پس از رونق تکیلا، Dos Estaciones نشان می دهد که چگونه جوامع مکزیکی که رها شده اند تغییر کرده اند.

[ad_1]

در درام حساس Dos Estaciones، اولین نمایش جشنواره فیلم ساندنس امسال، ماریا گارسیا (ترزا سانچز) صاحب بزرگ یک کارخانه تکیلا در مکزیک است. با این حال، او در حال مبارزه است. از آنجایی که فوزاریوم به آگاو برخورد می کند که دزدیده نمی شود و کارخانه های خارجی همه چیز را می خرند، ماریا در پرداخت حقوق کامل کارمندان خود دچار مشکل می شود. او امیدوار است با استخدام رافائلا (رافائلا فوئنتس) همه چیز را تغییر دهد، اما علاقه ماریا ممکن است بیشتر از حرفه ای باشد.

کارگردان و فیلمنامه نویس خوان پابلو گونزالس مطالعه ای صمیمانه از شخصیت ها ایجاد کرده است که به مضامین سنت و تغییر نگاه می کند. او همچنین خط داستانی را معرفی می کند که شامل تاتین ورا، آرایشگر ماریا است که او نیز آرزوهایی دارد. شیوه ای که این دو شخصیت با مسائل شخصی و حرفه ای خود دست و پنجه نرم می کنند در قلب این فیلم جذاب قرار دارد.

مطالب مرتبط: جهانی شدن و آگاو آبی

گونزالس در طول جشنواره فیلم ساندنس برای Dos Estaciones با سالون صحبت کرد.

چیزی که من واقعاً در مورد فیلم شما تحسین می کنم این است که در مزارع آگاو باز می کنید و در طول فیلم بینندگان را در امتداد تسمه نقاله، در اتاق هایی که تکیلا درست می کنند هدایت می کنید تا روند و مراقبت از یک عملیات خانوادگی احساس شود. می توانید بگویید چگونه «اثر» را در فیلم ارائه کردید؟ Dos Estaciones یک حس تقریبا مستند دارد و من تحت تأثیر تمام جزئیاتی که دیدم قرار گرفتم.

این فیلم در مورد کار، کار و کار فیزیکی است. من در Atotonilco el Alto در ایالت Jalisco بزرگ شدم، شهری که در آن فیلمبرداری کردیم. من در مقابل کارخانه تکیلا پدربزرگم بزرگ شدم – ما به معنای واقعی کلمه آن طرف خیابان کارخانه ای که پدرم در آن کار می کرد زندگی می کردیم. من از بچگی این کار را دیدم. من او را به خوبی می شناسم و افراد زیادی را می شناسم که این کار را انجام می دهند. وجود آن در فیلم برای من بسیار مهم بود، زیرا کار بسیار به مکان و چشم انداز آن مکان مرتبط است، بنابراین برای من بسیار مهم بود.

ماریا مستاصل است و هنوز هم بسیار رواقی به نظر می رسد، حتی وقتی رافائلا به او می گوید که در صورت فروش می تواند صورت حساب هایش را بپردازد. با این حال، در حالی که در کامیونش دونات درست می کند یا با رافائل می رقصد، لبخند می زند. در مورد رشد شخصیت بزرگ او چه می توانید بگویید؟

مشخصا زمان زیادی طول کشید تا شخصیت ماریا را بسازیم. ما با ترزا در سال 2017 کار کردیم و در سال 2020 فیلمبرداری کردیم. ضمن توسعه شخصیت، فیلم را هم نوشتیم. شخصیت ماریا پیچیده است، زیرا او این جنبه بسیار رواقی را داشت، که اکنون اوست – همه چیزهایی که در زندگی از سر گذرانده است، به همین دلیل است که او همان چیزی است که در حال حاضر است – اما این اجمالی از شادی گذشته او هنگام تهیه دونات نیز وجود دارد. ، رقصیدن یا صرف شام با رافائل. برای ما بسیار مهم بود که چنین شخصیت سخت گیرانه ای بسازیم، اما همچنین به اندازه کافی پیچیده بود که شخصیت چند بعدی او را نشان دهد. همه روابط ماریا معاملاتی است. فیلم از این نظر صریح نیست، اما درباره طبقه خاصی در مکزیک نظر می دهد. حتی در این شهرها آن ساختار طبقاتی را می بینید که بر روابط انسانی تأثیر می گذارد.

صحنه عالی برای نشان دادن این، جشن تولدی است که ماریا می آید تا از رافائل بخواهد برای او کار کند. ماریا با تغییر دنیای اطرافش مقدار مشخصی از قدرت دارد. مشاهدات شما در این مورد چیست؟

مشکل وجودی او این است که مریم قدرتی که داشت را ندارد. جایگاهی دارد، اما در طول تاریخ و سنت به دست آمده است. او دیگر قدرت یا پولی ندارد، بنابراین من واقعاً علاقه مند بودم که او چگونه آن را در سطح انسانی اداره می کند. ماریا مردی است که در گذشته قدرت بسیار بیشتری داشته است. او یک انسان پیچیده است، اما همچنین بخشی از ساختار طبقاتی قدرتمندی است که به او قدرت و امتیاز زیادی داده است – و این قدرت به معنای کنترل است. در این مرحله از زندگی، او کنترل و قدرت خود را از دست می دهد. صحنه بسیار واضحی وجود دارد که در آن او به تاتین پیشنهاد کمک می دهد و فکر می کند که ماریا اشتباه می کند: تو داری همه این مشکلات را پشت سر می گذاری و می خواهی کمک کنی؟ آیا واقعاً می خواهید کمک کنید یا فقط می خواهید قدرت و کنترل دیگران را حفظ کنید؟

ما نمی دانیم زندگی ماریا قبل از اینکه کنترل کارخانه را به دست بگیرد چگونه بوده است. زندگی خانواده او چگونه بود؟

من به این موضوع فکر نکرده بودم این واقعیت که ما خانواده او را نمی بینیم ما را به این فکر می کند که ماریا با چه کسی بزرگ شده است و در نهایت چگونه این تجارت را به دست آورده و به ارث برده است؟ به هر حال، ماریا زنی است در کسب و کاری که در دهه های 80 و 90 بسیار مغرور بود. همچنین اطلاعاتی در مورد رفتار و روابط فعلی او ارائه می دهد.

در مورد شخصیت تاتین چه تصمیمی گرفتید؟ موازی و تضاد جالبی با ماریا ارائه می دهد.

تاتین خیلی مهم بود. تاتین در زندگی واقعی تاتین است. او یک سالن در این روستا دارد، بسیار نزدیک به محل زندگی ماریا. او هر آخر هفته با مادرش به کازینو می رود. مهم بود که زندگی روزمره او را به تصویر بکشیم تا خود را با ماریا مقایسه کنیم، جایی که همه روابط او روابط قدرت است. ماریا بالای یک تپه، دور از همه زندگی می کند. تاتین دریچه ای به جامعه است، اما او قهرمانی است که به ندرت در مکزیک می توان آن را به این شکل روزمره به تصویر کشید، و او این زندگی کامل را در شهری در کوه های جالیسکو دارد که همیشه در مکزیک به عنوان فردی عقب مانده و فرهنگی کلیشه ای در نظر گرفته می شود. مکان ثابت

این فیلم یک داستان عاشقانه آرام است. چرا عاشقانه را به این شکل شگفت انگیز و ظریف به تصویر کشیدید؟

مهم این بود که در هر دو داستان، به خصوص داستان های عاشقانه شان، از دیدگاه آنها باشد. وقتی رافائل دستش را روی شانه ماریا می گذارد، نمی تواند اجازه دهد ماریا بیش از این احساس کند. ماریا چیزهایی را احساس می کند و به صمیمیت و میل به طرق مختلف فکر می کند. اتفاقی که بین ماریا و رافائل می افتد چندان دراماتیک نیست. برگردم به کلیشه های مربوط به زادگاهم، اینطور نیست [a telenovela]. برای او مهم بود که تاتین را ملاقات کند، آنها یکدیگر را دوست دارند. اتفاق می افتد. این زندگی است!


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


Dos Estaciones به تأثیر بیشتر کارخانه‌های خارجی و مارک‌های معروف تکیلا اشاره می‌کند و اینکه چگونه تجارت بزرگ فعالیت‌های خانواده را تهدید می‌کند. آیا می توانید در مورد این جنبه از داستان صحبت کنید؟

زمانی که به ساخت این فیلم فکر می‌کردم، اینجا بزرگ شدم و خانواده‌ام بیش از یک قرن درگیر ساخت تکیلا بودند، اما زمانی که در اواخر دهه 80 و اوایل دهه 90 بزرگ شدم، این رونق تکیلا در حال رخ دادن بود و این جوامع در حال وقوع بودند. خیلی متحول شد. . به نفع من است که در مورد این دگرگونی اظهار نظر و تمرکز کنم، اینکه چگونه نیروهای خارجی بر زندگی روزمره مردم اینجا تأثیر می گذارند.

چندین صحنه زیبا وجود دارد که زیبایی و تخریب دنیای طبیعی را نشان می دهد. تغییرات آب و هوایی چگونه بر صنعت تکیلا تأثیر می گذارد؟

این چیزی است که همه ما می دانیم در حال وقوع است و در همه جا وجود دارد. در این جامعه برای افرادی که ذرت می کارند که در فصل بارندگی ایجاد می شود بسیار وجود دارد. حتی این تغییر کرده است. این برای درک گذر زمان و تغییرات در چشم انداز بسیار مهم است و آنچه می توانید و نمی توانید کشت کنید تحت تأثیر قرار می گیرد. این بسیار تحت تأثیر تغییرات آب و هوایی است. روشی که زمین با آفت‌کش‌ها درمان می‌شود تأثیر زیادی بر سایر گیاهانی مانند آگاو و نمدار دارد که در این منطقه رشد می‌کنند، بنابراین تعامل با طبیعت در این فیلم به همین دلیل بسیار مهم است.

داستان های بیشتر برای خواندن:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort su tesisatçısıkuşadası escortbetroad