پنسیلوانیا شایسته بهتر از دکتر اوز است

[ad_1]

من فقط نمی توانم این ترس را از بین ببرم که روزی در آینده ای نه چندان دور تحت مدیریت GOOP زندگی خواهیم کرد. به طرز عجیبی ممکن به نظر می رسد، حالا این دکتر، زمانی “خطر!” میزبان و بزرگترین طرفدار “معجزه های پزشکی” اثبات نشده دکتر مهمت اوز برای مجلس سنای ایالات متحده در پنسیلوانیا نامزد می شود.

اوز که به عنوان یک جمهوری خواه نامزد می شود، در این ماه پس از کناره گیری شان پارنل، نامزد مورد تایید ترامپ، پس از اتهامات خشونت خانگی، کلاه خود را در رینگ انداخت. اوز در بیانیه ای لحن معتبر خود را با علامت تجاری خود بیان کرد و در واشنگتن اگزمینر نوشت:

در طول همه‌گیری، یاد گرفتم که وقتی سیاست و پزشکی را با هم ترکیب می‌کنید، به جای تصمیم‌گیری، سیاست می‌گیرید. به همین دلیل است که من برای مجلس سنای ایالات متحده نامزد می شوم: برای کمک به حل مشکلات و کمک به بهبودی ما. کووید-19 بهانه ای شده است برای دولت و متفکران نخبه ای که رسانه ها را کنترل می کردند تا بحث را متوقف کنند. نظرات مختلف دانشمندان برجسته مورد تمسخر و ابطال قرار گرفت تا ایده های آنها منتشر نشود… نخبگان حیاط دار به کسانی که حیاط نداشتند می گفتند داخل بمانید و متکبران و مسئولین بسته پارک های ما را بستند، مدارس را تعطیل کردند، مدارس را تعطیل کردند. کسب و کار ما را بستند و آزادی ما را گرفتند.


آیا می خواهید داستان های سلامتی و علمی بیشتری در صندوق پستی خود داشته باشید؟ در خبرنامه هفتگی دانشمند مبتذل مشترک شوید.


او در یک بیانیه ویدیویی همراه، این احساس را تکرار کرد و گفت: «واشنگتن گیج شده است. آنها آزادی ما را گرفتند بدون اینکه ما را ایمن کنند.» و در اقدامی که تنها می تواند به عنوان عطش بی شرمانه برای تایید تعبیر شود، او همچنین به “لحظه های درخشش بیماری همه گیر، به عنوان هدیه جهان از واکسن های mRNA که با عملیات Warp Speed ​​رئیس جمهور دونالد ترامپ امکان پذیر شده است” اشاره کرد.

اگر برای دکتری که فکر می کند اختلاط پزشکی و سیاست ایده بدی است عجیب به نظر می رسد، تصور می کند که تصمیم او برای کاندیداتوری است، این دقیقاً همان جنجالی است که مهمت اوز ستاره شد. از اولین ستاره موفق خود به عنوان یکی از “متخصصان” اپرا تا حضور طولانی او در برنامه روز همنام خود، او کاریزمای مردمی را به اعتباری مشکوک تبدیل کرد. اوز، از این گذشته، اتحادیه آیوی یک wazoo ساخته است – تحصیل در هاروارد و دانشگاه پنسیلوانیا، اقامتگاه و شغلی در کلمبیا – اما خود را به عنوان یک مدافع در برابر “متفکران نخبه” (با حیاط ها!) قرار داده است. او هرگز اجازه نمی دهد فراموش کنید که او یک مرد پزشکی است، مدیر مرکز پزشکی یکپارچه جراحی کلمبیا، در حالی که به آرامی پیشنهاد می کند که شما، مرد عادی واقعی متخصص اینجا به عبارت دیگر، این یک نمایش ایده آل از اعتماد بیش از حد است که مشخصه عصر اطلاعات نادرست ما است.

مطالب مرتبط: کمپین MAGA دکتر اوز: او می خواهد با چین “سرسخت” باشد – اما محصولاتش در آنجا ساخته می شوند.

این همچنین یک داستان موفقیت آمیز کلاسیک شکست است. مدت ها پیش، او ممکن است یک پزشک بسیار باهوش دیگر باشد که در یک بیمارستان بسیار خوب تمرین می کند. او حتی جراح قلب پدرشوهرم زمانی بود که هنوز بیشتر به خاطر فعالیت قلبی اش شناخته می شد تا یکی از جذاب ترین مردان مجله People. اما با گذشت سالها – حداقل در بسیاری از محافل پزشکی قانونی – شهرت اوز شروع به تحت الشعاع قرار دادن اعتبار او کرده است. با این حال، با هر اختلاف، هر چالشی که در برابر ادعاهای فوق العاده مشکوک او وجود دارد، به نظر می رسد که او تأثیرگذارتر می شود.

در سال 2012، اوز برنامه خود را برای “مناظره” در مورد درمان دگرگونی آغاز کرد و از او پرسید: “آیا درمانی برای همجنسگرایان وجود دارد؟” و از یک “کارشناس” از انجمن ملی مطالعه و درمان همجنسگرایی (که اکنون به عنوان اتحاد برای انتخاب درمانی و یکپارچگی علمی شناخته می شود) استقبال می کند. در گذشته، او همچنین بستری برای کواکاد فوق‌العاده جوزف مرکولا فراهم کرده است که با برخی از ایده‌های او مخالف است، اما تمایل او به “مخالفت با قراردادها و تفکر تا حد زیادی خارج از چارچوب” را ستایش می‌کند. او در گذشته گفت که با در نظر گرفتن “ارزش اشعه UVB، نه تنها برای ویتامین D، بلکه برای منابع دیگر” در حال “تجدید نظر در مورد تخت‌های برنزه کردن” است. جالب اینجاست که به نظر می رسد «داروی همجنس گرایان» و محتوای مرکولا در برنامه، بی سر و صدا از سایت او حذف شده است، درست مثل قسمت معروف رژیم «معجزه» با دانه های قهوه سبز. («معجزه» بر اساس مطالعه‌ای است که نویسندگان بعداً مجبور شدند آن را کنار بگذارند. لیندسی دانکن مهمان دکتر اوز بعداً موافقت کرد به دلیل ادعاهای نادرست کاهش وزن 9 میلیون دلار به مصرف کنندگان بپردازد.)

تمایل بیش از حد او به درمان های معجزه آسا و “کلید احساس جوانی چندین دهه” او را بارها به سمت مسائل اخلاقی جدی سوق داده است. در سال 2011، او توسط سازمان غذا و دارو احضار شد و گفت که پنج مارک معروف آب سیب حاوی آرسنیک هستند. در سال 2014، او در برابر کلر مک‌کاسکیل، رئیس کمیته فرعی حمایت از مصرف‌کننده در سنا ظاهر شد و به او گفت: «مردم می‌خواهند باور کنند که می‌توانند برای خلاص شدن از شر چربی‌های بدن، کمی قرص بخورند. میدونم که میدونی چقدر قدرت داری من می دانم که شما این را می دانید.” در سال 2015، ده نفر از همکاران او – پزشکان، جراحان و استادان – نامه ای به رئیس پزشکی دانشگاه کلمبیا فرستادند و بیان کردند که چگونه از اینکه کالج پزشکان و جراحان کلمبیا “متعجب و ترسیده اند” دانشگاه به دکتر مهمت اوز اجازه می دهد تا انتصاب استادان را به عهده بگیرد، بدون این که به پست اداری ارشد در بخش جراحی اشاره کنیم، “با این استدلال که دکتر اوز” بارها نسبت به علم و پزشکی مبتنی بر شواهد تحقیر کرده است. مخالفت بی‌اساس و بی‌رحمانه‌ای با مهندسی ژنتیک محصولات غذایی. بدتر از همه، او با ترویج شارلاتانیزم و شفا به نفع منافع مالی شخصی، بی‌صداقتی شدید نشان داده است.»

و با این حال مهمت اوز هرگز متوقف نمی شود، هرگز کند نمی شود. گاهی اوقات ممکن است لازم باشد که تبلیغات یک بخش خاص از اطلاعات مشکوک را متوقف کنید، اما همیشه چیزهای بیشتری وجود دارد. برای این منظور، همه‌گیری یک جکپات واقعی برای او بود – او مروج صدای یک کارآزمایی بالینی هیدروکسی کلروکین “خود گزارش شده” بود و بینندگان را در سال 2020 شوکه کرد وقتی به فاکس گفت که اگر “باز کردن مدارس فقط 2 تا 3 درصد هزینه داشته باشد”. از نظر مرگ و میر کلی… این ممکن است مصالحه ای باشد که برخی افراد ممکن است فکر کنند.

نقش او به عنوان محبوب جنبش محافظه کار برای مبارزه برای آزادی پزشکی در سال 2018 برای او قطع شد، زمانی که دونالد ترامپ او را به جلسه ای در شورای رئیس جمهور در مورد ورزش، تناسب اندام و تغذیه منصوب کرد. اما دعوت مداوم به فاکس نیوز یک چیز است، و انتخاب شدن در یک موقعیت سیاسی چیز دیگری است. و در حالی که آمریکا هرگز پزشکان در دولت کم نداشته است – یا پزشکانی که تقریباً فاقد صلاحیت برای خدمات عمومی هستند – اوز ممکن است اکنون خود را بین سنگ ایدئولوژیک و سندان گرفتار ببیند که باید به رای دهندگان به خاطر اعتقادات به ظاهر بسیار متحرک خود پاسخ دهد.

اوز در مصاحبه اخیر با WGAL News، که وب سایت کمپینش گفته است، “او به معنای واقعی کلمه قلب تپنده ای را در دستان خود نگه داشته است. او می داند که زندگی چقدر ارزشمند است و 100٪ طرفدار زندگی است.” او گفت: “من طرفدار زندگی هستم. زندگی، به استثنای سه استثنای معمول، به ویژه سلامت مادر، اما همچنین زنای با محارم و تجاوز جنسی.” الکتریکی هر شش هفته یکبار تغییر می کند، اما قلب نمی تپد.

این یک داستان مشابه در مورد حقوق اسلحه است. اوز خود را «معتمد راسخ به متمم دوم و حق قانون اساسی ما برای حمل اسلحه برای محافظت» می‌خواند، اما در گذشته او مهمانانی را به برنامه خود دعوت کرده است تا درباره قوانین پرچم سرخ صحبت کنند و از پزشکان دیگر خواسته است که آشکارا در مورد آن صحبت کنند. “بحران بهداشت عمومی” خشونت با اسلحه. او ادعا می کند که “در برابر چین سرسخت” است، اما کالاهای او در آنجا ساخته می شوند.

دکتر اوز مدت‌هاست که منبع خشم بسیاری از آمریکایی‌هایی است که به مسائلی مانند اخلاق پزشکی و امنیت عمومی اهمیت می‌دهند. اما آن لحظات در زندگی حرفه ای خود که او به عنوان مردی صحبت می کرد که حداقل کمی از علم و انسانیت می فهمید، ممکن است پاشنه آشیل او را ثابت کند. شما نمی توانید به سادگی اظهارات قبلی خود را از آرشیو عمومی حذف کنید. و همه رای دهندگان، صرف نظر از ایدئولوژی هایشان، شایسته نامزدهایی هستند که در مورد مواضع خود صادق باشند – نه اینکه در واقع کجا زندگی می کنند. اما اوز، مردی که توسط پزشکان همکارش به دلیل «عدم صداقت باورنکردنی» مورد توجه قرار گرفته است، مدت‌هاست که از جذابیت گسترده بودن نمادی برای مادران یوگا و کلاه‌های MAGA لذت می‌برد. اکنون او باید تصمیم بگیرد، نه اینکه واقعاً کیست، چه کسی می خواهد رای دهندگان او را باور کنند. و در حالی که هیچ کمبودی برای شارلاتان های موفق در سیاست وجود ندارد، “دکتر آمریکا” ممکن است به زودی خود را به اندازه کافی خوب ببیند که یک سناتور پنسیلوانیا باشد.

مطالب مرتبط: پاستا ایده آل برای شب های گرم تابستان شامل گوجه فرنگی تازه و بری روغنی است

افراد مشهور بیشتر در سیاست:[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter Wonmaniakuşadası escortbetroadmobil ödeme bozdur