پر فروش‌ترین تابلو فرش‌

فرش های پرفروش در بازار کشور ما معمولاً به موارد مختلفی تابلو فرش ادامه مطلب‌ بستگی دارد. اول استادي كه قالي بافته است و دوم طرح فرش بر چه موضوعي بافته شده است و سوم نخ هايي كه براي بافت فرش استفاده مي شده است. بر اساس طرح فرش ، در اینجا برخی از محبوب ترین طرح ها آورده شده است:

– فرش خوابیده در باغ

– فرش های مهمانی سرگرم کننده

فرش پرفروش
– فرش عشایر عشایر

فرش پرفروش
– فرش های پیانوی زنانه

– فرش شاعر جوان

فرش پرفروش
– فرش های باغ ونیزی

بر اساس مواد فرش و نخ های استفاده شده در آن تابلو فرش‌ ، به شرح زیر است:

– ابریشم: در بافت فرشهای ابریشم از نخهای ابریشمی اصلی استفاده می شود ، نخ ابریشم از پیله کرم ابریشم بدست می آید. قیمت فرشهای ابریشم بالا است اما مقاومت و دوام آن بیش از سایرین است. اگر به فرشهای ابریشمی اصلی نگاه کنید ، می بینید که گره های تابلو فرش‌ محکمی در آن وجود دارد. هرچه این گره ها ظریف و محکم باشند ، مقاومت و قیمت فرش بالاتر خواهد بود.

– پشم و کرک: کرک کمی نرمتر از پشم است و با شانه زدن موهای حیوان بدست می آید. و نژاد حیواناتی که پشم آنها بریده می شود و همچنین نوع نخ ریسی ، قیمت فرش متفاوت خواهد بود. این فرش ها از دوام و زیبایی خاصی برخوردار هستند اما به پای ابریشم نمی رسند.

– نخ های مصنوعی (اکریلیک): یک ویژگی مهم در مورد نخ های مصنوعی وجود دارد و آن ضد حساسیت بودن آنها است. همچنین به خاطر داشته باشید که هزینه آنها نسبت به دو نوع قبلی کمتر است.

با توجه به گفته های ما در مورد انواع فرش ها ، هر شخص با توجه به سلیقه و بودجه خود فرش خریداری می کند.
این فرش دستباف است که پشتوانه آن تجربیات ارزشمند تابلو فرش‌ کارشناسان مجرب در این حرفه و دانش و تخصص متخصصان تجارت الکترونیکی است و بر اساس اصول کلیدی تنوع بالا ، محتوای دقیق و مشتری مداری ، روز به روز توسعه یافته است و به عنوان یک وب سایت. یک فروشگاه بین المللی راه اندازی کنید. در فارس فرش های شهرهای مختلف ایران که از مراکز مهم قالیبافی در گذشته بوده اند ، ارائه می شود.

شهرهایی مانند تبریز ، اصفهان ، قم ، مشهد ، کرمان ، کاشان ، نائین ، کرمانشاه ، همدان ، یزد ، اراک ، سنندج ، هریس ، فراهان ، کاشمر ، نیشابور ، بیرجند و … و همچنین تابلو فرش‌ انواع فرش های روستایی و عشایری در تزئینات مدرن و سنتی در نظر گرفته شده است که در اندازه های مختلف به مشتریان ارائه می شود. فرش های عشایر توسط قبایل مختلف ترک ، فارس و لر بافته می شود و زیبایی چشم نوازی دارد.
قبایل باستانی ایران مانند قشقایی ، بختیاری ، ترکمن ، شاهسون و … که زنان و دختران آنها مدتهاست علاوه بر شغل مهم دامداری در کنار پدر و شوهر خود به طور سنتی با پشم گوسفند و گاهی شتر ، خامه (آنها نخ پشمی دست ساز تولید می کردند و آن را به طور سنتی با گیاهان رنگرزی که در دامن طبیعت محل زندگی آنها بود رنگ می کردند و در چادرهای محل زندگی خود تابلو فرش‌ می ساختند و محصولات زیبایی مانند فرش ، فرش ، گلیم تولید می کردند و غیره فرش هایی که معمولاً در شهرهای نزدیک به محل زندگی این قبایل مانند شیراز و شهرکرد عرضه می شوند و به بازارهای جهانی مانند ایالات متحده ، کانادا ، آلمان ، ژاپن ، فرانسه ، ایتالیا ، ایالات متحده راه پیدا کرده اند.
امارات متحده عربی و … سی پرشیا به عنوان یکی از پیشگامان فروش آنلاین فرش دستباف ، از ابتدای عرضه صنایع دستی این محصولات صنایع دستی را در بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران دیجی کالا عرضه می کند تابلو فرش‌ محصولات aft در این وب سایت معتبر و در حال حاضر تامین کننده اصلی این گروه از محصولات در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا می باشد. این مجموعه همچنین در تلاش است تا از طریق وب سایت های معروف مانند آمازون و ای بی به بازارهای جهانی خرده فروشی فرش دست یابد تا محصولات تابلو فرش‌ خود را مستقیماً از تولید کنندگان به مصرف کنندگان بین المللی برساند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>