چرا من (هنوز) مستقیم هستم

[ad_1]

در دوران تحصیل در کالج، یک ترم را در لندن گذراندم، جایی که با مردی آشنا شدم – من او را جیمی می‌نامم – که در طول چهار ماهی که در انگلیس بودم، دوست پسر من شد. گاهی اوقات ما چند ساعتی با قطار به سمت شمال به زادگاهش می‌رفتیم و با خواهرش می‌ماندیم، که یک دلال هروئین را در ازای دریافت پول از آپارتمان شهرداری‌اش ترک کرد و به او کمک کرد تا زمانی که شوهرش در زندان بود، از زندگی خود و نوزادش حمایت کند. یک دزد. (از بچه به خوبی مراقبت می شد – می توانید آن صحنه را در Trainspotting از ذهن خود حذف کنید.) آپارتمان مانند تنیس بود و من همه را تماشا کردم به جز جیمی (از جمله خواهرش) که مواد مخدر را بو می کشید و سپس سر تکان می داد: معمولاً در اتاق نشیمن. نیمکت. می‌توانستم بفهمم جیمی چه زمانی قد بلندی دارد، اما او می‌دانست که من نمی‌خواهم او باشد، بنابراین هرگز اجازه نداد او را با لوله کوچکی که در بینی‌اش دارد ببینم.

این فکر من بود: من در کشور دیگری بودم، که می تواند کهکشانی دیگر نیز باشد، جایی که، مانند قوانین فیزیک، قوانین نل در آن اعمال نمی شود، به علاوه من واقعاً از جیمی خوشم می آمد، بنابراین می توانستم چهار ماه با دوست پسر بزرگتری کنار بیایم. اما هرکسی که من را در ایالات متحده می‌شناخت، با توجه به اینکه در آن زمان حق با من بود، فکر می‌کرد که من گمراه شده‌ام.

من قبلاً همینطور بودم وقتی این عبارت را در شماره ای از Maximum Rocknroll در نوجوانی دیدم و متوجه شدم، مانند یک جرقه یورکا، که من تنها انسان زنده ای نیستم که فکر می کنم مست کردن و کشتن احمقانه است. هنگامی که در نهایت متن آهنگ “Edge Straight” از Minor Threat، گروه پانک از DC را خواندم، که آهنگ 1980 او روحیات jade را در مغزهای جوان پذیرا پذیرا بود، مطمئن شدم و حتی اندکی دلداری دادم که استدلال من با آن همخوانی دارد. آنها:

من هم مثل تو مردی هستم
اما من کارهای بهتری برای انجام دادن دارم
بعد بشین سرم رو لعنت کن
با مردگان زنده برخورد کنید
لکه های سفید را در بینی من بمکید
به اجراها بیایید
من حتی به سرعت فکر نمی کنم
این چیزی است که من به آن نیازی ندارم

من سمت راست دارم

من هم مثل تو مردی هستم
اما من کارهای بهتری برای انجام دادن دارم
سپس بنشینید و مواد مخدر بکشید

چون میدونم از پسش برمیام
به فکر دیوانه خواری بخند
به فکر بو کشیدن چسب بخندید
من همیشه در تماس خواهم بود
من هرگز نمی خواهم شما از عصا استفاده کنید

من سمت راست دارم

نکته قابل توجه در مورد تهدید جزئی علیه الکل و مواد مخدر این بود که آنها دلایلی را که سیاستمداران خسته کننده اصرار داشتند، یعنی خطرات بهداشتی و ایمنی (که باید گفت، دلایل معتبری هستند) بازیافت نکردند. در عوض، Minor Threat استدلالی اصولی ارائه کرد (“من هرگز نمی خواهم از عصا استفاده کنم”) و برای یک نوجوان معنادار که ممکن است کمی بیش از حد تحت تأثیر این ایده قرار گرفته باشد که جدی گرفته شود، فوق العاده جذاب بود. اما پس از ملاقات با جیمی، مجبور شدم اعتراف کنم که منطق یک تهدید جزئی برای همه کارساز نیست.

مطالب مرتبط: آیا بیماری همه گیر ما را هوشیار می کند؟

من جیمی را در اواخر دهه 1980 می شناختم، زمانی که یافتن کار در انگلیس دشوار بود. جیمی که در اوایل بیست سالگی خود بود، مزایایی داشت و مانند خواهرش، یک آپارتمان شهرداری دریافت کرد، اگرچه فکر نمی‌کنم هرگز پا در آن نگذاشته باشد. بدون شغل یا چشم‌اندازهای بالقوه زیاد، افراد در خانه خواهر جیمی – که شاید به استثنای یک استثنا، والدینی نداشتند که بتوانند به اندازه من برای فرزندشان هزینه دانشگاه را بپردازند – احتمالاً نداشتند. تهدید کوچک می گفت کارهای بهتری نسبت به مواد مخدر انجام می شد. و شاید آنها نمی دانستند که می توانند بدون آنها کار کنند. اگر شوهری در زندان داشتم و بچه‌ای که خودم از آن مراقبت می‌کردم، می‌توانستم به هروئین دست پیدا کنم.

در همین حال، همان سنی که من می‌شناختم که در ایالات متحده مواد مخدر مصرف می‌کردند و شکنجه می‌شدند، از طبقه متوسط ​​(مثل من) به بالا بودند. اینها کسانی بودند که تهدید کوچک، بلک فلگ و دسسندنت به همراه سایر گروههای پانک تماشایی با آهنگهای ضد نوشیدنی یا مواد مخدر برای آنها و برای آنها آواز خواندند. یک موضوع تکراری این بود که چگونه مستی یا سنگسار به مردم شجاعت نالایق می دهد، و من قبول کردم که این یک کلاهبرداری بود. یادم می‌آید یک بار کار دیوانه‌واری را که انجام داده بودم توصیف کردم – آن هم در دوره‌ای که می‌توانستم یک آهنگ تقلید آمیز از خود بخوانم در حالی که یکی از دوستان در حال فیلم‌برداری از آن بود – و پاسخ گرفتم: “وای، تو باید واقعا مست بودی.” من موفق به انجام یک کار خنده دار / احمقانه شدم که دیگران نمی توانند یا نمی توانند بدون الکل یا مواد مخدر انجام دهند، این مایه افتخار من بود. هی، من می توانم یک احمق را بدون هیچ کمکی بزرگ کنم!


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


برخی از چیزهایی که در مورد نوشیدن و بیهوشی دوست نداشتم به هیچ یک از اشعار پانک راک که شنیده بودم ختم نشد. من مست دوست نداشتم / stoner bravo (“من بودم بنابراین دیشب هدر رفت…”). من از این وووت های خیلی ساده که هر بار که یک مجری برنامه گفتگو شوخی می کرد که مرا می بندد یا وزوز می کند، خوشم نمی آمد. با گفتن این حرف، می فهمم که خطر آزار دادن من یک خطر نیست. دلیل خوبی برای پرهیز از مصرف مواد مخدر است، شما بهتر می توانید با حالت های آماده به کار قدیمی مانند هزینه، کاهش توجه و احتمال از بین بردن میل مواد مخدر مقابله کنید. (بالا و پایین با رولینگ استونز سانچز و چیزهای زیادی یاد گرفتیم.)

اما دلیل اصلی اینکه من الکل نمی‌نوشم یا مواد مصرف نمی‌کنم احتمالاً کمی ناراحت‌کننده است: من همیشه تصور می‌کردم که یک فرد لاغر کوچک به هنگام مستی یا سنگسار روی صورت مردم می‌آید و سپس دسترسی بدون مانع خود را از دست می‌دهم. . هر بار که جیمی دکمه‌اش را در می‌آورد، احساس می‌کردم که آن را از من گرفته‌اند، مثل یک همسر استپفورد با کت و شلوار صدفی. و آیا راهی برای تفسیر تصمیم او مبنی بر سنگسار شدن در حضور من وجود داشت جز اینکه من کمتر با هروئین سرگرم شدم؟ جمله «ترجیح می‌دهم بنوشم تا فک کنم» در «الکل» گنگ گرین همیشه من را عصبی می‌کرد: آیا می‌توانم روزی دوست پسری داشته باشم که ترجیح دهد مست شود تا با من بخوابد؟ بیشتر در مورد این موضوع: اگر من به اندازه کافی جالب باشم، آیا شخص دیگری نباید در شرکت من بی انگیزه باشد؟ و آیا ممکن است این اتفاق بیفتد که تعهد کامل چند دهه‌ای من به پایان مستقیم به همان اندازه که به اصل بزرگ‌تری وابسته است به نفس من گره بخورد؟

من فقط یک بار به آن طرف سینی رفته ام. چند بار اول که سعی کردم باد کنم تاثیری نداشت. من یک خط جدید در کتاب لوتاریو یاد گرفتم: هر بار که به کسی در مورد آخرین تلاش ناموفق خود در پات می گفتم، او می گفت: “من تو را درست می کنم.” و این مردی بود – همکلاسی اش چند سال بزرگتر از آنچه من می شناختم – که سرانجام مرا کشت. او مرا به یک ساختمان بیرونی پشت خانه اش در حومه بوستون برد و بعد از اینکه من و احتمالا خودم را گرفت، نتوانستم جلوی گریه ام را بگیرم. با اینکه غر می زدم، او به من گفت که می خواهد بازداشت شود و من هم عهد کردم که این کار را انجام دهم و تعجب کردم که این ملاقات با بدرفتاری من تمام نشد. چیزی که او در نهایت به آن دست یافت، درک من از این بود که چشم انداز از دست دادن دسترسی به ذهن خوب و شفاف من وحشتناک است. من هرگز نمی خواستم از خودم فرار کنم – هرگز همراه با ترانه “I’m too much with yourself / I wantna be some other” از آهنگ فوق العاده زیبای ایوان داندو از Lemonheads “My Drug Buddy” سر تکان ندادم. مشکلی که من با سنگسار داشتم دقیقاً برعکس بود: بعد از شکست آن اقدام نتوانستم خودم را پیدا کنم.

شاید تا حدی در سیم کشی باشد. وقتی دبیرستان بودم، دوستی داشتم که به اصطلاحات بالینی که مادرش که یک روانشناس بود، توجه زیادی می کرد، و یک روز آن دوست به من اطلاع داد که من هیپومانیک هستم – اساساً کسی که به طور روانی شاد و سرحال بود. زمان. تا اینکه چند سال پیش با آن آشنا شدم، باور نمی‌کردم که این یک اصطلاح واقعی و عملیاتی باشد. اما حتی اگر این اصطلاح در مورد من صدق نکند، ممکن است به طور غیرارادی تحریک‌پذیر باشم، و چیزی که به‌طور غیرقابل توضیحی از اعتماد به نفس به نظر می‌رسد، مانند داشتن والدینی است که می‌توانند من را به دانشگاه بفرستند: یک پا، که انتخاب می‌کند. لوکس بودن (این، همراه با دلایل لیبرال معمول برای انجام کار خوب، دلیلی است که من به قانونی شدن رای دادم، به هر حال، زمانی که ماساچوست چند سال پیش ظرف را روی برگه رای گذاشت.)

برای من، تنها نقطه ضعف یک لبه مستقیم این است که می تواند کمی تنها باشد. هیچکدام از دوستان من نیستند و شوهرم هم نیست. اما این تنهایی بدون ناامیدی است – اصلاً شبیه آن چیزی نیست که وقتی جیمی از ذهنش خارج شد احساس کردم: مستقیماً به او نگاه می کردم و هیچ جا نمی توانستم او را پیدا کنم. .

داستان های بیشتر در مورد هوشیاری سالن:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme