چرا جناح راست وعده بایدن برای حضور یک زن سیاهپوست در دادگاه عالی را یک حمله می داند؟

[ad_1]

بازنشستگی قریب الوقوع استفان بریر، قاضی دیوان عالی، اواخر صبح چهارشنبه اعلام شد، و فاکس نیوز و دیگر رسانه های دست راستی از قبل داستان های خود را چهارشنبه شب منتشر کردند: جو بایدن، نامزد جدید ریاست جمهوری، دلیلی بر این است که سفیدپوستان نمی توانند تعطیلات خود را در ایالات متحده بگذرانند. ایالت های A.

لطفاً توجه داشته باشید که هنوز نامزدی وجود ندارد، اگرچه لیست های نهایی بالقوه اعلام شده است. در طول مبارزات انتخاباتی، بایدن قول داد که یک زن سیاه پوست را برای دادگاه معرفی کند، قولی که او روز پنجشنبه از کاخ سفید تکرار کرد. من هیچ تصمیم دیگری نگرفته ام، مردی که نامزد خواهد شد مردی با شرایط، شخصیت و تجربه استثنایی خواهد بود و این مرد اولین زن سیاه پوستی خواهد بود که تا به حال به دادگاه عالی ایالات متحده معرفی شده است.

از 115 قاضی حاضر در دیوان عالی، 0 نفر زن سیاه پوست و 107 نفر مرد سفیدپوست بودند. با این حال، رسانه های جمهوری خواه به سرعت این ادعا را رد کردند که این نامزد – هر که بود – شاهدی بود که مردان سفیدپوست قربانی واقعی تبعیض بودند. یکی از آن مردان سفیدپوست که در دادگاه تأیید شد – قاضی برت کاوانا – اکنون یکی از تأثیرگذارترین افراد در کشور است. با این حال، این به عنوان مدرک دیگری ارائه شد که مردان سفید پوست قربانی ترین قربانیان هستند.

مطالب مرتبط: جمهوری خواهان می دانند که برت کاوانا زیر سوگند دروغ گفته است: آنها فقط اهمیتی نمی دهند

بایدن به صلاحیت های حقوقی، فلسفه قضایی یا توانایی نامزد دیوان عالی کشور برای تصدی یکی از مهمترین مشاغل در کشور اشاره ای نکرد. او حتی به ما نگفت که مرد خوبی است. تنها چیزی که او گفت این بود که او قرار است سیاه پوست شود و او یک زن خواهد شد، زیرا این تمام چیزی است که برای او مهم است. او با تمسخر گفت که خواهر جورج فلوید، بریجت فلوید، “انتخاب واضح” است، زیرا، اگرچه او “قاضی یا وکیل یا چیز دیگری نبود، اما بایدن به “این موارد قانونی” علاقه ای نداشت.

مفهوم آشکار گفته کارلسون این است که چیزی به نام یک زن سیاه پوست که واجد شرایط این نقش باشد وجود ندارد. جای تعجب نیست که این تلقین به راحتی قابل رد است. نام اصلی در فهرست احتمالی بایدن، قاضی کتانجی براون جکسون است که در دادگاه استیناف ناحیه کلمبیا حضور دارد، همان دادگاهی که کاوانا از آن توسط دونالد ترامپ نامزد شد و اکنون مریک گارلند، دادستان کل، برای دادگاه عالی باراک نامزد شده است. . نام دیگر اعلام شده لئوندرا کروگر قاضی دادگاه عالی کالیفرنیا است. هر دو زن، یکی وکیل در هاروارد و دیگری فارغ التحصیل حقوق از دانشگاه ییل، بسیار به «این مسائل حقوقی» علاقه دارند.

لفاظی های کارلسون هذل آمیز است، اما مطبوعات جناح راست مورد احترام تر همان بازی تلاش برای رد صلاحیت زنان سیاه پوست را انجام می دهند و وعده بایدن را تبعیض علیه مردان سفیدپوست ظاهراً واجد شرایط تر نشان می دهند.


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


اد ویلان از نشنال ریویو در اوایل این ماه مقاله‌ای نوشت و ادعا کرد که “زنان سیاه‌پوست در انتخابات استیناف بایدن بیش از حد حضور دارند” و “بازنده‌های بزرگ (با خوشحالی باید توجه داشته باشم) مردان سفیدپوست لیبرال هستند.” سپس نیویورک تایمز به طور غیرانتقادی تز ویلان را تکرار کرد:

بر اساس نمایه ای در سال 2021 توسط انجمن وکلای آمریکا، تنها 4.7 درصد از وکلای آمریکایی سیاه پوست و 37 درصد از وکلا زن هستند. این گزارش به ویژه زنان سیاه‌پوست را فاش نمی‌کند، اما تخمین زده می‌شود که تقریباً 2 درصد وکلای آمریکایی هم سیاه‌پوست و هم زن هستند.

البته مهم نیست که قبل از روی کار آمدن بایدن فقط هشت زن سیاه‌پوست در دادگاه‌های استیناف فدرال خدمت می‌کردند – و هیچ کدام قبل از سال 1975. و این به معنای واقعی کلمه در طول تاریخ خود صادق است.

مرتبط: عدم قطعیت تاکر کارلسون و نظریه جایگزینی بزرگ.

با این وجود، این ایده که مردان سفیدپوست کنار گذاشته می‌شوند تا زنان سیاه‌پوست بتوانند مشاغل «آنها» را بدزدند، موضوعی بود که روز را به واکنش‌های جمهوری‌خواهان کشاند.

کری سورینو شبکه بحران قضایی توییت ها که “چپ تا زمان بازنشستگی قاضی بریر را آزار می دهد” و تام فیتون از دیده بان قضایی تز گفتگو را تکرار کرد با این بیانیه که چپ ها بریار را مجبور به ترک دادگاه عالی کرده اند. هیستری طولانی کارلسون شامل شکایت از “نژادپرستی تصادفی اقدام مثبت” و این بود که “نامزدهای جو بایدن حتی شبیه آمریکا نیستند.”

شکم قربانی شدن مردان سفید پوست نیز موضوع فکری گرگ گاتفلد برای فاکس نیوز بود. او به شوخی گفت: “هر کسی که نامزد شود، من می گویم که این مرد – چه مرد باشد چه زن و چه غیر دو نفره – واقعاً کار بدی با من کرده است.” وی با کنایه افزود: صد در صد درست و ناپسند خواهد بود.

این اشاره آشکاری به اتهام تلاش کریستین بلیز فورد به تجاوز جنسی علیه کاوانا است. در سمت راست، در حکمت ادعا شده است که او همه چیز را اختراع کرد تا به او آسیب برساند. در واقع، البته، شهادت سوگند او آرام بود و هیچ دروغی در آن یافت نشد – در حالی که کاوانو در طول شهادت خود بارها به روش هایی دروغ گفت که آنقدر واضح بود که بسیاری از دروغ ها به جوک و میم تبدیل شد. (به عنوان مثال، کاوانا بارها تاکید کرده است که هرگز زیاد مشروب ننوشیده است، علیرغم ایمیل‌هایی که شب‌های مست در تاریکی را توصیف می‌کنند و توسط همکلاسی‌های دبیرستانش جایزه بهترین همکار هفته ساحلی باشگاه رالف را دریافت کرده است.) شهادت فورد توسط دو زن دیگر تأیید شد. بزرگترین کمک باشگاه رالف را دریافت کرد. گفت که جلسات مشابهی با کاوانو در کالج داشته اند.


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


تلاش‌ها برای جلوگیری از رد صلاحیت زنان سیاه‌پوست در فاکس نیوز کاملاً به سبک باروک تبدیل شده است، در بخشی که در آن مجریان اخبار ادعایی گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر نامزد شدن معاون رئیس‌جمهور کامالا هریس ایجاد کرده‌اند.

هریس فاکنر، مجری شبکه فاکس نیوز، گفت: «پس این مرد باید زن باشد، باید سیاه‌پوست و جوان‌تر باشد». “آیا کسی به آنچه من فکر می کنم فکر می کند؟ آنها نمی دانند در حال حاضر با کامالا هریس در کاخ سفید چه کنند.” کایلی مک انانی، سخنگوی سابق ترامپ، بلافاصله با این موضوع موافقت کرد و این نظریه را “معتبر” خواند.

اتفاقی که می افتد مرموز نیست. مجریان می دانند که مخاطبان آنها از تعداد زیادی نامزدهای واجد شرایط که در لیست های رسانه ای توزیع شده اند، اطلاعی ندارند. از آنجایی که مخاطبان فاکس نیوز نمی توانند نامزدهای سیاه پوست واجد شرایطی را نام ببرند، آنها حدس می زنند که خود بایدن نیز به همان اندازه نادان است – پیشنهادی مبنی بر اینکه مجریان فاکس نیوز بی شرمانه غذا می خورند. همه اینها بخشی از یک روایت گسترده تر است که اصرار دارد هر نامزد سیاهپوستی ذاتاً نامناسب است.

مطالب مرتبط: نبرد آتی دادگاه عالی: لحظه انتقام برای بایدن – و آمریکا

به هر حال، آنچه واضح است این است که رسانه‌های راست‌گرا نبرد آتی در دیوان عالی کشور را فرصتی طلایی برای انتشار داستان‌های مضحک خود در مورد اینکه چگونه مردان سفیدپوست توسط زنان و رنگین پوستان سرکوب می‌شوند، می‌دانند. در فاکس نیوز، این داستان با ایده هایی که مستقیماً از نئونازی ها و دیگر ملی گرایان سفیدپوست گرفته شده بود، ترکیب شد. واقعاً مهم نیست که نامزد چه کسی باشد یا چقدر واجد شرایط باشد. فاکس نیوز این مرد را شیطانی خواهد ساخت تا مخاطبانش را به جنون فاشیستی بکشاند.

هیچ کدام از اینها به این معنی نیست که بایدن باید وعده خود را برای نامزد کردن یک زن سیاه پوست زیر پا بگذارد. فاکس نیوز یک داستان داخلی دارد بدون اینکه حتی بداند نامزد کیست. بایدن هیچ چیزی نمی تواند بگوید یا انجام دهد تا به آنها اطمینان دهد. هر نامزد – حتی ملایم ترین مرد سفید پوست – به عنوان یک مامور مخفی آنتیفا و Black Lives Matter و کارخانه کمونیستی معرفی می شود. بایدن فقط باید به قولش عمل کند. بگذارید ارتجاع جمهوریخواه آنها را به عنوان زن ستیزان نژادپرست افشا کند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر