پرونده پرچم مسیحی به دادگاه عالی می رود: آیا پرچم بعدی پسران مغرور است؟

[ad_1]

در اواخر قرن نوزدهم، رهبر مدرسه یکشنبه نیویورک، چارلز سی. اورتون، خواستار آن شد ایجاد پرچم مسیحی: یک پرچم سفید با یک میدان آبی و یک صلیب قرمز. قرار بود رنگ ها به ترتیب نمادی از پاکی، وفاداری و خون مسیح باشند، اما آنها همچنین به وضوح رنگ های پرچم آمریکا را منعکس می کردند. و هنگامی که بعداً تعهدی برای همراهی با پرچم اورتون ایجاد شد، او به طور مشابه مسیحیت را با میهن پرستی درگیر کرد و نسخه ای مسیحی شده از سوگند وفاداری را ارائه کرد. برای چندین دهه، پرچم یکی از عناصر اصلی کلیساها و مدارس مذهبی محافظه‌کار بوده است، اما بسیاری از آمریکایی‌ها اولین بار آن را در 6 ژانویه سال گذشته، زمانی که شورشیان مشاهده کردند. رژه رفت در صحن مجلس نمایندگان.

روز سه‌شنبه، دادگاه عالی به استدلال‌های شفاهی در مورد پرچم رسیدگی کرد. شورتلف در مقابل بوستون. این پرونده حول مسائل پیچیده قانون اساسی در مورد تعامل بندهای متمم اول در مورد آزادی بیان و ایجاد حکومت دینی می چرخد، اما همچنین از محبوبیت فزاینده ناسیونالیسم مسیحی سخن می گوید – با ادعای بسیار مشکوک آن مبنی بر اینکه ایالات متحده به عنوان یک مسیحی تأسیس شده است. ملت و بنابراین مسیحیان باید از یک مکان ممتاز در آن برخوردار شوند – و الزامات آن برای اسکان عمومی. بحث‌های دیروز همچنین نشان می‌دهد که این پرونده، حداقل به صورت فرضی، ممکن است در را برای نئونازی‌ها و برتری‌طلبان سفید باز کند تا بخواهند صلیب شکسته یا پرچم کنفدراسیون، پرچم پسران مغرور یا حتی، وکیل بوستون، پرچم یانکی‌ها، به مردم هشدار داد. دارایی. .

در سپتامبر 2017، یک گروه ناسیونالیست مسیحی به نام اردوگاه قانون اساسی درخواست کرد اجازه برگزاری مراسم روز قانون اساسی در تالار شهر بوستون برای برجسته کردن نقش مسیحیت در تأسیس آمریکا. در این برنامه یک ساعته، گروه از شهر خواستند که پرچم مسیحیت را بر روی یکی از سه میله پرچم در تالار شهر به اهتزاز درآورند. در دو تا از این قطب ها، بوستون همیشه پرچم ایالات متحده، پرچم ایالت ماساچوست و پرچم یادبود جنگ اسرا / MIA را برافراشته است. در حدود 90 درصد مواقع، قطب سوم پرچم شهر بوستون را برافراشته می‌کند، اما گاهی اوقات برای نشان دادن رویدادهای مختلف جایگزین می‌شود: پرچم رنگین کمان در ماه غرور LGBTQ یا پرچم ستاره ژوئن تگزاس برای نشان دادن پایان برده‌داری در تگزاس. یا پرچم‌های دیگر. کشورها، یا به رسمیت شناختن یک مقام خارجی بازدید کننده، یا برای احترام به گروه های قومی مختلف بوستون. بین سال‌های 2005 و 2017، بوستون با 284 درخواست برای یک پرچم خصوصی و غیر شهری موافقت کرد. اما در سال 2017، شهر درخواست کمپ کانستیشن برای پرواز با اورتون را رد کرد.

مطالب مرتبط: چگونه ناسیونالیسم مسیحی به قیام منجر شد: تاریخ مذهبی 6 ژانویه

که در موقعیت شهر این بود که این به معنای تأیید دولت مسیحیت در نقض متمم اول است. بنیانگذار کمپ کانستیشن هارولد “هال” شرتلف اختلافات در عوض، امتناع نقض شد خود اصلاحیه اول، حق آزادی بیان، زیرا شهر دسترسی او را به نوعی انجمن عمومی – میله پرچم – که به گروه ها از دیدگاه های دیگر داده می شد، محروم کرد. Schurtlef پرونده خود را علیه شهر در دادگاه منطقه فدرال و سپس در دادگاه استیناف از دست داد، اما ژوئن گذشته، به نمایندگی از سازمان حقوق مسیحی Liberty Counsel، با موفقیت از دادگاه عالی خواست تا به این پرونده رسیدگی کند.

او گفت: «این واقعاً در مورد آزادی بیان صدق می کند، در مورد اینکه چگونه قوانین قانونی حاکم بر آزادی بیان برای افرادی که برای بیان دولتی اعمال نمی شوند، وجود دارد. هالی هولمن، مشاور ارشد کمیسیون مشترک باپتیست در مورد آزادی مذهبی (BJC)، که از حمایت دولت از دین حمایت می کند، و هفته گذشته را تقدیم کرد. قسمت در پادکست خود به شاتلف مورد. علاقه دولت به عدم ترویج دین چیزی شبیه به پیشینه است.

سوال این است که آیا هر چیزی که روی میله‌های پرچم شهرداری بوستون به اهتزاز در می‌آید، سخنرانی خود دولت شهر است یا فقط توسط افراد خصوصی شرکت‌کننده در یک انجمن عمومی ارائه‌شده توسط شهر. اگر میله پرچم یک سخنرانی دولتی در نظر گرفته شود، هولمن گفت: شکی نیست که شهر را می توان مجبور کرد در مورد دین “صحبت” کند – در واقع، این کار ممنوع است. اما اگر دادگاه حکم کند که بوستون ناآگاهانه “مجموعه ای را برای سخنرانی خصوصی تعیین کرده است، قوانین مربوط به آزادی بیان آنها را ملزم می کند که افراد را بدون توجه به دیدگاه آنها بپذیرند.”

مسائل حقوقی این پرونده دوستان غیرعادی را گرد هم آورد. در حالی که مدافعان تقسیم بین کلیسا و دولت، به رهبری شورای ملی کلیساها، هشدار دهد اینکه یک نهاد دولتی که پرچم مذهبی را برافراشته است، به طور گسترده به عنوان تأیید آن مذهب تفسیر می شود. پیامی مبنی بر اینکه بوستون خود را شهری مسیحی می داند که ایمان مسیحی را ترویج می کند بدیگران آCLU و رئیس جمهور بایدن وزارت دادگستری دارند جلسات توجیهی در حمایت از Shortleff تشکیل داد. به این ترتیب آنها به گروه هایی مانند نوتردام پیوستند ابتکار آزادی مذهبی، که تاکسی که «حذف دیدگاه‌های مذهبی از میدان عمومی» در بوستون «بر خلاف تصور بنیان‌گذاران از دین به‌عنوان مرکزی و نه پیرامونی نظم ملی ما است».


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


در پرتو این تفسیر، مدافعان استدلال می کنند که درک چگونگی آن مهم است شاتلف بر اهمیت فزاینده ایدئولوژی ناسیونالیستی مسیحی تأکید می کند.

هولمن گفت: «این یک فرصت عالی برای افرادی است که درک خود را از معنای آمریکایی بودن و آنچه در قانون اساسی ما دارد با ترجیح گرایی مسیحی ادغام می کنند. «قانون اساسی صریح است نه سند مسیحی به نفع مسیحیت نیست. بنابراین، این ایده که ملت ما به نحوی به مسیحیت متعهد است، از نظر قانونی، توسط این گروه با چنین سطح بالایی تبلیغ شود، خطرناک است.»

هفته گذشته، در مورد مسائل مذهبی Substack، به نام یک شاهد عمومی، کشیش دکتر برایان کایلر و کشیش بو آندروود، که به ترتیب باپتیست و کشیش شاگردان مسیح هستند، یک بدهی منتشر کردند. تحقیق و بررسی در Shortleff و ریشه های سازمان او. آنها توجه داشته باشند که اساسنامه اردوگاه، که الهام گرفته یک شب روشن شمع در دادگاه عالی دوشنبه شب نیز به افتخار کایل ریتنهاوس و کلاس‌هایی برای «ایالت عمیق»، حقیقت 11 سپتامبر، و «افشای نظم نوین جهانی» معامله می‌شود. خود شرتلف بیش از دو دهه به عنوان مدیر میدانی جان برچ برای جامعه راست افراطی کار کرده است. در این مقام، در اوایل سال 2010، او پیش نویس قانونی را برای جلوگیری از دستور کار 21 سازمان ملل – یک اقدام زیست محیطی غیر الزام آور که موضوع تئوری های تب و تاب توطئه در مورد یک دولت جهانی بوده است – تهیه کرد که در بسیاری از کشورها معرفی شده است.

این روزها، کایلر و آندروود می نویسند، شرتلف به مشاهده یک گروه راست افراطی به نام سوپر شاد سرگرم کننده آمریکا کمک می کند. وابسته به ناسیونالیست های سفیدپوست و از جمله میزبانی 2019 “رژه پراید مستقیم، رویدادهایی را در اعتراض به اقدامات بهداشت عمومی بیماری همه گیر سازماندهی کرد و اتوبوس هایی را برای آوردن صدها نفر به واشنگتن در 6 ژانویه 2021 کرایه کرد. او در انظار عمومی با قهرمانان دست راستی مانند جو آرپایو کلانتر بدنام سابق آریزونا ظاهر شد. محکوم شد به اتهام تحقیر پس از نادیده گرفتن حکم دادگاه برای جلوگیری از بازداشت مهاجران غیرقانونی که مرتکب جنایت نشده و سپس توسط دونالد ترامپ مورد عفو قرار گرفتند) و استوارت رودز، بنیانگذار Oath Keepers، که اخیراً به دلیل اقدامات ادعایی خود در و حدود 6 ژانویه متهم به شورش شد. حمله کنند. شرتلف مرتباً ادعاهای ظالمانه و بدون حقایق را مطرح می کند، مانند اینکه جنبش زندگی سیاهان مهم است، سیاه پوستان بیشتری را نسبت به کوکلوکس کلان کشته است، و ایالت عمیق در تلاش است تا با ترویج همجنس گرایی، جمعیت را کاهش دهد.

کیلر به من گفت: «این واقعیت که شرتلف ایده های بسیار عجیب و توهین آمیزی در مورد تئوری توطئه دارد، ربطی به وضعیت او در این مورد ندارد. «اما ایدئولوژی ناسیونالیستی مسیحی موجود در قانون اساسی اردوگاه برای درک ادعاهای بحث برانگیز در مورد قانون اساسی در اینجا مهم است.

او با اشاره به ممنوعیت هر دین دولتی «تأسیس شده» یا رسمی در متمم اول قانون اساسی ادامه داد: در این مورد می ترسم ناسیونالیست های مسیحی واقعاً بخواهند بند عدم تأسیس را کنار بگذارند. آنها «تاسیس» را به عنوان یک مشکل نمی بینند، زیرا اگر ما به عنوان یک ملت مسیحی تأسیس شده بودیم، پس باید امروز باشیم.

در واقع، به نظر می رسد که این هدف نهایی Shortleff باشد. او به کیلر و آندروود گفت که امیدوار است تصمیم مساعد دادگاه عالی، سابقه ای برای احیای آموزش های دینی در مدارس دولتی و اجازه استفاده گروه های مذهبی از ساختمان های دولتی ایجاد کند.

هولمن گفت: «اهمیت این پرونده به این بستگی دارد که دادگاه چگونه تصمیم می‌گیرد که شارتلف برنده شود. “ممکن است به دلیل این ایده ساده باشد که بوستون به طور ناخواسته یک انجمن سخنرانی خصوصی باز کرد” و سپس گروه خاصی را از انجام آن منع کرد. “این یک پیروزی قابل توجه نیست. از سوی دیگر، اگر شرتلف برنده شود، می تواند از آن برای ترویج این ایده استفاده کند که دولت باید دین را ترویج کند یا اینکه دولت باید در مورد مسائل مذهبی صحبت کند.

پیروزی که میله پرچم بوستون را برای سخنرانی عمومی باز می کند، می تواند عواقب قابل توجهی داشته باشد. همانطور که ایان میلهایزر می گوید، نوار قانون متمم اول برای تبعیض مطلق است نوشتن در Vox:بوستون نه تنها از حذف پرچم‌های مذهبی منع می‌شود، بلکه از رد صلیب‌های شکسته، پرچم‌های کنفدراسیون یا پرچم‌ها در حمایت از تلاش نافرجام 6 ژانویه برای معرفی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق به عنوان رهبر غیرمنتخب، منع می‌شود.

در مورد «پرچم مسیحی»، این تمایز نسبتاً مبهم است، زیرا کایلر اشاره می‌کند که در سال‌های اخیر این پرچم نه با مسیحیت، بلکه با ناسیونالیسم مسیحی – و به طور فزاینده‌ای با ناسیونالیسم سفیدپوستان مرتبط بوده است. در مقاله قبلی در A Public Witness، Kayler and Underwood توجه داشته باشید پرچم مسیحی تقریباً به جای پرچم کنفدراسیون از سال 2015 در بسیاری از موارد استفاده شده است، از جمله دفن مجدد Nathan Bedford Forest در ژوئن گذشته، قهرمان جنگ داخلی کنفدراسیون که اولین جادوگر بزرگ KKK شد، همراه با همسرش شما هستید. .

کیلر و آندروود نوشتند: «چنین تبادل پیاپی پرچم‌ها به دلیل ادعاهای حاملان پرچم کنفدراسیون است که نشان می‌دهند این یک نماد «مسیحی» از ملتی «مسیحی» است. «از آنجایی که طرفداران سفیدپوست در مواجهه با واکنش به تصاویر کنفدراسیون به نمادهای خوشایند بیشتری نیاز دارند، احتمالاً شاهد تلاش‌های تشدید شده برای استفاده از نمادهای مسیحی مانند پرچم اورتون برای انتقال این پیام‌های زشت خواهیم بود.

بیشتر در مورد قدرت رو به رشد راست مسیحی در دوره ترامپ:[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر