پرونده استیل را فراموش کنید: انتشار گزارش مولر نشان می دهد که چرا تحقیقات درباره ترامپ و روسیه لازم است

[ad_1]

در چند هفته گذشته، ما دیدیم که رسانه‌ها دیوانه‌وار کار می‌کنند تا تلاشی برای تحمیل یک «تار» بر پرونده استیل، مقاله تحقیقاتی اپوزیسیون که توسط کریستوفر استیل، مامور اطلاعاتی سابق بریتانیا در مورد دونالد ترامپ، نامزد وقت، تهیه شده بود، انجام دهند. مطمئنم که نیازی به توضیح جزییات این فصل از دوران ترامپ نیست. شما باید در کما می بودید تا بیش از آنچه می خواستید در مورد آن چیزی نشنیدید. همین بس که شایعات مربوط به «نوار ادرار کردن» معروف را به گوش بسیاری از کمدین‌های فقید وارد کرد.

به سختی می‌دانیم دقیقاً چه چیزی باعث این تمایل ناگهانی رسانه‌ها برای پوشیدن پیراهن در پوشش این پرونده شده است، اما به نظر می‌رسد که از مصاحبه اخیر ABC با استیل و اتهامات اخیر تعدادی از افراد از دادستان کل جان دورهام ناشی می‌شود. او به FBI دروغ گفته است. تحقیقات دورهام در مورد آنچه ترامپ “پرتقال های تحقیقات” نامیده است سال هاست ادامه دارد و به گفته کسانی که این پرونده را از نزدیک دنبال کرده اند، مانند روزنامه نگار مارسی ویلر، دلایل زیادی برای این باور وجود دارد که این تحقیقات در نهایت جعلی خواهد بود.

مرتبط: ایگور دانچنکو محقق پرونده استیل توسط دادستان ویژه بیل بار دستگیر شد.

با این حال، در مورد اینکه آیا آنها در گزارش این پرونده بیش از حد ساده لوح هستند و آیا در وهله اول انتشار آن اخلاقی است یا خیر، در بین سازمان های خبری بحث و جدل های زیادی وجود داشت. نادیده گرفتن کوه شواهدی که هیچ ربطی به کارنامه و رفتارهای عجیب ترامپ ندارد، چه قبل و چه در دوران ریاست جمهوری او وقتی نوبت به روسیه می رسد، نتیجه کل این «محاسبه» این است که ناگهان به نظر می رسد حتی در توده ها نیز تا حدودی ایمان وجود دارد. رسانه ها که در کل رسوایی با روسیه اغراق آمیز بود و شاید ارزش منابع و زمان صرف شده برای گزارش آن را نداشت.

البته هیچکس شادتر از دونالد ترامپ نیست:

شکی وجود نداشت که پوشش تاریخی پرونده استیل وجود دارد. اما حقیقت این است که تقریباً تمام اخباری که آن را گزارش می کنند به وضوح نشان می دهد که ثابت نشده است و هیچ کس گزارش نمی دهد که این تنها دلیل تحقیقات روسیه است. رفتار مشکوک ترامپ و کمپین او برای به صدا درآوردن زنگ خطر در سراسر جهان کافی بود.

ترامپ سال‌ها در تلاش برای تجارت در روسیه بوده است و مشخص شد که در طول مبارزات انتخاباتی در مورد آن دروغ گفته است و گفته است که ولادیمیر پوتین را می‌شناسد، او را نمی‌شناسد، آنها «هم اتاقی‌ها» هستند و نمی‌توانست اظهار نظر کند. زیرا این امر به اعتماد پوتین برای ستایش دائماً توسط تمجیدهای شدید رهبر روسیه خیانت می کند. در جریان تحقیقات در روسیه، مشخص شد که ترامپ برنامه‌های پیچیده‌ای برای برج ترامپ در مسکو دارد که به کسی جز وکیل شخصی خود و دخترش ایوانکا واگذار نکرده است. او همچنین بارها حتی در یکی از مناظره های ریاست جمهوری در پاییز 1395 در این باره دروغ گفت.

رابرت مولر، دادستان ویژه و تیمش دریافتند که نمی توانند توطئه بین کمپین ترامپ و دولت روسیه در مورد مداخله در انتخابات 2016 و هک کمپین هیلاری کلینتون را ثابت کنند. او گروهی از مردم از جمله پل مانافورت، رئیس ستاد انتخاباتی ترامپ را متهم کرد که اطلاعات مربوط به کمپین انتخاباتی را به یک عامل روسی مرتبط با یک الیگارشی که پول زیادی به او بدهکار است، داده است. بازیگران عجیبی در طول مبارزات انتخاباتی وجود داشتند، از جمله جورج پاپادوپولوس «پسر قهوه» معروف، که مولر نیز او را متهم کرد و با گزارشی از کمیسیون اطلاعاتی دو حزبی تایید کرد که او کسی بود که در واقع تحقیقات FBI را به هم ریخت. سخنان سست او به یک دیپلمات استرالیایی در مورد اقدامات روسیه از طرف ترامپ، ماهها قبل از شنیدن پرونده کریستوفر استیل بود.

گزارش سنا به وضوح نشان می دهد که این پرونده منبع تحقیقات دولتی نیست. گزارش مولر به هیچ وجه به او متکی نیست. در بهترین حالت، این یک نمایش فرعی بود که هیچ ارتباطی با یافته‌های این دو تحقیق بزرگ نداشت، که به این نتیجه رسید که فعالیت‌های مشکوک ستاد انتخاباتی ترامپ، از جمله تلاش‌های آشکار متعدد برای سرپوش گذاشتن و ایجاد مانع از اجرای عدالت، برای توجیه تحقیقات بیش از حد کافی است. که او را در طول دوره اش مورد آزار و اذیت قرار داد.

همه اینها، و خیلی چیزهای دیگر، در واقع اتفاق افتاد، از جمله جلساتی در خارج از کشور که در آن دونالد ترامپ آشکارا در کنار ولادیمیر پوتین بر سر آژانس های اطلاعاتی خود قرار گرفت. این فقط یک رسوایی تخیلی نبود. ما رئیس‌جمهوری داشتیم که یا آنقدر فاسد بود، یا آنقدر بی‌ملاحظه بود، یا آنقدر در برابر اخاذی آسیب‌پذیر بود که تمام دوره‌اش را سپری کرد، و اساساً با رفتارهای عجیب خود سوء ظن نسبت به رابطه‌اش با دولت روسیه را توجیه می‌کرد.

یکی از وحشتناک ترین اتهامات علیه ستاد انتخاباتی ترامپ (که هیچ ارتباطی با پرونده استیل نیز ندارد) توسط نیویورک تایمز در ژوئیه 2017 گزارش شد و فاش کرد که دونالد ترامپ جونیور، جرد کوشنر و پل مانافورت با یک وکیل روسی که پیشنهاد داده بود ملاقات کرده اند. خاک به هیلاری کلینتون از طرف دولت روسیه. بر اساس یک گزارش اطلاعاتی سنا، دولت روسیه این را نشانه ای از آمادگی برای بازی با توپ می دانست، به ویژه زمانی که ترامپ به صراحت از روسیه خواست ایمیل های کلینتون را در یک کنفرانس مطبوعاتی عمومی بلافاصله پس از آن منتشر کند. در آن شب تلاشی برای هک کردن کمپین کلینتون صورت گرفت و در عرض یک ماه، ایمیل های ویکی لیکس در آستانه کنوانسیون ملی دموکرات ها منتشر شد.

در حکمی کمی غافلگیرکننده، یک دادگاه تجدیدنظر فدرال تصمیم دادگاه بدوی را لغو کرد، این دادگاه اصلاحات خاصی را در گزارش مولر در مورد دخالت دونالد ترامپ جونیور در تحقیقات و انگیزه‌های تیم مولر برای متهم نکردن او و دیگران به تامین مالی کمپین انتخاباتی حفظ کرد. تخلفات اصرار دولت بر مخفی نگه داشتن این موضوع بیهوده بود، زیرا بسیاری از اطلاعات قبلاً عمومی بود و استدلال آن مبنی بر اینکه باعث “آسیب به شهرت یا انگ” می شود، منطقی نبود. (آنها بخش هایی را که توضیح می دهد که چرا مولر تصمیم گرفت برای اظهارات نادرست که متأسفانه واقعاً جالب است، اتهام نگیرد را حذف نمی کنند.) این تصمیم هیچ افشاگری جدیدی ارائه نمی دهد، اما حداقل ضربه کوچکی به شفافیت وارد می کند.

ترامپ مانند تمام زندگی‌اش از مسئولیت مستقیم هر یک از این موارد طفره رفته است. من شک دارم که تحقیقات در روسیه ربطی به از دست دادن او در سال 2020 و تصمیم مولر برای نگفتن مستقیم اینکه ترامپ مانع اجرای عدالت می‌شود، داشته باشد، زیرا می‌تواند به اعتبار او لطمه بزند (در عین حال که واضح است). ترک دفتر) به طرز غم انگیزی ساده لوحانه. اما این دلیل نمی‌شود که رسانه‌ها بی‌طرفی خود را با شلاق زدن به پرونده استیل و کمک به ترامپ برای متقاعد کردن افراد بیشتری مبنی بر اینکه رسوایی با روسیه چیزی جز شکار جادوگران چریکی نیست، نشان دهند. نبود. و نمی توان از خود پرسید که آیا برای رسانه ها سودمندتر است که در طول کمپین انتخاباتی سال 2016 کمی “اتکای” به پوشش “اما ایمیل های او” داشته باشند، اشتباهی فاحش در قضاوت که منجر به کابوس شد. دنبال کرد. ما اکنون دلایل زیادی برای باور داریم که به راحتی می تواند دوباره اتفاق بیفتد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme