چرا رشد درخت کریسمس در واقع (گاهی اوقات) سازگار با محیط زیست است


برای کسانی که در شهرها زندگی می کنند، ایده “مزرعه درخت کریسمس” ممکن است عجیب به نظر برسد. “مزارع” در تصور رایج برای محصولاتی است که می خورید – ذرت، کدو تنبل، گندم، سویا و غیره. با این حال درختان کریسمس بخش مهمی از سبک زندگی ما هستند، از نظر معنوی، اگر نه از نظر تغذیه. میلیون‌ها آمریکایی سکولار هر ساله به همسایگان مذهبی خود می‌پیوندند تا به سنت آوردن یک گیاه وحشی – یا فکس آن – به خانه‌هایمان برای جشن گرفتن این تعطیلات ادامه دهند. مگر اینکه چوب مصنوعی را انتخاب کنند، این بدان معنی است که در برخی مواقع بذر باید کاشته شود، کشت شود و در نهایت برداشت شود (چه توسط یک کارمند یا یک مشتری).

بنابراین، هر چقدر هم که این مفهوم عجیب به نظر برسد، درخت‌های کریسمس در واقع محصولی هستند که می‌توان آن را پرورش داد. و متأسفانه، مانند بسیاری دیگر از صنایع کشاورزی امروز، گزارش هایی از کشاورزان درخت کریسمس وجود دارد که تحت تأثیر روزهای سخت قرار گرفته اند. یک مزرعه درخت کریسمس “خودت را قطع کن” در شمال ایالت نیویورک در این فصل بسته شد زیرا مالک باید به درختان جدید زمان می داد تا رشد کنند و عقب بیایند، زیرا تقاضای فزاینده بر مزرعه فشار وارد می کرد. (درختان هفت یا هشت سال طول می کشد تا رشد کنند، و همانطور که اندی کلکنبرگ مالک آن به یکی از شعبه های محلی CBS گفت، “کسب و کار سریعتر از رشد یک درخت است.”) شهر کوچکی در پنسیلوانیا، ایندیانا، که به عنوان “کریسمس جهان” شناخته می شود. انتظار می‌رود سرمایه درختی کوتاه‌مدت باشد و یکی از رهبران صنعت پیش‌بینی کرده است که قیمت‌ها به دلیل تقاضا قبل از عرضه ممکن است تا 30 درصد افزایش یابد. به طور کلی، رسانه‌ها گزارش می‌دهند که به دلیل کمبود درخت کریسمس در سراسر کشور وجود خواهد داشت. به عواملی از مشکلات زنجیره تامین تا تابستان‌های غیرمعمول گرم و خشک (احتمالاً یک متغیر مربوط به تغییرات آب و هوایی).

این به این دلیل است که مانند هر بخش کشاورزی دیگر، صنعت درخت کریسمس نیازها و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد که – در شرایط نامناسب – آن را در برابر اختلال آسیب پذیر می کند.

وقتی یک کشاورز درخت کریسمس تصمیم می گیرد کسب و کار خود را راه اندازی کند، این فقط یک سرمایه گذاری نیست. این یک روش زندگی است از آنجایی که برداشت درختان سال‌ها طول می‌کشد، کشاورزان اغلب شروع به خرید درختان ۳ تا ۵ ساله از نهالستان‌های تخصصی می‌کنند و سپس هر سال یک دهم درخت دیگر می‌کارند. درختان در توری های 5 فوت در 5 فوت کاشته می شوند و معمولاً می توانید 1700 درخت را در یک هکتار قرار دهید. این روند در ماه مارس آغاز می شود و تا تابستان، مزارع درخت کریسمس به شدت از دارایی های پر رونق خود در برابر حشرات و علف های هرز محافظت می کنند. آنها همچنین شاخه ها و سوزن ها را با چاقو و سایر ابزارهای باغبانی از دیوار درختان جدا می کنند تا مطمئن شوند که به شکل مخروطی زیبایی زیبایی رشد می کنند. برداشت از مهرماه آغاز می شود و تا آذر ادامه دارد. ایالات متحده در مجموع حدود 15000 مزرعه دارد که بیشتر آنها در 10 هکتار یا کمتر درختان می رویند.


آیا می خواهید داستان های سلامتی و علمی بیشتری در صندوق پستی خود داشته باشید؟ در خبرنامه هفتگی دانشمند مبتذل مشترک شوید.


البته، مانند همه بخش های کشاورزی، مزارع درخت کریسمس بر محیط زیست تأثیر می گذارد. هنگامی که درختان با کامیون یا هلیکوپتر به مغازه ها یا مراکز خرید منتقل می شوند، انتشار کربن وجود دارد. کشاورزان همچنین از محصولات خود در برابر آفات با آفت‌کش‌هایی که شامل گلایفوسیت می‌شود محافظت می‌کنند، که در محصولاتی مانند Roundup وجود دارد و توسط بسیاری از دانشمندان سرطان‌زا است. در حالی که کشاورزان درخت کریسمس باید استفاده از آفت‌کش‌ها را به حداقل برسانند (هم به دلایل پایداری و هم به دلیل اینکه هیچ‌کس نمی‌خواهد درخت کریسمس پوشیده از مواد شیمیایی باشد)، هر گونه استفاده از آفت‌کش‌های نامطلوب برای محیط‌زیست احتمالاً تأثیری خواهد داشت.

آنها همچنین دارای ردپای کربن بزرگی هستند – اگرچه درختان مصنوعی جایگزین نیز هستند. و در اینجا معضل ابدی نهفته است که آیا یک مصرف کننده آگاه از محیط زیست باید چوب طبیعی یا مصنوعی را انتخاب کند.

یکی از مشکلات بزرگ درختان تقلبی این است که آنها معمولاً از پلاستیک ساخته شده اند و آلودگی پلاستیکی آنقدر جدی است – شامل ناباروری انبوه، آلودگی اقیانوس های ما و بیماری های انسانی – که هیچ بحثی در مورد تولید وجود ندارد. بیشتر ▼ کالاهای پلاستیکی غیر ضروری از نظر پایداری از طرف دیگر، اگر کسی چوب پلاستیکی بخرد و آن را دور نریزد، می توانید بگویید که دوستدار محیط زیست است زیرا حداقل منبع را تجدید می کند. (جای تعجب نیست که سازندگان درختان تقلبی اطلاعات بسیار متفاوتی در مورد تأثیر آنها بر محیط زیست نسبت به تولیدکنندگان درختان واقعی دارند.)

علاوه بر این، درختان کریسمس طبیعی به محیط زیست باز می گردند، کاری که پلاستیک ها تنها (احتمالاً) زمانی انجام می دهند که صاحبانشان تصمیم به استفاده از آنها برای چندین سال داشته باشند. کاشت درخت کریسمس در مزرعه به مبارزه با تغییرات آب و هوایی کمک می کند، زیرا به ازای هر درختی که در یک سال قطع می شود، تعداد بیشتری از درختان دست نخورده باقی می ماند. این درختان گاز گلخانه ای دی اکسید کربن را در سوزن ها، شاخه ها و ریشه های خود جذب می کنند. هنگامی که خانواده های شاد استفاده از آنها را به پایان رساندند، می توان آنها را به مالچ تبدیل کرد که می تواند توسط سایر گیاهان و جانوران استفاده شود. در حالی که ممکن است ادعای اینکه قطع درختان به نجات سیاره کمک می کند غیر منطقی به نظر برسد، این سنت خاص اثرات موجی دارد که در نهایت به درختان – و در نتیجه زمین – علیرغم کاستی های آنها سود می رساند.

در حالی که اکثر درختان دور ریخته شده و فروخته نشده تبدیل به مالچ می شوند، سرنوشت آنها همیشه این نیست. در جنوب کالیفرنیا، مقامات وزارت ماهی و حیات وحش ایالات متحده چندین درخت دور ریخته شده را در کف دریاچه ها غرق خواهند کرد تا ماهی ها بتوانند مکانی برای مخفی شدن داشته باشند. اگرچه این درختان با گذشت زمان تجزیه می شوند، اما برای مدتی هنوز جرم کربن خود را حفظ می کنند – به طور موثر کربن موجود در چوب خود را برای مدت طولانی تر از مثلاً سوزاندن چوب، خارج از جو نگه می دارند.

در موارد دیگر، درخت‌های کریسمس را در محل‌های دفن زباله می‌پیچانند یا برش می‌دهند تا بتوان آن‌ها را برای پوشاندن زباله‌ها بازیافت کرد. درختان فروخته نشده را می توان به حیوانات داد یا به مناطق ساحلی فرستاد، جایی که می توان آنها را به هم گره زد و برای گرفتن شن و ماسه به عنوان محافظت در برابر فرسایش ساحلی استفاده کرد. در ایلینوی، دانشمندان کشف کردند که چگونه از درختان کریسمس قدیمی برای ساختن سازه های لانه سازی برای حواصیل های در حال انقراض استفاده کنند.

از زمانی که رئیس جمهور تئودور روزولت، درختان کریسمس را در کاخ سفید ممنوع کرد تا پیامی علیه قطع بیش از حد درختان ارسال کند، جهان راه درازی را پیموده است. در دوره او، جنبش زیست محیطی بر حفاظت متمرکز بود و درختان کریسمس بیشتر از طبیعت می آیند. در عصر کشاورزی متمرکز و صنعتی و تغییرات آب و هوایی، انتخاب‌هایی که محافظه‌کاران اولیه‌ای مانند روزولت انجام می‌دهند، بسیار متفاوت از آن چیزی است که امروز فردی با چنین تفکری می‌تواند انجام دهد. در هر صورت، واضح است که درختان کریسمس سنتی هستند که به دلایل زیست محیطی نباید ترک شوند – اگرچه با توجه به کمبود فعلی، به نظر می رسد که محیط زیست به زودی به پایان برسد و عاشقان کریسمس را وادار کند که بپرسند آیا آلودگی و کریسمس وجود دارد یا خیر. جشن ها سازگار هستند


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر