پس از طوفان: یک سال پس از 6 ژانویه، حامیان ترامپ همچنان در طوفانی از توطئه ها شکست می خورند.


واشنگتن، دی سی – 6 ژانویه 2022، اولین سالگرد هجوم به ساختمان کنگره، تنها چیزی که وفاداران ترامپ می توانستند روی آن توافق کنند این بود که همه مقصر قتل عام آن روز بودند، به جز آنها.

جیم گریفین، که ژانویه گذشته در خارج از ساختمان کنگره بود، گفت که تمام عوامل نفوذی FBI “در سراسر این رویداد حضور داشتند و به مردم گفتند که وارد کنگره شوند.”

گریفین که در حال پخش کارت‌های ویزیت بود که خود را «کاپیتان واقعی آمریکا» می‌نامید و عکس‌هایی از او با کت و شلوار که پرچم 20 فوتی آمریکا را روی کاپیتول نشان می‌داد، می‌دانست که عوامل نفوذی چه کسانی هستند.

“QAnon FBI است. … عوامل نفوذی FBI QAnon هستند. آنها هستند که با توجه به کودتای نافرجام این رویداد را سازماندهی کردند. گریفین گفت QAnon کسی بود که به “نانسی پلوسی و تمام دفاتر آنها و این همه مزخرفات” حمله کرد. در عین حال، نفوذی ها فقط دو نفر از آنها بودند [among] حداقل 4 میلیون نفر در 6 ژانویه گذشته در کاپیتول.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


گریفین در حالی که شمعی روشن را در شیشه شفاف استارباکس در حین احتیاط شبانه در بیرون از مرکز بازداشتگاه مرکزی دی سی، که بقیه اعضای گروه را در خود جای داده است، نگه داشت، صحبت کرد. شورشیان هاردکور در حالی که در انتظار محاکمه است. در طول کودتا در طول کودتا، میلیون ها دلار او به ده ها کاهش یافته بود.

گریفین گفت Antifa و BLM نیز مسئول 6 ژانویه هستند. «چهار اتوبوس با آنتیفا و در توالت ترامپ بودند. و مردی که 75000 دلار دریافت کرده بود به آن اعتراف کرد.

واضح است که گریفین منظورش را داشته است جان ارل سالیوانکه فیلم تیراندازی اشلی بابیت را به او فروخت 90000 دلار خبرگزاری اما پس از اینکه دولت او را متهم به مشارکت در قیام کرد، پول او به عنوان دستاوردهای غیرقانونی گرفته شد.

او سال گذشته گریفین را همراهی کرد و این “جان بزرگ” بود. او شبه نظامیان را مقصر خشونت 6 ژانویه دانست، نه QAnon یا antifa. اف‌بی‌آی افرادی را داشت که به پسران مغرور، محافظان سوگند نفوذ کردند، که در واقع مردم را به سمت پله‌ها به سمت درهایی که جلوی آنها باز بود و به موانعی که جلوی آنها عقب نشینی می‌کردند هدایت می‌کردند.»

بیگ جان در ارزیابی خود از جمعیت 6 ژانویه متواضع تر از گریفین بود و آن را “بیش از یک میلیون” نامید. او به حامیان ترامپ که وارد ساختمان کنگره شده‌اند گفت: «هیچ‌کسی که اجازه ورود به ساختمان را نداشته باشد وارد این ساختمان نشده است».

مطالب مرتبط: دموکرات ها بی سر و صدا در حال بررسی استفاده از اصلاحیه چهاردهم برای جلوگیری از نامزدی ترامپ در انتخابات 2024 هستند.

ویلما وارد ادعا می کند که آنتیفا نیز قابلمه را هم زده است. او گفت که این فیلم‌ها نشان می‌دهد که مردم به آنتی‌فا در میان جمعیت اشاره می‌کنند و برخی می‌گویند بله. “بابیت توسط یک افسر کاپیتول هیل که ادعای آن را داشت کشته شد بارها به او هشدار داد در حالی که از پنجره شکسته ای که آخرین سد بین شورشیان و اعضای کنگره بود بالا می رفت.

وارد در پاسخ به این سوال که آیا اعضای آنتیفا در زندان وجود دارند یا خیر، گفت: «بله، وجود دارد. وجود دارد. حداقل این چیزی است که وقتی به زندانیان می نویسیم به چه کسی اعتماد کنیم و به چه کسی نه؟

این توطئه ها می تواند از نیوزمکس باشد.واقعی ترین کانال تلویزیونی” پیش از این برای استخدام روزنامه نگاران شناخته شده بود اخراج شد برای آزار جنسی. بیننده روزانه آن به 93000 کاهش یافته است افت بیش از 70 درصدی پس از برخاستن کوتاه مدت پس از انتخابات، پس از تغذیه مخاطبان خود با رژیم غذایی ثابت دروغ بزرگ اینکه انتخابات توسط ترامپ دزدیده شده است. نیوزمکس لیسیدن کفش در دعواهای حقوقی به دست آورده است که میلیاردها دلار از افراد و مشاغل تبلیغ می کنند.اتهامات بی اساس تقلب در انتخابات

مایکل، خبرنگار نیوزمکس، در میان روزنامه‌نگارانی بود که در خارج از زندان دی‌سی بودند که پنج به یک از توطئه‌گران بیشتر بود. وی با بیان این که “آیا مدرکی وجود داشت که رئیس جمهور ترامپ از مردم خواسته بود پنجره ها یا درها را بشکنند”، اظهاراتی که به نظر می رسد گفته است، و به سوال خود پاسخ داد: “هیچ مدرکی وجود ندارد.”

پس از تبادل نظر شدید، با مایکل، که از من پرسید: “تو محافظه کار هستی؟”، او نظر خود را در 6 ژانویه بیان کرد. او واقعاً حامیان ترامپ را مقصر می‌دانست که سعی می‌کرد روز را با دیوانه شدن MAGA تغییر دهد: «فکر می‌کنم این جشن نامزدی پرزیدنت ترامپ در دوران ریاست‌جمهوری او بود که از کنترل خارج شد و ذهنیت جمعیت غالب شد.»

مطالب مرتبط: از باندی تا روتوندا: چگونه اجازه دادن به تروریسم دور منجر به شورش کنگره شد

نظر او ممکن است همکارانش در نیوزمکس را شوکه کند. حتی زمانی که قیام در اوج بود، از قبل سرزنش می کردند آنتیفا و BLM “نفوذ کنندهدر شب 6 ژانویه، نیوزمکس جمعیت را بی گناه اعلام کرد.حامیان ترامپ این کارها را انجام ندهید “- به عنوان حامی مهمانی در هتل های سراسر شهر، مخالف اجباری ماسک و منع آمد و شد، از کارکنان و مهمانان سوء استفاده کرد و گفت: “ما پیروز شدیم.”

از 6 ژانویه، Newsmax هیچ توطئه ای را پشت سر نگذاشته است. او آن را “عملیات پرچم جعلیحدس زده می‌شود که مایکل فانون، پلیس دی‌سی، یک تیزر را زده است از جمعیت ترامپ تا زمانی که دچار حمله قلبی و ضربه مغزی شد،با آنتیفا اشتباه گرفته شده.» او پا را بلند کرد داستان مت گیتس که FBI سازماندهی و در قیام شرکت کرد.

به نظر می رسد یک شرکت کننده در 6 ژانویه اشتباه راه خود را یاد گرفته است. کیت اسکات گفت که از «فرقه تقلب در انتخابات» ترامپ جان سالم به در برده است. قبل از 6 ژانویه، “زندگی من را بلعید”. اسکات، یکی از ساکنان کورپوس کریستی، تگزاس، گفت: “اگر توییتی از سوی Stop the Steal منتشر شود مبنی بر اینکه یک تجمع در لنسینگ، میشیگان برگزار می شود، من همه چیز را رها می کنم و به آنجا می روم.” از 6 ژانویه.

اسکات می گوید: “ترامپ به اندازه کافی دور نرفته است.” اسکات نمی خواست قیام ادامه پیدا کند، بلکه می خواست: «این فقط یک تئاتر سیاسی بود. [Trump] آیا او فقط سعی می کرد در آن روز در 6 ژانویه برای سخنرانی خود توجهات را به خود جلب کند، یا واقعاً سعی داشت به همه نشان دهد که تقلب شده و تقلب را افشا کند؟”

اسکات از ترامپ می خواست سیدنی را منصوب کند.انتشار کراکنپاول به عنوان یک مشاور ویژه. او گفت که ترامپ می تواند از شر FBI و رئیس سیا خلاص شود. کارهایی وجود دارد که او می تواند انجام دهد تا واقعاً در آن غوطه ور شود و “تقلب در انتخابات” را در نظر بگیرد.

مطالب مرتبط: رای دهندگان جمهوری خواه در واقع دروغ بزرگ 6 ژانویه را “باور” نمی کنند – آنها در حال تقلب هستند.

ایمان اسکات تزلزل ناپذیر بود: انتخابات به سرقت رفت. زمانی که آنها خواستار شواهدی مبنی بر تقلب در رای دهندگان غیر از ادعاهای شفاهی شدند، از آنجا دور شد. مشکل اسکات فرقه نبود. این رهبر فرقه بود. ترامپ که مشتاق تبلیغات بود، او و عامل اصلی تقلب در انتخابات را رها کرد.

جولی که اهل دی سی است، عقاید اشتباه اسکات را به اشتراک می گذارد. او شب انتخابات را در حالی تماشا کرد که «ماشین ها نمی توانستند صدای ترامپ را کنترل کنند. آنها به یکباره در شش ایالت ترک تحصیل کردند: نوادا، جورجیا، نوادا، میشیگان و دیگران.

در فرقه‌ای که ممکن است قوی‌تر از رهبر باشد، میکی ویتهافت جایگاه ویژه‌ای دارد. او مادر شهیدشان اشلی بابیت است. اوایل روز مقابل کاپیتول، Withoeft مارجوری تیلور گرین را در آغوش گرفت و دروغ دزدیده شدن انتخابات.

او در خارج از زندان گفت: “میهن پرستان می ترسند در حال حاضر در تعداد زیادی ظاهر شوند و چه کسی می تواند آنها را به خاطر تحت تعقیب قرار دادن آنها سرزنش کند.” شورشیان در زندان “کاری جز حمل پرچم انجام ندادند.” اشلی “حق حضور در ساختمان را داشت.”

وی با ابراز قدردانی از نمایندگان این کشور گفت: “رهبران ما کجا هستند؟” لیزرهای فضایی یهودی، قاچاق جنسی کودکان، و سرگردانی با منکران هولوکاست.

مسخره کردن مارجوری تیلور گرین، مت گوتز، پل گوسار آسان است. جدا شدن از واقعیت برای تماشای از نزدیک عالی است. چهار میلیون در 6 ژانویه! آنتیفا! انتخابات دزدیده شده! QAnon!

اما مسحور شدن توسط توطئه ها مانند این است که فکر کنیم خورشید چیزی نیست جز فوران های گازی که از آن فوران می کند، به جای اینکه بفهمیم خشم سطح توسط هسته قابل اشتعال ایجاد شده است.

مطالب مرتبط: چگونه Unite the Right راه را برای 6 ژانویه هموار کرد – و به راه اندازی برخی از بزرگترین بازیکنان شورش کمک کرد

در سالگرد 6 ژانویه، درخشش هایی از هسته های سفید درخشان وجود داشت.

اسکات گفت که قوانین مربوط به شناسایی عکس را به رای دادن و “رهایی از این همه رای گیری پستی” ترجیح می دهد.

جیم گریفین که از سؤالات من ناراحت شده بود، با اشاره به کلاه گاددن من گفت: «تو از ما نیستی». این همان مار زنگی حلقه شده است که می‌گوید: «پا روی من نگذار». من در لباس مبدل بودم. وقتی با فرقه‌های ترامپ مصاحبه می‌کنید، لباس‌های دوستانه پاسخ‌های صادقانه‌تر و حملات کمتری را به دنبال دارد.

او تکرار کرد: “تو از ما نیستی.” می دانید ما چیستیم؟

میکی ویفت گفت این مملکت گم نشده بدان که در دل تو گم نشده ایم.

احساسات به طور یکپارچه ترکیب می شوند. در زیر پروازهای فانتزی مرگبار، حس سوزاندن نهفته است. آمریکا گم شده است، اما در ذهن آنها این دیدگاه رمانتیکی است که هرگز وجود نداشته است. کار سخت دیگر مورد احترام نیست. فضیلت مرد، پلیس و سرباز، مورد احترام نیست. رای دادن، تنها سیستم نادر عاری از تقلب، کاملاً فاسد است.

و آنها حق دارند که آمریکا در حال مرگ است، اما نمی توانند بیماری یا علائم را تشخیص دهند. او از الیگارشی ها، هرج و مرج آب و هوا، فرهنگ اسلحه، پلیس نژادپرست، بیماری های همه گیر بی پایان، سرگرمی های اطلاعاتی، بدبختی برای آلونک ها، رفاه برای گربه های چاق در حال مرگ است.

فرقه‌های ترامپ متقاعد شده‌اند که آنها ابرقهرمانانی هستند که ملت را نجات می‌دهند، در حالی که در واقع چاقو می‌زنند و آمریکا را با هزاران بریدگی می‌کشند.

مطالب مرتبط: پاورپوینت 38 صفحه ای TrumpWorld برای توجیه تضعیف انتخابات توزیع شده است

برای مبارزه با تقلب انتخاباتی ساختگی، اسکات خواستار سرکوب واقعی رأی دهندگان شد.

درخواست Whithoeft، “We Are Not Lost” مربوط به توطئه تبادل بزرگ تاکر کارلسون است، که در آن سفیدپوستان با انبوهی از وحشی های بیمار در سراسر مرزهای ما سرازیر می شوند.

جمله گریفین، “مردمی که سخت کار می کنند و فداکاری می کنند” یک تولید است. این ایدئولوژی رئیس جمهور اندرو جکسون است. آمریکایی های سفیدپوست تولیدکنندگان، کارگران سخت کوشی هستند که فداکاری می کنند و ثروت می آفرینند. اما آنها با انگل های بالا و پایین آلوده هستند. ترامپ آنقدر جکسون را دوست داشت که پرتره ای از نسل کشی سرخپوستان را در کاخ سفید کشید.

ترامپ و تاکر شورشیان را متقاعد کردند که آمریکا به دلیل «بیگانه‌های غیرقانونی» و سیاه‌پوستان روی نردبان رفاهی درست زیر آنها و لیبرال‌های مضحک و کارشناسان متکبر روی نردبان درست بالای سرشان در حال مرگ است. فرقه ترامپ از سرزنش یا حتی پرستش افرادی که در بالای نردبان هستند، امتناع می‌ورزد، به طوری که توسط مردانی که برای اولین تریلیونر و اولین استعمار فضا رقابت می‌کنند، به بهشت ​​هم کشیده می‌شود.

برای کنار آمدن با این واقعیت خشن که آمریکا در حال مرگ است، با خیال پردازی دیوانه وار که تقصیر به گردن مهاجران، سیاه پوستان، معلمان مدارس دولتی، مسلمانان، کارشناسان بهداشت عمومی است، نیازمند بازی فریبکاری چنان پیچیده است که حتی اگر امروز QAnon ناپدید شود، توطئه های دیوانه وار جدید فردا ظاهر می شوند تا شکاف بین دنیای عجیب و غریب راست افراطی و واقعیت را پر کنند.

فرقه ترامپ شوخی نیست. متعصبان بخش کوچکی از کشور هستند، شاید 15-20 میلیون رای دهنده. اما آنها قلب شیطانی حزبی هستند که فرمول پیروزی را در توطئه، سرکوب رای دهندگان، بی کفایتی دموکراتیک، خشم این که آموزش نژادپرستی نژادپرستی واقعی است (که با نام دیگر CRT شناخته می شود) و یک ماشین تبلیغاتی است که جوزف گوبلز را حسادت می کند.

اگر راست فاشیست به قدرت برسد، پس این افسانه دیوانه وار مبنی بر اینکه انتخابات 2020 دزدیده شده و اف بی آی و آنتیفا پشت این قیام هستند، در حال تبدیل شدن به واقعیت ما است. ما را خواهند کشاند در یک دنیا جایی که “هرکسی که بتواند شما را به چیزهای پوچ باور کند، می تواند شما را به جنایات وادار کند.”


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر