پرچم سرخ جمهوری خواهان: جمهوری خواهان هشدارها را نادیده می گیرند

[ad_1]

در چند روز گذشته به دلیل نظرسنجی جدید گالوپ که نشان می دهد هویت احزاب در میان رای دهندگان در چند ماه اخیر به طرز چشمگیری از دموکراتیک به جمهوری خواه تغییر کرده است، دست ها پاره شده و به هم فشرده شده است. همانطور که در مورد دولت یک ساله بایدن وجود دارد، به نظر می رسد که این امر نشان دهنده از بین رفتن امیدهای دموکرات ها برای موفقیت در انتخابات میان دوره ای نوامبر است. شناسایی حزب یکی از پیش‌بینی‌کننده‌های سنتی نتایج آینده است و این یکی خوب به نظر نمی‌رسد. به گفته گالوپ، تغییر در سال 2021 بزرگترین تغییر از سال 2006 بوده است:

به طور متوسط، ترجیحات آمریکایی ها برای احزاب سیاسی در سال 2021 مشابه سال های گذشته به نظر می رسید، با کمی بیشتر بزرگسالان در ایالات متحده به عنوان دموکرات یا طرفدار دموکرات (46٪) نسبت به کسانی که به عنوان جمهوری خواه یا جمهوری خواه (43٪) شناسایی می شدند. با این حال، ثبات کلی برای میانگین کل سال، تغییر چشمگیری را در سال 2021 پنهان می کند، از 9 درصد برتری دموکرات ها در سه ماهه اول به یک برتری نادر پنج امتیازی برای جمهوری خواهان در سه ماهه چهارم.

البته این یک تغییر چشمگیر است. اما درک این نکته مهم است که در آغاز سال گذشته تغییر چشمگیر دیگری رخ داد خیلی دور توسط جمهوری خواهان، احتمالاً به دلیل وقایع پیرامون انتخابات و جزر و مد مرگبار کووید در زمستان 2021. بازگشت به شکاف چریکی نسبتاً رایج تعجب آور نیست.

و دلایل این تقسیم بندی واضح است.

بخشی از آن فقط به قطبی شدنی که در چند سال گذشته در آن زندگی می کردیم برمی گردد. در چهار ماه گذشته خبرهای بد زیادی وجود داشته است، از خروج سردرگم از افغانستان گرفته تا تورم که همه را از نسخه جدید کووید وحشت کرده است.

یک سال پیش، هیچ کس فکر نمی کرد که به جایی که امروز هستیم برگردیم. واکسن‌ها در آن زمان در حال گسترش بودند و به نظر می‌رسید که همانطور که ترامپ می‌گوید، منحنی را گرد کرده‌ایم. بسیاری از ما تصور می‌کردیم که تقریباً همه واکسینه می‌شوند و از نقطه‌ای عبور می‌کنیم که ممکن است آنقدر بستری شدن و مرگ در بیمارستان وجود داشته باشد که سیستم مراقبت‌های بهداشتی در آستانه فروپاشی باشد. اما ما امروز اینجا هستیم. و دموکرات ها پیشتاز هستند، بنابراین به درستی یا نادرست مورد سرزنش قرار می گیرند.

اما فراموش نکنیم که جمهوری خواهان در سال گذشته ساکت ننشسته اند و در گوشه ای نبافته اند. آنها با تبلیغات جنگ فرهنگی، از نظریه عوام فریبانه انتقادی نژادی و تعطیلی مدارس تا دکتر سوس و آقای پوتاتوهد، بی رحمانه دموکرات ها را می زنند، و برخی از آنها با موفقیت در جریان توده ها نفوذ کرده اند. اگر به رسانه های راست گرا برخورد کنید، این چیزی است که هر روز خواهید دید:

البته ضربه زدن به شهرهای آمریکا از دیرباز جزء اصول جزمی جناح راست بوده است. به هر حال، آنها می دانند چه کسی در آنجا زندگی می کند، و آنها “نوع مردم آنها” نیستند. شهرها همچنین مکان‌هایی هستند که فکر می‌کنند انتخابات توسط دونالد ترامپ دزدیده شده است، که فریاد تیز MAGA است.

آشکار است که این دروغ بزرگ چقدر در میان قسم خورده های جمهوری خواه و به احتمال زیاد برخی مستقل ها قدرتمند است. و حتی اگر می‌دانید که خاک رس است، این واقعیت که بسیاری از مردم آن را باور می‌کنند، سرگردان و افسرده‌کننده است.

همه این چیزها به این حال و هوای غم انگیز همه جانبه که در سراسر فرهنگ وجود دارد کمک کرده است، علیرغم این واقعیت که اقتصاد واقعاً به خوبی پیش می رود. (اگر هیچ چیز دیگری نباشد، این وضعیت ثابت می کند که جبرگرایی اقتصادی روشی بسیار محدود برای توضیح رفتار سیاسی مردم آمریکاست.) مردم احساس خستگی و دلسردی می کنند، و زمانی که این اتفاق می افتد، نگرش “ولگردها را بیرون بیندازید” اغلب است. تحمیل شده است. فیلیپ بامپ از واشنگتن پست استدلال می کند که این تغییر ثابت می کند که تمرکز حزب دموکرات بر رفتار ضد دموکراسی جمهوری خواهان به عنوان یک پیام سیاسی شکست خورده است، و هر گونه تصوری که حزب جمهوری خواه می تواند برای همیشه از دخالت خود در 6 ژانویه آسیب ببیند، به سادگی است. رزونانس پیدا نکرده اند:

داده های جدید گالوپ به طور جدی این ایده را تضعیف می کند. به نظر نمی رسد آمریکایی ها نگران واکنش حزب جمهوری خواه در سال 2020 باشند، به ویژه با توجه به نقش مهمی که ترامپ هنوز در تعیین مسیر آن ایفا می کند. دموکرات ها بارها امیدوار بوده اند که ترامپ آنقدر مسموم باشد که رای دهندگان علیه حزب جمهوری خواه روی آورند. در سال 2018، زمانی که دستورات موقت به عنوان رد سیاست های ترامپ عمل کرد، کار کرد. با این حال، این در سال 2016، زمانی که ترامپ برای اولین بار پیروز شد، کارساز نبود، و در سال 2020، زمانی که ترامپ حمایت قابل توجهی بیشتری نسبت به چهار سال پیش داشت، حتی تا زمانی که با اختلاف آرای مردمی را از دست داد، تنها کاربرد محدودی را ارائه کرد. دموکرات ها کنترل واحدی بر دولت داشتند – اما فقط.

و این قبل از تلاش ترامپ و جمهوریخواهان در کنگره برای تضعیف پیروزی بایدن بود. دلایل زیادی برای انحراف به راست در سال گذشته وجود دارد که بیشتر آنها بر بایدن تمرکز دارند نه ترامپ. اما تلاش‌های دموکرات‌ها برای شناسایی حزب جمهوری‌خواه به‌عنوان متخاصم با دموکراسی، بر اساس نظرسنجی‌ها یا ناموفق بوده و یا قانع‌کننده نیستند.

مطالعه ای که او به آن اشاره می کند نشان می دهد که جمهوری خواهان در واقع معتقدند که دموکراسی با غیرت بیشتری نسبت به دموکرات ها در خطر است –زیرا آنها به دروغ بزرگ ترامپ اعتقاد دارند. با این حال، این بدان معنا نیست که استدلال دموکرات ها کارساز نیست. این به سادگی به این معنی است که رای دهندگان دموکرات هنوز تا حدودی به ماندگاری این سیستم اعتقاد دارند. این رد این استدلال نیست که حزب جمهوری خواه به یک نیروی سمی تبدیل شده است. در واقع، ممکن است به سادگی به این معنا باشد که بسیاری از رای دهندگان این را می پذیرند هستند و فقط باور کنید که دموکراسی آمریکایی به اندازه کافی قوی است که بتواند آن را تحمل کند. (این ممکن است ساده لوحانه باشد، اما به نظر من خوش بینی معمولی آمریکایی است.)

در هر صورت، برخی مطالعات دیگر نیز وجود دارد که به نظر می‌رسد با همه آشفتگی‌های پیرامون یافته‌های گالوپ در تناقض است، شواهدی که رسانه‌ها نادیده گرفته‌اند. USA Today این را چند هفته پیش گزارش داد:

بر اساس یک رای گیری جدید، جمهوری خواهان در رای گیری مشترک در کنگره، برتری خود را از دست دادند USA Today-مطالعه دانشگاه سافولک، پرچم قرمز برای حزب قبل از انتخابات میان دوره ای امسال. این نظرسنجی نشان می‌دهد که دموکرات‌ها در مجموع 39 درصد به 37 درصد از جمهوری‌خواهان پیشی می‌گیرند، در محدوده خطای 3.1 درصد، اما کاهش قابل توجهی نسبت به برتری 8 امتیازی جمهوری‌خواهان در همان نظرسنجی در ماه نوامبر نشان می‌دهند.

تطبیق این موضوع با واکنش به اعداد گالوپ دشوار است و نمی توان دقیقاً دانست که چه چیزی ممکن است این کاهش را تسریع کرده باشد. اما این یافته ها کمتر از یافته های گالوپ تعیین کننده نیستند و هیچ یک از آنها نمی توانند دقیقاً پیش بینی کنند که نوامبر آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

ما در دوران بسیار عجیب و بی سابقه ای زندگی می کنیم و پیش بینی ها در این شرایط بازی احمقانه است. با این حال، من پیشنهاد می‌کنم که اگر بامپ درست می‌گوید و نگرانی مشروع دموکرات‌ها درباره رفتار ضد دموکراتیک حزب جمهوری‌خواه ناشنوا باقی می‌ماند، تقریباً یک چیز وجود دارد که توجه عمومی را به خود جلب خواهد کرد: بازگشت دونالد ترامپ. هیچ کس در کشور نیست که بتواند این استدلال را برای دموکرات ها واضح تر از او بیان کند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortmobil ödeme bozdurbirthday giftkameralı su tesisatçısıyün cami halısı