ویدئوی تهدید به مرگ پل گوسار شوخی نیست – بخشی از استراتژی جمهوری خواهان برای تروریسم است.

[ad_1]

وقتی کسی شما را تهدید به قتل کرد، به او اعتماد کنید. این یک شوخی، مبالغه یا فقط “کلمات داغ” نیست. این فقط حزب گرایی، نمادگرایی یا بازی نیست.

اوایل این ماه، پل گوسار جمهوری‌خواه، یک جمهوری‌خواه راست افراطی اهل آریزونا، ویدئویی از یک انیمیشن ژاپنی را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشت که برای نشان دادن نسخه او ویرایش شده بود، ابتدا الکساندریا اوکاسیو کورتز جمهوری‌خواه را کشت و سپس به رئیس جمهور بایدن حمله کرد. این بخشی از یک مدل گسترده‌تر خشونت است که در آن مقامات منتخب جمهوری‌خواه (و رای دهندگان آنها) دموکرات‌ها را به آسیب‌های فیزیکی تهدید می‌کنند یا دیگران را به انجام آن تحریک می‌کنند.

در 26 آبان، مجلس نمایندگان به توبیخ گوسار و محرومیت وی از وظایف کمیسیونی رای داد. همه دموکرات ها از این قطعنامه حمایت کردند. تنها دو جمهوری خواه در مجلس نمایندگان رای مثبت دادند. همانطور که انتظار می رفت، جمهوری خواهان استدلال می کنند که تهدید به مرگ گوسار یک موضوع “آزادی بیان” است و بنابراین نباید “سانسور” شود.

جمهوری خواهان همچنین استدلال می کنند که اوکاسیو کورتز و دموکرات ها به طور کلی در پاسخ به تلاش گوسار برای شوخ طبعی بسیار “حساس” هستند. این منطق متجاوزان و تروریست هاست: قربانی همیشه به نوعی مقصر است.

تد لی، نماینده دموکرات کالیفرنیا، رفتار خطرناک گوسار و حمایت تقریباً متفق القول جمهوری خواهان را به درستی خلاصه کرد و گفت: «در هر محل کار در آمریکا، اگر یکی از همکاران یک ویدیوی انیمیشنی بسازد که همکار دیگری را بکشد، آن شخص اخراج خواهد شد. “

رهبری جمهوری خواهان متعهد شده اند که در صورت بازگشت (یا بهتر است بگوییم زمانی) دموکرات ها پس از دوره موقت در سال 2022 به دنبال انتقام از دموکرات ها باشند. کمیسیون هایی که از آنها حذف شد.

گوسار در اقدامی آشکار از سرکشی و تحقیر، پس از رای عدم اعتماد، ویدئوی تروریسم خود را روتوش کرد. او البته ادعا می کند که قربانی آزار و اذیت است و رای عدم اعتماد می تواند به نوعی الهام بخش تروریسم و ​​سایر اعمال خشونت آمیز باشد.

اوکاسیو کورتز یک روز قبل از رای عدم اعتماد در مجلس نمایندگان خطاب به همکاران خود و مردم آمریکا سخنانی شیوا در مورد دموکراسی، خشونت، تمدن و حاکمیت قانون ایراد کرد. متأسفانه، چنین سخنرانی مانع فاشیست های جمهوری خواه و کارزار ترور، ارعاب و خشونت علیه دموکرات ها و مردم آمریکا نخواهد شد.

دیوید نیوورث، خبرنگار تحقیقی، کارشناس جنبش افراطی راست‌گرا، در مقاله‌ای اخیر برای دیلی کوس، خاطرنشان کرد که گوسار ممکن است ابتدا این ویدئو را “به‌عنوان تفاهم” هدف قرار داده باشد که “محرک‌ها را تحریک کند”. اما واقعی است. معنی عمیق تر است:

اما خود این ویدئو که ظاهرا توسط کارکنان او ایجاد شده بود، همچنین سیگنالی برای سوت سگ به مخاطبان ملی‌گرای سفید پوست بود که گوسار در یک سال گذشته یا بیشتر آن را پرورش داده است.

مجموعه انیمه و کتاب کمیک در مورد مانگا که منبع صحنه های ویدیو حمله به تایتان است در واقع یکی از مانگا های مورد علاقه ناسیونالیست های سفید آلت راست است. این به این دلیل است که سریال مملو از مضامین فاشیستی و یهودی ستیزی پنهان است، به خصوص در طرح داستانی آن درباره نژاد شیطانی از استادان که درگیری های انسانی را دستکاری می کنند.

صحنه‌های ویدیوی گوسار نشان می‌دهد که شخصیت اصلی سریال – چهره‌اش با چهره گوسار جایگزین می‌شود – به “تیتان‌های” شرور و بی‌معنا حمله می‌کند که تمدن بشری را ویران می‌کنند، چهره‌های آنها با چهره‌های اوکاسیو کورتز و بایدن جایگزین می‌شود. این ویدئو با تصاویری از مهاجران در مرز آمریکا و افسران گشت مرزی درگیر در فعالیت های مختلف اجرای قانون پخش شد.

حمله به تایتان مورد علاقه اوباش ناسیونالیست سفیدپوست شده است، زیرا علاوه بر خشونت شدید، خط داستانی گسترده آن استعاره ای غیرقابل انکار برای تئوری های توطئه ضدیهودی کلاسیک است، با یک کابالای نخبه به نام مارلیایی ها که نسل کشی یک نژاد تحت تعقیب را تماشا می کند. به نام Eldians. در دنیای alt-right، جایی که انیمه شکل غالب سرگرمی است، پاسخ بی‌وقفه مشتاقانه است…

این نمونه دیگری است از اینکه چگونه راست جهانی خود را متعهد به حمله کامل به دموکراسی کثرت گرا می کند. برای این منظور، آنها در سلاح های فرهنگ عامه – به ویژه در فضای دیجیتال – برای پیشبرد برنامه های فاشیستی-اقتدارگرایانه خود متخصص هستند. در بیشتر موارد، رسانه های آمریکایی در درک و توضیح این استراتژی برای مردم ناکام مانده اند. نگران‌کننده‌تر است که دموکرات‌ها نیز این فضا (و استراتژی بزرگ‌تر برای «جنگ فرهنگی») را به فاشیست‌های جمهوری‌خواه و راست‌های جهانی واگذار کرده‌اند.

مرتبط: دیوید نورت، خبرنگار تحقیقی: حکم ریتنهاوس “چراغ سبز برای افراط گرایان راست” است.

ویدئوی تروریستی گسار نمونه دیگری از این است که چگونه حزب جمهوری خواه امروز به دنبال جایگزینی سیاست عادی است که در آن اختلافات از طریق بحث و مصالحه حل می شود، با نوعی از سیاست که خشونت همیشه یک گزینه است – و گاهی اوقات می تواند ابزار ترجیحی برای به دست آوردن و حفظ باشد. قدرت.

این هسته فاشیسم است.

در جهان بینی حزب جمهوری خواه امروز و راست جهانی، خشونت فاشیستی اخلاقی، مشروع و حتی ضروری می شود، زیرا «تمدن غربی» (تقریباً همیشه با کد سفید پوشانده می شود) جنگی برای «بقا» علیه انبوهی از دشمنان ادعایی به راه انداخته است: سیاه‌پوستان و قهوه‌ای، یهودیان و مسلمانان، LGBTQ، فمینیست‌ها، سوسیالیست‌ها، «سکولارها» و «جهانی‌گرایان» (اصلاً کلمات رمزی راست‌گرایانه برای یهودیان) و دیگر کلاهبرداران مانند آنتی‌فا، زندگی سیاه‌پوستان مهم است، «الغای فرهنگ، “صحت سیاسی” و غیره.

به طور کلی، فاشیست‌های جمهوری‌خواه در تلاشند تا نسخه‌ای آمریکایی از آنچه کارل اشمیت، نظریه‌پرداز حقوقی و فیلسوف آلمانی طرفدار نازی‌ها به‌عنوان حالت «استثنا» توصیف می‌کند، ایجاد کنند که در آن قانون اساسی و حاکمیت قانون دیگر اعمال نمی‌شود. هنگامی که این اتفاق افتاد، رهبر فاشیست و پیروانش می‌توانند بدون محدودیت برای تحمیل اراده خود بر جامعه گسترده‌تر عمل کنند.

خشونت فاشیستی مشخصه دوران ترامپ و شتاب فزاینده بحران دموکراسی در آمریکا است.

بارزترین مثال، البته، 6 ژانویه گذشته بود، زمانی که ترامپ و پیروانش برای خنثی کردن یا معکوس کردن نتایج انتخابات ریاست جمهوری 2020 کودتا کردند.

در دوران ریاست جمهوری ترامپ، ایالات متحده افزایش شدید جنایات ناشی از نفرت را تجربه کرد. حامیان سفید پوست و سایر افراط گرایان تیراندازی های دسته جمعی انجام داده اند و دیگر توطئه های تروریستی با تلفات گسترده توسط مجریان قانون قطع شده است.

ما همچنین شاهد یک الگوی فزاینده ملی از تهدیدهای خشونت‌آمیز توسط فاشیست‌های جمهوری‌خواه و عوامل آنها هستیم که دموکرات‌های برجسته، مقامات انتخابات محلی و ایالتی، اعضای هیئت‌مدیره مدارس، کارکنان کتابخانه‌ها و دیگرانی را که به‌عنوان موانعی بر سر راه برنامه‌های فاشیست تلقی می‌شوند، هدف قرار می‌دهند. هدف از این تاکتیک ها برهم زدن دموکراسی و جامعه مدنی در میدان به عنوان راهی برای آماده سازی میدان نبرد سیاسی برای یک خیزش ملی است.

نظرسنجی‌ها و سایر نظرسنجی‌ها بارها نشان داده‌اند که دروغ بزرگ ترامپ در مورد انتخابات ریاست‌جمهوری 2020 به ایجاد یک وضعیت بسیار شعله‌ور کمک کرده است که در آن ده‌ها میلیون آمریکایی سفیدپوست به طور بالقوه مایل به حمایت از خشونت سیاسی با هدف بازگشت دونالد هستند. ترامپ و متحدانش در عرصه سیاسی قدرت.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


کایل ریتنهاوس اخیراً از تمام اتهامات تیراندازی به سه مرد و کشتن دو نفر از آنها در جریان ناآرامی‌های مدنی که پس از تیراندازی پلیس به یک مرد سیاهپوست غیرمسلح در کنوشا، ویسکانسین، در تابستان 2020 انجام شد، تبرئه شد. در حالی که بسیاری از ناظران منطقی ریتن هاوس را به عنوان هشیار، مشتاقانه به دنبال فرصتی برای خشونت مرگبار است، انتظار می رود که او به عنوان قهرمان جنبش جمهوری خواه-فاشیستی و راست سفید بزرگ معرفی شود. پس از صدور حکم، او برای دیدار با دونالد ترامپ به مارآلاگو احضار شد و در مصاحبه طولانی با فاکس نیوز نیز حضور داشت.

سازمان‌های حقوق مدنی و کارشناسان محلی تروریسم هشدار می‌دهند که گروه‌های برتری‌طلب سفیدپوست و شبه‌نظامیان فاشیست حکم ریتن‌هاوس را (به درستی) به‌عنوان تأییدیه قانونی ضمنی و اجازه اعمال خشونت‌آمیز توسط راست سفید می‌دانند. نکته مهم در اینجا این است که فاشیست های جمهوری خواه فراتر از استفاده از تروریسم تصادفی با توسل های رمزگذاری شده و “سوت سگ” آن به تهدیدهای برهنه و آشکار خشونت می روند.

در اینجا مارک فولمن از مادر جونز است:

به گفته کارشناس دیگری در میان کسانی که پاییز گذشته تاکتیک های ترامپ را برجسته کردند، از آنجایی که رئیس جمهور سابق بیشتر به دنبال بازنویسی 6 ژانویه و دامن زدن به شکایات التهابی راست افراطی است، تاکتیک های پنهان و انکار قابل قبول دیگر در معادله نیست. جولیت کایم که دستیار وزیر امور خارجه در امنیت داخلی پرزیدنت اوباما بود و در حال حاضر تحقیقات امنیت ملی را در دانشکده مدیریت هدایت می کند، گفت: «بسیاری از اظهارنظرها هنوز در مورد گفتن آنچه ترامپ انجام می دهد، ناخوشایند یا شرم آور به نظر می رسند.» کندی در هاروارد. او دیگر هیچ اشاره ای نمی کند، سوت نمی زند و این افراط گرایان را اغوا نمی کند. این یک راهنمای برای مالک ارائه می دهد. من هرگز نخواهم فهمید که چرا ما اینقدر مؤدب هستیم که این را توصیف کنیم.”

مشاهدات کیم با توجه به اینکه رسانه های جریان اصلی همچنان از بیان حقیقت کامل در مورد بحران شدید دموکراتیک کشور پرهیز می کنند، بسیار طنین انداز است. حزب جمهوری خواه با فاشیسم و ​​خشونت «معشوقه» نمی کند یا صرفاً توسط آنها «وسوسه» می شود. این چیزها “آینده” یا “در افق” نیستند. هیچ چشم‌انداز جدی برای تحمیل یک «نقطه عطف» در مبارزه حماسی برای «روح» حزب جمهوری‌خواه توسط محافظه‌کاران «محترم» وجود ندارد، که مطمئناً به «فاصله‌گیری» از ترامپ یا انداختن او به عنوان یک «بار ناخواسته» ختم خواهد شد. “

بسیاری از صداها در رسانه های جریان اصلی و در میان طبقه سیاسی بزرگتر کشور از پذیرش این حقیقت ساده، آشکار و شوم امتناع می ورزند: حزب جمهوری خواه به یک جنبش اقتدارگرا-فاشیستی تبدیل شده است. او متعهد به برتری نژاد سفید، زن ستیزی، نفرت و سادیسم است و به طور فزاینده ای مستعد خشونت است. بسیاری از آمریکایی ها متقاعد شده اند که مانند دوروتی در جادوگر شهر اوز هستند و تنها با کلیک کردن روی پاشنه های خود می توانند به حالت عادی و ایمنی بازگردند.

روزنامه نگاران و مفسران جدی باید حقیقت را به مردم آمریکا بگویند، حتی در مورد چیزهای ناخوشایند و حتی وحشتناک. دارونما و حواس پرتی دموکراسی و آزادی را نجات نخواهد داد. واقعیت فاشیستی آمریکا در لحظه‌ای نامعلوم در آینده به وجود نمی‌آید – درست همین‌جاست، همین الان.

بیشتر در مورد فروپاشی فاشیست حزب جمهوری خواه پس از ترامپ:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme