پاورپوینت 6 ژانویه نشان می دهد که تعداد بیشتری از جمهوری خواهان در طرح کودتای ترامپ دست داشتند


هفته گذشته، یک دادگاه فدرال موافقت کرد که یک محاکمه جنایی علیه استیو بنن به دلیل تحقیر کنگره در ژوئیه آینده – درست زمانی که مبارزات انتخاباتی پاییز در حال اوج گرفتن است – برنامه ریزی کند. او باید خیلی راضی باشد. بنن چیزی جز برگزاری یک محاکمه نمایشی بزرگ در حال حاضر نمی خواهد و به زندان برده می شود تا مانیفست خود را برای اکسچنج بزرگ بنویسد.

با انتشار اخباری مبنی بر ارائه پاورپوینت به نام «تقلب انتخاباتی، مداخله خارجی و گزینه‌ها برای 6 ژانویه» که توسط برت باخمن در اینجا اعلام شد، اعلامیه‌های انقلابی بنن در پادکست 5 ژانویه او واضح‌تر شد. یادش بخیر چی گفت:

میچ مک کانل باید مراقبت و تمرکز روی این سناتورها را آغاز کند – زیرا این موضوع بسیار بحث برانگیز خواهد بود. وارد آب های ناشناخته می شویم. ما وارد چیزی می شویم که قبلاً در تاریخ آمریکا اتفاق نیفتاده است. فردا اتفاق خواهد افتاد – ما ماشه را روی چیزی که خواهد بود فشار می دهیم، دقیقه به دقیقه، ساعت به ساعت، آنچه اتفاق می افتد خواهد بود. ریسک در حال حاضر نمی تواند بالاتر باشد.”

«آنطور که شما فکر می کنید اتفاق نمی افتد… خب، کاملاً غیرعادی متفاوت خواهد بود. فقط میتونم بگم سفت کن … تو باعث شدی این اتفاق بیفتد و فردا روز بازی است. بنابراین، درگیر شوید. بیایید آماده شویم… همه چیز دارد نزدیک تر می شود و حالا فردا در نقطه حمله هستیم.»

قابل درک است که مردم گمان می کنند که او درباره خشونتی صحبت می کند که وقتی ترامپ جمعیت خود را برای تجمع در ساختمان کنگره هل داد رخ داد و ممکن است او هم همینطور بوده است. او و دیگرانی که در روزهای قبل از قیام در هتل ویلارد نقشه کشیدند با گروه هایی مانند پسران مغرور و نگهبانان سوگند بسیار نزدیک بودند که نقش کلیدی در این حمله داشتند.

اما اکنون واضح است که بنن همچنین در مورد برنامه‌هایی که در این ارائه پاورپوینت ترسیم شده بود صحبت می‌کرد، که شامل برخی از چیزهایی بود که ما می‌دانستیم، اما همچنین توصیه‌های بسیار دلخراشی را نشان داد که جزئیات بیشتری را به آنچه که بدون شک یک کودتا بود اضافه می‌کرد. وقتی گفت: «ما به آب های ناشناخته می رویم. ما در حال ورود به چیزی هستیم که هرگز در تاریخ آمریکا اتفاق نیفتاده است.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


ارائه نشان می دهد که مایک پنس بیش از یک راه برای لغو انتخابات دارد. به عنوان معاون رئیس‌جمهور، او می‌تواند رای‌دهندگان جایگزین جمهوری‌خواه را معرفی کند (که رودی جولیانی و پسران دیوانه‌وار برای متحد شدن برای آنها تلاش کردند)، می‌تواند آرای انتخاباتی ایالت‌هایی را که دونالد ترامپ به چالش می‌کشد (بدون شواهد) رد کند، یا می‌تواند با امتناع از صدور گواهی تاخیر کند. تا زمانی که تمام آراء کاغذی شمارش شود. آخرین تصادف مربوط به پیشنهاد نادرست سناتور تد کروز، R-Tx و 11 سناتور دیگر است که قصد داشتند سرشماری را برای انجام “ممیزی اضطراری” در ایالت هایی که دونالد ترامپ برای “بازگرداندن اعتماد به سیستم انتخاباتی” به چالش می کشد، به تعویق بیندازند. در نهایت، پنس می‌تواند به سادگی دست‌هایش را بلند کند و بگوید که هیچ‌وقت نمی‌تواند نتیجه واقعی را بداند و آن را به مجلس نمایندگان بفرستد، مجلسی که انگار تساوی رای می‌دهد و ترامپ طبق قوانین پیروز می‌شود. که هر هیئت ایالتی یک رای دارد.

هیچ یک از این توصیه ها از راه دور مطابق قانون اساسی نبود.

در همین حال، پاورپوینت همچنین توصیه کرد که ترامپ کنگره را از مداخله خارجی ادعایی در انتخابات مطلع کند، هرگونه رأی گیری الکترونیکی در ایالت ها را باطل تلقی کند، برای امنیت ملی وضعیت اضطراری اعلام کند و گارد ملی را در حالت آماده باش قرار دهد. (پولیتیکو گفت که رئیس ستاد، مارک میدوز دستور داده است که امنیت برای “حفاظت از افرادی که از ترامپ حمایت می کنند” در دسترس باشد.) در اینجا انعکاس کوچکی از منظور آنها وجود دارد:

twitter.com/BetsyStover/status/1470250917668605956

پاورپوینت همچنین شامل برخی از احمقانه ترین تئوری های توطئه است که از زمان انتخابات ایجاد شده است. یکی از اسلایدها بیان می کند که «مسئله کلیدی» این است که کنترل زیرساخت های حیاتی به عنوان بخشی از عملیات جهانی گرایی/سوسیالیستی در حال انجام برای تضعیف اراده رأی دهندگان ایالات متحده و ایجاد متحد چین مورد استفاده قرار گرفت. منجر به دیگری به رئیس جمهور توصیه کرد که بگوید دولت چین در انتخابات دخالت کرده است تا بهانه ای برای اعلام بی اعتباری همه آرای الکترونیکی باشد.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


این ارائه توسط کمیسیون در 6 ژانویه انجام شد، زیرا در اسناد رئیس سابق ستاد، مارک میدوز، که او داوطلبانه به کمیته ارائه کرد، ظاهر شد. حدود یک روز طول کشید تا مردی که آن را توزیع کرد شناسایی شد – یک سرهنگ سابق ارتش به نام فیل والدرون، که به واشنگتن پست گفت که با وکلای ترامپ برای جمع آوری او کار کرده است. والدرون گفت که در اطلاعات مربوط به مداخله خارجی مشارکت داشته است و گفت که 8 تا 10 بار با میدوز ملاقات کرده است و به اعضای کنگره کمک کرده است تا قبل از 6 ژانویه آنچه را در ذهن داشتند مطلع کنند و به پست گفت که توصیه های ارائه شده “مطابق قانون اساسی است”. ، قانونی، امکان پذیر، قابل قبول و مناسب.» و او درست می گوید – اگر در حال برنامه ریزی برای کودتا در یک جمهوری موز هستید.

هیچ یک از کسانی که این خیانت شرم آور به دموکراسی آمریکایی را خوانده اند، سوت نزدند. خوب، به استثنای لارا لوگان، چهره فاکس نیوز که اخیرا دکتر آنتونی فائوچی را با دکتر بدنام نازی جوزف منگل مقایسه کرد. او توییت ها نسخه پاورپوینت از 5 ژانویه، اما هیچ کس توجه نکرد زیرا به آن اعتماد ندارد. و بله، کتاب خطر باب وودوارد و رابرت کاستا گزارش می دهد که سناتورهای مایک لی از یوتا و لیندسی گراهام از کارولینای جنوبی اتهامات تقلب را “تأیید” کرده اند و تصمیم گرفته اند که لغو انتخابات عاقلانه نباشد. مطمئنم دیگران مرواریدهای خود را در رختکن سنا می فشرند و نگران این بودند که این همه چقدر خطرناک است. البته نه اینکه در ملاء عام چیزی گفته باشند.

مطالب مرتبط: ترامپ به سناتورهای جمهوری خواه حمله کرد و لیندسی گراهام و مایک لی را مسئول کودتای نافرجام خود دانست

ما می دانستیم که ترامپ برنامه های مختلفی برای لغو انتخابات دارد. ترامپ در یادداشت هایی که توسط جان ایستمن، دادستان جناح راست تهیه شده بود، به جفری روزن، دادستان کل آمریکا گفت که “آنها فقط می گویند انتخابات فاسد است و بقیه به من و نمایندگان جمهوری خواه کنگره بستگی دارد” و تهدید کرد که اگر جفری کلارک را اشتباه کند، جانشین او خواهد شد. امتناع کرد، فقط چند نمونه وجود داشت. همه اینها به شدت غیراخلاقی بود.

اما این پاورپوینت نشان می دهد که آنها چقدر ناامید بودند.

آنها همه چیز را روی دیوار انداختند به این امید که چیزی بچسبد، به اندازه کافی جمهوری‌خواه در کنگره به یکی از استدلال‌هایی که آنها پیشنهاد کرده‌اند بچسبند و با حداقل به تعویق انداختن گواهینامه یا لغو آن موافقت کنند. زمانی که مایک پنس، معاون رئیس‌جمهور آمریکا حاضر به موافقت نشد، ترامپ آخرین بازی را امتحان کرد. او گروه خشمگینی را که به تازگی جمع کرده بود، فرستاد تا به کاپیتول راهپیمایی کنند تا به جمهوریخواهان «ضعیف» اکراه «غرور و جسارت» را که برای توقف صدور گواهینامه نیاز داشتند، بدهد. به همین دلیل در حالی که هوادارانش به کاپیتول یورش بردند ساعت ها روی دستانش نشست.
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر