پرونده بهداشت عمومی برای محرومیت از سیستم زندان آمریکا


پسیاستمداران ج ایالات متحده برای چندین دهه تصمیم گرفته است که تریلیون ها دلار برای مدیریت فقر، اعتیاد و بی خانمانی از طریق پلیس و زندان هزینه کند. در نتیجه، حدود 20 درصد از زندانیان جهان در یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان نگهداری می شوند – حتی اگر کمتر از 5 درصد از جمعیت جهان را شامل شود. و از آنجایی که میلیون‌ها نفر در طول سال‌ها به اجبار از طریق سیستم جزایی آمریکا منتقل شده‌اند، آسیب عمیقی به بدن، روان و زندگی اجتماعی آنها وارد کرده است – سختی‌هایی که مدت‌ها پس از آزادی همچنان آزارشان می‌دهد.

از جمله آسیب های حبس می توان به هزینه های اقتصادی، زیان های طولانی مدت مسکن و اشتغال، آسیب های اجتماعی، آسیب های روانی ناشی از نقض گسترده حقوق بشر و بی توجهی مزمن به مراقبت های بهداشتی اشاره کرد. یکی از معیارهای تأثیر جمعی این آسیب‌ها، امید به زندگی است: یک نظرسنجی مشروط در نیویورک تخمین می‌زند که افراد متوسط ​​محروم از آزادی به ازای هر سال زندانی شدن، از دو سال امید به زندگی محروم می‌شوند. یکی دیگر تخمین زده است که مرد 45 ساله ای که در ایالات متحده زندانی شده است، می تواند انتظار داشته باشد که 4 تا 5 سال کمتر از زندگی خود داشته باشد، اگر آنها هرگز در زندان نبودند.

اما چهره هایی از این دست فقط سطح آسیبی را که زندان را در امواج گسترده اش به جا می گذارند، خراش می دهند. این به این دلیل است که شرایط زیست پزشکی و اجتماعی همیشه در هم تنیده هستند، به این معنی که آنها نه تنها افراد، بلکه جوامع را نیز در بر می گیرند. در نتیجه، آسیب هایی که به زندانیان وارد می شود، سلامت و ایمنی خانواده ها، محله ها، شهرستان ها و در نهایت کل کشور را تضعیف می کند. مشکل حبس دسته جمعی در آمریکا یک تهدید بزرگ برای سلامت عمومی برای همه ما است.

میلیون ها خانواده ای که توسط یکی از عزیزانشان زندانی شده اند از قبل با این واقعیت آشنا هستند. تحقیقات اخیر نشان داده است که خواهر و برادر، فرزندان و والدین خود زندانیان متوسط ​​امید به زندگی 2.6 سال را در مقایسه با همسالان خود که اعضای خانواده آنها از سیستم حقوقی ایالات متحده دور نشده اند، از دست می دهند. به ویژه، این هزینه‌های انسانی بیشتر بر دوش جوامع رنگین پوست، به‌ویژه جوامع سیاهپوست می‌افتد، که ادامه سرکوب قانونی و اقتصادی سیستماتیک آنها در عمل معادل مالیات نژادی است که نه تنها به دلار، بلکه در سال‌های زندگی پرداخت می‌شود.

اما در کشوری که تعداد افراد دارای سوابق کیفری به تعداد افراد دارای تحصیلات عالی است، آسیب حبس فقط به خانواده ختم نمی شود. آنها با جوامع رنگین پوست بیش از حد پلیس متوقف نمی شوند. اخیراً، محققان بهداشت عمومی شروع به استفاده از ابزارهای اپیدمیولوژی و اقتصاد سنجی برای ردیابی راه های گسترش سرطان به عموم مردم و مستندسازی میزان آن کرده اند. به عنوان مثال، دو مطالعه مهم منتشر شده در سال گذشته نشان می دهد که سطوح بالاتر حبس منجر به افزایش قابل توجهی در مرگ و میر در سطح جامعه می شود – به دلایلی از جمله بیماری های عفونی، بیماری مزمن تنفسی تحتانی، مصرف بیش از حد، بیماری قلبی، دیابت و خودکشی. .

زیرا همانطور که اپیدمیولوژی جامعه سرطان زا به وضوح نشان می دهد، زندانیان همیشه در یک رابطه زیست اجتماعی با جوامع خارجی هستند، به طوری که سلامت اصلاحی و سلامت جامعه نمی توانند جدا از یکدیگر به طور موثر مورد مطالعه و بررسی قرار گیرند. در نتیجه، تبعات سوء استفاده در زندان ها و زندان ها ناگزیر مانند بومرنگی باز می گردد تا به بقیه جامعه آسیب برساند. به عنوان مثال، هنگامی که زندانیان در معرض ازدحام و بی توجهی قرار می گیرند، که باعث گسترش سریع بیماری های عفونی می شود، زندان ها و زندان ها به موتورهای اپیدمی تبدیل می شوند که تکثیر می شوند و بیماری و مرگ را در جوامع گسترده تر منتشر می کنند.

همه گیری کووید-19 این واقعیت را به اپیدمیولوژی جامعه سرطان زا در تسکین شدید آورده است. چندین مورد از اولین شیوع کووید-19 در جهان در زندان های چین رخ داده است. برای مثال، تا پایان فوریه 2020، زندان‌های ووهان تقریباً نیمی از موارد شناخته شده کووید-19 در این شهر را شامل می‌شد. بلافاصله پس از آن، شیوع بیماری در زندان ها و زندان های سراسر جهان شروع شد. کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که بزرگترین سیستم زندان جهان – ایالات متحده – یک تهدید بزرگ برای سلامت عمومی و امنیت زیستی جهانی است. متأسفانه مقامات بهداشت عمومی و سیاستمداران ایالات متحده چشمان خود را بسته اند.

در نتیجه، در مارس 2020، یکی از بزرگترین شیوع در ایالات متحده در زندان کوک کانتی در شیکاگو آغاز شد. بر اساس تجزیه و تحلیل من و یکی از همکاران، در عرض چند هفته، نزدیک به 16 درصد از هزاران مورد در جامعه ایالت ایلینوی به دلیل گسترش زندان بود. تا آوریل 2021، 661000 مورد کووید-19 در زندان ها و زندان های ایالات متحده ثبت شده است. امروزه، به دلیل مسدود کردن داده‌های مدیران زندان و سیستم‌های گزارش دهی ناکارآمد، هیچ کس به طور قطع نمی‌داند که چند نفر در این مؤسسات بیمار شده یا فوت کرده‌اند. اما یک چیز مسلم است: مهم نیست که چقدر عفونت ها و مرگ و میرها در داخل وجود داشته است، سیاه چال ها در خارج به چندین برابر بیشتر منجر شده اند. میلیون‌ها مرگ و میر ناشی از کووید-19 و ده‌ها هزار مرگ در ایالات متحده ناشی از شیوع بیماری‌هایی است که از زندان‌ها و زندان‌ها به جوامع اطراف سرایت کرده است.

این اثر بومرنگ کارتل جدید نیست. مدت ها قبل از کووید-19، در ارتباط با HIV، سل، هپاتیت C، آنفولانزا و سایر بیماری های عفونی مشاهده شده است. همکاران من آن را در طول اپیدمی‌های سل ناشی از زندان‌ها در روسیه پس از شوروی، پس از افزایش قابل توجه تعداد زندان‌ها در روسیه در دهه 1990 مشاهده کردند که به سل مقاوم در برابر دارو در اروپای شرقی و آسیای مرکزی کمک کرد. همچنین مطالعات مکرراً ارتباط بین میزان حبس و شیوع سل را در سراسر جامعه برزیل نشان داده است. یک مطالعه در سال 2020 در پاراگوئه هشدار داد که سطوح بالاتر حبس باعث گسترش بیماری سل در زندان ها می شود که به نوبه خود سلامت عمومی گسترده تر را تهدید می کند و سیستم ملی کنترل سل را تهدید می کند.

حبس دسته جمعی با رشد و گسترش بیماری، مدت طولانی است که سلامت عمومی را برای همه تضعیف کرده است. سپس آنچه در مورد کووید-19 جدید است این نیست که زندان چگونه به ما آسیب می‌زند، بلکه مقیاس بزرگ و سرعت سریعی است که این کار را انجام می‌دهد. و علیرغم ادعاهای سیاستمدارانی که به دنبال اجتناب از مسئولیت عدم اقدام بودند، هیچ یک از اینها پیش بینی نشده نبود.

اگر پرزیدنت جو بایدن، مریک گارلند، دادستان کل، کنگره ایالات متحده، فرمانداران، شهرداران، قضات، کلانترها و مدیران زندان جرات انجام وظیفه خود را برای محافظت از جامعه پیدا کنند، هنوز می توان از هزاران مرگ غیرضروری جلوگیری کرد. در مجموع، این مقامات طیف گسترده ای از گزینه های سیاسی، از جمله دستورات اجرایی را دارند. سوئیچینگ؛ استفاده طولانی مدت از عفو؛ احکام دادگاه فدرال، ایالتی و محلی که می تواند هزاران نفر را آزاد کند. و تغییر در سیاست‌های پلیس که می‌تواند دستگیری‌های بیهوده جنایات سطح پایین را متوقف کند. مقامات – از سطح محلی گرفته تا فدرال – باید از تظاهر به درماندگی دست بردارند و از اهرم های قدرتی که در اختیار دارند استفاده کنند.

اما عموم مردم آمریکا نمی توانند منتظر سیاستمدارانی باشند که بر اساس دو حزب، بارها از سیاست «پارانویای جنایی» استفاده کرده اند، بر مجازات های بی معنا پافشاری کرده اند و نکات سیاسی را بر زندگی رأی دهندگان در اولویت قرار داده اند. برای رویارویی با مشکل ملی سرطان، ما نیاز به ایجاد ائتلاف‌های گسترده‌ای از فعالان، جوامع جنایتکار، اتحادیه‌های کارگری، کارکنان زندان و زندان، مدافعان و دادستان‌های عمومی، کارکنان بهداشت عمومی و بهداشت و میلیون‌ها نفر از افراد زندانی سابق و فعلی داریم. ما باید مجموعاً قانونگذاران را وادار کنیم که افزایش گرایی سرد را رد کنند و گام های جسورانه ای برای پایان دادن به مجازات های دسته جمعی برداریم. این مراحل باید شامل حذف در مقیاس بزرگ، همراه با سرمایه‌گذاری در سیستم‌های بازگشت موفق، مانند مسکن تضمینی، مراقبت‌های بهداشتی و درآمد پایه، به عنوان یک موضوع کلیدی برای اخلاق و سلامت عمومی باشد.

لغو سیستم زندان های آمریکا – و جایگزینی آن با زیرساخت های حمایتی که در جلوگیری از خشونت بسیار مؤثرتر است – باید در مرکز تلاش های مداوم برای بازگرداندن سلامت عمومی ایالات متحده و آماده شدن برای یک بیماری همه گیر جهانی باشد. قانونگذاران ایالات متحده به جای صرف حدود 200 میلیارد دلار در سال برای اقدامات پلیس و مجازات هایی که به کل کشور آسیب می زند، باید سرمایه گذاری عمومی را به سمت ایجاد سیستم های برابری، امنیت اقتصادی و مراقبت لازم برای تضمین امنیت عمومی واقعی برای همه هدایت کنند.

اریک راینهارت یک انسان شناس پلیس، زندان و بهداشت عمومی، یک روانکاو و یک پزشک دائمی در دانشگاه نورث وسترن است. او همچنین محقق اصلی برنامه داده ها و شواهد برای اصلاح عدالت در گروه تحقیقاتی بانک جهانی است. نظرات بیان شده در این مقاله فقط نظرات نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات بانک جهانی نیست. @_Eric_Reinhart

این مقاله در ابتدا در Undark منتشر شد. مقاله اصلی را بخوانید.
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر