پس از یک بیماری همه گیر، هزینه یک تماس تلفنی از طرف پزشک چقدر است؟

[ad_1]

شاید اخیراً برای شما این اتفاق افتاده باشد: پزشک شما تماس گرفته تا با شما تماس بگیرد، 11 تا 20 دقیقه صحبت کند، شاید به سؤالی که با مطب او تماس گرفته‌اید پاسخ دهد، یا بپرسد که واکنش شما به تغییر دارو چگونه است.

به همین دلیل است که اگر از Medicare استفاده می کنید، پزشک شما حدود 27 دلار دریافت می کند – اگر بیمه خصوصی داشته باشید شاید کمی بیشتر باشد.

پشت این تماس‌ها یک کد صورت‌حساب چهار رقمی «ثبت‌نام مجازی» وجود دارد که در طول همه‌گیری برای تماس‌های تلفنی که دقیقاً در این محدوده ادامه دارد ایجاد شده است، که توجه گروه‌هایی از پزشکان را به خود جلب کرده است.

این بخشی از یک بحث بسیار بزرگتر است که به طور فزاینده داغ می شود: آیا بیمه گران باید برای بازدیدهای فقط صوتی بپردازند؟ و اگر این کار را بکنند، آیا باید همان نرخ بهبودی را بپردازند که زمانی که بیمار در مطب دکتر نشسته است، همانطور که در زمان همه گیری مجاز بود؟

برخی گروه‌های پزشکی و دیگر کارشناسان هشدار می‌دهند که تعلیق یا کاهش پرداخت‌ها فقط برای صدا می‌تواند باعث کاهش شدید خدمات بهداشتی از راه دور توسط ارائه‌دهندگان شود. سایر ذینفعان، از جمله کارفرمایان که برای پوشش بهداشتی پرداخت می کنند، می ترسند که یکسان بودن پرداخت ها برای ویزیت های بهداشتی از راه دور تنها با صدا ممکن است منجر به هزینه بیش از حد شود. آیا این به عنوان مثال منجر به سیل تماس های پیگیری غیر ضروری خواهد شد؟

رابرت برنسون، یکی از همکاران مؤسسه شهری که بیشتر دوران حرفه‌ای خود را صرف مطالعه روش‌های پرداخت کرده است، می‌گوید که اگر بیمه‌گران هزینه بسیار کمی بپردازند، پزشکان – که اکنون به بازپرداخت عادت کرده‌اند – ممکن است دیگر تماس‌های بعدی برقرار نکنند. ممکن است این کار را رایگان انجام داده باشند. قبل از همه گیری

اما وی افزود: «اگر آنچه را که آنها می‌خواهند، برابری شخصاً پرداخت کنید، از بیت المال سود خواهید برد. سیاست درست جایی در میانه است.”

کدهای صورت‌حساب مدیکر، اگرچه موضوعی کسل‌کننده و مرموز است، اما توجه بسیاری را از سوی پزشکان، بیمارستان‌ها، درمانگران و دیگران به خود جلب می‌کند، زیرا مبنای پرداخت هزینه‌های مراقبت‌های بهداشتی در ایالات متحده است. حکم Medicare به عنوان یک راهنما و راهنمای بیمه‌گران خصوصی در تعیین سیاست‌های پرداخت خود عمل می‌کند.

هزاران کد وجود دارد که هر نوع درمان ممکن را توصیف می کند. بدون کد امکان پرداخت وجود ندارد. ایجاد کدها و تعیین میزان بازپرداخت توسط مدیکر، که برای انعکاس مقدار کار انجام شده در نظر گرفته شده است، باعث ایجاد لابی شدید توسط منافع تجاری علاقه مند می شود. انجمن پزشکی آمریکا بخشی از درآمد خود را از حقوق مجموعه خاصی از کدهای صورتحساب پزشک به دست می آورد. کدهای دیگر توسط گروه های دندانپزشکی و همچنین توسط مراکز خدمات مدیکر و مدیکید یا سازمان های دولتی Medicaid ایجاد شده است.

ایده کد «ثبت نام مجازی» قبل از همه‌گیری در سال 2019 آغاز شد، زمانی که مدیکر آن را فعال کرد تا تماس‌های تلفنی پنج تا 10 دقیقه‌ای با پزشکان را برای پاسخگویی به بیماران شناسایی شده پوشش دهد. حدود 14 دلار پرداخت می کند.

وقتی همه‌گیری شیوع پیدا کرد، کنگره و دولت ترامپ به طور گسترده‌تری در را به روی سلامت از راه دور باز کردند و به طور موقت محدودیت‌ها را برداشتند – عمدتاً محدودیت‌هایی که چنین خدماتی را به مناطق روستایی محدود می‌کنند.

در همین حال، امسال CMS یک کد صورت‌حساب برای «بازرسی‌های مجازی» طولانی‌تر – تماس‌های 11 تا 20 دقیقه‌ای – با پرداخت مبلغی در حدود 27 دلار به صورت نقدی اضافه کرد و بیمار 20٪ در هزینه اضافی مشارکت می‌کند. هدف از این تماس‌ها تعیین این است که آیا بیمار باید وارد شود یا در غیر این صورت یک ویزیت ارزیابی طولانی‌تری داشته باشد یا اینکه آیا مشکلات سلامتی او به سادگی از طریق تلفن قابل رسیدگی است.

و پزشکان می گویند که مجاز کردن صدا فقط برای مراقبت یک گام مثبت برای آنها و بیمارانشان است.

دکتر جک رزنک جونیور، متخصص پوست و رئیس منتخب انجمن پزشکی آمریکا، گفت: “من از بیمارانی مراقبت می کنم که دو یا سه ساعت رانندگی می کنند و در مکان هایی بدون پهنای باند زندگی می کنند.” زمانی که گزینه ویدیو کار نمی کند، داشتن یک نسخه پشتیبان برای این بیماران مهم است.

با این حال، تمرکز بر مراقبت تلفنی به تنهایی نگرانی هایی را ایجاد کرده است.

برنسون گفت: “در اینجا یک دعوت نامه برای تبدیل هر تماس پنج دقیقه ای به یک تماس 11 تا 20 دقیقه ای وجود دارد.”

کد Medicare به “سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی واجد شرایط”، مانند دستیاران پزشکی یا پرستاران شاغل، اجازه می دهد تا هزینه چنین تماس هایی را دریافت کنند. بیمه‌گران خصوصی قوانین خود را در مورد اینکه آیا غیرپزشکان می‌توانند هزینه تماس‌های بعدی را دریافت کنند یا خیر تعیین می‌کنند. مشخص نیست که چه بخشی از درآمد حاصل از اختصاص این کارمندان به انجام این آزمایشات کوتاه و تلفنی منجر به انجام عمل پزشکی می شود.

برای جلوگیری از استفاده بیش از حد، CMS قوانینی را وضع کرده است: اگر تماس طی هفت روز پس از بازدید ارزیابی، حضوری یا از راه دور پزشکی انجام شود، نمی‌توان از کد استفاده کرد. همچنین اگر پزشک تصمیم بگیرد که بیمار باید فوراً مراجعه کند، نمی تواند هزینه تماس را دریافت کند.

با این حال، وقتی وضعیت اضطراری بهداشتی به پایان می رسد، بیشتر پرداخت ها فقط برای صوتی است. پیش بینی می شود وضعیت فوق العاده حداقل تا پایان سال جاری ادامه داشته باشد. کنگره یا احتمالاً CMS ممکن است قوانین مربوط به پرداخت‌های فقط صوتی را تغییر دهد و انتظار می‌رود که لابی‌گری بسیار بیشتری انجام شود.

در حالی که کدهای ثبت مجازی دائمی شده‌اند، تیم‌های پزشکی با مدیکر لابی می‌کنند تا تعدادی دیگر از کدهای ویزیت فقط تلفنی ایجاد شده در طول همه‌گیری را حفظ کند، از جمله چندین کد که به پزشکان اجازه می‌دهد برای ویزیت‌های فقط تلفنی که پزشک به طور بالقوه تشخیص می‌دهد، هزینه دریافت کنند. شرایط و برنامه درمانی را تعیین می کند.

برای کسانی که ارزیابی صوتی و بازدیدهای مدیریتی در نظر گرفته می شوند، Medicare حدود 55 دلار برای یک تماس 5 تا 10 دقیقه ای و 89 دلار برای یک تماس 11 تا 20 دقیقه ای در طول یک اورژانس بهداشت عمومی پرداخت کرد.

دکتر آدا استوارت، رئیس آکادمی مطالعات خانواده آمریکا، گفت: «چه ما بیماران را در خانه ببینیم، چه از طریق ویدیو یا تلفن، به همان کدنویسی و پرداخت‌های مشابه نیاز داریم، زیرا کار مشابهی درگیر است. پزشکان

به گفته سوزان دلبانکو، مدیر اجرایی Catalyst for Payment Reform، گروهی از کارفرمایان که می‌خواهند روش‌های پرداخت برای مراقبت‌های بهداشتی دوباره طراحی شود، بسیاری از بیماران مفهوم سلامت از راه دور را دوست دارند. و برای برخی از بیماران، این ساده ترین راه برای مراجعه به پزشک است، به خصوص برای کسانی که دور از مناطق شهری زندگی می کنند یا نمی توانند اوقات فراغت خود را در محل کار یا خارج از خانه بگذرانند.

اما، او گفت، کارفرمایان «نمی‌خواهند نسبت به گذشته یا به اندازه دیگران مجبور به پرداخت بیشتر برای این کار شوند. [in-person] زمانی که این ارزش برای بیمار یکسان نیست، ویزیت می شود.


KHN (خبر سلامت قیصر) یک اتاق خبر ملی است که روزنامه نگاری عمیق در مورد مسائل بهداشتی تولید می کند. همراه با تجزیه و تحلیل خط مشی و بررسی ها، KHN یکی از سه برنامه عملیاتی اصلی KFF (Family Foundation Kaiser) است. KFF یک سازمان غیرانتفاعی با استعداد است که اطلاعاتی در مورد مسائل بهداشتی کشور ارائه می دهد.

در جلسه توجیهی رایگان صبحگاهی KHN مشترک شوید.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortmobil ödeme bozdurbirthday giftkameralı su tesisatçısıyün cami halısı