تا زمانی که گوگل وب سایت اتاق جنگ را در شبکه خود نگه می دارد و تا زمانی که برندها آن را به طور خاص برای خریدهای تبلیغاتی خود مسدود نکنند، سایت بنن ممکن است به جمع آوری پول ادامه دهد. طبق ترافیک ردیابی SimilarWeb، Warroom.org ماهانه بین 450000 تا 1 میلیون بازدیدکننده جذب می کند.

و گوگل از هر دلار تبلیغاتی که در سایت War Room قرار می دهد، کسری را می گیرد.

ناندینی جامی، یکی از بنیانگذاران Check My Ads، یک ناظر صنعت تبلیغات، می‌گوید: «برای اکثر تبلیغ‌کنندگان، قرار دادن یک آگهی در یک فروشگاه مرتبط با استیو بنن یک کابوس است. این واقعیت که صرافی‌های تبلیغاتی همچنان تبلیغات ارائه می‌کنند باید به برندها بگوید که تامین‌کنندگان آنها موجودی آنها را بررسی نمی‌کنند، و من تعجب نمی‌کنم اگر تبلیغ‌کنندگانی که خود را در اتاق جنگ می‌بینند درخواست بازپرداخت کنند.»

شرکت‌هایی که ProPublica با آنها تماس گرفته است اعلام کرده‌اند که قصد ندارند در وب‌سایت War Room تبلیغ کنند و اقداماتی را برای جلوگیری از نمایش تبلیغات خود در آنجا انجام خواهند داد. لندرور این تبلیغ را “اشتباه” نامید. هری پیر، سخنگوی بخش آموزش مداوم هاروارد، گفت که این مدرسه با خریدار تبلیغات خود برای به روز رسانی لیست وب سایت های ناخواسته خود همکاری می کند. ادوبی گفت تبلیغاتش دستورالعمل های ایمنی برند را نقض می کند. یک سخنگوی گفت: “ما با یک شریک تبلیغاتی برای حذف تبلیغات از سایت کار کردیم.”

DoorDash همچنین یک ارائه دهنده شخص ثالث را متهم کرد. این شرکت در بیانیه ای گفت: “مأموریت DoorDash توانمندسازی جوامع محلی و فراهم کردن دسترسی به فرصت ها برای همه است و ما با انتشار اطلاعات نادرست که این اصول را تضعیف می کند مخالفیم.”

سخنگویان ولوو به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

مطالب مرتبط: جمهوری خواهان تهدید به انتقام از دموکرات ها در صورت به دست آوردن مجدد قدرت در واشنگتن می کنند

در همین حال، گوگل ممکن است سایت دیگری مرتبط با Bannon را ممنوع کرده باشد. تا همین اواخر، سایت Populist Press از طریق شبکه تبلیغاتی گوگل درآمد کسب می کرد. به گزارش SimilarWeb، این سایت که برای تقلید از گزارش Drudge طراحی شده بود، در صفحه اصلی War Room برجسته بود و ماهانه حدود 5 میلیون بازدیدکننده داشت.

طبق افشاگری آنلاین یکی از شرکای تبلیغاتی سابق، پوپولیست پرس با آگوست پارتنرز، یک شرکت کلرادوی ثبت شده در آماندا شی، که همسرش تیم شی، شریک بنن در طرح «دیوار می‌سازیم» بود، مرتبط است. بنن و متحدان از «دیوار می‌سازیم» استفاده کردند تا برای تحقق وعده انتخاباتی ترامپ برای ساخت دیوار در مرز آمریکا و مکزیک، پول بخواهند. دادستان های فدرال بنن، تیم شی و سایر همکاران را به اختلاس پول متهم کرده اند و ترامپ قبل از ترک قدرت، بنن را عفو کرده است. وکیل تیم شی، که در انتظار محاکمه است، از اظهار نظر خودداری کرد و آماندا شی به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

در یک برهه از هفته 15 نوامبر، Populist Press نمایش تبلیغات گوگل را متوقف کرد – و تبلیغات خود را در صفحه اصلی اتاق جنگ متوقف کرد. سخنگوي گوگل، آسيمان، از اظهار نظر در مورد اينكه آيا گوگل پرس پوپوليست را ممنوع كرده است، خودداري كرد، اما گفت اين سايت “از خدمات ما درآمدي ايجاد نمي كند.”

پادکست Bannon “War Room” با بیش از 100 میلیون دانلود در مجموع در بیش از 1000 قسمت در پلتفرم ها از جمله اپل، مخاطبان زیادی را به خود جذب می کند. چیزی شبیه راست افراطی «ملاقات با مطبوعات»، این محبوب ترین برنامه گفتگو درباره امیدهای با نفوذ و جمهوری خواه طرفدار ترامپ است. بنن و مهمانانش که اغلب از تصاویر خشونت‌آمیز استفاده می‌کنند، راه‌های جدیدی را برای تلاش برای لغو انتخابات تبلیغ می‌کنند، مانند نیاز به “ممیزی” برگه‌های رای در سال 2020. از فوریه، بنن هزاران نفر را برای تصرف کمیته‌های جمهوری‌خواه در سطح محلی ترغیب کرده است و قفل نفوذ را باز می‌کند. در مسیر برگزاری انتخابات از همان ابتدا.

بنن در پادکست خود در سال 2020 خواستار سر بریدن فائوچی و رئیس اف بی آی کریس ری شد. در آستانه 6 ژانویه، بنن گفت: “ما در نقطه حمله هستیم” و “همه جهنم فردا فرا خواهد رسید.” بنا بر گزارش ها، بنن همچنین در روز قیام، به عنوان بخشی از علاقه بازرسان کنگره به شهادت و ضبط های او، در مرکز فرماندهی تیم ترامپ درگیر بود. پس از قیام، بنن به دنبال دستگیری افرادی بود که به اتهامات مربوط به شورش کنگره بازداشت شده بودند.

بنن علاوه بر پادکست خود، شبکه پیچیده ای از تلاش های سیاسی و تجاری را بافته است. او یک آکادمی آموزشی برای ناسیونالیست‌های راست‌گرا تأسیس کرد که درگیر اختلافات حقوقی با دولت ایتالیا بر سر کنترل یک صومعه قرون وسطایی در نزدیکی رم بودند. یک شرکت رسانه ای که او با گوو ونگی، میلیاردر فراری چینی که قایق بادبانی او در سال 2020 دستگیر شد، راه اندازی کرد، بخشی از توافقنامه 539 میلیون دلاری با کمیسیون بورس و اوراق بهادار در ماه سپتامبر برای بازاریابی غیرقانونی ارز دیجیتال بود. قبل از مشاوره با ترامپ، بنن حرفه ای گسترده در امور مالی و سینما داشت و عفو او از ترامپ وثیقه 1.75 میلیون دلاری را از خانه او در لاگونا بیچ کالیفرنیا لغو کرد.

مگافون بنن نه تنها تأثیرگذار است. سودآوری هم دارد. نمایش و وب‌سایت او کسب‌وکار MyPillow را به مایک لیندل، مبشر تقلب در انتخابات، و همچنین یک خبرنامه سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال به نام TheCryptoCapitalist را تبلیغ کرد. (فروشندگان درمان اثبات‌نشده COVID-19 که Bannon تبلیغ می‌کردند توسط وزارت دادگستری و کمیسیون تجارت فدرال در ماه آوریل شکایت کردند. متخصص کایروپراکتیک پشت این درمان ادعاهای دولت را رد می‌کند.) اتاق جنگ همچنین حاوی تبلیغاتی از MGID است، شبکه‌ای که تبلیغات می‌کند. با محتوایی که شبیه پیوندهایی به مقالات مرتبط است و گاهی اوقات محصولات بهداشتی یا مالی مشکوک را تبلیغ می کند.

مرتبط: مجری CNN وکیل استیو بنن را با یک سری سوالات از 6 ژانویه معما کرد.

مشخص نیست بنن چقدر از تبلیغات آنلاین درآمد دارد. اما داده های صنعت نشان می دهد که لینک های ساخته شده توسط MGID بسیار کمتر از تبلیغات ویدیویی تسهیل شده توسط Google هستند. (MGID به درخواست نظر پاسخ نداد.)

مشکل اینجاست که برندهای بزرگ احتمالاً نمی دانند که در سایت یکی از بزرگترین عاملان ادعاهای دروغین تقلب در انتخابات تبلیغ می کنند. به گفته کارشناسان این صنعت، این قطع ارتباط بین برندها و جایی که تبلیغات و پول آنها به پایان می رسد، شکست تبلیغات دیجیتال و نگرانی برای مصرف کنندگان است.

جیمی از Check My Ads می‌گوید: «در چند سال گذشته، مصرف‌کنندگان در مورد خرید برندهایی که مطابق با ارزش‌های آن‌ها هستند، بسیار پر سر و صدا شده‌اند. وقتی آنها متوجه می شوند که یک برند در حال تامین مالی محتوای سمی است، برایشان مهم است.”

سناریوی مشابهی با تبلیغات پخش شده در پادکست بنن در یک وب سایت دست راستی به نام صدای واقعی آمریکا آشکار شد. برای مثال، در ماه مارس، نمایش Bannon تبلیغی را برای شرکت کوپن دستور پخت GoodRx به نمایش گذاشت.

این شرکت در بیانیه‌ای به ProPublica گفت: «ما اعتماد و شهرت برند خود را بسیار جدی می‌گیریم و استانداردهای تبلیغاتی سخت‌گیرانه‌ای داریم که شامل عدم شرکت در برنامه‌های خبری با سرمقاله می‌شود. این رویکرد یک اشتباه در سیاست‌های خرید رسانه‌ها بود.»

نمایش Bannon همچنین از Pluto TV پخش می شود، یک سرویس استریم متعلق به ViacomCBS، که در Roku و سایر دستگاه ها در دسترس است. بر اساس گزارش سازمان رسانه ای لیبرال Matters، در نمایشگاه پلوتو این ماه تبلیغاتی برای شرکت های بزرگی مانند Men’s Wearhouse، Lexus و Procter & Gamble به نمایش گذاشته شد. مانند تبلیغات ویدیویی گوگل در وب‌سایت War Room، این تبلیغات مستقیماً قرار نمی‌گیرند و شرکت‌ها نتوانسته‌اند توضیح دهند که چرا در نمایش Bannon ظاهر شدند. (پادکست Bannon در برنامه Google Podcasts موجود است، اما این شرکت تبلیغاتی را در آن قرار نمی دهد.) یکی از سخنگویان Lexus گفت که تبلیغ این شرکت به طور خلاصه در وب سایت Bannon قرار گرفته و دانلود شده است. سخنگوی Procter & Gamble به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد.

مایک استفانوف، سخنگوی Tailored Brands که صاحب Wearhouse مردانه است، گفت: «هزینه‌های بازاریابی ما به جای انتخاب برنامه‌های خاصی که می‌خواهیم با آنها ظاهر شویم، از مشتریان هدف پیروی می‌کند. “تیم به طور مداوم معیارهای مورد استفاده را بهبود می بخشد، اما ظاهر شدن تبلیغات در یک برنامه خاص لزوماً به این معنی نیست که شرکت با نظرات مطرح شده موافق است یا از آنها حمایت می کند.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort