چرا دانشجویانی که از حق رای گرسنه هستند به سینما کرستن امیدوار هستند

[ad_1]

از آنجایی که سنای ایالات متحده ناگهان توجه خود را به فشار پایان سال برای قانون حقوق رای معطوف کرد، به نظر می‌رسد یکی از دموکرات‌ها از مجلس عوام به ویژه در راه تصویب آن است: سناتور کرستن سینما از آریزونا.

این سناتور مرموز ادعا می کند که از قانون ارتقای حقوق رای جان لوئیس و جانشین او – قانون آزادی رأی – حمایت می کند. با این حال، علیرغم فشارهای فزاینده از سوی پایگاه دموکرات، او همچنان مدافع سرسخت انتخابات باقی می ماند، و حتی در حالی که جمهوری خواهان در مجالس ایالتی در سراسر کشور به تلاش برای اصلاحات انتخاباتی محدودکننده فزاینده ادامه می دهند که به گفته فعالان و گروه های ناظر، بسیاری از رای دهندگان، بسیاری از رای دهندگان را محروم خواهد کرد. آنها در جوامع اقلیت

بنابراین در تلاش اخیر برای تأثیرگذاری بر سینما – و در کل کنگره – گروهی از دانشجویان وابسته به گروه مدافع غیرحزبی Un-PAC، که به دنبال کاهش نقش پول در سیاست هستند (بسیاری از آنها در دانشگاه ایالتی آریزونا ثبت نام کرده اند) هستند. شروع به اعتصاب غذا کرد. شانا گالاگر، یکی از بنیانگذاران Un-PAC و سازمان دهنده اعتصاب غذا، آن را “به رسمیت شناختن اخلاقی” نامید.

“بدون عمل [on voting rights]براندون اورتگا، دانشجوی آریزونا، گفت: “من حاضرم بگویم تقریباً هیچ آینده ای وجود ندارد، آینده ای بهتر برای ما وجود ندارد.”

این گروه که دوازدهمین روز اعتصاب غذای خود را در روز جمعه جشن می گیرد، گفت امیدوار است تا پایان سال 2021 شاهد تصویب برخی از قوانین مربوط به حق رای باشد. به همین منظور، این گروه هفته گذشته به صورت مجازی با سینما دیدار کرد تا در مورد آنها گفتگو کند. خواسته ها. اما طبق گزارش واشنگتن پست، دانشجویان این هفته در مقابل کاخ سفید تظاهرات کردند:

آن‌ها که برای طی مسافت‌های طولانی بسیار ضعیف بودند، از ویلچر برای رسیدن به محل اعتراض خود در میدان لافایت استفاده کردند. یکی از اعتصاب غذا می گوید که احساس می کند چاقو در شکم او کوبیده شده است. دیگری گفت که او بیش از 10 پوند از دست داده است. برخی دیگر به توصیه دکتری که علائم حیاتی آنها را دو بار در روز بررسی می کرد، مجبور شدند روزه گرفتن را متوقف کنند.

گالاگر و اورتگا در پاسخ به درخواست سالون برای مصاحبه جداگانه در این هفته، هر دو گفتند که از سینما به خاطر میزبانی این جلسه – که آنها می گویند اولین جلسه انتخاباتی او در چند ماه اخیر است – سپاسگزار هستند و امیدوارند که اصرار مداوم آنها در نهایت از او بخواهد که نظرش را تغییر دهد. ، یا حداقل توافقی را در این مورد بپذیرید.

آنها همچنین با نزدیک به دوازده تن دیگر از اعضای هر دو مجلس کنگره، از جمله سناتور مارک کلی از آریزونا، دیدار کردند. در مرحله بعد، آنها امیدوارند با جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا به گفتگو بنشینند تا او را متقاعد کنند که بیشتر از منبر خود برای هولیگانیسم در مورد آنچه که آنها «فوراً وجودی» می‌دانند، استفاده کند.

مصاحبه زیر برای طول، وضوح و زمینه ویرایش شده است.

برت: پس موضوع حق رای به نظر می رسد با بسیاری از مسائل دیگر تلاقی داشته باشد، اینطور نیست؟ اگر کل جوامع از حق رای محروم باشند یا تعداد زیادی از مردم مانند سایر گروه ها به دموکراسی آمریکایی دسترسی نداشته باشند، چگونه چیزی را تغییر می دهید؟ حدس می‌زنم من فقط به این فکر می‌کنم که شما حق رای را از نظر تصویر بزرگ‌تر کجا می‌بینید، و چرا این سوالی است که همه آن را کامل کرده‌اید؟

براندون اورتگا: این تمام دلیلی است که ما اینجا هستیم. Un-PAC سازمانی متشکل از جوانان با پیشینه های مختلف سیاسی است. ما محافظه کار، میانه رو، لیبرال، مستقل و مترقی هستیم – اما مهم نیست به چه مشکلی علاقه دارید، حق رای برای حل آن به روشی دموکراتیک ضروری است. و این فقط برای نسل من صادق نیست، برای هر نسلی صادق است، و برای هر گروهی، به ویژه در آریزونا صادق است. ما گروهی از جانبازان داشتیم که برای ابراز نگرانی و در نهایت حمایت خود از ما بیرون آمدند. و این شگفت انگیز بود. گروه های زیادی در آریزونا هستند که از این لایحه حمایت می کنند. مطمئنم می دانید که 84 درصد از ساکنان آریزونا از قانون آزادی رأی حمایت می کنند.

شما در آریزونا به دنیا آمدید؟

بله، من در فینیکس به دنیا آمدم و بزرگ شدم و تمام عمرم را در اینجا زندگی کرده ام.

یکی از افرادی که می‌خواستم درباره‌اش بپرسم، سناتور کرستن سینما است. به نظر می رسد سینمای سناتور و سرنوشت اعتصاب غذا به نوعی در هم تنیده شده است. آیا در دیدار اخیر با او شرکت کردید؟

آره. من یکی از سخنرانان اصلی با سناتور سینما بودم و فکر می کنم به ما خوش گذشت. او از قانون آزادی رأی حمایت می کند. او از اقدامات ما حمایت می کند و امیدوارم که پس از این جلسه تعهد ما به این اعتصاب غذا تا تصویب قانون آزادی رأی در سال جاری را بهتر درک کند.

اما در حال حاضر اولویت های ما با دولت بایدن است، زیرا آنها این قدرت را دارند که عملاً ظرف یک سال آن را بپذیرند. و من مطمئن هستم که شما شنیده اید که لایحه Build Back Better تغییر یافته یا رد شده است، و اکنون آنها روی حق رای تمرکز کرده اند. بنابراین، امیدواریم در روزهای آینده پیام یا پاسخی به درخواست‌هایمان ببینیم.

بنابراین وقتی دفتر سینما دیروز تکرار کرد که او مخالف انجام هر کاری با فیلیباستر است، عجیب به نظر نمی رسد. حدس می‌زنم فقط به این فکر می‌کردم که در این مورد چه احساسی دارید؟ به نظر من از جایی که من به عنوان فردی که روزانه این موارد را زیر نظر دارم می نشینم، اگر هدف شما تصویب قانون آزادی رأی است، ممکن است این اعتصاب غذا تا زمانی که کاری با فیلیباستر انجام شود ادامه یابد.

آره. من می خواهم بگویم که سناتور سینما آشکارا نظرات خود را در مورد فیلیباستر تکرار کرده است، اما این همیشه به طور عمومی شناخته شده است. او نظر خود را در این مورد تغییر نداده است و ما لزوماً نمی‌خواهیم این فیلیباستر را حذف کنیم. ما صرفاً درخواست می کنیم که قانون آزادی رأی تا جایی که می توانیم تصویب شود.

ما از ملاقات در سن بسیار سپاسگزار و سپاسگزار بودیم. سینما با ما من فکر می کنم ما اولین گروه از رای دهندگانی بودیم که در یک سال گذشته با او ملاقات کردیم. بنابراین، بله، برای پاسخ به سوال شما، ما متعهد به اعتصاب غذای نامحدود تا تصویب این لایحه هستیم. اما در چند روز گذشته پیشرفت‌های زیادی صورت گرفته است، به طوری که دولت بایدن با رد Build Back Better، فضایی برای حق رای ایجاد کرد. این یک گام بزرگ رو به جلو بود زیرا ما مطمئن نبودیم که امسال حتی در مورد حق رای رای گیری خواهد شد یا خیر. حداقل ما از این می ترسیدیم. اما ما از ابتدا پیشرفت زیادی داشته ایم.

نقش پرزیدنت بایدن را در این همه کجا می بینید؟ و به نظر شما آیا او به اندازه کافی از منبر خود به عنوان یک قلدر و از موقعیت قدرت خود استفاده می کند تا این مسائل را در کانون توجه قرار دهد؟

البته بایدن رئیس جمهور آمریکاست. ما معتقدیم که او این اختیار را دارد که تا پایان سال این لایحه را تصویب کند. اگر او این لایحه را در اولویت قرار دهد و با خود سناتور به خصوص سناتور سینما دیدار کند، تقریبا تضمینی وجود دارد که این لایحه تا پایان سال به تصویب برسد.

یعنی هیچ یک از گروه شما 11 روز است که این چیزی را نخورده است؟ این چیه؟

یعنی برای همه ما سخت بود. من فکر می کنم همه ما خیلی خسته هستیم و امیدواریم که به زودی پاسخ دهیم، اما به همین دلیل این نبرد را شروع کردیم. ما ترجیح می دهیم این را تحمل کنیم تا اینکه عواقب وحشتناک یک دموکراسی ناکارآمد را متحمل شویم. به همین دلیل است که قانون آزادی رأی برای ما بسیار مهم است. این به این دلیل است که آینده ما در تعادل است [on voting rights]من حاضرم بگویم که تقریبا هیچ آینده ای وجود ندارد، هیچ آینده ای بهتر برای ما وجود ندارد.”

آیا می توانید از روز اول شروع کنید و مرا راهنمایی کنید که هر روز چه احساسی دارید در حالی که این اتفاق می افتد؟

ما واقعاً از بسیاری اعتصاب غذای دیگر در تاریخ الهام گرفتیم. من شخصاً از سزار چاوز و اعتصاب غذای او هستم.

البته ما تحت مراقبت و حمایت یک تیم پزشکی هستیم. ما علائم حیاتی خود را دو بار در روز مصرف می‌کنیم و مطمئن می‌شویم که اگر کسی به دلایل پزشکی مجبور به توقف شود، متوقف می‌شود. و در حال حاضر چند نفر مجبور به توقف زود هنگام هستند زیرا بدن آنها دیگر نمی تواند آن را تحمل کند. فکر می کنم روز سوم برای بسیاری از مردم سخت ترین روز بود. اما پس از آن، برای اینکه بیش از حد به بیولوژی او عمیق نشویم، اما بدن شروع به تغییر مسیر به ذخایر انرژی خود می کند. بنابراین کمی آسان تر است، اما هنوز هم برای بدن بسیار استرس زا است. و البته به شخص بستگی دارد، اما برای برخی افراد آسانتر می شود. با برخی افراد، هر روز که می گذرد سخت تر می شود. در مجموع، وضعیت ناخوشایند اما ضروری بود.

قطعا. اینها همه سوالاتی است که من داشتم. من فقط می خواستم بگویم که من قدرت شما را تحسین می کنم – امیدوارم که در امنیت بمانید و امیدوارم همه احساس خوبی داشته باشند که این اتفاق ادامه دارد.

خیلی ممنونم.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortmobil ödeme bozdurbirthday giftkameralı su tesisatçısıyün cami halısı