چرا از او متنفرند: دکتر فائوسی حق را فعال می کند زیرا عمیق ترین ناامنی های آنها را آشکار می کند

[ad_1]

“در مورد چه چیزی می خوانی؟”

این خط خنده در قطعه ای کلاسیک از بیل هیکس کمدین تگزاسی است، درباره ملاقات او با پیشخدمت خانه وافل در تنسی که نمی داند چرا مردی که تنها در یک کافه نشسته کتاب می خواند. ضرب و شتم ادامه می یابد و یک راننده کامیون بالای هیکس ایستاده و او را تهدید می کند که “ما خواننده داریم.”

هیکس که در سال 1994 بر اثر سرطان پانکراس درگذشت، مواد زیادی دارد که به خوبی پیر نشده است. با این حال، من خاطرات خوبی از آن قسمت از عمل او دارم که به کشتن مخاطبان آستین، شلوغ مانند شهر آن زمان، با فراریانی از مناطق کمتر لیبرال تگزاس، تمایل داشت. این مخاطب مملو از افرادی بود که بارها خشم توصیف شده توسط هیکس را دریافت کردند. او خشم محافظی را که نادانان عمدا نسبت به کسانی دارند که به جای ترس به جهان بزرگتر با کنجکاوی نگاه می کنند، تسخیر کرد.

مطالب مرتبط: جنگ جمهوری خواهان علیه آموزش مهمترین بخش تلاش آنها برای فاشیسم است

به این بخش از هیکس فکر کردم که روز سه‌شنبه این خبر را دیدم که جسی واترز از فاکس نیوز، مردی که دارای انرژی قوی است، “به یک دیوانه پول داده تا دوره ترم خود را بنویسد” جان دکتر آنتونی فائوچی را تهدید می‌کند. مشاور ارشد رئیس جمهور جو بایدن برای کووید-19. آه، واترز وانمود کرد که تهدیدی نیست وقتی که به حضار در کنفرانس گروه جوانان نقطه عطف ایالات متحده آمریکا – که توسط چارلی کرک تأسیس شد، گفت که فقدان آموزش عالی را به گردن اقلیت هایی می اندازد که ظاهراً “جای او” هستند – “کاشت” دکتر فائوچی با یک “شات قاتل”. واترز وانمود کرد که به صورت استعاری صحبت می کند و به جای خشونت واقعی، مسائل «کشنده» را تشویق می کند. اما ظاهراً لفاظی های آشکار، به ویژه با توجه به خشونت فزاینده در سمت راست، برای ارعاب بوده است.

چیزی که در کل ماجرا مرا تحت تأثیر قرار داد این بود که چقدر عجیب بود.

هم واترز و هم مخاطبانش – که فریاد می زدند و فریاد می زدند – خیلی واضح هستند در معرض خطر توسط دکتر فائوسی خشم تدافعی که دکتر فائوچی در سمت راست القا می‌کند، به سختی می‌توان با خود مرد مقایسه کرد، مردی سبک و نرم که لهجه بروکلینی دهه 1950 را حفظ کرده است. مثل اینکه توسط یک توله سگ تهدید می شود. این مانند احساس خشم کف آلود از کودکی است که بادبادک را به پرواز در می آورد. دو ویژگی عمومی عمومی دکتر فائوچی این است که او بسیار مهربان است و می خواهد کمک کند. چه کسی از آن متنفر است؟


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


خوب، حق این کار را انجام می دهد. و فقط واترز نیست.

دکتر فائوچی بیش از یک سال است که تقریباً همه کارشناسان و سیاستمداران دست راستی هدف “کسی که فکر می کند هست” بوده است. او به راحتی قابل اعتمادترین مورد نفرت آنها از زمان هیلاری کلینتون و باراک اوباما است. این سه خوانند – و این به طور قابل اعتمادی باعث واکنش آزار و اذیت انواع جسی واترز می شود. علیرغم همه جسارت‌هایشان، این خصومت غیرمنتظره با کسانی که از نظر فکری کنجکاو تلقی می‌شوند، ناامنی عمیقی را نشان می‌دهد که به سمت راست حرکت می‌کند.

مطالب مرتبط: حق با دموکرات های جوان است: دلیلی برای قرار ملاقات یا دوستی با رای دهندگان ترامپ وجود ندارد

ما این را در واکنش خشمگین به حق در نظرسنجی ها می بینیم که نشان می دهد دموکرات های جوان علاقه ای به تعامل با جمهوری خواهان ندارند، حتی کمتر به دیدار با جمهوری خواهان. با توجه به تعداد لیبرال‌هایی که در رسانه‌های دست راستی شیطان صفت می‌شوند، شما فکر می‌کنید که آخرین چیزی که محافظه‌کاران می‌خواهند شرکت آنهاست. اما بسیاری از این خشم ناشی از ناامنی محافظه‌کارانه است، زیرا می‌دانند که در نهایت شرکت آنها بیشتر آزاردهنده است و قطعاً جالب نیست، و آنها به دیگران حمله می‌کنند تا آن را بگیرند.

این بدان معنا نیست که کلیشه لیبرال راضی وجود ندارد. این روال هیکس نمادی از تاریخچه لیبرالیسم از خود راضی است. اما امروزه گرایش به لیبرالیسم از خود راضی بیشتر از آن که موذیانه باشد، ملایم است. کسانی که در سمت چپ هستند کسانی هستند که به اشتباه حماقت عمدی را به عنوان حماقت ذاتی می پذیرند. این موضوع در سخنرانی‌های لیبرال‌های دیگر در مورد اینکه چگونه باید با ترامپی‌های واکسینه نشده صبور باشیم، منعکس می‌شود، زیرا نمی‌توان انتظار داشت که آنها بفهمند واکسن‌ها چگونه کار می‌کنند. یا با بینندگان فاکس نیوز به‌عنوان رمزهای احمقانه رفتار کنید، به جای اینکه افرادی فعالانه به دنبال تبلیغات و رد اطلاعات مبتنی بر واقعیت باشند. برای کسانی که در سمت چپ هستند که از مخاطبان فاکس نیوز واکسینه نشده و فاشیست عصبانی هستند، آنچه می خواهید بگویید – حداقل ما به آنها احترام می گذاریم زیرا می دانیم نادانی آنها یک انتخاب است، نه یک شرط از پیش تعیین شده.


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


در واقع، “لیبرال خود راضی” یک فانتزی پارانوئید در سمت راست است تا یک واقعیت. این جلوه ای از کینه توزی آنها نسبت به مردمی است که من کردم بخوانید، افرادی که انجام دادن می خواهید درباره دنیای بزرگتر بیشتر بدانید. آنها به افرادی حسادت می کنند که به جای اینکه در فکر یادگیری چیزهای جدید ناامید شوند، به ایده های جدید و تجربیات جدید بله می گویند. نه اینکه چنین افرادی به خصوص از خود راضی باشند. به عنوان مثال، دکتر فائوسی، مهربانی و صبر را تراوش می کند. محافظه کاران نسبت به کاستی های خود بسیار ناامن هستند.

به همین دلیل است که این حمله به مدارس یک نیروی سازمانی قدرتمند برای جمهوری خواهان بود. این در واقع بخشی از نه تنها نژادپرستی جناح راست، بلکه همچنین موضع دفاعی کسانی است که عمیقاً می‌ترسند فرزندانشان با کنجکاوی فکری پاداش بگیرند و باهوش‌تر از مادران و پدران پیر عزیز شوند. اگرچه او لحظات بسیار عالی کمدی را خلق کرد، مانند زمانی که زنی به نام کارا بل در جلسه هیئت مدیره مدرسه تگزاس ایستاد و گفت: “من هرگز رابطه مقعدی نداشته ام. من نمیخوام رابطه مقعدی داشته باشم “این باعث شد که او لقب آنلاین “Cornhole Karen” را به او بدهد.

اشلی هوپ پرز نویسنده ای است که کتاب خارج از تاریکی موضوع خشم بل بود. به همان اندازه که این ویدیو خنده دار بود، به اندازه پرز که به خاطر نوشتن یک رمان تاریخی درباره نژادپرستی در تگزاس در دهه 1930 مورد آزار و اذیت قرار گرفت، خنده دار نبود. همانطور که پرز با زیرکی در پادکست اخیر Slate اشاره کرد، هیستری در مورد محتوای جنسی در واقع پوششی برای اعتراض محافظه کاران واقعی به کتاب هایی است که آنها تحریک می کنند: اینکه آنها بر “شخصیت ها یا تجربیات جوامع سفیدپوست و غیر مسلط” تمرکز می کنند. چیزی که محافظه‌کاران سفیدپوست را می‌ترساند، فرصتی است برای یادگیری – یا وادار کردن فرزندانشان به یادگیری – چیزی در مورد دنیای خارج از مناطق بسته جهل عمدی آنها.

با این حال، چیزی در فریاد در مورد سکس مقعدی وجود دارد، که مشکل بزرگتر اینجا را نیز برجسته می کند: کنجکاوی تلخ. و به گونه ای ارائه شده است که به اندازه کافی سرگرم کننده است تا جیمی کیمل آن را ویدیوی سال خود قرار دهد. نه اینکه بل از سکس مقعدی خوشش نمی آید، که واقعاً یک موضوع سلیقه ای است. این خشم از خود راضی همین ایده است که هر کس من در مورد چنین چیزی کنجکاو خواهم بود. او با جهل به عنوان یک فضیلت و حماقت فکری به عنوان یک دستور رفتار می کند.

مدتهاست که درک شده است که وقتی عوامل جمعیت شناختی را کنترل می کنید، ویژگی های شخصیتی که روانشناسان «باز بودن به تجربه» را در نظر می گیرند، پیش بینی کننده اصلی پیشرفت هستند. قبل از آن، بیشتر یک واقعیت جالب اما نامناسب بود، مانند یادگیری این که گربه های نارنجی اغلب نر هستند یا “ماه توت فرنگی” چیست. اما اکنون این تفاوت شخصی یک عامل محرک اصلی در جنبش رو به رشد فاشیستی است. نوعی که می خواهد به زور کسانی را که ابراز کنجکاوی و تمایل به به چالش کشیدن فکری می کنند سرکوب کند. نوع حرکتی که باعث می‌شود جمعیت با صدای بلند کف بزنند به خاطر ایده «کشتن» یک پیرمرد 80 ساله که به نظر می‌رسد جرم اصلی او این است که به سختی درس خوانده و چیزهای زیادی در مورد علم می‌داند. این فقط یک جلسه ناخوشایند در خانه وافل نیست. این خشم است که یک ملت را تهدید می کند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme