چرا رای دهندگان جمهوری خواهان را برای شورش کنگره مقصر نمی دانند – هنوز هیچ رهبر جمهوری خواه دستگیر نشده است

[ad_1]

در آخر هفته طولانی، گالوپ نظرسنجی را راه اندازی کرد که موجی تکان دهنده را در محافل دموکرات به راه انداخت: سال گذشته، 14 امتیاز اختلاف در ترجیحات احزاب از دموکرات ها به جمهوری خواهان وجود داشت. در حالی که در ژانویه 2021، 49 درصد از آمریکایی ها در کنار دموکرات ها و 40 درصد از جمهوری خواهان قرار گرفتند، در اوایل سال 2022 احزاب تقریباً معکوس شدند. اکنون 47 درصد از آمریکایی ها جمهوری خواهان را ترجیح می دهند، در حالی که تنها 42 درصد دموکرات ها را ترجیح می دهند.

از یک زاویه منطقی است. همه‌گیری کووید-19 همچنان موضوع سیاسی غالب است و جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا برای آن مقصر شناخته شده است، اگرچه دلیل واقعی کارشناسان و سیاستمداران جمهوری‌خواه این است که پیروان خود را متقاعد کنند که ناقل بیماری باشند تا در ریاست جمهوری بایدن خرابکاری کنند. ادامه شکست دموکرات‌ها در پذیرش یکی از اولویت‌های سیاسی بایدن نیز نمی‌تواند کمکی کند، به‌ویژه که نتیجه آن صدایی از تیترهای خبری درباره شکست بایدن است.

اما هنوز هم دیدن این تغییر چشمگیر به یک دلیل اصلی خیره کننده است: جمهوری خواهان فعالانه در تلاش برای از بین بردن دموکراسی هستند. بدتر از آن این است که یک سال پیش یک حمله بلندپایه به ساختمان کنگره صورت گرفت، که باید با تمام ابزارهای معقول، گرایش های فاشیستی حزب جمهوری خواه فعلی را عمیقاً نشان دهد.

مطالب مرتبط: یک سال بعد، رسانه های جمعی هنوز حمله 6 ژانویه را نژادی نمی دانند

حمایت ضمنی و گاه آشکار از قیام جمهوری خواهان برای آگاهان سیاسی آشکار است. حزب جمهوری خواه نه تنها به پوشاندن نقش دونالد ترامپ در تحریک قیام ادامه داده است، بلکه در سرتاسر کشور با اصرار ترامپ برای کمک به او برای سرقت انتخابات 2024 از طریق سرکوب رأی دهندگان و مداخله در انتخابات، عمل کرده است. در همین حال، چهره‌های برجسته جمهوری‌خواه به ترویج خشونت سیاسی ادامه می‌دهند، در حالی که ترامپ با یک کمپین شورشی آشکار که حول دروغ بزرگ او ساخته شده، محبوبیت قوی برای نامزدی حزب جمهوری‌خواه در سال 2024 است.


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


مشکل این است که رای دهندگانی که به شدت برای جمهوری خواهان فشار می آورند، واقعاً هیچ یک از این ها را نمی دانند. در عوض، آنها می پذیرند که جمهوری خواهان یک حزب سیاسی عادی هستند. البته افراد زیادی در این زمینه مقصر هستند. بایدن و دموکرات‌ها به جای تمرکز بر این حقیقت که حزب جمهوری‌خواه به طور فعال با ترامپ برای سرپوش گذاشتن 6 ژانویه و تداوم جنگ او علیه ترامپ در حال توطئه فعالانه است، سال گذشته را صرف صحبت درباره «وحدت» و «دو حزب‌گرایی» نکردند. دموکراسی رسانه ها نیز نقشی ایفا کردند و نشان دادند که تمایلی به به چالش کشیدن مستقیم جمهوری خواهان بر سر ایدئولوژی ضد دموکراتیک شان ندارند.

اما در نهایت، بزرگترین مشکل عدم پاسخگویی کامل برای هر یک از جمهوریخواهان برجسته درگیر در 6 ژانویه است. نه ترامپ و نه هیچ یک از رهبران جمهوری خواه به دلیل تلاش برای سرقت انتخاباتی که منجر به قیام کنگره شد، دستگیر نشده اند. تاکنون، تنها افرادی که برای قیام کنگره دستگیر شده‌اند، افرادی بوده‌اند که در واقع به ساختمان حمله کرده‌اند، یا شبه‌نظامیان راست افراطی که در آن روز اقدامات خود را هماهنگ می‌کنند. بنابراین، در نهایت، این تصور را تقویت می کند، به خصوص در بین افرادی که اخبار را خیلی دقیق دنبال نمی کنند، که شورش نتیجه یک سری شخصیت های خودگردان است و ربطی به حزب اصلی جمهوری خواه ندارد. تا زمانی که دستبندها برای ترامپ و همتایان جمهوری خواه او بیرون نرود، متقاعد کردن این رای دهندگان به این که قیام را چیزی غیر از یک رویداد غیرعادی به جای بخشی از یک توطئه بزرگتر ضد دمکراتیک بدانند، دشوار خواهد بود.

مرتبط: دموکرات ها دکمه وحشت را فشار دادند. آیا برای جو بایدن دیر شده است؟

داده های گروه فوکوس این را تایید می کند. همانطور که الکس روآرتی گزارشگر مک کلاچی هفته گذشته در توییتی توضیح داد، رای دهندگان نوسانی به سادگی 6 ژانویه را یک “معامله بزرگ” نمی دانند و در مورد آن به عنوان یک “تراژدی” صحبت می کنند، گویی این یک رویداد هواشناسی است، به جای آنچه که بود، یک تلاش سیاسی چریکی برای براندازی انتخابات. گروه های کانونی بارها از شورش کنگره صحبت کرده اند، گویی دموکرات ها هنگام صحبت در مورد روز یا عواقب آن اغراق می کنند.

با این حال، در یکی از گروه‌های کانونی، یکی از شرکت‌کنندگان این حمله را با هجوم بیشتر دموکراسی مرتبط دانست و از همه مهم‌تر، ابراز نگرانی کرد که افراد پشت این حمله با عدالت روبرو نیستند. سپس لحن این گروه به نگرانی واقعی برای دموکراسی تغییر کرد. روآرتی توضیح داد که شرکت کنندگان سپس ابراز تمایل کردند که “کسی را که مسئول این حمله است پیدا کنند”. با این حال، بدون آن، پیوند دادن حمله به GOP برای آنها معنی نداشت.

این با یافته های دیگر گروه های کانونی همسو است. یکی که توسط Axios انجام شد نشان داد که رای دهندگان احساس می کردند که هیئت منصفه هنوز نمی دانند چه کسی در قیام کنگره مقصر است، اگرچه آنها بارها علاقه خود را برای کشف این موضوع از طریق تحقیقات قضایی ابراز کرده بودند. دیگری که توسط نیویورک تایمز نگهداری می شود، دریافت که اگرچه رای دهندگان دموکرات قیام کنگره را جدی گرفتند، اما از اینکه “مسئولان رویدادهای 6 ژانویه محاکمه نمی شوند” ابراز ناامیدی کردند. حتی برخی از جمهوری‌خواهان این رویداد را “ترسناک” نامیده‌اند، اما باز هم، چون تنها افرادی که به خاطر آن دستگیر شده‌اند، افراد کوچک هستند، می‌توانند داستانی درباره اینکه چگونه این رویداد هیچ ربطی به حزب توده‌ای ندارد، تعریف کنند.


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


تحلیل منطق یک رای دهنده معمولی با اطلاعات پایین چندان دشوار نیست: اگر ترامپ و سایر جمهوری خواهان واقعاً تلاش کرده اند کودتا انجام دهند، پس چرا آنها به خاطر آن در زندان نیستند؟ با این حال، این یک جرم جدی است. عدم دستگیری سیگنال قوی می دهد که نباید آنقدر مهم باشد. بیشتر مردم تمایل دارند که قانون و نظم را بسیار بیشتر از مقالات تحقیقی واشنگتن پست مصرف کنند. آنها احتمالاً تحقیقات مکرر در مورد این کودتای پیچیده را نخواهند خواند. با این حال، آنها متوجه شدند که ترامپ و اعضای حزب جمهوری خواه از کنگره دستگیر شده اند.

هفته گذشته برخی اتهامات برجسته علیه استوارت رودز و دیگر اعضای محافظان سوگند اعتراف به دلیل دست داشتن در شورش 6 ژانویه وجود داشت. همانطور که برخی از مفسران اشاره کرده اند، این تلاش های کارشناسان جمهوری خواه را برای انکار قیام بودن این حمله تضعیف می کند. با این حال، این امر نمی تواند رای دهندگان را از تلقی وقایع روز منصرف کند که توسط یک حاشیه راستگرای ناتوان در غیر این صورت هدایت می شود. رودز گذشته ای به عنوان یک نماینده کنگره و منشی دادگاه دارد، اما او عمدا مانند یک افسر پلیس با چشمان درشت لباس می پوشد و به تقویت این داستان دروغین کمک می کند که او و همکارانش هیچ ارتباط واقعی با سیاست اساسی جمهوری خواهان ندارند.

مطالب مرتبط: استوارت رودز، بنیانگذار سوگند، متهم به توطئه شورشیان برای ایفای نقش در 6 ژانویه

دموکرات ها می توانند سخنرانی هایی داشته باشند که ترامپ و سایر جمهوری خواهان را به خاطر این قیام سرزنش کنند، اما نمی توانند رای دهندگان بدبین را وادار کنند که آنها را باور کنند. برعکس، چنین رأی دهندگانی تمایل دارند اولین کسانی باشند که انگیزه های بدبینانه و خودخواهانه را به سخنان سیاسی نسبت می دهند و چنین احساساتی را لفاظی توخالی می دانند – اگر با عمل پشتیبانی نشود. در رسانه‌های سیاسی این تمایل وجود دارد که به شدت نگران این موضوع باشند که چگونه اتهامات رهبری حزب جمهوری‌خواه که در کودتا شرکت داشتند، در جنایات «سیاسی» خوانده می‌شوند. برای رای دهندگان عادی که توجه کمی به سیاست دارند، برعکس این موضوع صادق است: فقدان اتهام به عنوان دلیلی تلقی می شود که چیزی برای سرزنش ترامپ و توطئه گران او وجود ندارد. آنها لفاظی های سیاسی را می بینند که جمهوری خواهان را به هذل گویی حزبی متهم می کند.

برای اطمینان، همه چیز می تواند تغییر کند. برخی اشارات وجود دارد که وزارت دادگستری (DJ) از نقش ترامپ و سایر جمهوری‌خواهان بلندپایه در قیام غافل نمی‌شود و خود سالون، برایان کرم، گفت که منابع وزارت دادگستری نشان می‌دهند که حتی تحقیقاتی در مورد توطئه علیه ترامپ وجود دارد. در همین حال، کمیسیون 6 ژانویه به ارائه اطلاعات بیشتری ادامه می دهد که از نظر تئوری می تواند به پیگرد قانونی ترامپ منجر شود.

اما طبق تعریف، رای دهندگان کم آگاهی وارد چنین علف های هرز نخواهند شد. آنها نگاهی به سرفصل ها می اندازند، می بینند که ترامپ هنوز آزاد است، و بنابراین تصور می کنند که او کاری انجام نداده است که ارزش دستگیری داشته باشد. آنها همچنان او را یک احمق می دانند نه یک جنایتکار. متأسفانه، “عجیب” کسی است که بسیاری از مردم به او رای می دهند، زیرا انتخابات قبلی و نظرسنجی های کنونی نشان می دهد که ترامپ با بایدن در حال قدم زدن است. بدون راهپیمایی جنایتکار عمومی، تعداد قابل توجهی از مردم ترامپ را به عنوان مغز در 6 ژانویه نخواهند دید. بنابراین دموکرات‌ها همچنان جمهوری‌خواهان را آن‌طور که واقعاً هستند به عنوان شورشیان مستبد معرفی نمی‌کنند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر